Автор Тема: Выжившие в «котлах» получат по 10 лет тюрьмы: надо было умирать, а не в плен сда  (Прочитано 1162 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
На Волыни судят 22 бойцов 51-й отдельной механизированной бригады. За то, что они остались живы и предпочли плен перспективе разлагаться в виде трупов на обочинах донбасских поселков.

В июле прошлого года, спасая собственные жизни, военные перешли украино-российскую границу, и попали в плен. Бойцов отпустили домой. Но на родине за них взялась военная прокуратура.

Сослуживцы говорят – ребята не выдержали напряжения. Все они получили по три года условно. "Их осуждать мы тоже не можем. У них своя жизнь. Хотели, чтобы как можно быстрее это все закончилось. Вернуться хотели домой. Поддерживаем с ними связь, они нас поддерживают. Все нормально", – говорит боец Игорь Дыня.


Эти бойцы пошли на принцип. Большинству из них нет и тридцати, и они прекрасно знают, что за свое упрямство могут получить 10 лет за решеткой. Обвинение – серьезное. Оставили боевые позиции и сдались врагу. О том, что не хватало еды и боеприпасов, прокуратура молчит. Равно как и о пребывании в плену.

Родители бойцов в недоумении – вместо того, чтобы их детей назвать героями, солдат очерняют, не позволяя забыть ужасы пережитого.

"Сколько же можно мучить тех ребят? Что живыми остались – их судить? Хочу, чтобы быстрее закрыли это дело. Не мучили детей: они немного успокоились, забылись, а здесь по-новому начали", – уверяет Татьяна Петриченко, мама одного из бойцов.

Чего больше в деле – политики или криминала – затрудняются ответить адвокаты «дезертиров». Думали, что в дело вмешается президент и расставит все точки над "І". Но гарант молчит. Все надежды только на справедливый суд. Правда, его пока перенесли: обвиняемые пожелали сменить государственных адвокатов, на частных: не доверяют. А новым защитникам необходимо изучить материалы дела – до 12 июня.

Пока шел процесс у дверей суда дежурили малочисленные группы поддержки, в основном, друзья и родные. А вот волонтеры или товарищи по оружию проигнорировали скандальный процесс и тем самым показали, что поддерживают расправу над трусами и дезертирами из 51-й бригады. СМИ тоже не спешат освещать неудобную тему: ведь согласно пропагандистским установкам Киева, уклонистов и дезертиров в армии быть просто не может, там все либо киборги, либо терминаторы, бесстрашно уничтожающие тысячи российских террористов.

Ольга Талова
antikor.com.ua

http://ukrreal.info/ua/suspilstvo/85341-vyzhivshie-v-kotlakh-poluchat-po-10-let-tyurmy-nado-bylo-umirat-a-ne-v-plen-sdavatsya-video :shuffle:
« Останнє редагування: Січня 25, 2016, 03:34:48 15:34 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Какой плен? Не понимаю.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Какой плен? Не понимаю.

а я не розумію, чого Ви не розумієте. Під час другої світової війни , якби вони так воювали в складі тієї армії, якій вони здались, їх би на вірну смерть в штрафбат послали. А потім, після війни, ще б ГУЛазі замучили. Так що більш ніж дешево відбулись

П.С. Героями їх вважати? А скільки ворогів знищили ці герої ? Боягузи вони. І зрадники. Так, через слабкість. Так, через те, що "ще діти". Але їхні командири не були дітьми. Вони весь час, виродки, одержували від України зарплати більше за вчителів, викладачів, медиків. І мусили бути готовими в потрібний час або своє життя віддати, або чуже забрати. Краще, звісно, ворога  ( саме тому їх навчали, саме за це їм платити гроші ), або на крайняк- підлеглих. Така специфіка їхньої професії

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Ольга Талова
antikor.com.ua

Коли даєте якусь дурнувату інфу, перевіряйте хто автор. В наш час, коли ФСБ прикладає величезних зусиль для створення нових методів боротьбі проти Україні, коли внутрішня вата вже дотліває і розуміючи що дні її добігають, намагається якбільше срати перед своїм кінцем, так просто знайти лайно і потім кидатись ним в людей -це або свідомо працювати на хуйла, або просто показувати своє невігластво та люмпенувату нерозбірливість.

