Автор Тема: Лист моєму другові на другий день Майдану-3  (Прочитано 2271 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #30 : Лютого 25, 2016, 02:49:52 14:49 »
1) Тимошенко абсолютно підтримує "всі ці події".
ДОКАЗИ ? ХОЧ ОДИН ?
2) Усунення одних є захопленням влади іншими. Про вибори нічого від революціонерів не чутно, то саме захоплення.
А при чому тут зараз Тимошенко ?
 Але можу повірити у те, що Тимошенко потрібні тільки позачергові парламентські.
Не тільки Тимошенко, всій Україні потрібні.
3) Тимошенко - дівчинка з передмістя, образ звичайно. Немає бажання віддавати щось ... людству 
Юля Тимошенко за 19 років свого перебування в політиці віддала українцям стільки, що стільки не віддавав жоден політик, за всі роки Незалежності. Причому втрачаючи здоров"я й ще й ризикуючи життям Але пришелепкуватий український народ двічі за це платив їй чорною невдячністю. А тепер - воює, втративши території і кінця-краю цій війні не видно. Бо більшість українців - це нікчемне тупориле низькопробне багно ( до того ж немало русифіковане і тримається за власну русифікованість як воша за кожух).
Юля думала, що зможе спиратися на українців. Але на багно спиратися не можна. В багні можна тільки загрузнути й втопитися.

Бог все бачить.
:smilie7:
4. Ющенко та Вітренко - різні світи. Вітренко мала підтримку кремля, Тимошенко її прагнула і іноді має. Має її у руйнуванні ліберального проукраїнського руху, - подалі від кремля з його турботою про отару овець.
Ліберальний рух в Україні не є проукраїнський. Цей рух, насправді, російськомовний і єврейський. І проросійський також, російськомовні євреї дуже рідко бувають проукраїнськими, та й , хіба що, ситуативно, як Коломойський. Всі ці Фірташі, Пінчуки, Ярославські, суркіси, медведчуки, - сама бачиш, фінансові спонсори русифікації.
Ліберальність для України - це яд для України.

1) "21.02. Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу ..."
Вимога особисто до Порошенка скликати позачергове засідання ВР щоб розглянути відставку Яценюка. Ще раз.  :gigi:
То що це? До чого Порошенко тут?
2) В революціонерах її люди. Чи потрібні позачергові вибори покаже голосування у парламенті. Поки що ні. Тому у Тимошенко "вирує Майдан".
3) Тимошенко не ризикувала життям чи здоров'ям, коли кликала радикалів на барикади. Було вже таке. У неї була депутатська недоторканість. Ризикувала і ризикує здоров'ям тільки використовуючи 15 см. підбори та 7 см. платформу. Одного разу навіть на камери грохнулась. І точно це був не єдиний раз. Інших загроз здоров'ю не бачу. Ну, злоба ще. Точно дається у знаки.
4) Українці за суттю ліберали. Росіяни та і ізраїльтяни ніяким боком до лібералізму. Але для Тимошенко як потенційного диктатора, тобто керівника отари овець, лібералізм - це дійсно отрута.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #31 : Лютого 25, 2016, 03:25:02 15:25 »

1) "21.02. Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу ..."
Вимога особисто до Порошенка скликати позачергове засідання ВР щоб розглянути відставку Яценюка. Ще раз.  :gigi:
То що це? До чого Порошенко тут?

Що було екстремістського в тій вимозі? Де там були заклики до революції чи повстання ?
2) В революціонерах її люди.
Хто ? Коханівський? Чи хто ще там "її" ?
Якщо там декілька добровольців прийшли з батальйону Батьківщина, то це що ? Це вони визначили хід усіх подій в ті дні ? А вони складали там хоч 1 % від учасників на Майдані ?

Чи потрібні позачергові вибори покаже голосування у парламенті. Поки що ні. Тому у Тимошенко "вирує Майдан".
3) Тимошенко не ризикувала життям чи здоров'ям, коли кликала радикалів на барикади.
КОЛИ на барикади ????????
Було вже таке. У неї була депутатська недоторканість. Ризикувала і ризикує здоров'ям тільки використовуючи 15 см. підбори та 7 см. платформу. Одного разу навіть на камери грохнулась. І точно це був не єдиний раз. Інших загроз здоров'ю не бачу. Ну, злоба ще. Точно дається у знаки.
4) Українці за суттю ліберали.
Ти глибоко помиляєшся. далеко не всі. Більшість українців хоче , щоб влада їм забезпечила б нормальний захист їхнього життя і роботи. А не щоб ахметови й фірташі жирували тут на вьому тому, що тут українці заробляють.
Росіяни та і ізраїльтяни ніяким боком до лібералізму. Але для Тимошенко як потенційного диктатора, тобто керівника отари овець, лібералізм - це дійсно отрута.

В 1991 році жителів УРСР було 52 мільйони, а коли став президентом Янукович в 2010 році, то залишилось 45 млн., до війни й до анексії.
А допоміг лібералізм. Лібералізм - це самоусунення влади від соціально-економічних процесів в країні.
Для України важко придумати щось шкідливіше, ніж тотальний лібералізм і тотальне роздержавлення.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #32 : Лютого 25, 2016, 07:21:57 19:21 »
“Ліберальна демократія - це влада грошових мішків.“
Так мені колись в Одесі в 1991 році сказав Василь Барладяну.
If you are going through hell, keep going.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #33 : Лютого 25, 2016, 07:43:10 19:43 »
“Ліберальна демократія - це влада грошових мішків.“
Так мені колись в Одесі в 1991 році сказав Василь Барладяну.

Это олигархия.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33449
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #34 : Лютого 25, 2016, 08:05:34 20:05 »
“Ліберальна демократія - це влада грошових мішків.“
Так мені колись в Одесі в 1991 році сказав Василь Барладяну.

То ти вже з незалежної України спетляв, старий комуняка-донощик ?  :fp2

А чого так, за океаном було легше робити кар'єру на патріотизмі ?   :Prapor2:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #35 : Лютого 25, 2016, 08:19:53 20:19 »
“Ліберальна демократія - це влада грошових мішків.“
Так мені колись в Одесі в 1991 році сказав Василь Барладяну.

Ну і як ти розціниш цей вислів Василя Барладяну зараз, через 25 років ?

Правий він був чи ні ?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #36 : Лютого 25, 2016, 10:18:45 22:18 »
Що до "релігії", тобто ідеології, то я сперечатися не буду. Особисто я за політичне різноманіття в Україні. І за чесну конкуренцію. Тобто відкриту чи прозору  :smilie3: За вибори без фальсифікацій на пропорційній основі  і за відкритими партійними списками.
І саме на виборах ми з'ясовуємо за що голосує більшість, - за лібералізм чи кібуц.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #37 : Лютого 25, 2016, 11:10:46 23:10 »
Що до "релігії", тобто ідеології, то я сперечатися не буду. Особисто я за політичне різноманіття в Україні. І за чесну конкуренцію. Тобто відкриту чи прозору  :smilie3: За вибори без фальсифікацій на пропорційній основі  і за відкритими партійними списками.
І саме на виборах ми з'ясовуємо за що голосує більшість, - за лібералізм чи кібуц.

В жовтні 2015 року були місцеві вибори до Київської міськ ради в т.ч.
Але в нашому окрузі депутата так і не обрали, бо той хто зайняв 1-ше місце - його партіія непройшла виборчий поріг.

Коли тільки почали говорити про "відкриті списки" десь так з 2008 року, я вже тоді зразу зрозумів що це звичайне шахрайство.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #38 : Лютого 25, 2016, 11:12:10 23:12 »
Шкода, що Кіт не схотів відповідати, про його сьогоднішнє ставленя до давніх слів Василя Барладяну.

Тобто, про своє ставлення до лібералізму.
« Останнє редагування: Лютого 25, 2016, 11:15:54 23:15 від Бумеранг »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #39 : Лютого 25, 2016, 11:17:06 23:17 »
“Ліберальна демократія - це влада грошових мішків.“
Так мені колись в Одесі в 1991 році сказав Василь Барладяну.

Ну і як ти розціниш цей вислів Василя Барладяну зараз, через 25 років ?

Правий він був чи ні ?

Правий. Але до певної межі.
Зараз в США практично вівдбувається політичне повстання виборців, які не хочуть бачити президентом особи, яку фінансують корпорації і банкіри.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #40 : Лютого 25, 2016, 11:24:15 23:24 »
Справа в тім, що нинішній “лібералізм“ не має нічого спільного із лібералізмом класичним.
Нинішні “ліберали“ в США (я можу говорити про них, бо спостерігаю за ними щодня і спілкуюся також) - це люди, які прагнуть зрівнялівки в усьому і вся. Але разом з тим, вони охоче пітримують політиків, які на утриманні у корпорацій і фінансових спекулятнів.
Феномен Трампа нагадує дуже феномен Ендрю Джексона (того який на 10-доларовій банкноті) - це протест проти cozy deals in Washington.

