Автор Тема: Виїзд  (Прочитано 2104 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Виїзд
« : Березня 03, 2016, 03:28:14 15:28 »
Завтра моя зміна виїжджає на Доманово, приїду фоток привезу.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #1 : Березня 03, 2016, 06:49:47 18:49 »
Що шоколадики не мають що сказати? Чи не знають що таке Доманово?  "толи ваши ряди пожидели, толи ваши жиды поредели"...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Виїзд
« Reply #2 : Березня 03, 2016, 07:09:53 19:09 »
Що шоколадики не мають що сказати?
Чи не знають що таке Доманово? 
"толи ваши ряди пожидели, толи ваши жиды поредели"...
Тiки но сам волав, що матюки не приймае, коли що - доповiдь Модератору...
Не витримав - знову почав провокацii...
То, як не послати тебе... далi СУПу?..
Потвора...
 >:(

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Виїзд
« Reply #3 : Березня 03, 2016, 07:14:11 19:14 »
Що шоколадики не мають що сказати? Чи не знають що таке Доманово?  "толи ваши ряди пожидели, толи ваши жиды поредели"...
Оце, через вашу нелюбов к ,,жидам'' нашу страну ругают на разных международных форумах.
Вместе с рашкой.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #4 : Березня 03, 2016, 07:30:27 19:30 »
Що шоколадики не мають що сказати?
Чи не знають що таке Доманово? 
"толи ваши ряди пожидели, толи ваши жиды поредели"...
Тiки но сам волав, що матюки не приймае, коли що - доповiдь Модератору...
Не витримав - знову почав провокацii...
То, як не послати тебе... далi СУПу?..
Потвора...
 >:(
Жид - Еврей загальновживане Слово і Польщі і в Україні і у інших країнах. Це раз
Я навів приказку совецької доби яку ви так любите це два.
По суті теми відповіді нема - злив. - тобі туди -->>
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #5 : Березня 03, 2016, 07:34:08 19:34 »
Що шоколадики не мають що сказати? Чи не знають що таке Доманово?  "толи ваши ряди пожидели, толи ваши жиды поредели"...
Оце, через вашу нелюбов к ,,жидам'' нашу страну ругают на разных международных форумах.
Вместе с рашкой.
Вчи латину і історію підвищуй свій інтелектуальний рівень, можливо тоді до твоєї думки прислухаються.
Цуценюк Єврей? - ніфіга - жид!
Вальцман Єврей? - ніфіга - жид!
Гройсман Цуценюк - ніфіга - жид!
у мене діловим партнером був Єврей - саме так не жид а Єврей, ми припинили співпрацю за фоксмажорних обставин - до цих пір спілкуємось, я є хресним його сина питання будуть?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Виїзд
« Reply #6 : Березня 03, 2016, 07:35:01 19:35 »
Що шоколадики не мають що сказати?
Чи не знають що таке Доманово? 
"толи ваши ряди пожидели, толи ваши жиды поредели"...
Тiки но сам волав, що матюки не приймае, коли що - доповiдь Модератору...
Не витримав - знову почав провокацii...
То, як не послати тебе... далi СУПу?..
Потвора...
 >:(
Жид - Еврей загальновживане Слово і Польщі і в Україні і у інших країнах. Це раз
Я навів приказку совецької доби яку ви так любите це два.
По суті теми відповіді нема - злив. - тобі туди -->>

По суті справи.
Або ти на стороні добра,
Або ти на стороні зла.
Поки тебе роздирає на обидві сторони.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Виїзд
« Reply #7 : Березня 03, 2016, 07:35:47 19:35 »
Жид - Еврей загальновживане Слово і Польщі і в Україні і у інших країнах. Це раз
Я навів приказку совецької доби яку ви так любите це два.
По суті теми відповіді нема - злив. - тобі туди -->>
:Vedy_sebe:
Тобi знову нагадати Правила СУПу?
Або ти зупиняеш лайку та образи... та ведеш себе пристойно...
Або... виконай останню волю - йдти таки з СУПу, бо вiд тебе... один негатив та багнюка.
Iдеш в Доманово - чудово.
Як повернешся - викладай свiтлини, подивимось, що там коiться.
Однак... аби не строчiти Модеру - останне китайське попередження - веди себе культурно.
 :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #8 : Березня 03, 2016, 08:00:34 20:00 »
Жид - Еврей загальновживане Слово і Польщі і в Україні і у інших країнах. Це раз
Я навів приказку совецької доби яку ви так любите це два.
По суті теми відповіді нема - злив. - тобі туди -->>
:Vedy_sebe:
Тобi знову нагадати Правила СУПу?
Або ти зупиняеш лайку та образи... та ведеш себе пристойно...
Або... виконай останню волю - йдти таки з СУПу, бо вiд тебе... один негатив та багнюка.
Iдеш в Доманово - чудово.
Як повернешся - викладай свiтлини, подивимось, що там коiться.
Однак... аби не строчiти Модеру - останне китайське попередження - веди себе культурно.
 :smilie7:
ти адмін? ти модератор? -ні твоє місце біля параші і вести з гівном дискусію я не буду
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Виїзд
« Reply #9 : Березня 03, 2016, 08:02:39 20:02 »
ти адмін? ти модератор? -ні твоє місце біля параші і вести з гівном дискусію я не буду
:Vedy_sebe:
Надто прошу Модератора... звiльнити пана Ковальчука вiд тяжкоi працi вести себе на СУПi культурною людиною.

 :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #10 : Березня 03, 2016, 08:02:42 20:02 »
Що шоколадики не мають що сказати?
Чи не знають що таке Доманово? 
"толи ваши ряди пожидели, толи ваши жиды поредели"...
Тiки но сам волав, що матюки не приймае, коли що - доповiдь Модератору...
Не витримав - знову почав провокацii...
То, як не послати тебе... далi СУПу?..
Потвора...
 >:(
Жид - Еврей загальновживане Слово і Польщі і в Україні і у інших країнах. Це раз
Я навів приказку совецької доби яку ви так любите це два.
По суті теми відповіді нема - злив. - тобі туди -->>

По суті справи.
Або ти на стороні добра,
Або ти на стороні зла.
Поки тебе роздирає на обидві сторони.
Ти знову "віляєш" як маркітантнка
по суті зауваження по пунктах з аргументацією - нема - на фіг
Ви ще з радістю згадаєте той день коли я вас матюкав....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Виїзд
« Reply #11 : Березня 03, 2016, 08:02:55 20:02 »
Завтра моя зміна виїжджає на Доманово, приїду фоток привезу.

Я не знаю що таке Доманово. Не знаю що то за зміна така. Не знаю що то за шоколадники. Знаю одне - ти просто елементарний йолоп.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #12 : Березня 03, 2016, 08:03:58 20:03 »
ти адмін? ти модератор? -ні твоє місце біля параші і вести з гівном дискусію я не буду
:Vedy_sebe:
Надто прошу "Модаратора"... звiльнити пана Ковальчука вiд тяжкоi працi вести себе на СУПi культурною людиною.

 :smilie7:
Вчи мову "МОДЕРАТОРА"  а не те що ти написав
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Виїзд
« Reply #13 : Березня 03, 2016, 08:05:04 20:05 »
Я не знаю що таке Доманово.
Не знаю що то за зміна така.
Не знаю що то за шоколадники.
Знаю одне - ти просто елементарний йолоп.
Або просто ХВОРИЙ.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Виїзд
« Reply #14 : Березня 03, 2016, 08:05:23 20:05 »
Що таке Доманово - вже знаю  :weep:

Дома́нове — село в Україні, в Ратнівському районі Волинської області. Населення становить 289 осіб.

У селі розташований прикордонно-пропускний пункт Доманове. Важливість цього населеного пункту полягає в тому, що через село проходить траса міжнародного значення E85 сполученням Клайпеда—Александруполіс. На данній ділянці сполучення відбувається між Кобрином та Ковелем.

Відстань до райцентру становить понад 23 км і проходить автошляхом E85, з яким збігається М19

Да ти герой!  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Виїзд
« Reply #15 : Березня 03, 2016, 08:07:17 20:07 »
Помічник головного рабина Києва Моше Асмана, Давид Мільман позитивно висловився у коментарі Цензор. НЕТ з приводу заяви Міністерства юстиції про слова «жид» і «жидівка», а також про те, що їх вживання не перечить українському законодавству:

Мені особисто, як людині, не як духовному лідерові, слово «жид» подобається. Для України, так само як і для Польщі, — це слово традиційне. До революції взагалі не було іншого визначення. Важливо, що вкладає в це слово людина, яка його виголошує. І це не можна врегулювати ніяким законодавством. Погодьтеся, слово «кохана» теж можна вимовити так, що жінка зрозуміє, що її ненавидять.

 :smilie1: :smiley25:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Виїзд
« Reply #16 : Березня 03, 2016, 08:07:20 20:07 »
Що таке Доманово - вже знаю  :weep:
Дома́нове — село в Україні, в Ратнівському районі Волинської області. Населення становить 289 осіб.
У селі розташований прикордонно-пропускний пункт Доманове. Важливість цього населеного пункту полягає в тому, що через село проходить траса міжнародного значення E85 сполученням Клайпеда—Александруполіс. На данній ділянці сполучення відбувається між Кобрином та Ковелем.
Відстань до райцентру становить понад 23 км і проходить автошляхом E85, з яким збігається М19
Да ти герой!  :weep:
:smiley24:
Бравий загiн гальмування Мiжнародних фур?
Ото таки работа...
А хто у них там головний?..
 :smilie7:
Помічник головного рабина Києва Моше Асмана, Давид Мільман позитивно висловився у коментарі Цензор. НЕТ з приводу заяви Міністерства юстиції про слова «жид» і «жидівка», а також про те, що їх вживання не перечить українському законодавству:

Цитувати
Мені особисто, як людині, не як духовному лідерові, слово «жид» подобається. Для України, так само як і для Польщі, — це слово традиційне. До революції взагалі не було іншого визначення. Важливо, що вкладає в це слово людина, яка його виголошує. І це не можна врегулювати ніяким законодавством. Погодьтеся, слово «кохана» теж можна вимовити так, що жінка зрозуміє, що її ненавидять.
В Украiнi бiльше вживане слово ЕВРЕЙ.
Жид... було ще за Царя Гороха.
За часiв Радянськоi Влади... слова ЖИД вважалося, як негр (нiгер) до афро-американця.
Тобто, хто б як не вважав, слово ЖИД для евреев буде образою, коли до цього слова додати ще декiлька...
Тому... таки слова... не приймаються та не транслюються в ентерi.
Крiм того, в Iзраiлi взагалi в рос. мовi.. не кажуть друд друга жид.
В Укр. мовi е ще й йудей (iудей) - може так було б краще звати евреiв?..
Втiм, пропоную припинити нац. лайку, бо для когось це надто неприемне, бiльше того - образливо, з якими би намiрами не промволяли це слово.
 :Razom:   



« Останнє редагування: Березня 03, 2016, 08:14:15 20:14 від Бувалий »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #17 : Березня 03, 2016, 08:07:39 20:07 »
Завтра моя зміна виїжджає на Доманово, приїду фоток привезу.
По пунктах йолопу пояснююю
Я не знаю що таке Доманово.   Прикордонний пункт пропуску у Волинській області(не знаєш- дайн - новини дивись) Не знаю що то за зміна така.(звичайна зміна свободи по блокуванню кацапських фур на півтори доби). Не знаю що то за шоколадники - подивись у зеркало. Знаю одне - ти просто елементарний йолоп. висновки, викладки, аргументи, факти присутні? окрім твоєї дуки присутні?- нема! тобі туди---->>>
[/ quote]
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Виїзд
« Reply #18 : Березня 03, 2016, 08:09:11 20:09 »
Завтра моя зміна виїжджає на Доманово, приїду фоток привезу.

Чомусь подумав що це пункт пропуску на кордоні з Польщею, а виявляється це Білорусь.
Кацапські фури блокуєте?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Виїзд
« Reply #19 : Березня 03, 2016, 08:10:57 20:10 »
Це  придур мабуть буде полювати за кацапськими фурами, разом з братами по інтелекту.

 :fp 

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #20 : Березня 03, 2016, 08:12:29 20:12 »
Для всіх шоколадних я не одноразово викладав свої фото з певних подій, я не боюсь що мене впізнають, я ніколи не ховаю обличчя.  Я виходжу на форум під справжнім ім'ям і по батькові. Я вас щурів не боюсь. Після 19 лютого 2014 року я нічого не боюсь.  Наведіть аргументи - поспілкуємось - нема аргументів у кращому випадку ви дауни у гіршому педроботи.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Виїзд
« Reply #21 : Березня 03, 2016, 08:12:39 20:12 »
Це  придур мабуть буде полювати за кацапськими фурами, разом з братами по інтелекту.

 :fp

Чомусь пригадався анекдот про сто ноусерів  :weep:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #22 : Березня 03, 2016, 08:13:07 20:13 »
Завтра моя зміна виїжджає на Доманово, приїду фоток привезу.

Чомусь подумав що це пункт пропуску на кордоні з Польщею, а виявляється це Білорусь.
Кацапські фури блокуєте?
Так
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #23 : Березня 03, 2016, 08:13:29 20:13 »
Це  придур мабуть буде полювати за кацапськими фурами, разом з братами по інтелекту.

 :fp
доповідь образа
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Виїзд
« Reply #24 : Березня 03, 2016, 08:14:22 20:14 »
Для всіх шоколадних я не одноразово викладав свої фото з певних подій, я не боюсь що мене впізнають, я ніколи не ховаю обличчя.  Я виходжу на форум під справжнім ім'ям і по батькові. Я вас щурів не боюсь. Після 19 лютого 2014 року я нічого не боюсь.  Наведіть аргументи - поспілкуємось - нема аргументів у кращому випадку ви дауни у гіршому педроботи.

Я твої фотки бачив, ми тоді тут з тобою пів ночі розмовляли. В СБУ тебе не здав, в ФСБ не маю звязків  :Vedy_sebe:

Висновки зробив не по фоткам, а по розмовам.

З фоток зробив висновок - ти просто молодий та трохи не в собі просто.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #25 : Березня 03, 2016, 08:14:38 20:14 »
Це  придур мабуть буде полювати за кацапськими фурами, разом з братами по інтелекту.

 :fp
ну твій потужний інтелект зразу видно - нема аргументів переходиш на особистість - тобі туди --->
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Виїзд
« Reply #26 : Березня 03, 2016, 08:15:28 20:15 »
Ти б краще для сім'ї грошей би заробив, а то маєтесь хернею...шановний карбонарію .

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Виїзд
« Reply #27 : Березня 03, 2016, 08:16:46 20:16 »
Ти б краще для сім'ї грошей би заробив, а то маєтесь хернею...шановний карбонарію .

Так а вони чому за фурами полюють? ...  :smilie8:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Виїзд
« Reply #28 : Березня 03, 2016, 08:18:42 20:18 »
Ти б краще для сім'ї грошей би заробив, а то маєтесь хернею...шановний карбонарію .
Мудрагелю цікавий, для мене важливо не омари на сніданок, а те щоб моя дитиня в цій країні могла пристойно жити.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Виїзд
« Reply #29 : Березня 03, 2016, 08:19:49 20:19 »
Тю.Ти особисту гілку  відкрив...про себе - хероя.

Зі. Вірші теж у тебе - ніякі.Це теж явно не твоє. На мій погляд.