Автор Тема: Абромавичус подав у відставку  (Прочитано 19269 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #30 : Лютого 03, 2016, 12:01:41 12:01 »
Мда, Педро уже скидає останні маски... Скоро в Ростов...

Сво, от скажи мені, ти справді ідіот? Це по твоєму каменту.


Щодо інфи - це дуже сумна новина (((

Але. Якщо знімуть ці ублюдки Яценюка - ну то не знаю що нас чекає....  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #31 : Лютого 03, 2016, 12:07:28 12:07 »
Оце подія !!!!   :smiley24:

Це перщий крок до відставки Уряду,потім розвал коали, потім позачергові вибори до ВР, потім Петю за хвіст і на сонце.

потім хуйляцька влада у києві
от ЗАЄБІСЬ

а наразі вона яка ?

вашингтонська

вашингтонська вона в творій хворій уяві. Або з методички бота. Ніякої підтримки вальцманів і яценюків з боку Вашингьону я не  бачу - одну критику. Це хуйловська влада

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #32 : Лютого 03, 2016, 12:11:40 12:11 »
вашингтонська вона в творій хворій уяві. Або з методички бота. Ніякої підтримки вальцманів і яценюків з боку Вашингьону я не  бачу - одну критику. Це хуйловська влада

то розуй зенки

от з боку хуйлостану я підтримки дійсно не бачу

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #33 : Лютого 03, 2016, 12:11:59 12:11 »
Саакашвили:

"Вчера долго говорили с Айварасом Абромавичусом и он рассказал еще много всего интересного. Разве не печально, что литовцы и грузины вынуждены взять на себя функцию защитников страны от некоторых нечистых на руку этнических украинцев, которые прорвались во власть. Я работаю вместе с Айварасом в Совете по реформированию госпредприятий, председателем которого я стал по его инициативе и хочу подтвердить, что все наши инициативы по замене руководителей госпредприятий блокируются лично Премьер-министром с подачи одного из лидеров фракции БПП-Солидарность в Раде - Игоря Кононенко и еще нескольких групп влияния", - написал Саакашвили в своем фейсбуке.

http://lb.ua/news/2016/02/03/327061_saakashvili_soobshchil_razgovore.html

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #34 : Лютого 03, 2016, 12:14:19 12:14 »
вашингтонська вона в творій хворій уяві. Або з методички бота. Ніякої підтримки вальцманів і яценюків з боку Вашингьону я не  бачу - одну критику. Це хуйловська влада

то розуй зенки

от з боку хуйлостану я підтримки дійсно не бачу

Нарушение п.1 правил форума. Сутки учить правила

дибілятко - а ти сьогодні за всю шоблу працюєш ? де фінлі і інші ?
« Останнє редагування: Лютого 03, 2016, 12:38:24 12:38 від Дрейк »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #35 : Лютого 03, 2016, 12:16:11 12:16 »
Саакашвили:

"Вчера долго говорили с Айварасом Абромавичусом и он рассказал еще много всего интересного. Разве не печально, что литовцы и грузины вынуждены взять на себя функцию защитников страны от некоторых нечистых на руку этнических украинцев, которые прорвались во власть. Я работаю вместе с Айварасом в Совете по реформированию госпредприятий, председателем которого я стал по его инициативе и хочу подтвердить, что все наши инициативы по замене руководителей госпредприятий блокируются лично Премьер-министром с подачи одного из лидеров фракции БПП-Солидарность в Раде - Игоря Кононенко и еще нескольких групп влияния", - написал Саакашвили в своем фейсбуке.

http://lb.ua/news/2016/02/03/327061_saakashvili_soobshchil_razgovore.html

саакашвілі і абромавічус тим і відрізняються що вони не мають в україні жодних зв'язків і тому не можуть враховувати поєднання осбистих інтересів з суспільними (це і плюс і мінус одночасно)

вважати що всі будуть працювати за ідею - дуже наївно

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #36 : Лютого 03, 2016, 12:16:45 12:16 »
вашингтонська вона в творій хворій уяві. Або з методички бота. Ніякої підтримки вальцманів і яценюків з боку Вашингьону я не  бачу - одну критику. Це хуйловська влада

то розуй зенки

от з боку хуйлостану я підтримки дійсно не бачу

дибілятко - а ти сьогодні за всю шоблу працюєш ? де фінлі і інші ?

урод йобаний тут НІХТО НЕ ПРАЦЮЄ

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #37 : Лютого 03, 2016, 12:23:43 12:23 »
Саакашвили:

"Вчера долго говорили с Айварасом Абромавичусом и он рассказал еще много всего интересного. Разве не печально, что литовцы и грузины вынуждены взять на себя функцию защитников страны от некоторых нечистых на руку этнических украинцев, которые прорвались во власть. Я работаю вместе с Айварасом в Совете по реформированию госпредприятий, председателем которого я стал по его инициативе и хочу подтвердить, что все наши инициативы по замене руководителей госпредприятий блокируются лично Премьер-министром с подачи одного из лидеров фракции БПП-Солидарность в Раде - Игоря Кононенко и еще нескольких групп влияния", - написал Саакашвили в своем фейсбуке.

http://lb.ua/news/2016/02/03/327061_saakashvili_soobshchil_razgovore.html

,,лично Премьер министром''!!!!!

А на пресс-конференции этот абромявичус сказал :
"Ці люди мають імена. І одне з цих імен я вам зараз озвучу. Це Ігор Кононенко", - додав міністр.
А где же Кролик? И другие ?
Или низзя называть, т.к. у Кроля и других есть компромат на Аброма?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #38 : Лютого 03, 2016, 12:25:57 12:25 »
вашингтонська вона в творій хворій уяві. Або з методички бота. Ніякої підтримки вальцманів і яценюків з боку Вашингьону я не  бачу - одну критику. Це хуйловська влада

то розуй зенки

от з боку хуйлостану я підтримки дійсно не бачу

дибілятко - а ти сьогодні за всю шоблу працюєш ? де фінлі і інші ?

урод йобаний тут НІХТО НЕ ПРАЦЮЄ

 :smilie10:  ну якщо ти тут не працюєш . то я не знаю. Ну не може бути людина яка вміє друкувати наскільки тупа. Тому схиляюсь до думки що все таки ти тут працюєш
« Останнє редагування: Лютого 03, 2016, 12:32:36 12:32 від Геннадій-Умань »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #39 : Лютого 03, 2016, 12:27:57 12:27 »
Только-что Сергей Соболев по 112--тому сказал, что в БПП ранее обговаривали отставку этого абромявичуса.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #40 : Лютого 03, 2016, 12:29:50 12:29 »
Только-что Сергей Соболев по 112--тому сказал, что в БПП ранее обговаривали отставку этого абромявичуса.

Кого пропонують замість?

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #41 : Лютого 03, 2016, 12:30:56 12:30 »
порохівська шобла реально вже охуїла вкрай  :smiley23:

Схоже вже наступає пора виносити нового хряка з банкової  :smilie7:



Заява Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса      
03.02.2016 | 10:10 |
Прес-служба Мінекономрозвитку   
Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади Міністра економічного розвитку і торгівлі України.
І ось чому. Причина – різка активізація блокування будь-яких системних та важливих реформ.
Це вже не просто відсутність підтримки чи політичної волі. Це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу: від несподіваного зняття охорони міністра та його сім'ї – до нав'язування, під усе більшим тиском, сумнівних осіб у мою команду і на ключові посади на держпідприємствах.
Я можу розглядати такі дії тільки як наполегливу спробу встановити контроль за грошовими потоками – за держпідприємствами, особливо НАК «Нафтогаз» та оборонною промисловістю. І я відмовляюся працювати в такій системі. Ні я, ні моя команда не готові слугувати прикриттям для поновлення старих і створення нових схем в інтересах окремих політичних та бізнес-гравців.
14 місяців тому я з багатьма однодумцями прийшли в Уряд, щоб разом, однією командою, робити реформи. Цього від нас чекав народ України, український бізнес, громадянське суспільство та міжнародна спільнота. Я високо ціную ту довіру, яку український народ виявив мене у той час, коли було потрібно змінювати систему, позбуватися корупції, робити системні реформи – і все це на тлі дуже складної економічної ситуації. 
Коли я приймав рішення прийти в Уряд, керівництво країни запевнило мене в тому, що створюється технократичний уряд, що міністри зможуть формувати свою команду самостійно і будуть отримувати абсолютну політичну підтримку реформ.
У результаті, до Мінекономіки прийшли працювати люди західного зразка – молоді, з закордонною освітою, прогресивним мисленням, із принципами та цінностями, із щирим бажанням змінювати країну. Ми прийшли займатися дерегуляцією, реформою держпідприємств, реформою держзакупівель. Ми прийшли створювати умови для економічного зростання, для розвитку українського бізнесу та залучення іноземних інвесторів.
З нашою командою Мінекономіки, з допомогою наших однодумців в уряді, в Парламенті, в бізнесі, у міжнародній спільноті, ми зробили багато. Ми виконали головне завдання – добилися макроекономічної стабілізації та створили можливість для економічного зростання. Є системна реформа держзакупівель, яка на пілотному етапі зекономила 500 мільйонів гривень, а з цього року може економити 50 мільярдів щорічно. Реформа держпідприємств, де ми перекриваємо кисень злодюгам усіх розмірів за рахунок підвищення прозорості, стандартів управління та професійного менеджменту, і котра вже принесла свої плоди – збитки держпідприємств знизились на 100 мільярдів гривень, порівняно з 2014 роком. У процесі – дерегуляція. Ми зняли понад 100 регуляторних бар'єрів для бізнесу, створили експертний ресурс  BRDO. Зекономили 2,4 мільярда гривень шляхом скасування олігархічного дисконту 15% при продажі нафти. І багато іншого, про що ми вже говорили.
І чим радикальніші кроки ми робили, чим глибшими були наші реформи, чим більшим був наш прогрес, тим більше на нас тиснули у відповідь.
Ми навчилися давати собі раду з опором старої системи, але виявилося, що дехто із нових «доброзичливців» гірший за старих.
У мене та моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції чи підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче у стилі старої влади встановити контроль за державними грішми. Я не хочу їздити в Давос, зустрічатися з іноземними інвесторами і партнерами та розповідати їм про наші успіхи, у той час як за моєю спиною вирішуються якісь питання в інтересах окремих людей.
Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко. Як представник політичної сили, яка висунула мене на пост міністра, останнім часом він зробив дуже багато для того, щоб заблокувати мою роботу і роботу моєї команди. Спочатку підконтрольні Кононенкові депутати від БПП розробили постанову про мою відставку і подали її через фракцію «Відродження» до Верховної Ради. За кілька місяців вона зібрала аж 18 голосів.
Протягом року Ігор Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансаміаку. Кононенко був безпосередньо зацікавлений в Укртрансаміаку, де, замість того, щоб скинути з посади регіонала Бондика, завів своїх людей, які спільно з ним керували компанією. Депутат від БПП, безпосередньо підконтрольний Кононенкові, тиснув на призначення в Держзовнішінформі, підприємствах порошкової металургії, Національного агентства з акредитації України.
Кульмінацією цього кадрового свавілля і прагнення повністю підпорядкувати собі потоки стало бажання мати «власного» замміністра в Мінекономіки, який відповідав би за Нафтогаз та інші державні підприємства. Кандидат просто приніс повний пакет документів для призначення і заявив: «Я хочу стати вашим замом. Я в команді Кононенка, і мою кандидатуру вже погоджено нагорі». Після цього мені надійшов дзвінок з АПУ з наполегливою рекомендацією взяти цю людину, а також іще одну – на посаду заступника з оборони. На що я відповів: «Я частиною цього дерибану не буду», - і попросив, щоб мене звільнили з посади. Врешті-решт, Кононенко заявив, що бажає заслухати мій звіт на фракції та розглянути питання про мою відставку. Я вирішив, що полегшу завдання Кононенкові та його команді, і подаю заяву про відставку.
Ми з командою готові піти якомога швидше, і в жодному разі не хотіли б затягувати цей процес на тижні чи місяці. Я прошу Верховну Раду проголосувати за мою відставку вже завтра.
Я щиро вдячний своїй команді Мінекономіки, усім партнерам, міжнародним організаціям, бізнес-спільноті та однодумцям в Уряді та Верховній Раді за все те, що ми зробили разом. Я був би радий продовжити роботу над реформами в економіці в одній команді з цими людьми. Але за цих обставин, буде чесніше відійти вбік і зайнятися тим, де дійсно можна приносити результат.
Я – патріот України. Тут живу я, моя родина. Ми встигли зробити багато, але точку неповернення ще не пройшли. Сили зла хочуть відмотати все назад. Позбудьмося «смотрящих», які доять українську економіку. Таких людей не повинно бути в українській політиці та в державному управлінні.
Міністр економічного розвитку та торгівлі України
Айварас Абромавичус

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #42 : Лютого 03, 2016, 12:36:48 12:36 »
Мда, Педро уже скидає останні маски... Скоро в Ростов...

Сво, от скажи мені, ти справді ідіот? Це по твоєму каменту.


Щодо інфи - це дуже сумна новина (((

Але. Якщо знімуть ці ублюдки Яценюка - ну то не знаю що нас чекає....  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Цитувати
Я работаю вместе с Айварасом в Совете по реформированию госпредприятий, председателем которого я стал по его инициативе и хочу подтвердить, что все наши инициативы по замене руководителей госпредприятий блокируются лично Премьер -министром с подачи одного из лидеров фракции БПП-Солидарность в Раде - Игоря Кононенко и еще нескольких групп влияния", - написал Саакашвили в своем фейсбуке.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #43 : Лютого 03, 2016, 12:37:28 12:37 »
зачет! хоть что то происходит в этом болоте...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #44 : Лютого 03, 2016, 12:38:28 12:38 »
порохівська шобла реально вже охуїла вкрай  :smiley23:

Схоже вже наступає пора виносити нового хряка з банкової  :smilie7:



Заява Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса      
03.02.2016 | 10:10 |
Прес-служба Мінекономрозвитку   
Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади Міністра економічного розвитку і торгівлі України.
І ось чому. Причина – різка активізація блокування будь-яких системних та важливих реформ.
Це вже не просто відсутність підтримки чи політичної волі. Це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу: від несподіваного зняття охорони міністра та його сім'ї – до нав'язування, під усе більшим тиском, сумнівних осіб у мою команду і на ключові посади на держпідприємствах.
Я можу розглядати такі дії тільки як наполегливу спробу встановити контроль за грошовими потоками – за держпідприємствами, особливо НАК «Нафтогаз» та оборонною промисловістю. І я відмовляюся працювати в такій системі. Ні я, ні моя команда не готові слугувати прикриттям для поновлення старих і створення нових схем в інтересах окремих політичних та бізнес-гравців.
14 місяців тому я з багатьма однодумцями прийшли в Уряд, щоб разом, однією командою, робити реформи. Цього від нас чекав народ України, український бізнес, громадянське суспільство та міжнародна спільнота. Я високо ціную ту довіру, яку український народ виявив мене у той час, коли було потрібно змінювати систему, позбуватися корупції, робити системні реформи – і все це на тлі дуже складної економічної ситуації. 
Коли я приймав рішення прийти в Уряд, керівництво країни запевнило мене в тому, що створюється технократичний уряд, що міністри зможуть формувати свою команду самостійно і будуть отримувати абсолютну політичну підтримку реформ.
У результаті, до Мінекономіки прийшли працювати люди західного зразка – молоді, з закордонною освітою, прогресивним мисленням, із принципами та цінностями, із щирим бажанням змінювати країну. Ми прийшли займатися дерегуляцією, реформою держпідприємств, реформою держзакупівель. Ми прийшли створювати умови для економічного зростання, для розвитку українського бізнесу та залучення іноземних інвесторів.
З нашою командою Мінекономіки, з допомогою наших однодумців в уряді, в Парламенті, в бізнесі, у міжнародній спільноті, ми зробили багато. Ми виконали головне завдання – добилися макроекономічної стабілізації та створили можливість для економічного зростання. Є системна реформа держзакупівель, яка на пілотному етапі зекономила 500 мільйонів гривень, а з цього року може економити 50 мільярдів щорічно. Реформа держпідприємств, де ми перекриваємо кисень злодюгам усіх розмірів за рахунок підвищення прозорості, стандартів управління та професійного менеджменту, і котра вже принесла свої плоди – збитки держпідприємств знизились на 100 мільярдів гривень, порівняно з 2014 роком. У процесі – дерегуляція. Ми зняли понад 100 регуляторних бар'єрів для бізнесу, створили експертний ресурс  BRDO. Зекономили 2,4 мільярда гривень шляхом скасування олігархічного дисконту 15% при продажі нафти. І багато іншого, про що ми вже говорили.
І чим радикальніші кроки ми робили, чим глибшими були наші реформи, чим більшим був наш прогрес, тим більше на нас тиснули у відповідь.
Ми навчилися давати собі раду з опором старої системи, але виявилося, що дехто із нових «доброзичливців» гірший за старих.
У мене та моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції чи підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче у стилі старої влади встановити контроль за державними грішми. Я не хочу їздити в Давос, зустрічатися з іноземними інвесторами і партнерами та розповідати їм про наші успіхи, у той час як за моєю спиною вирішуються якісь питання в інтересах окремих людей.
Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко. Як представник політичної сили, яка висунула мене на пост міністра, останнім часом він зробив дуже багато для того, щоб заблокувати мою роботу і роботу моєї команди. Спочатку підконтрольні Кононенкові депутати від БПП розробили постанову про мою відставку і подали її через фракцію «Відродження» до Верховної Ради. За кілька місяців вона зібрала аж 18 голосів.
Протягом року Ігор Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансаміаку. Кононенко був безпосередньо зацікавлений в Укртрансаміаку, де, замість того, щоб скинути з посади регіонала Бондика, завів своїх людей, які спільно з ним керували компанією. Депутат від БПП, безпосередньо підконтрольний Кононенкові, тиснув на призначення в Держзовнішінформі, підприємствах порошкової металургії, Національного агентства з акредитації України.
Кульмінацією цього кадрового свавілля і прагнення повністю підпорядкувати собі потоки стало бажання мати «власного» замміністра в Мінекономіки, який відповідав би за Нафтогаз та інші державні підприємства. Кандидат просто приніс повний пакет документів для призначення і заявив: «Я хочу стати вашим замом. Я в команді Кононенка, і мою кандидатуру вже погоджено нагорі». Після цього мені надійшов дзвінок з АПУ з наполегливою рекомендацією взяти цю людину, а також іще одну – на посаду заступника з оборони. На що я відповів: «Я частиною цього дерибану не буду», - і попросив, щоб мене звільнили з посади. Врешті-решт, Кононенко заявив, що бажає заслухати мій звіт на фракції та розглянути питання про мою відставку. Я вирішив, що полегшу завдання Кононенкові та його команді, і подаю заяву про відставку.
Ми з командою готові піти якомога швидше, і в жодному разі не хотіли б затягувати цей процес на тижні чи місяці. Я прошу Верховну Раду проголосувати за мою відставку вже завтра.
Я щиро вдячний своїй команді Мінекономіки, усім партнерам, міжнародним організаціям, бізнес-спільноті та однодумцям в Уряді та Верховній Раді за все те, що ми зробили разом. Я був би радий продовжити роботу над реформами в економіці в одній команді з цими людьми. Але за цих обставин, буде чесніше відійти вбік і зайнятися тим, де дійсно можна приносити результат.
Я – патріот України. Тут живу я, моя родина. Ми встигли зробити багато, але точку неповернення ще не пройшли. Сили зла хочуть відмотати все назад. Позбудьмося «смотрящих», які доять українську економіку. Таких людей не повинно бути в українській політиці та в державному управлінні.
Міністр економічного розвитку та торгівлі України
Айварас Абромавичус

Хряк в Кабине, а подхряки - в Раде!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #45 : Лютого 03, 2016, 12:38:43 12:38 »
зачет! хоть что то происходит в этом болоте...

Не бачу жодного позитиву ...  :smilie2:

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #46 : Лютого 03, 2016, 12:44:45 12:44 »
зачет! хоть что то происходит в этом болоте...

Не бачу жодного позитиву ...  :smilie2:
гнойники вскиваюцца
пазітіфф
от корумпований кріль -  це сурйозний задвіг
і гнилий педро - теж
так шо так

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #47 : Лютого 03, 2016, 12:45:58 12:45 »
і гнилий педро - теж

Ваша, пане, кандидатура на посаду Президента? Уважно слухаю.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #48 : Лютого 03, 2016, 12:49:39 12:49 »
Саакашвили:

"Вчера долго говорили с Айварасом Абромавичусом и он рассказал еще много всего интересного. Разве не печально, что литовцы и грузины вынуждены взять на себя функцию защитников страны от некоторых нечистых на руку этнических украинцев, которые прорвались во власть. Я работаю вместе с Айварасом в Совете по реформированию госпредприятий, председателем которого я стал по его инициативе и хочу подтвердить, что все наши инициативы по замене руководителей госпредприятий блокируются лично Премьер-министром с подачи одного из лидеров фракции БПП-Солидарность в Раде - Игоря Кононенко и еще нескольких групп влияния", - написал Саакашвили в своем фейсбуке.

http://lb.ua/news/2016/02/03/327061_saakashvili_soobshchil_razgovore.html

Может Абромявичус будет премьером?.. Он один из немногих действительно технократ-реформатор, а не покрыватель схем.
 :smiley16:
Prosperity is based on people and ideas

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #49 : Лютого 03, 2016, 12:50:46 12:50 »
і гнилий педро - теж

Ваша, пане, кандидатура на посаду Президента? Уважно слухаю.
ТАМ ТАКИЙ ХВУНКЦІОНАЛ ШО Я ПАС
скурвлюсь після перших двох тижнів
зуб даю
 :smilie5: :smilie7:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #50 : Лютого 03, 2016, 12:51:33 12:51 »
зачет! хоть что то происходит в этом болоте...

Посмотрим за развитием событий. ИМХО начался развал ВР. Грядут новые выборы
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #51 : Лютого 03, 2016, 12:53:12 12:53 »
До речі Айварас попрохав про відставку,  фактичної відставки ще не було

Цитувати
Олег Пономарь
Щойно ·
По поводу "отставки" Айвараса.
Для переживаний, а тем более паники, я повода не вижу.
Я вижу очень хороший технологический ход. На политтехнологическом сленге это называется "взорвать ситуацию изнутри". Айварас привлек всеобщее внимание к ситуации именно в период переформатирования правительства. Его заявление вызовет огромный реформаторский и антикоррупционный резонанс внутри страны, а главное- вне. И на этом фоне решения легче будут приниматься именно те, которые нужны "Витрине".
А сворачивание проекта "Витрина" после недавнего 4-часового общения Президента с Байденом в Давосе (из того, что я знаю) и недавнего визита в Берлин я полностью исключаю.
Все только начинается.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #52 : Лютого 03, 2016, 12:53:57 12:53 »
Кононенко готов сложить мандат нардепа

Заместитель председателя фракции «Блока Петра Порошенко» Игорь Кононенко заявил, что он готов сложить мандат народного депутата Украины.

Об этом он сказал журналистам в кулуарах Верховной Рады, сообщает «Слово и Дело».

«У меня нет никаких проблем уйти из парламента. Я могу это сделать хоть завтра. Если будет решение фракции, то я это сделаю», – заявил Кононенко.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #53 : Лютого 03, 2016, 12:54:22 12:54 »
зачет! хоть что то происходит в этом болоте...

Посмотрим за развитием событий. ИМХО начался развал ВР. Грядут новые выборы

Здрасьтє, пріхалі ! :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #54 : Лютого 03, 2016, 12:54:50 12:54 »
ТАМ ТАКИЙ ХВУНКЦІОНАЛ ШО Я ПАС
скурвлюсь після перших двох тижнів
зуб даю
 :smilie5: :smilie7:

Тобто у вас кандидата на преза нема?

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #55 : Лютого 03, 2016, 12:57:09 12:57 »
Кононенко готов сложить мандат нардепа

Заместитель председателя фракции «Блока Петра Порошенко» Игорь Кононенко заявил, что он готов сложить мандат народного депутата Украины.

Об этом он сказал журналистам в кулуарах Верховной Рады, сообщает «Слово и Дело».

«У меня нет никаких проблем уйти из парламента. Я могу это сделать хоть завтра. Если будет решение фракции, то я это сделаю», – заявил Кононенко.
підаріс вульгаріс
тільки чуть запхали - зразу ой!
в плахом смислє слова  :smilie5:

гівнючок

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #56 : Лютого 03, 2016, 12:57:30 12:57 »
Серед опозиції найпристойніше зараз виглядає Ляшко. Може його в президенти?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #57 : Лютого 03, 2016, 12:58:22 12:58 »
ТАМ ТАКИЙ ХВУНКЦІОНАЛ ШО Я ПАС
скурвлюсь після перших двох тижнів
зуб даю
 :smilie5: :smilie7:

Тобто у вас кандидата на преза нема?
чо ж нема? скіки завгодно
от хоч би й саа - ах какова чілавєка
тіки я одна сорокавосьмимілльонннна
хулє тут...

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #58 : Лютого 03, 2016, 12:59:18 12:59 »
Саакашвили:

"Вчера долго говорили с Айварасом Абромавичусом и он рассказал еще много всего интересного. Разве не печально, что литовцы и грузины вынуждены взять на себя функцию защитников страны от некоторых нечистых на руку этнических украинцев, которые прорвались во власть. Я работаю вместе с Айварасом в Совете по реформированию госпредприятий, председателем которого я стал по его инициативе и хочу подтвердить, что все наши инициативы по замене руководителей госпредприятий блокируются лично Премьер-министром с подачи одного из лидеров фракции БПП-Солидарность в Раде - Игоря Кононенко и еще нескольких групп влияния", - написал Саакашвили в своем фейсбуке.

http://lb.ua/news/2016/02/03/327061_saakashvili_soobshchil_razgovore.html

саакашвілі і абромавічус тим і відрізняються що вони не мають в україні жодних зв'язків і тому не можуть враховувати поєднання осбистих інтересів з суспільними (це і плюс і мінус одночасно)

вважати що всі будуть працювати за ідею - дуже наївно

Это ПЛЮС, они могут работать не только за идею, но и за (высокую) зарплату и на свое доброе имя. Именно такие люди сейчас Украине нужны.

Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #59 : Лютого 03, 2016, 01:00:41 13:00 »
от цікаво
а міністр має можливість звернутись до прем'єра (як безпосереднього керівника) чи до президента (як голови партії)