Хто така Ольга Талова, зрозуміти можна з посилання - http://antifashist.com/item/olga-talova.html

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Угу! Покажи мені кого ти репостиш - і я скажу тобі, хто ти  :eyes:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Жоржович Злату одразу розкусив...  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Жоржович Злату одразу розкусив...  :lol: :lol: :lol:
На, читай, шестерка матюкливого. Только от смеха не подавись, тебе, вижу,смешно, когда людям страшно на войне.
http://24tv.ua/ru/22_bojcov_kotorye_vyrvalis_iz_plena_vraga_sudjat_za_dezertirstvo_n579743

http://www.unian.net/politics/944959-pereshedshih-granitsu-rossii-voennyih-51-y-brigadyi-vernuli-v-ukrainu-ih-podozrevayut-v-dezertirstve.html
« Останнє редагування: Січня 25, 2016, 05:09:22 17:09 від злата »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
ukrreal.info, сцуко, надёжный источник.

Две последние новости доставляют:

17:10Почему мы толстеем. Это должен знать каждый!
17:07Молодая мама купила завтрак бездомному, а он оставил ей записку с шокирующим признанием

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Злата не перший раз помічена у вкидах тухлятини.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Вата вже не ховаючись сере всім у суп: то пиздолактік притягне хуйню про "самі вінавати, чта щухріща ніслушалі", то давно зашкварена пиздозлата взбздне про "катли!"... Дайош ще більш толерантності і, блядь, інклюзивності.  :super:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
29 мая 2015   :smilie11:

Параноики.
Вместо того, чтобы обсуждать проблему - занялись ,,поиском врага''.
Смелые диванные войска.
Непримиримые к слабостям других людей.
Виртуальные Шварцнеггеры.
Нате ,вам , сегодняшнюю дату.

https://m.facebook.com/profile.php?id=100005289129370&_rdr#!/story.php?story_fbid=426000297586271&id=100005289129370

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
29 мая 2015   :smilie11:

Параноики.
Вместо того, чтобы обсуждать проблему - занялись ,,поиском врага''.
Смелые диванные войска.
Непримиримые к слабостям других людей.
Виртуальные Шварцнеггеры.
Нате ,вам , сегодняшнюю дату.

https://m.facebook.com/profile.php?id=100005289129370&_rdr#!/story.php?story_fbid=426000297586271&id=100005289129370


 :fp2

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Вата вже не ховаючись сере всім у суп: то пиздолактік притягне хуйню про "самі вінавати, чта щухріща ніслушалі", то давно зашкварена пиздозлата взбздне про "катли!"... Дайош ще більш толерантності і, блядь, інклюзивності.  :super:

Вот ваш кумир!
Читаете его срань и радуетесь.
Гавно от АдХама потребляете и молчите.
Рыгалки старого извращенца Жоржвича.
Удивительно.  :smilie1:
Русский мир - это жоржович.
Классический мир кацапский.
Потребляйте!
Приятного аппетита.!

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Злоточка, ну что Вы нервничает?
Вас поправили весьма мягко и нежно.

Никто даже не призывал Вас забанить за то, что Вы тащите на форум высер Олечки Таловой с русско-фашистского ресурса
http://antifashist.com/item/olga-talova.html

А могли же - в рамках соблюдения информационной гигиены.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
29 мая 2015   :smilie11:

Параноики.
Вместо того, чтобы обсуждать проблему - занялись ,,поиском врага''.
Смелые диванные войска.
Непримиримые к слабостям других людей.
Виртуальные Шварцнеггеры.
Нате ,вам , сегодняшнюю дату.

https://m.facebook.com/profile.php?id=100005289129370&_rdr#!/story.php?story_fbid=426000297586271&id=100005289129370

Злата, перепрошую, вам повилазило? У Ставнійчук на посилання натискали? І шо там побачили?

Правильно! http://ukrreal.info/ua/suspilstvo/85341-vyzhivshie-v-kotlakh-poluchat-po-10-let-tyurmy-nado-bylo-umirat-a-ne-v-plen-sdavatsya-video - Ольга Талова!  :weep:

За цитування фашистско-кацапських джерел треба мабуть банити....

