Автор Тема: Для чого існують політичні форуми? (опитування)  (Прочитано 1737 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Можна обрати одночасно 2 пункти.
Прохання коментувати по можливості.

Тут начебто все важливе, але суть в тім, щоб  для чогось віддати перевагу і щось відкинути (не зважаючі на те що воно теж потрібне).
« Останнє редагування: Березня 04, 2016, 08:37:09 20:37 від Декодер »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Дли викладення для інших своїх ідей та вподобань  :smilie1:
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
перше - психічно пошкоджені люди (психопати і неврастеніки) намагаються отримати релаксацію через викид емоцій
друге - психічно врівноважені люди займаються гімнастикою розуму

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
1. Викинути невдоволення.
2. Майданчик для пропаганди.
3. Тролінг - люди не люблять признавати помилок.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Дли викладення для інших своїх ідей та вподобань  :smilie1:
А інше? Чи тількі одне? Можна обрати 2 пункти одночасно

перше - психічно пошкоджені люди (психопати і неврастеніки) намагаються отримати релаксацію через викид емоцій
...
Чи не занадто різка оцінка? Є питання щодо того чи існувало б будь яке спілкування взагалі якби не було такої базової природньої спраги.

...
3. Тролінг - люди не люблять признавати помилок.

Особисто я обрав це одною з своїх 2-х відповідей. До речі як видно вже не я один. :)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Бракує варіанту, що для партійних штабів і їх платних тролів це місце пропаганди.

А так - я не розумію запитання. Кожен використовує форум для того, що йому хочеться: для розваги, для отримання інформації, для дискусії, для пропаганди - та для чого завгодно.  Отже, форум існує для всього згаданого одночасно.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
перше - психічно пошкоджені люди (психопати і неврастеніки) намагаються отримати релаксацію через викид емоцій
...
Чи не занадто різка оцінка? Є питання щодо того чи існувало б будь яке спілкування взагалі якби не було такої базової природньої спраги.

ні
я спостерігав людей на харківській 'брехалівці'
вживу ще наочніше

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Бракує варіанту, що для партійних штабів і їх платних тролів це місце пропаганди.

А так - я не розумію запитання. Кожен використовує форум для того, що йому хочеться: для розваги, для отримання інформації, для дискусії, для пропаганди - та для чого завгодно.  Отже, форум існує для всього згаданого одночасно.

ну НЕМАЄ на супі платних тролів і штатних штабних пропагандистів

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Можна обрати одночасно 2 пункти.
Прохання коментувати по можливості.

Тут начебто все важливе, але суть в тім, щоб  для чогось віддати перевагу і щось відкинути (не зважаючі на те що воно теж потрібне).
А ти сам як думаєш?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Бракує варіанту, що для партійних штабів і їх платних тролів це місце пропаганди.

А так - я не розумію запитання. Кожен використовує форум для того, що йому хочеться: для розваги, для отримання інформації, для дискусії, для пропаганди - та для чого завгодно.  Отже, форум існує для всього згаданого одночасно.

ну НЕМАЄ на супі платних тролів і штатних штабних пропагандистів

Було б добре, але невже СУП такий непопулярний і непривабливий?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #10 : Березня 04, 2016, 09:10:50 21:10 »
Заходжу почитати новини, висловити свою думку щодо певних подій/питань.
Образи опонентів по поглядах, політична пропаганда - не цікавлять.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #11 : Березня 04, 2016, 09:37:30 21:37 »
Бракує варіанту, що для партійних штабів і їх платних тролів це місце пропаганди.

А так - я не розумію запитання. Кожен використовує форум для того, що йому хочеться: для розваги, для отримання інформації, для дискусії, для пропаганди - та для чого завгодно.  Отже, форум існує для всього згаданого одночасно.
А чи є з переліченого щось таке чому можна віддати перевагу?

Заходжу почитати новини, висловити свою думку щодо певних подій/питань.
Образи опонентів по поглядах, політична пропаганда - не цікавлять.
До речі мабуть є і таке - зацікавленність саме в образах.

Можна обрати одночасно 2 пункти.
Прохання коментувати по можливості.

Тут начебто все важливе, але суть в тім, щоб  для чогось віддати перевагу і щось відкинути (не зважаючі на те що воно теж потрібне).
А ти сам як думаєш?
Для виявлення можливих власних помилок
...
Для того, щоб разом відкривати нові деталі складних справ

Але можливо мій вибір (тобто перевага саме цих питаннь) - помилковий.
А у Вас який вибір і чому, якщо не секрет?
« Останнє редагування: Березня 04, 2016, 09:41:02 21:41 від Декодер »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #12 : Березня 04, 2016, 10:03:04 22:03 »
Для виявлення можливих власних помилок
...
Для того, щоб разом відкривати нові деталі складних справ

Але можливо мій вибір (тобто перевага саме цих питаннь) - помилковий.
А у Вас який вибір і чому, якщо не секрет?
Не зробила ще  :gigi: От думаю, навіщо я тут?
Я дуже хочу щоб в Україні існувало політичне різноманіття. От напевно шукаю зерна  :smilie3:, з яких щось виросте.
Цікава позиція політичних опонентів, напевно. Ну і, тільки у дискусії з ними можна вдосконалити власну позицію. Впевнитися .. черговий раз в неї. Сумніви завжди є.
 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #13 : Березня 04, 2016, 10:51:45 22:51 »
Форуми, соцмережи - зараз поле інформаційної війни. Точніше років 10 вже поле інформаційної війни Росії проти України.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #14 : Березня 04, 2016, 11:02:36 23:02 »
Бракує варіанту, що для партійних штабів і їх платних тролів це місце пропаганди.

А так - я не розумію запитання. Кожен використовує форум для того, що йому хочеться: для розваги, для отримання інформації, для дискусії, для пропаганди - та для чого завгодно.  Отже, форум існує для всього згаданого одночасно.

ну НЕМАЄ на супі платних тролів і штатних штабних пропагандистів

Було б добре, але невже СУП такий непопулярний і непривабливий?

ну якщо на форумі одночасно до 20 дописувачів це популярний?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #15 : Березня 04, 2016, 11:52:23 23:52 »
Форуми, соцмережи - зараз поле інформаційної війни. Точніше років 10 вже поле інформаційної війни Росії проти України.

Це мабуть окремий пункт, хоча він певною мірою є "Для викладення для інших своїх ідей та вподобань".



Насправді є ще один вибір який не увійшов до списку, хоча він був зроблений - "не маю бажання визначитися".
І цей пункт обрало приблизно 90%. Тобто 90% відвідувачів не розуміють чи не хочуть розуміти навіщо їм це все потрібно.
Меня здається це дуже цікавим.

Щодо приблизно 10 відсоткив які визначилися - більшість обрали "отримання інформації".
На другому місті - "разом відкривати нові деталі складних справ"
На третьому - "викладення для інших своїх ідей та вподобань"

Тут цікаво те, що перші місця - так би мовити деперсоналізовані. Тобто людей на політичних форумах більше цікавлять не інші люди, чи якісь персони, а думки та ідеї - "гола" (власне деперсоналізована) інформація. І тільки в останню чергу - якісь межперсональні стосунки навіть мотивовані якимось контекстом.

Ще цікаво те, що пошук інформації, який є на першому місті - саме на форумі, це не теж саме що пошук чи переглядання новинних порталів.
На форумі ця інформація відфільтрована зовсім за іншими правилами - багатьма людьми, які до речі в більшості своїй мають постійний привід сперечатися один з одним. Тобто це такий своєрідний фільтр, зовсім не такий як наприклад в онлайн ЗМІ чи т.п.
« Останнє редагування: Березня 04, 2016, 11:55:39 23:55 від Декодер »

Offline far

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 76
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #16 : Березня 05, 2016, 12:07:21 00:07 »
Мені здається, більшість буде відповідати на питання "Навіщо ви відвідуєте політфоруми?", бо відповіді пропонуються більш під цей варіант.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #17 : Березня 05, 2016, 01:25:55 01:25 »
Щоб про політику побазікати...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #18 : Березня 05, 2016, 01:26:14 01:26 »
Мені здається, більшість буде відповідати на питання "Навіщо ви відвідуєте політфоруми?", бо відповіді пропонуються більш під цей варіант.

Ви праві саме це я мав на увазі. Тобто майже це. Насправді ті хто не в змозі зрозуміти свої справжні відчуття можуть просто визначити "як це має бути". Але це буде реальним станом речей. Принаймі тим що називають точкою зору.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #19 : Березня 05, 2016, 01:27:36 01:27 »
Щоб про політику побазікати...
Опитування має на меті уточнити це трохи конкретніше, та зробити вибір - що з цього має більшу перевагу.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #20 : Березня 09, 2016, 01:14:33 01:14 »
Дли викладення для інших своїх ідей та вподобань  :smilie1:
Форуми, соцмережи - зараз поле інформаційної війни. Точніше років 10 вже поле інформаційної війни Росії проти України.

Не знаю чи повірите Ви, але останні дні весь час думав над цим.
Мені здається, що якщо Ви впевнені в своїх поглядах, то метою буде не пропаганда, а правда.

Тобто достатньо шукати правду (у сенсі - реальність) і пропаганда буде створюватись сама як побічний ефект.

І коли шукаєш реальність, то неминучє виникає бажання слухати тих з ким не згоден (а не тількі самому говорити).

Якщо є бажання тількі говорити своє, а слухати інших тількі для того щоб заперечити (більше ні для чого), то це означає невпевненість в своїх поглядах.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #21 : Березня 09, 2016, 01:21:07 01:21 »
Не знаю чи повірите Ви, але останні дні весь час думав над цим.
Мені здається, що якщо Ви впевнені в своїх поглядах, то метою буде не пропаганда, а правда.

Тобто достатньо шукати правду (у сенсі - реальність) і пропаганда буде створюватись сама як побічний ефект.

І коли шукаєш реальність, то неминучє виникає бажання слухати тих з ким не згоден (а не тількі самому говорити).

Якщо є бажання тількі говорити своє, а слухати інших тількі для того щоб заперечити (більше ні для чого), то це означає невпевненість в своїх поглядах.

