Автор Тема: Один из самых авторитетных боевиков «ДНР» фактически перешел на сторону Украины  (Прочитано 2607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Я людей люблю. Але вийнятково українських людей. Нігоян чи Жизневський серед них.

тобто американців і японців ненавидиш?
ну ти і мізантроп...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230


Я людей люблю. Але вийнятково українських людей. Нігоян чи Жизневський серед них.

Чую статья за ксенофобию тебе корячится.

Чисто для загальної освіти: це який номер у КК?  popcorn1

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412


Я людей люблю. Але вийнятково українських людей. Нігоян чи Жизневський серед них.

Чую статья за ксенофобию тебе корячится.

Чисто для загальної освіти: це який номер у КК?  popcorn1

Я можу допомогти .Ось тут...

По данным ФБР, в 2004 г. в США было зарегистрировано 7649 криминальных инцидентов, которые были мотивированы ненавистью к расе, религии, физическим недостаткам, национальности или сексуальной ориентации.
Особенности законодательства штатов об ответственности за преступления ненависти рассмотрим на примере уголовного законодательства штатов Нью-Йорк и Калифорния. В штате Нью-Йорк ответственность за эти преступления предусмотрена специальным законом от 10 июля 2000 г. "Преступления на почве ненависти". В § 485.00 (преамбула этого закона) обосновывается повышенная опасность таких преступлений: "Законодательная власть констатирует то обстоятельство, что деяния, охватывающие насилие, запугивание, уничтожение собственности на основе предвзятости и предрассудков, стали все более распространенными в штате Нью-Йорк в последнее время...

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Я можу допомогти .Ось тут...



 Ты сам читаешь , что пишешь?  :smilie11:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46758
  • Never give in!
У фінлі напевно улюблена стаття КК 58-ма....  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Годi вже...
Дрейк дiло каже.
А Коту... подобаеться всюду негатив шукати.
Хай шукае.
Перейде на особистостi - пiде в лазню.
Дрейк - не та, що буде вагатися - вiдправити чi нi.
Via... цього не робила, бо чекала, коли вже там буде справжня драка, як у випадку з Ю. Ковальчуком.
Тому... добра порада Коту - не шукай пригод, будь вiдвертим, щiрим та спокiйним.
Не роби того, що на ФУПi е "Кримiналом".
У нас... бiльше Свободи та Демократii.
Але образи та наiзди... нам не потрiбнi.
:smilie7: 

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
Подобные заявления могут быть рассматриваться, как смягчающие обстоятельства, когда Безлер предстанет перед украинским или междунароным судом, а могут быть и нет.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
У фінлі напевно улюблена стаття КК 58-ма....  :lol:

Ти хоч кажи де слово лопата. А то як казала моя бабуся - дурному не скучно й самому.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
На боці города Ліпецка... :lol:

Слушай, может ты добровольно на ФУП свалишь? там таких как ты липцкострадальцев вагон и маленькая тележка. Тебе там хорошо будет среди себе подобных. Или там платят меньше? Ты скажи не стесняйся. Мы ж не звери не дадим с голодухи распухнуть.
Хіба кіт по факту не правий? Є закон "пірішенко" його порушує. Питання?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
На боці города Ліпецка... :lol:

Слушай, может ты добровольно на ФУП свалишь? там таких как ты липцкострадальцев вагон и маленькая тележка. Тебе там хорошо будет среди себе подобных. Или там платят меньше? Ты скажи не стесняйся. Мы ж не звери не дадим с голодухи распухнуть.
Хіба кіт по факту не правий? Є закон "пірішенко" його порушує. Питання?

Закон (по факту) він не порушує. Майно передано третій стороні у сліпий траст, впливати на рішення якого він не має права.Така сама практика існує і інших країнах у тих ж США.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
На боці города Ліпецка... :lol:

Слушай, может ты добровольно на ФУП свалишь? там таких как ты липцкострадальцев вагон и маленькая тележка. Тебе там хорошо будет среди себе подобных. Или там платят меньше? Ты скажи не стесняйся. Мы ж не звери не дадим с голодухи распухнуть.
Хіба кіт по факту не правий? Є закон "пірішенко" його порушує. Питання?

Закон (по факту) він не порушує. Майно передано третій стороні у сліпий траст, впливати на рішення якого він не має права.Така сама практика існує і інших країнах у тих ж США.
Які ще відмазки будуть?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
На боці города Ліпецка... :lol:

Слушай, может ты добровольно на ФУП свалишь? там таких как ты липцкострадальцев вагон и маленькая тележка. Тебе там хорошо будет среди себе подобных. Или там платят меньше? Ты скажи не стесняйся. Мы ж не звери не дадим с голодухи распухнуть.
Хіба кіт по факту не правий? Є закон "пірішенко" його порушує. Питання?

Закон (по факту) він не порушує. Майно передано третій стороні у сліпий траст, впливати на рішення якого він не має права.Така сама практика існує і інших країнах у тих ж США.
Які ще відмазки будуть?

Цілком достатньо щоб спростувати дурні популістські закиди.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

Закон (по факту) він не порушує. Майно передано третій стороні у сліпий траст, впливати на рішення якого він не має права.Така сама практика існує і інших країнах у тих ж США.
Які ще відмазки будуть?

це не відмазка йобаний в рот
це закон нахуй блядь

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
а без мата слабо втерти носа невігласам ?

Offline ликантроп

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
дивный рузкий маня-мирок в котором если кто-то подох, то тут же перестаёт быть своим))) http://botsman-katsman.com/free/378-kto-podoh-tot-ne-nash-ili-paru-slov-o-russkom-manya-mirke.html

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027

Закон (по факту) він не порушує. Майно передано третій стороні у сліпий траст, впливати на рішення якого він не має права.Така сама практика існує і інших країнах у тих ж США.
Які ще відмазки будуть?

це не відмазка йобаний в рот
це закон нахуй блядь

а культурно себе поводити нє? Тільки як москаль, з лайкою?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

Закон (по факту) він не порушує. Майно передано третій стороні у сліпий траст, впливати на рішення якого він не має права.Така сама практика існує і інших країнах у тих ж США.
Які ще відмазки будуть?

це не відмазка йобаний в рот
це закон нахуй блядь

а культурно себе поводити нє? Тільки як москаль, з лайкою?

я лаюсь в реальному житті ДУЖЕ БАГАТО
вважаю що на форумі я повинен бути щонайближче до реального життя

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
я лаюсь в реальному житті ДУЖЕ БАГАТО
вважаю що на форумі я повинен бути щонайближче до реального життя

У реальному житті можна и у пику зловити. А тут - у бан.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230


Я людей люблю. Але вийнятково українських людей. Нігоян чи Жизневський серед них.

Чую статья за ксенофобию тебе корячится.

Чисто для загальної освіти: це який номер у КК?  popcorn1

Я можу допомогти .Ось тут...

По данным ФБР, в 2004 г. в США было зарегистрировано 7649 криминальных инцидентов, которые были мотивированы ненавистью к расе, религии, физическим недостаткам, национальности или сексуальной ориентации.
Особенности законодательства штатов об ответственности за преступления ненависти рассмотрим на примере уголовного законодательства штатов Нью-Йорк и Калифорния. В штате Нью-Йорк ответственность за эти преступления предусмотрена специальным законом от 10 июля 2000 г. "Преступления на почве ненависти". В § 485.00 (преамбула этого закона) обосновывается повышенная опасность таких преступлений: "Законодательная власть констатирует то обстоятельство, что деяния, охватывающие насилие, запугивание, уничтожение собственности на основе предвзятости и предрассудков, стали все более распространенными в штате Нью-Йорк в последнее время...

Я не побачив у котячему псто залякування.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
я лаюсь в реальному житті ДУЖЕ БАГАТО
вважаю що на форумі я повинен бути щонайближче до реального життя

У реальному житті можна и у пику зловити. А тут - у бан.

А можна дати. А тут - тільки нахуй вислати.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
я лаюсь в реальному житті ДУЖЕ БАГАТО
вважаю що на форумі я повинен бути щонайближче до реального життя

У реальному житті можна и у пику зловити. А тут - у бан.

лаятись це не обов'язково когось ображати

наприклад

йобаний в рот ето ж сука піздєц на хуй