Одним словом, американська республіка намагається врятувати себе від сучасної демократії і бюрократії. Виразoм цієї спроби є Tea party movement, i тепер - шалена популярність Трампа і Сандерса.
Останній позиціонує себе як соціаліст, який виступає насамперед проти великих корпорацій і нерівності.
« Останнє редагування: Лютого 25, 2016, 11:35:17 23:35 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #41 : Лютого 25, 2016, 11:39:48 23:39 »
Ну то я й це саме не раз казав.
Рівень лібералізму і рівень державного управління економікою не може бути річчю сталою.
Колись буває так, що треба більше лібералізувати економічне життя ( коли відбувається стагнація, але до певної міри), а буває так, що значна частина  галузей економіки потребує управління державного.

Більша чатина економіки має бути недержавна. Але точно не так, як каже аматорка : дайош тотальний лібералізм скрізь і у всьому.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #42 : Лютого 25, 2016, 11:44:18 23:44 »
Ну то я й це саме не раз казав.
Рівень лібералізму і рівень державного управління економікою не може бути річчю сталою.
Колись буває так, що треба більше лібералізувати економічне життя ( коли відбувається стагнація, але до певної міри), а буває так, що значна частина  галузей економіки потребує управління державного.

Більша чатина економіки має бути недержавна. Але точно не так, як каже аматорка : дайош тотальний лібералізм скрізь і у всьому.

Я не вірю в одержавлену економіку - вона ніде ніколи не була ефективною.
Проблема в іншому - в тому як використовуються громадські кошти (податки). В США це теж проблема. Напряму не крадуть, але пускають на вітер і крадуть опосередковано аж гай шумить. А контролю з боку платників податків практично нема.

Ось стосик паперів і Трамп підписує свій tax return.  :smilie2:

If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #43 : Лютого 26, 2016, 09:24:45 09:24 »
Що до "релігії", тобто ідеології, то я сперечатися не буду. Особисто я за політичне різноманіття в Україні. І за чесну конкуренцію. Тобто відкриту чи прозору  :smilie3: За вибори без фальсифікацій на пропорційній основі  і за відкритими партійними списками.
І саме на виборах ми з'ясовуємо за що голосує більшість, - за лібералізм чи кібуц.

В жовтні 2015 року були місцеві вибори до Київської міськ ради в т.ч.
Але в нашому окрузі депутата так і не обрали, бо той хто зайняв 1-ше місце - його партіія непройшла виборчий поріг.

Коли тільки почали говорити про "відкриті списки" десь так з 2008 року, я вже тоді зразу зрозумів що це звичайне шахрайство.
:gigi:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #44 : Лютого 26, 2016, 09:28:03 09:28 »
Ну то я й це саме не раз казав.
Рівень лібералізму і рівень державного управління економікою не може бути річчю сталою.
Колись буває так, що треба більше лібералізувати економічне життя ( коли відбувається стагнація, але до певної міри), а буває так, що значна частина  галузей економіки потребує управління державного.

Більша чатина економіки має бути недержавна. Але точно не так, як каже аматорка : дайош тотальний лібералізм скрізь і у всьому.
Основна ідея лібералізму - економічна та політична конкуренція. Соціальний захист у сучасному світі (хай Європі) вже набув певних стандартів. Тут нема про що говорити, але про "значна частина  галузей економіки потребує управління державного" поговорити можна. Яка саме? Конкретно.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #45 : Лютого 26, 2016, 10:52:13 10:52 »
Ну то я й це саме не раз казав.
Рівень лібералізму і рівень державного управління економікою не може бути річчю сталою.
Колись буває так, що треба більше лібералізувати економічне життя ( коли відбувається стагнація, але до певної міри), а буває так, що значна частина  галузей економіки потребує управління державного.

Більша чатина економіки має бути недержавна. Але точно не так, як каже аматорка : дайош тотальний лібералізм скрізь і у всьому.
Основна ідея лібералізму - економічна та політична конкуренція. Соціальний захист у сучасному світі (хай Європі) вже набув певних стандартів. Тут нема про що говорити, але про "значна частина  галузей економіки потребує управління державного" поговорити можна. Яка саме? Конкретно.

1. Всі ті галузі, що пов"язані з видобутком корисних копалин з надр Землі ( газ, нафта, вугілля і руди, залізна і уранова перш за все , та й маргенчева і т.д.)
2. Укрзалізниця - вся і повністю, з усіма допоміжними підприємствами, заводами ЗБВ, вагонобудівними, локомотивобудівними і т.п.
3. Весь громадський транспорт ( і внутрішньо міський і міжміський)
Свого часу я мав досвід проживання в Угорщині, там весь громадський транспорт державний.
І такого ідіотського транспорту як "маршрутки" там не існує, ні в Будапешті ні в провінції.
4. Авіазаводи а також всі ті машинобудівні підприємства, які приватні власники в умовах України утримувати просто-напросто не будуть, бо їх дешевше ліквідувати, а землю забудувати або продати.

5. Взагалі, всі ті високотехнологічні виробництва, які приватні власники в умовах України утримувать не будуть, а роздерибанять, якщо стратегічне значення ці підприємства для держави мають.
6.Нафтопроводи, газопроводи, газосховища і газорозподільчі мережі мають бути тільки державні.
7. Всі морські порти мають бути державні
8. Вся основна електроенергетика і магістральні електричні мережі тільки державні.
9. ГЕС і АЕС - тільки державні. А от малопотужні ТЕЦ і ТЕС можуть бути й недержавні, в залежності від їх потужностей і стратегічного значення. Деякі дрібні ГЕС можуть бути теж недержавні.
10. Автошляхове господарство, утримання й ремонт головних автошляхів, хіба що крім автошляхів районного значення, все має бути державне.

........................................
В гуманітарній сфері.
1.Медицина значною мірою иає бути державна,, щоб громадяни могли отримати якусь безкоштовну першу елементарну допомогу.
2. освіта, вся крім вищої, має бути державна.
Звичайно ж приватні заклади теж можуть бути, але необхідна кількість місць в державних освітніх закладах має бути для всіх бажаючих громадян.
................................................
Сільське господарство й лісова галузь.
1Жоден громадянин не повинен бути власником більш ніж 15 соток землі, будь-якої.
Все що є більше - має бути оформлено як оренда, за мізерну орендну плату.
Щоб держава мала завжди можливість необхідну землю вилучити.

Орна земля сільгоспвиробникам має надаватись в оренду ( розмір орендної плати може бути який завгодно, нюансів море). Оренда має бути тільки тривала, років на 15, не менше, інакше вирощуватимуть скрізь тільки ріпак, сою і експортну пшеницю. ( хоча терміни оренди в різних місцевостях і на типах земель можуть бути й інші).
При багатьох бажаючих орендаторах - звичайно ж конкурси. Конкурсні комісії мають назначатись виборними місцевими органами влади, інформація про їх діяльність має бути щомісячною і для всіх доступною і прозорою.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Оце приблизно такі розклади мають бути в економіці і в системі держ.управніння, в залежності від галузей і від типу й форм власності в різних галузях, , якщо ця країна поважає і себе, і своїх громадян і якщо не збирається бути питомником для вирощування олігархів і не претворювати власних громадян на жебраків, які змушені будуть шукати заробітків по закордонах, а дома час від часу влаштовувати революції й бунти.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #46 : Лютого 26, 2016, 10:58:59 10:58 »
Забув сказати:
1. більшість виробництв, в т.ч. машинобудівних, будівельних, всіх яких завгодно, які стратегічного значення для країни не мають - ДЕРЖАВОГО УПРАВЛІННЯ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ЗОВСІМ.
2. торгівля, всілякі сервіси, лазні, перукарні, автореонти і т.д. теж ніякого держуправління не потребують, це само собою.
3. переробка харчовї сировини, буд. матеріалів і т.п - теж держ. управління не потребують.
................................
Так чи інакше, але немала частина і робочих місць і валового продукту при такких розкладах державними теж не будуть.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #47 : Лютого 26, 2016, 04:16:53 16:16 »
Бумере - ти непман?  :gigi:
Радше ні - back to the USSR!  :smilie7:
Бо напрошується очевидний висновок, що всім цим“державним“ бізнесом має керувати “лідірующая і направляющая“...  :lol:
« Останнє редагування: Лютого 26, 2016, 04:19:55 16:19 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Лист моєму другові на другий день Майдану-3
« Reply #48 : Лютого 26, 2016, 04:27:09 16:27 »
Бумере - ти непман?  :gigi:
Радше ні - back to the USSR!  :smilie7:
Бо напрошується очевидний висновок, що всім цим“державним“ бізнесом має керувати “лідірующая і направляющая“...  :lol:

Я говорив не про 100% -ну державність економіки, а про її багатоукладність.
Що важливі галузі мають бути під контролем і управлінням держави.

А хто призначатиме  керівників держпідприємств то є кабмін і галузеві міністерства, Кабмін формувати має  Верховна рада, яка має переобиратися кожні 2 роки і без затримок.
назад в СССР не треба.
Єдиної направляючої партії теж не треба.
Все за результатами виборів на всіх рівнях
Місцеві вибори - теж кожні 2 роки і не рідше.
Президент - не більше 4 років у кріслі.
2 каденції - масимум і не більше.


Наше щастя зараз в найчастішій ротаоції влади на всіх рівнях.

Хіба нє  :smilie11: