Автор Тема: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“  (Прочитано 2008 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Раджу почитати.
У кого які думки?

http://asn.in.ua/ua/news/interview/34251-advokat-vitalijj-titich-rassledovanie-ubijjstv-pra.html

— Коли ми зможемо почути перший вирок?

— Не можна передбачити, бо є багато суб’єктивних факторів. Можна говорити, що головуючий суддя Сергій Дячук веде процес виважено. Зараз у провадженні відбувається допит потерпілих — родичів убитих. Їхні свідчення не мають вирішального значення для судового процесу, бо вони не були учасниками подій. Проте створюють морально-психологічний ефект. Зараз захист, використовуючи ст. 63 Конституції, обрав тактику відмови від свідчень у процесі. Але якщо підсудні почнуть співпрацювати з судом, то це задасть інший темп процесу.

— Як налаштовані родичі загиблих?

— Всі по-різному, інколи досить специфічно. Ми навмисно дистанціювалися. Звісно, контактуємо з певними лідерами, але намагаємося відійти від політичних та соціальних факторів.
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я бачив, що тими силами з боку влади, які були на Майдані, можна було б нейтралізувати його весь без перевищення повноважень. І це знання не давало мені спокою. Очевидно, що кількісна, я вже не кажу якісна (маю на увазі зброю), перевага «Беркута» над мітингувальниками вказувала на те, що при існуванні наказу правоохоронці зачистили б цю територію дуже просто. А головне — без застосування надмірної сили, діючи відповідно до тактико-спеціальних дій, які вони мали б відпрацьовувати згідно зі своїми статутами.

Я не розумів плану організаторів злочину. Починаючи від катування студентів 30 листопада 2013 року. Це ж було не побиття, а катування — не треба підмінювати поняття. Студентів не просто били. Їх били, намагаючись досягти певного результату. Ніхто не розганяв Майдан. Їх гнали до Михайлівського, в інші боки і били, катували вже тоді, коли вони не були в зоні. І ключовий момент — здійснювали все це, даючи можливість фіксувати злочин телекамерам. Усе це було тим, що ми нині називаємо «розгоном мирних акцій». Якби хотіли розігнати жорстко, то діяли б інакше. В моєму суб’єктивному розумінні це була провокація, спрямована на радикалізацію суспільства.

 За теорією кримінального права, умисел має встановлюватися за відсутності свідчень. А умисел — це суб’єктивна кваліфікуюча ознака, її неможливо встановити інакше, як особа про неї не заявить. Всі інші встановлені умисли, які є обов’язковими для кваліфікації, слідують з якихось роздумів слідчого або суду. І, як нам каже кримінальна наука, ми маємо виходити з наслідків, коли говоримо про умисел. А наслідком побиття студентів що стало? Масова активізація протесних рухів. Станом на 30 листопада все було спокійно. Народ пройшовся мирними демонстраціями з закликами «Банду геть!», показали світу, що ми нормальні цивілізовані люди, що чекаємо виборів і на них дамо знати, що зрозуміли, діти з Русланою танцювали, і у них були білети на потяги в кишенях…

І про останнє знала «наружка», яка там сиділа. Всі знакові епізоди на Майдані, починаючи з 30 листопада і 1 грудня — думаю, провокації. Як і демонстративне побиття на камери журналістів… Коли я прийшов на допит зі своїм клієнтом — оператором Олександром Заклецьким, він сидів поряд і давав свідчення щодо обставин нападу на нього та інших журналістів, які були у дворику Спілки письменників. Коли я зрозумів, що він каже, пам’ятаю, як мурахи по шкірі побігли, і у мене склалася картина. І далі все відбувалося відповідно до підручників з діяльності певних спецслужб: Гаврилюки, викрадення, катування Луценка та вбивство Вербицького. Про це все написано у книгах. Але у нас були виконавці дуже низького рівня. Задум умовного Суркова був один, прописаний як у книжці, але виконавці дуже примітивні.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
 :smiley24:

Цей злочин є дуже легким для розкриття. Складність для розслідування цього злочину — це головний фейк, який створюють наші владні структури. У той час як Авакови, Яреми, Шокіни розказували, який складний злочин вони розслідували, складності у розумінні підручників криміналістики в ньому нема. Так, є технічні проблеми, пов’язані з великим обсягом матеріалів, але це не складність розслідування. Цей злочин — унікальний для розслідування. Жодного злочину я не знаю, де особа, яка його скоює, давала б можливість фотографувати, знімати себе з різних ракурсів і при цьому ледь інтерв’ю не роздавати! Французький фотограф стоїть, а поряд з різних боків убивають людей, а він усе фіксує. Це виглядає як фарс! Якби не було стількох убитих. І ми вимагали у прокуратури дати цьому оцінку. Не можна вичленити певного Аброськіна, сказати, що він прийшов, перевищив повноваження і вбив. Я вважаю, що то був терористичний акт
Prosperity is based on people and ideas

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Адвокат Віталій Тітич:
Цитувати
... Я думаю про існування домовленостей на найвищому рівні, це не лише моя думка.
Я як заявник у справі судді Волкової (суддя Печерського районного суду міста Києва Світлана Волкова відпустила Садовника з-під варти і відправила під домашній арешт, після чого той утік)
вивчав усі обставини так званої втечі і дізнався про речі, які свідчать, що дії прокуратури, суду та міліції були скоординованими та санкціонованими на найвищому рівні.

"Найвищий рівень"


Цитувати
Потім Садовник втікає. Інша «беркутня» продовжує працювати. Аваков дає гарантії, що нікого не притягнуть до відповідальності. Вони бачили, що те, що їм гарантували, відбувається. Розправляють плечі

Треба чітко усвідомити що не буде ніяких реформ, подолання корупції до тих пір, доки не
будуть покарані вбивці, замовники і кришувальники вбивць Небесної Сотні.
Все це дуже взаємоповязано.

Тільки справедлива відповідь на це питання (кара за злочини перед Україною) дасть
змогу почати гоїти рани і будувати нову країну.
Інакше- катастрофа...

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Я бачив, що тими силами з боку влади, які були на Майдані, можна було б нейтралізувати його весь без перевищення повноважень. І це знання не давало мені спокою. Очевидно, що кількісна, я вже не кажу якісна (маю на увазі зброю), перевага «Беркута» над мітингувальниками вказувала на те, що при існуванні наказу правоохоронці зачистили б цю територію дуже просто. А головне — без застосування надмірної сили, діючи відповідно до тактико-спеціальних дій, які вони мали б відпрацьовувати згідно зі своїми статутами.
...

А що було б потім? Спалахнула б вся країна?
Зараз пішла дуже цікава тенденція принижувати значення народу у тих подіях. Нашим політикам у їх все більше спотвореної реальності виявилися вигідно підхопити кремлівські ідеї.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я бачив, що тими силами з боку влади, які були на Майдані, можна було б нейтралізувати його весь без перевищення повноважень. І це знання не давало мені спокою. Очевидно, що кількісна, я вже не кажу якісна (маю на увазі зброю), перевага «Беркута» над мітингувальниками вказувала на те, що при існуванні наказу правоохоронці зачистили б цю територію дуже просто. А головне — без застосування надмірної сили, діючи відповідно до тактико-спеціальних дій, які вони мали б відпрацьовувати згідно зі своїми статутами.
...

А що було б потім? Спалахнула б вся країна?
Зараз пішла дуже цікава тенденція принижувати значення народу у тих подіях. Нашим політикам у їх все більше спотвореної реальності виявилися вигідно підхопити кремлівські ідеї.


Якi саме?
Кремлiвськi ідеї "гражданская война, гражданская война" - як мантра, що тодi що зараз. Нашi полiтики з цим наче не згоднi..
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
... Я думаю про існування домовленостей на найвищому рівні, це не лише моя думка.


 Ми весь час говоримо про неприпустимість діяльності Президента Порошенка у царині тиску на слідство для передачі справ до суду під конкретні дати для створення PR-іміджу.
Але був страшенний тиск на управління Горбатюка, аби справи йшли до суду. Чи передавати справу до суду — може вирішувати слідчий та прокурор, який підписує обвинувальний акт.

І це пробіл у законодавстві. І працівники Управління спецрозслідувань у цих важких умовах діяли, як могли.
Якби ГПУ забезпечувала ресурсами, а Аваков не протидіяв і не знищував докази, не покривав би фігурантів, перешкоджаючи розслідуванню, то воно б ішло нормально.
Ми весь час говорили про неналежність проведення експертиз.


Цитувати
Треба чітко усвідомити що не буде ніяких реформ, подолання корупції до тих пір, доки не
будуть покарані вбивці, замовники і кришувальники вбивць Небесної Сотні.
Все це дуже взаємоповязано.

Думаю у адвоката найбiльш повна картина про події, вiн говорить про те що нiколи не казали не Аваков, не ГПУ, його версiя звучить найбiльш вiрогiдною.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Я бачив, що тими силами з боку влади, які були на Майдані, можна було б нейтралізувати його весь без перевищення повноважень. І це знання не давало мені спокою. Очевидно, що кількісна, я вже не кажу якісна (маю на увазі зброю), перевага «Беркута» над мітингувальниками вказувала на те, що при існуванні наказу правоохоронці зачистили б цю територію дуже просто. А головне — без застосування надмірної сили, діючи відповідно до тактико-спеціальних дій, які вони мали б відпрацьовувати згідно зі своїми статутами.
...

А що було б потім? Спалахнула б вся країна?
Зараз пішла дуже цікава тенденція принижувати значення народу у тих подіях. Нашим політикам у їх все більше спотвореної реальності виявилися вигідно підхопити кремлівські ідеї.


Якi саме?
Кремлiвськi ідеї "гражданская война, гражданская война" - як мантра, що тодi що зараз. Нашi полiтики з цим наче не згоднi..

Про те що народ у всіх подіях на Майдані був тількі керованою кукловодами масою.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я бачив, що тими силами з боку влади, які були на Майдані, можна було б нейтралізувати його весь без перевищення повноважень. І це знання не давало мені спокою. Очевидно, що кількісна, я вже не кажу якісна (маю на увазі зброю), перевага «Беркута» над мітингувальниками вказувала на те, що при існуванні наказу правоохоронці зачистили б цю територію дуже просто. А головне — без застосування надмірної сили, діючи відповідно до тактико-спеціальних дій, які вони мали б відпрацьовувати згідно зі своїми статутами.
...

А що було б потім? Спалахнула б вся країна?
Зараз пішла дуже цікава тенденція принижувати значення народу у тих подіях. Нашим політикам у їх все більше спотвореної реальності виявилися вигідно підхопити кремлівські ідеї.


Якi саме?
Кремлiвськi ідеї "гражданская война, гражданская война" - як мантра, що тодi що зараз. Нашi полiтики з цим наче не згоднi..

Про те що народ у всіх подіях на Майдані був тількі керованою кукловодами масою.

Навпаки адвокат говорить, що були намагання керувати народом як масою, але вони провалювались. У кукловодiв виходило це дуже тупо i бездарно, виконавцi шкварились раз за разом, i все це задокументовано.


Але у нас були виконавці дуже низького рівня. Задум умовного Суркова був один, прописаний як у книжці, але виконавці дуже примітивні.

Ми говоримо — це був беззбройний протест. Путін каже, що це був збройний заколот.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
...

Навпаки адвокат говорить, що були намагання керувати народом як масою, але вони провалювались. У кукловодiв виходило це дуже тупо i бездарно, виконавцi шкварились раз за разом, i все це задокументовано.


Але у нас були виконавці дуже низького рівня. Задум умовного Суркова був один, прописаний як у книжці, але виконавці дуже примітивні.

Ми говоримо — це був беззбройний протест. Путін каже, що це був збройний заколот.


Але ж він "...бачив, що тими силами з боку влади, які були на Майдані, можна було б нейтралізувати його весь без перевищення повноважень". І далі розвиває з цього якусь напівконспірологію.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #10 : Березня 02, 2016, 10:00:52 10:00 »
22 листопада 2010 13:36:00

Корчинский: Украине нужна революция с жертвами. Мирная акция похожа на изнасилованную женщину...

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=535358.0

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #11 : Березня 02, 2016, 10:01:59 10:01 »
Почему провокатор Дмитрий Корчинский не за решеткой?

Бойня под Кабмином: кто организовал и кому она выгодна. Милиция забрасывала провокаторов свето-шумовыми гранатами и слезоточивым газом. «Концерт», стоивший здоровья обеим сторонам противостояния, длился не менее двух часов — в то время как в 500 метрах проходил полумиллионный мирный митинг на Майдане.

Побоище удалось остановить только прибывшим на место провокации народным депутатам от оппозиции — Петру Порошенко и Олегу Тягнибоку. Да и то с огромным трудом: дело в том, что атакующие АП граждане имели явно других авторитетов и преследовали четко поставленную им цель.
Понятно, что пару сотен «карбонариев» никак не могли взять штурмом АП, которую защищали свыше тысячи сотрудников спецподразделений милиции и внутренних войск в полной экипировке. Значит, задача перед зачинщиками беспорядков стояла совсем иная.
Какая?

Ответ на этот вопрос дает зафиксированное видеосъемкой появление на месте предстоящего побоища известного киевского провокатора Дмитрия Корчинского, руководителя так называемой «партии» «Братство», «директора» фиктивного, существующего только на бумаге «Института проблем региональной политики и современной политологии».

Камеры зафиксировали (коллеги-журналисты это могут подтвердить своими свидетельскими показаниями) появление Дмитрия Корчинского во главе отряда штурмовиков в масках на Банковой задолго до прибытия «подмоги» в лице подтянувшихся на взрывы и гранат демонстрантов с Майдана. Именно хлопцы Корчинского пригнали под АП фронтальный погрузчик (трактор).

Причем камеры видеонаблюдения на Майдане, где стоял этот трактор до штурма АП, зафиксировали, как за минут 15 до подхода колонны демонстрантов к Крещатику находившаяся там техника вдруг пришла в движение и переместилась таким образом, чтобы освободить этому трактору выезд в сторону улицы Институтской. При этом Майдан все еще был оцеплен кордоном милиции.

Как только техника на Майдане (в том числе и большой автотрейлер) расчистили дорогу трактору с ковшом (которому на Майдане вообще не было чего делать — ну не было для этой специфической строительной техники никакой работы!), милиция с Майдана сбежала. И трактором завладели люди Корчинского.



Которые торжественно, как на параде, с зажженными файерами, не боясь вполне прогнозируемого обстрела, на этом тракторе поднялись к Банковой и начали движение в сторону перекрывшего ее кордона милиции. Было очевидно: те, кто были на тракторе, совсем не боялись адекватного в таком случае ответа со стороны милицейского спецназа. Словно знали, что именно по отношению к ним спецсредства применять никто не будет.
И спецназ оправдал ожидания «трактористов» — их никто не трогал, трактор не отбирал (хотя это было делом пяти минут), зачинщиков не ловили. Лишь время от времени из-за шеренги коллег несколько офицеров швыряли в толпу провокаторов свето-шумовые гранаты. Все чего-то ждали. «Картинка» происходящего шла в прямой эфир; очевидно, был расчет на то, что толпа с Майдана хлынет на Банковую, среагировав на звуки рвущихся гранат, и тогда «начнется». Понятно, что в узком проходе улицы Банковой никакая толпа пробиться к АП не сможет. Зато крови будет много.

Массовые беспорядки в столице, да еще и с многочисленными жертвами явно были кому-то нужны. Но кроме подуставших провокаторов на Банковую прибежало лишь несколько десятков неравнодушных граждан да сотня зевак, которых всгда много на подобного рода «концертах».

Побоища явно не получалось — и тогда милицейский спецназ получил приказ на «зачистку» Банковой. Опять били людей — понятно, что провокаторов к тому времени уже не было, их руководители отошли еще раньше, зато под дубинки попали журналисты, зеваки и неравнодушные граждане, прибежавшие на звуки побоища.

http://argumentua.com/stati/pochemu-provokator-dmitrii-korchinskii-ne-za-reshetkoi





Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #12 : Березня 02, 2016, 10:04:31 10:04 »
Пiсля цього Корчинський тiкає. Куди? В Росiю.
Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #13 : Березня 02, 2016, 10:07:33 10:07 »
Про те що народ у всіх подіях на Майдані був тількі керованою кукловодами масою.

слово ляльковод має звичайно негативний відтінок
але народ таки був керованим і це ДОБРЕ
бо некерованість це бардак і бедлам

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #14 : Березня 02, 2016, 10:08:48 10:08 »
...

Навпаки адвокат говорить, що були намагання керувати народом як масою, але вони провалювались. У кукловодiв виходило це дуже тупо i бездарно, виконавцi шкварились раз за разом, i все це задокументовано.


Але у нас були виконавці дуже низького рівня. Задум умовного Суркова був один, прописаний як у книжці, але виконавці дуже примітивні.

Ми говоримо — це був беззбройний протест. Путін каже, що це був збройний заколот.


Але ж він "...бачив, що тими силами з боку влади, які були на Майдані, можна було б нейтралізувати його весь без перевищення повноважень". І далі розвиває з цього якусь напівконспірологію.

Це не "напівконспірологія", адвокат Небесної Сотні має найбiльш повну iнформацiю.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #15 : Березня 02, 2016, 10:12:20 10:12 »
Цiкаво, чому це ФСБшне чмо досi на свободi, а його жiнка в парламентi .
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #16 : Березня 02, 2016, 10:21:58 10:21 »
...
Це не "напівконспірологія", адвокат Небесної Сотні має найбiльш повну iнформацiю.

Але згадана цитата - це не інформація, а його висновки.


...
слово ляльковод має звичайно негативний відтінок
але народ таки був керованим і це ДОБРЕ
бо некерованість це бардак і бедлам

Хти насправді ким керує - це завжди цікаве питання.
Є ще такий вид керування - дозволяти чи не дозволяти керувати собою в певних ситуаціях.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #17 : Березня 02, 2016, 10:23:16 10:23 »
Пiсля цього Корчинський тiкає. Куди? В Росiю.

А хіба не в Європу?
Звідкі інформаця що він тоді втік в Росію?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #18 : Березня 02, 2016, 10:30:24 10:30 »
Пiсля цього Корчинський тiкає. Куди? В Росiю.

А хіба не в Європу?
Звідкі інформаця що він тоді втік в Росію?

Корчинский после штурма Банковой уехал в Россию
5 декабря, 2013, 07:59

http://ru.tsn.ua/politika/korchinskiy-posle-shturma-bankovoy-uehal-v-rossiyu-a-polkovnik-berkuta-mog-zanimatsya-provokaciyami-337542.html
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #19 : Березня 02, 2016, 10:35:43 10:35 »
Проблема тут в тому, що якщо дати слідству повне зелене світло, то все призведе до голови тоді СБУ, до Пшонки та врешті до хуйла, бо "беркут"(частина з них) на Майдані були перевдягнені грушники з парашки. І що тоді, ми будемо вимушені оголосити у розшук хуйла як особу що безпосередньо віддавала накази вбивати людей? Які наслідки, позитивні чи негативні цього можуть бути?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #20 : Березня 02, 2016, 10:42:28 10:42 »
Це не "напівконспірологія", адвокат Небесної Сотні має найбiльш повну iнформацiю.
То хай тоді каже яким саме чином наприклад Аваков перешкоджав слідству.
Він каже
Цитувати
Якби ГПУ забезпечувала ресурсами, а Аваков не протидіяв і не знищував докази, не покривав би фігурантів, перешкоджаючи розслідуванню, то воно б ішло нормально. Ми весь час говорили про неналежність проведення експертиз. Бо експертизи, наприклад, щодо зброї, проводили ті самі люди, які формально організовували в тій системі злочини на Майдані. Тобто очікувати від МВС при тій ситуації, що є навіть сьогодні, ключового результату неможливо. І ми це декларували. І хлопці з ГПУ це реалізували — провели повторні експертизи, внаслідок яких було встановлено конкретну зброю та осіб, котрих з неї вбито, вона прив’язана до конкретних виконавців.
Але хлопці з ГПУ це ж хлопці з Управління спецрозслідувань -
Цитувати
Нині всі ці справи у провадженні Управління спеціальних розслідувань ГСУ Генеральної прокуратури. Його було створено генпрокурором Віталієм Яремою рік тому за нашої ініціативи та під тиском суспільства. Відтоді почалася передача до нього всіх справ, пов’язаних з Майданом.
то формально вони не організовували злочини тому що управління нове? 
От у мене питання до адвоката.
А от це -
Цитувати
Ми весь час говоримо про неприпустимість діяльності Президента Порошенка у царині тиску на слідство для передачі справ до суду під конкретні дати для створення PR-іміджу. У цих діях ми вбачали навіть ознаки злочину, який мав негативні наслідки. Я думаю, що один раз нам вдалося нашими активними виступами цей злочин відвернути. Але був страшенний тиск на управління Горбатюка, аби справи йшли до суду. Чи передавати справу до суду — може вирішувати слідчий та прокурор, який підписує обвинувальний акт. Будь-яка інша особа, яка намагається впливати на цей процес, є злочинцем, бо перешкоджає розслідуванню.

Ми своєчасно відбилися і задекларували свою позицію, що на цьому піаритися не можна. Єдине, що душить, — процесуальні строки — формально справу має бути передано до суду не більше, ніж за рік. І це пробіл у законодавстві. І працівники Управління спецрозслідувань у цих важких умовах діяли, як могли.
Ну про що це?
В принципі, адвокат може і інстинктивно какашками кидатися. Але у цілому, якщо відкинути оціночні судження, то доволі інформативно. Факти є у тексті.

Щодо того, що справу перекваліфіковано у тероризм/"тероризм", то нормально. Якщо виконавці відмазують замовників, то саме тероризм. Діяли на власний розсуд проти неозброєних людей.
Я от тільки не зрозуміла чия це заслуга  :smilie3: - перекваліфікація справи.  Пардон за смайл. Тема сумна.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #21 : Березня 02, 2016, 10:45:53 10:45 »
Проблема тут в тому, що якщо дати слідству повне зелене світло, то все призведе до голови тоді СБУ, до Пшонки та врешті до хуйла, бо "беркут"(частина з них) на Майдані були перевдягнені грушники з парашки. І що тоді, ми будемо вимушені оголосити у розшук хуйла як особу що безпосередньо віддавала накази вбивати людей? Які наслідки, позитивні чи негативні цього можуть бути?
А хто слідству не дає повного зеленого світла? Ну хай адвокат називає чи ти називаєш конкретні дії конкретних людей. Це ж так очевидно. Є перешкоджання - зазнач їх. Тоді під тиском суспільства (якщо не суду) їх не стане. Ну а як інакше?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #22 : Березня 02, 2016, 10:48:39 10:48 »
А хто слідству не дає повного зеленого світла? Ну хай адвокат називає чи ти називаєш конкретні дії конкретних людей. Це ж так очевидно. Є перешкоджання - зазнач їх. Тоді під тиском суспільства (якщо не суду) їх не стане. Ну а як інакше?

Не давати тут можуть два фактори - участь рос. спецслужб, що вважаю 100% мало місце, ну або участь ще когось із наших, якихось таємних сил.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #23 : Березня 02, 2016, 11:00:42 11:00 »
Цитувати
...  В моєму суб’єктивному розумінні це була провокація, спрямована на радикалізацію суспільства.

А у моєму суб'єктивному розумінні (а яке ще буває?) це було залякування людей. У ніч на 30 листопада діяли таким чином, як діють задля залякування.
Ну і, що радикального у мірному протесті громадян? Радикали там теж були, а серед них були і ті, хто створював картинку агресії людей, які вийшли на мирний протест.
Ситуація "розгойдувалась" доволі довго. І це януковичи радикалізувалися. Вони не хотіли втрачати владу у 2015.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #24 : Березня 02, 2016, 11:05:35 11:05 »
А хто слідству не дає повного зеленого світла? Ну хай адвокат називає чи ти називаєш конкретні дії конкретних людей. Це ж так очевидно. Є перешкоджання - зазнач їх. Тоді під тиском суспільства (якщо не суду) їх не стане. Ну а як інакше?

Не давати тут можуть два фактори - участь рос. спецслужб, що вважаю 100% мало місце, ну або участь ще когось із наших, якихось таємних сил.
Ну от ці "таємні сили" - це 100% конспірологія. Хай адвокат скаже хто саме заважає слідству, якщо знає.
Але начебто адвокат задоволений, ... я так зрозуміла.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #25 : Березня 02, 2016, 11:19:28 11:19 »
Цитувати
...  В моєму суб’єктивному розумінні це була провокація, спрямована на радикалізацію суспільства.

А у моєму суб'єктивному розумінні (а яке ще буває?) це було залякування людей. У ніч на 30 листопада діяли таким чином, як діють задля залякування.
Ну і, що радикального у мірному протесті громадян? Радикали там теж були, а серед них були і ті, хто створював картинку агресії людей, які вийшли на мирний протест.
Ситуація "розгойдувалась" доволі довго. І це януковичи радикалізувалися. Вони не хотіли втрачати владу у 2015.

Титич нiде не каже, що  у мирному протесті громадян було щось радикальне, навпаки.
Радикальним було навмисне побиття студентiв на камери, мирний протест - це засiб щоб досягти певної мети , провокацiї як з боку силовикiв так i з боку Кoрчинського -  теж засiб, але з метою досягти радикалiзацiї, скомпрометувати мирний протест.

Це ж було не побиття, а катування — не треба підмінювати поняття. Студентів не просто били. Їх били, намагаючись досягти певного результату. Ніхто не розганяв Майдан. Їх гнали до Михайлівського, в інші боки і били, катували вже тоді, коли вони не були в зоні. І ключовий момент — здійснювали все це, даючи можливість фіксувати злочин телекамерам. Усе це було тим, що ми нині називаємо «розгоном мирних акцій». Якби хотіли розігнати жорстко, то діяли б інакше. В моєму суб’єктивному розумінні це була провокація, спрямована на радикалізацію суспільства.

 За теорією кримінального права, умисел має встановлюватися за відсутності свідчень. А умисел — це суб’єктивна кваліфікуюча ознака, її неможливо встановити інакше, як особа про неї не заявить.


Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #26 : Березня 02, 2016, 11:35:15 11:35 »
Це не "напівконспірологія", адвокат Небесної Сотні має найбiльш повну iнформацiю.
То хай тоді каже яким саме чином наприклад Аваков перешкоджав слідству.


Тим що не надає докази.. Але вже в квiтнi 2014 року Аваков заявляв що доказiв немає, бо попередне керiвництво МВС усе знищило,
з 3:30 мин.



Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #27 : Березня 02, 2016, 11:52:18 11:52 »
Титич нiде не каже, що  у мирному протесті громадян було щось радикальне, навпаки.
Радикальним було навмисне побиття студентiв на камери, мирний протест - це засiб щоб досягти певної мети , провокацiї як з боку силовикiв так i з боку Кoрчинського -  теж засiб, але з метою досягти радикалiзацiї, скомпрометувати мирний протест.
Провокацію чого?
От він каже
Цитувати
В моєму суб’єктивному розумінні це була провокація, спрямована на радикалізацію суспільства.
А чому не на залякування? Очевидно, що були б протести проти втягування у ТС. азаров то готувався вже. Як на мене, то таке собі попередження, - будемо бити.
Це ж було не побиття, а катування — не треба підмінювати поняття. Студентів не просто били. Їх били, намагаючись досягти певного результату. Ніхто не розганяв Майдан. Їх гнали до Михайлівського, в інші боки і били, катували вже тоді, коли вони не були в зоні. І ключовий момент — здійснювали все це, даючи можливість фіксувати злочин телекамерам. Усе це було тим, що ми нині називаємо «розгоном мирних акцій». Якби хотіли розігнати жорстко, то діяли б інакше.В моєму суб’єктивному розумінні це була провокація, спрямована на радикалізацію суспільства.

 За теорією кримінального права, умисел має встановлюватися за відсутності свідчень. А умисел — це суб’єктивна кваліфікуюча ознака, її неможливо встановити інакше, як особа про неї не заявить.

Він вважає, що от чого досягли, те і було метою. А я вважаю, що мета не була досягнута. Бажали залякати, але залякали не всіх.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #28 : Березня 02, 2016, 11:56:18 11:56 »
Цікаво шоколадники спілкуються між собою.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Велике інтерв“ю з адвокатом “Небесної Сотні“
« Reply #29 : Березня 02, 2016, 12:01:36 12:01 »
Тим що не надає докази.. Але вже в квiтнi 2014 року Аваков заявляв що доказiв немає, бо попередне керiвництво МВС усе знищило,
з 3:30 мин.
(click to show/hide)
Він каже про знищення документів. Яких саме? Зараз звинувачені кажуть про те, що наказів не отримували. Ця "рота" була не формальна, тобто наказу щодо її формування немає. То може не було таки "письмових" документів? Або знищені, або не було.
Ну і?