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
29 мая 2015   :smilie11:

Параноики.
Вместо того, чтобы обсуждать проблему - занялись ,,поиском врага''.
Смелые диванные войска.
Непримиримые к слабостям других людей.
Виртуальные Шварцнеггеры.
Нате ,вам , сегодняшнюю дату.

https://m.facebook.com/profile.php?id=100005289129370&_rdr#!/story.php?story_fbid=426000297586271&id=100005289129370

Злата, перепрошую, вам повилазило? У Ставнійчук на посилання натискали? І шо там побачили?

Правильно! http://ukrreal.info/ua/suspilstvo/85341-vyzhivshie-v-kotlakh-poluchat-po-10-let-tyurmy-nado-bylo-umirat-a-ne-v-plen-sdavatsya-video - Ольга Талова!  :weep:

За цитування фашистско-кацапських джерел треба мабуть банити....

Так что, бойцов не судили?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
купив попкорн і пиво одні шокоботи інших мочать, на це можна дивитись вічно)))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Так что, бойцов не судили?

А я звідки знаю? Ви ж цю "сенсаційну" новину просуваєте, то й розказуйте судили чи ні.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Адвокат Василь Нагорний: Моя мета – «реабілітувати» 51-шу бригаду.

http://ar.volyn.ua/20151204-advokat-vasyl-nahornyj-moya-meta-reabilituvaty-51-shu-bryhadu/

(click to show/hide)

,,Але коли приходить повістка з військкомату, то обов’язково треба з’явитися. Першим кроком має стати проведення адекватного медогляду. Вважаю, що максимально треба пропонувати бійцям контрактну службу, бо важко буде переступити саме моральний бар’єр – мовляв, мене вдруге мобілізують. Легше зацікавити пільгами, зарплатами, ніж примусово це робити. Тим більше, поки що військова прокуратура на Волині створила усі передумови, щоб майбутня мобілізація зривалася. Бо ці несправедливі суди аж ніяк не укріпляють бойовий дух. Працює сарафанне радіо – мовляв, ось сусід воював під Іловайськом, батьки хворі, ніхто не допомагав, а тепер його ще й судять.

Деякі представники державних структур пред’являв мені претензії, нібито я дестабілізую мобілізаційні процеси в області. Що я можу дестабілізувати? Я лише прошу дотримуватися простих прав військовослужбовців. До того ж, нагадаю – у нас мирний час, судять бійців у цивільних судах. Тому ті бійці, які там зараз в окопах – такі самі люди, як ми, і мають такі самі права. Тож хто дестабілізує – я, чи військова прокуратура, яка понад рік «тягає» бійців? Мабуть, ці люди мене зрозуміли, бо більше ніхто до мене не звертався з подібними тезами.

Нагадую – я не захищаю бійців, які вчинили СЗЧ на Сході. Я захищаю лише тих, де є  пряме порушення прав військовослужбовців. У випадку 51-шої бригади це порушення масове. Моя мета – «реабілітувати» 51-шу бригаду, бо зараз складається враження, що суди ведуть, щоб приховати злочини, вчинені проти бригади на Сході.

-Що має статися, щоб система припинила судити бійців?

-Має з’явитися декілька «чистих» виправдовувальних вироків. Коли з’являться такі прецеденти, тоді розпочнуться розслідування, а не «штампування» справ. І ще хлопці мають навчитися не підписувати угоди поспішно. Тоді все буде добре. Але роботи ще дуже і дуже багато.''
« Останнє редагування: Січня 25, 2016, 06:34:18 18:34 від злата »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Адвокат Василь Нагорний: Моя мета – «реабілітувати» 51-шу бригаду.

 :smilie11: хіба реабілітація буває до винесення вироку?  :smilie10:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27343
Я из цитаты в стартопе непонял они получили по три условно или им грозит по 10 лет строгача? Потомукак  два суда за одно дело невозможно

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Я из цитаты в стартопе непонял они получили по три условно или им грозит по 10 лет строгача? Потомукак  два суда за одно дело невозможно

Нема сенсу колупатися у хуйляцьких вкидах.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Вобще, расстрелять надо было.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно