Автор Тема: Донецький Вася завсім скотився до стану Почуя Донбасівця...прикро :(  (Прочитано 10503 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП

Так "простого" или "вменяемого" ?

 Простой- это невменяемый?

А то каждый случай отдельно нужно рассматривать.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча

Так "простого" или "вменяемого" ?

 Простой- это невменяемый?

Похоже, что для "революционеров" - майданщиков таки да.
Простой народ для них - это лох голимый, вменяемым быть не может.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

А то каждый случай отдельно нужно рассматривать.

 Ну не будем придираться, как с конкретным случаем быть -" Про підвищення тарифів на комуналку та оновлену поліцію не думав, але стало приємною несподіванкою."?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Похоже, что для "революционеров" - майданщиков таки да.
Простой народ для них - это лох голимый, вменяемым быть не может.

 Ага, обещал газ по 50 копеек, а сделал по 7 гривен и "будет дорожать", при том , что Азаров по 500дол  от Юлькиного контракта покупал, а сейчас с полным завалом промышленности и своего по "70" должно на всех хватать.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201

А 5 кг чого?  :smilie7:
5000 гривен= 500 евро и газ по гривне, а не как в Болгарии и электричество свое, а не как в Болгарии , все местные электростанции закрыли и покупай от дяди из ЕС, вместе с пластмассовыми помидорами из ЕС .
Не зрозуміла, то болгари можуть власні помідори їсти? Вони ж в ЄС, начебто.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159

В 2008 році коли гривня впала через певний проміжок часу піднялись і гривневі зарплати.
Ніхто не заважає заробляти долари.
Я тебя понять не могу , как можно зарабатывать доллары, когда в стране - национальная валюта гривна? Можно зарабатывать гривну и покупать доллары , что по отношению к 2013 году покажет, что ты заработал более, чем  в 3 раза меньше. Можно продолжать брать взятки в долларах ( но это ж вроде искоренно или в процессе :weep:), можно продолжать получать в долларах - программисты, грантоеды, но и им зачем хазяевам хорошей валютой столько же платить, можно и уменьшить, дело сделанно.
Якщо клієнти платять гривнею, заробляєш в гривні, якщо клієнти платять в доларах, заробляєш в доларах.
Не знаю програмістів, яким зменшили зарплати іноземні замовники "тому що впала гривня"
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
А поинтересуйтесь у народа, кто копейку себе трудом зарабатывает, ну тех, которых 99%, а не у свинского стада у бюджетного корыта и их прихлебал, как для них это приємна несподіванка?

Нехай абстрактний "народ" спочатку поцікавиться, хто різницю між ринковою ціною та тарифом оплатить.

До речі, а ублюдки що кричали Расєя Расєя вони поцікавились тарифами в Росії?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ага, обещал газ по 50 копеек, а сделал по 7 гривен и "будет дорожать", при том , что Азаров по 500дол  от Юлькиного контракта покупал, а сейчас с полным завалом промышленности и своего по "70" должно на всех хватать.
roma, оформи субсидію, якщо тобі складно 7 грн. за газ сплачувати.
Сенс субсидій у тому, що ті хто може, сплачують ринкову ціну за продукт. Комуналка - не більше 15% від доходу родини. Як там в Болгарії з цим?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Нехай абстрактний "народ" спочатку поцікавиться, хто різницю між ринковою ціною та тарифом оплатить.

До речі, а ублюдки що кричали Расєя Расєя вони поцікавились тарифами в Росії?

 А зачем народу это? Для этого правительство есть , а не попка , который на МВФ стрелки переводит.

 А ты в курсе сколько в ДНР за газ платят?  Ты не поверишь, как раз столько, сколько Яценюк в 2013м обещал.  :Sho_za:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...  А ты в курсе сколько в ДНР за газ платят?  Ты не поверишь, как раз столько, сколько Яценюк в 2013м обещал.  :Sho_za:
А кому сплачують?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Нехай абстрактний "народ" спочатку поцікавиться, хто різницю між ринковою ціною та тарифом оплатить.

До речі, а ублюдки що кричали Расєя Расєя вони поцікавились тарифами в Росії?

 А зачем народу это? Для этого правительство есть , а не попка , который на МВФ стрелки переводит.
 А ты в курсе сколько в ДНР за газ платят?  Ты не поверишь, как раз столько, сколько Яценюк в 2013м обещал.  :Sho_za:

Уряд поцікавився та збільшив тарифи. Що не подобаєтсья?
В курсі. Мова була про Росію.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123

Так "простого" или "вменяемого" ?

 Простой- это невменяемый?

Похоже, что для "революционеров" - майданщиков таки да.
Простой народ для них - это лох голимый, вменяемым быть не может.

Так то хунта просто. Що з неї візьмеш.
Я вже скільки прошу Вас розповісти про досягнення народної донецької влади, а Ви все не хочете поділитися секретами успіху?  :smilie2:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
roma, оформи субсидію, якщо тобі складно 7 грн. за газ сплачувати.
Сенс субсидій у тому, що ті хто може, сплачують ринкову ціну за продукт. Комуналка - не більше 15% від доходу родини. Як там в Болгарії з цим?

 Нет. Сенс субсидий в том, что из трети одним махом две трети сделали нищими , это единственное и главное достижение Яценюка, о чем он  заявил прямо в марте 2014 года , это его одно из первых "программных" заявлений.  Вот именно для это и организовывался майдан. 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Нехай абстрактний "народ" спочатку поцікавиться, хто різницю між ринковою ціною та тарифом оплатить.

До речі, а ублюдки що кричали Расєя Расєя вони поцікавились тарифами в Росії?

 А зачем народу это? Для этого правительство есть , а не попка , который на МВФ стрелки переводит.

 А ты в курсе сколько в ДНР за газ платят?  Ты не поверишь, как раз столько, сколько Яценюк в 2013м обещал.  :Sho_za:

І чому Ви ще не там  :smilie11:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Роман щоб розплатитися за дешевий газ ОРДО ріжуть на металобрухт заводи.
Коли поріжуть як будуть розплачуватись за дешевий газ?
Дітей в борделі здавати?
Нирки продавати?

За дешевий газ Роман треба сраку підставляти. А Україна вирішила заплатити грошима.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
roma, оформи субсидію, якщо тобі складно 7 грн. за газ сплачувати.
Сенс субсидій у тому, що ті хто може, сплачують ринкову ціну за продукт. Комуналка - не більше 15% від доходу родини. Як там в Болгарії з цим?

 Нет. Сенс субсидий в том, что из трети одним махом две трети сделали нищими , это единственное и главное достижение Яценюка, о чем он  заявил прямо в марте 2014 года , это его одно из первых "программных" заявлений.  Вот именно для это и организовывался майдан.
От я впевнена у тому, що особисто ти знаєш, що Майдани завжди збираються задля протесту. Там нікого не обирають, там не проголошують "програмних заяв". Майдан прибирає перешкоду, а далі вибори. Вибори - окрема тема.
Якщо тобі сам факт оформлення субсидії завдає моральної шкоди, то згадуй тій факт, що умовний ахметов сплачує ринкову ціну за ... власну послугу.
кровосися доплачував всім у підсумку залишившись "з протягнутою рукою" у бік Рф, наступний уряд запропонував сплачувати ринкову ціну всім, у кого плата за комуналку не перевищує 15% доходу. Що не так?  Моральна шкода?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Роман щоб розплатитися за дешевий газ ОРДО ріжуть на металобрухт заводи.
Коли поріжуть як будуть розплачуватись за дешевий газ?
Дітей в борделі здавати?
Нирки продавати?

За дешевий газ Роман треба сраку підставляти. А Україна вирішила заплатити грошима.
А кому вони сплачують за газ?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Роман щоб розплатитися за дешевий газ ОРДО ріжуть на металобрухт заводи.
Коли поріжуть як будуть розплачуватись за дешевий газ?
Дітей в борделі здавати?
Нирки продавати?

За дешевий газ Роман треба сраку підставляти. А Україна вирішила заплатити грошима.

  Какими грошима? А где новые рынки , откуда  эти настоящие деньги приходят?  Но я помогу тебе - скоро лесов не будет. Землю продать прийдется и пр. Можно было просто  попросить Януковича  все это же сделать, а не комедию ломать, что он хочет " как можно хуже" .
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Роман щоб розплатитися за дешевий газ ОРДО ріжуть на металобрухт заводи.
Коли поріжуть як будуть розплачуватись за дешевий газ?
Дітей в борделі здавати?
Нирки продавати?

За дешевий газ Роман треба сраку підставляти. А Україна вирішила заплатити грошима.

Могу сказать за свой город, все заводы порезали при Ющенко, добили до фундамента при Януковиче.
Шахты начали закрывать при Кучме, закончили при  Ющенко.
Так шо ничего нового не изобретено.


Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Гараз, ніхто не знає з форуму кому сплачують в Донецьку за "дешевий газ", то буду споживати таке
Война за рынок газа в "ДНР": в Донецке перестали топить 26.10.2015.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Могу сказать за свой город, все заводы порезали при Ющенко, добили до фундамента при Януковиче.
Шахты начали закрывать при Кучме, закончили при  Ющенко.
Так шо ничего нового не изобретено.
А місто має назву? Без назви якось ... ні про що.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Гараз, ніхто не знає з форуму кому сплачують в Донецьку за "дешевий газ", то буду споживати таке
Война за рынок газа в "ДНР": в Донецке перестали топить 26.10.2015.

 "Начиная с пятницы 23 октября в подконтрольных боевикам Донецке и Макеевке наблюдаются резкие проблемы с теплоснабжением..."

 Дальше не читал.  :smiley16:

 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Могу сказать за свой город, все заводы порезали при Ющенко, добили до фундамента при Януковиче.
Шахты начали закрывать при Кучме, закончили при  Ющенко.
Так шо ничего нового не изобретено.
А місто має назву? Без назви якось ... ні про що.

Не, я таки остаюсь при своем мнении, шо с головой у тебя проблемы.  :weep:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Могу сказать за свой город, все заводы порезали при Ющенко, добили до фундамента при Януковиче.
Шахты начали закрывать при Кучме, закончили при  Ющенко.
Так шо ничего нового не изобретено.

При Ющенку як президента чи як премьера? При Януковичі - аналогічно?

Може то при тимошенко порізали як премьерові та януковичі як президентові коли у нього був ручний звірьок азаров премьером?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Могу сказать за свой город, все заводы порезали при Ющенко, добили до фундамента при Януковиче.
Шахты начали закрывать при Кучме, закончили при  Ющенко.
Так шо ничего нового не изобретено.
А місто має назву? Без назви якось ... ні про що.

Не, я таки остаюсь при своем мнении, шо с головой у тебя проблемы.  :weep:
Ага, тільки не мої, а твої. Багато запитую? Так не пропагандист  :gigi:, цікавлюсь у реальних людей про реальне. То що, не скажеш?

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Могу сказать за свой город, все заводы порезали при Ющенко, добили до фундамента при Януковиче.
Шахты начали закрывать при Кучме, закончили при  Ющенко.
Так шо ничего нового не изобретено.

При Ющенку як президента чи як премьера? При Януковичі - аналогічно?

Може то при тимошенко порізали як премьерові та януковичі як президентові коли у нього був ручний звірьок азаров премьером?

Та при чем тут премьеры?
Имелось ввиду президенты конечно.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Гараз, ніхто не знає з форуму кому сплачують в Донецьку за "дешевий газ", то буду споживати таке
Война за рынок газа в "ДНР": в Донецке перестали топить 26.10.2015.

 "Начиная с пятницы 23 октября в подконтрольных боевикам Донецке и Макеевке наблюдаются резкие проблемы с теплоснабжением..."

 Дальше не читал.  :smiley16:
Та я також не в захваті, але ж ти не кажеш кому в Донецьку сплачують за "дешевий газ". А в тексті начебто є прізвище.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Та при чем тут премьеры?
Имелось ввиду президенты конечно.

Та хіба в нас президенти вирішують коли і що різати? То справа премьера. Ну це в нормальних країнах принаймні так. А коли кажеш що при Ющенку - ти, маючи на увазі ненормальну країну Україну, натякаєш що премьер тимошенко була ним контрольовована?

Почитайте ж нарешті Конституцію України, розділ Президент. Відкриєте для себе багато нового. Особливо після падлюки Мороза.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Ага, тільки не мої, а твої. Багато запитую? Так не пропагандист  :gigi:, цікавлюсь у реальних людей про реальне. То що, не скажеш?

Я думаю, шо такие "смелые патриоты" вроде тебя, сидели и гавкнуть не смели бы находясь два года под оккупацией, ну или как вариант, свалили бы первыми и тогда уж отводили бы душу изливая тонны гавна на тех, кто остался.
А пока довольствуйся моим голландским прокси!  :smiley14:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Та при чем тут премьеры?
Имелось ввиду президенты конечно.

Та хіба в нас президенти вирішують коли і що різати? То справа премьера. Ну це в нормальних країнах принаймні так. А коли кажеш що при Ющенку - ти, маючи на увазі ненормальну країну Україну, натякаєш що премьер тимошенко була ним контрольовована?

Почитайте ж нарешті Конституцію України, розділ Президент. Відкриєте для себе багато нового. Особливо після падлюки Мороза.

Та знаешь, в принципе особой то разницы и нет, власть то была украинская, оккупантов никаких не было.
И это ж не только на Донбассе, это ж по всей Украине такое было.
Бывалый и Бугага - брехуны!