Маркетинг,пропаганда завжди переграє правду.
Маркетолог коли продає вам товар або послугу він що париться щодо своїх поглядів?
Він заробляє гроші.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #22 : Березня 09, 2016, 01:25:55 01:25 »
Не знаю чи повірите Ви, але останні дні весь час думав над цим.
Мені здається, що якщо Ви впевнені в своїх поглядах, то метою буде не пропаганда, а правда.

Тобто достатньо шукати правду (у сенсі - реальність) і пропаганда буде створюватись сама як побічний ефект.

І коли шукаєш реальність, то неминучє виникає бажання слухати тих з ким не згоден (а не тількі самому говорити).

Якщо є бажання тількі говорити своє, а слухати інших тількі для того щоб заперечити (більше ні для чого), то це означає невпевненість в своїх поглядах.

Маркетинг,пропаганда завжди переграє правду.
Маркетолог коли продає вам товар або послугу він що париться щодо своїх поглядів?
Він заробляє гроші.

Саме тому є думка про те, що те, про що писав Оруелл стосувалося не тількі совка, а і спотворення розуму у великих корпораціях.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #23 : Березня 09, 2016, 01:32:10 01:32 »
Цитувати
"Еще слышали вы, что сказано древним: не преступай клятвы, но исполняй пред Господом клятвы твои.
А Я говорю вам: не клянись вовсе: ни небом, потому что оно престол Божий, ни землею, потому что она подножие ног Его; ни Иерусалимом, потому что он город великого Царя, ни головою твоею не клянись, потому что не можешь ни одного волоса сделать белым или черным.
Но да будет слово ваше: да, да; нет, нет; а что сверх этого, то от лукавого."

Коли пропаганда це не побічний ефект, а саме мета, то можна легко стати заручником своіх слів, або заручником тих хто ці слова придумав. Ви позбавляєте себе можливості відмовитися від того, що виявилося невірнім, або від тих хто вас зрадив.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #24 : Березня 09, 2016, 01:33:11 01:33 »
Цитувати
Саме тому є думка про те, що те, про що писав Оруелл стосувалося не тількі совка, а і спотворення розуму у великих корпораціях.

Навпевно так і є. Що з того?
На мою думку Україна програє якщо українці замість ведення своєї пропаганди будуть шукати правду.
Зло це зло. А Добро це добро.
А філософствування наприклад, що без Зла не було би Добра, або що у кожного мовляв своя правда, це все хєрь.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #25 : Березня 09, 2016, 01:36:22 01:36 »
Цитувати
Коли пропаганда це не побічний ефект, а саме мета, то можна легко стати заручником своіх слів, або заручником тих хто ці слова придумав. Ви позбавляєте себе можливості відмовитися від того, що виявилося невірнім, або від тих хто вас зрадив.

Для мене пропаганда засіб досягти як своїх власних цілей, так і цілей корисних для суспільства (звісно що на мою власну думку)
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #26 : Березня 09, 2016, 01:43:45 01:43 »
Цитувати
Коли пропаганда це не побічний ефект, а саме мета, то можна легко стати заручником своіх слів, або заручником тих хто ці слова придумав. Ви позбавляєте себе можливості відмовитися від того, що виявилося невірнім, або від тих хто вас зрадив.

Для мене пропаганда засіб досягти як своїх власних цілей, так і цілей корисних для суспільства (звісно що на мою власну думку)

Справжнє - це завжди пошук своїх помилок (і відсутність страху перед такою помилкою).
Якщо помилок немає, то значить це щось не те, не справжнє (ілюзія).
Ну то таке, можливо я тут помиляюсь :).

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #27 : Березня 09, 2016, 01:49:04 01:49 »
Я не кажу, що я не помиляюсь
Я беру на себе відповідальність за свої можливі помилки.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #28 : Березня 09, 2016, 01:59:14 01:59 »
Я не кажу, що я не помиляюсь
Я беру на себе відповідальність за свої можливі помилки.

І Ви не боітесь, що замість того щоб робити корисні справи Ви можете потрапити в ситуацію, коли всі сили і весь час будете витрачати на цю "відповідальність"?
Мені наприклад здається, шо сенс помилок в тім щоб змінюватись, а не в тім щоб "відповідати".

P.S.
На всяк випадок - я не намагаюся Вас переконати, намагаюся зрозуміти, бо мені дісно це цікаво.
« Останнє редагування: Березня 09, 2016, 02:08:10 02:08 від Декодер »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Для чого існують політичні форуми? (опитування)
« Reply #29 : Березня 09, 2016, 08:44:59 08:44 »
І Ви не боітесь, що замість того щоб робити корисні справи Ви можете потрапити в ситуацію, коли всі сили і весь час будете витрачати на цю "відповідальність"?
Мені наприклад здається, шо сенс помилок в тім щоб змінюватись, а не в тім щоб "відповідати".

P.S.
На всяк випадок - я не намагаюся Вас переконати, намагаюся зрозуміти, бо мені дісно це цікаво.
"Відповідальність" - це у першу чергу визнання помилок. Без цього як можна змінитися? Тобто не робити ті ж самі помилки знов.