Автор Тема: Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні?  (Прочитано 1544 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча


Щороку з 1991 українців меншає на 680 тисяч - щороку зникає велике місто. Вимираємо?

Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні? І як це можна було б зробити?

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
уже робиться - китайцям візи скасували

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
ну 680 то забагато
в найгірші роки було 400
а зараз і того менше

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Щороку з 1991 українців меншає на 680 тисяч - щороку зникає велике місто. Вимираємо?
Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні?
І як це можна було б зробити?
А ви як вважаете?..
Свого часу... на Каналi 1+1... був соц. ролик "НАС - 50.000.000!"
Де Плюси нарахували тi 50 мульйонiв - не кажуть.
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Щороку з 1991 українців меншає на 680 тисяч - щороку зникає велике місто. Вимираємо?
Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні?
І як це можна було б зробити?
А ви як вважаете?..
Свого часу... на Каналi 1+1... був соц. ролик "НАС - 50.000.000!"
Де Плюси нарахували тi 50 мульйонiв - не кажуть.
 :smilie7:

було навіть 52

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Порахуйте кількість абортів і все стане ясно.
If you are going through hell, keep going.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
а чого аборти рахувати?
насправвді це все наслідки розмивання різниці в оплаті праці, жінки заробляють, як чоловіки, а їздити на курорти хочуть набагато більше, нафіга їм просити гроші у чоловіків, якщо простіше заробити самим
принаймі в містах саме така ситуація
і не кажіть що я шовініст, зовсім ні, я за права жінок, от тільки курва знайти таку, щоб народила, ніяк не виходить
а нафуя воно їм те дітонародження, хто скаже?

моя дочка зараз отримує благ в десятки разів більше ніж мав я, вона отримає освіту і фінансові можливості на старті про які я і мріяти не міг, не уявляю, що її заставить народжувати

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
а чого аборти рахувати?
насправвді це все наслідки розмивання різниці в оплаті праці, жінки заробляють, як чоловіки, а їздити на курорти хочуть набагато більше, нафіга їм просити гроші у чоловіків, якщо простіше заробити самим
принаймі в містах саме така ситуація
і не кажіть що я шовініст, зовсім ні, я за права жінок, от тільки курва знайти таку, щоб народила, ніяк не виходить
а нафуя воно їм те дітонародження, хто скаже?

моя дочка зараз отримує благ в десятки разів більше ніж мав я, вона отримає освіту і фінансові можливості на старті про які я і мріяти не міг, не уявляю, що її заставить народжувати

щось ти не те мелеш, жінки яких я знаю майже поголовно хочуть народжувати, аж пищать. Власне мене це дивує - в такі то часи народжувати це ж безумство

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Принади цивілізації виявилися для аборигенок вбивчими. :smilie2:
Так само як і совєцький атеїзм...

В Америці багатодітні білі родини - в більшості серед фармерів, які є активними християнами.

If you are going through hell, keep going.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
а чого аборти рахувати?
насправвді це все наслідки розмивання різниці в оплаті праці, жінки заробляють, як чоловіки, а їздити на курорти хочуть набагато більше, нафіга їм просити гроші у чоловіків, якщо простіше заробити самим
принаймі в містах саме така ситуація
і не кажіть що я шовініст, зовсім ні, я за права жінок, от тільки курва знайти таку, щоб народила, ніяк не виходить
а нафуя воно їм те дітонародження, хто скаже?

моя дочка зараз отримує благ в десятки разів більше ніж мав я, вона отримає освіту і фінансові можливості на старті про які я і мріяти не міг, не уявляю, що її заставить народжувати

щось ти не те мелеш, жінки яких я знаю майже поголовно хочуть народжувати, аж пищать. Власне мене це дивує - в такі то часи народжувати це ж безумство

вибач, але ти мабуть живеш в якійсь голій пристані, там ні зарплати ні хавки, а в великих містах ось так

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
На жаль, ця проблема існує.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
а чого аборти рахувати?
насправвді це все наслідки розмивання різниці в оплаті праці, жінки заробляють, як чоловіки, а їздити на курорти хочуть набагато більше, нафіга їм просити гроші у чоловіків, якщо простіше заробити самим
принаймі в містах саме така ситуація
і не кажіть що я шовініст, зовсім ні, я за права жінок, от тільки курва знайти таку, щоб народила, ніяк не виходить
а нафуя воно їм те дітонародження, хто скаже?

моя дочка зараз отримує благ в десятки разів більше ніж мав я, вона отримає освіту і фінансові можливості на старті про які я і мріяти не міг, не уявляю, що її заставить народжувати

щось ти не те мелеш, жінки яких я знаю майже поголовно хочуть народжувати, аж пищать. Власне мене це дивує - в такі то часи народжувати це ж безумство

вибач, але ти мабуть живеш в якійсь голій пристані, там ні зарплати ні хавки, а в великих містах ось так
про голу пристань не в курсі а от в столиці та деяких обласних центрах не так

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
а чого аборти рахувати?
насправвді це все наслідки розмивання різниці в оплаті праці, жінки заробляють, як чоловіки, а їздити на курорти хочуть набагато більше, нафіга їм просити гроші у чоловіків, якщо простіше заробити самим
принаймі в містах саме така ситуація
і не кажіть що я шовініст, зовсім ні, я за права жінок, от тільки курва знайти таку, щоб народила, ніяк не виходить
а нафуя воно їм те дітонародження, хто скаже?

моя дочка зараз отримує благ в десятки разів більше ніж мав я, вона отримає освіту і фінансові можливості на старті про які я і мріяти не міг, не уявляю, що її заставить народжувати

щось ти не те мелеш, жінки яких я знаю майже поголовно хочуть народжувати, аж пищать. Власне мене це дивує - в такі то часи народжувати це ж безумство

вибач, але ти мабуть живеш в якійсь голій пристані, там ні зарплати ні хавки, а в великих містах ось так
про голу пристань не в курсі а от в столиці та деяких обласних центрах не так

і живемо ж в одній країні, бачимо одну статистику а стереотипи різні  :smiley15:

я з власного досвіду кажу, мав трьох жінок з якими жив чи зустрічався від півроку до 9 років
але вже те добре, що статистика відображає мій досвід а не твій

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Щороку з 1991 українців меншає на 680 тисяч - щороку зникає велике місто. Вимираємо?
Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні?
І як це можна було б зробити?
А ви як вважаете?..
Свого часу... на Каналi 1+1... був соц. ролик "НАС - 50.000.000!"
Де Плюси нарахували тi 50 мульйонiв - не кажуть.
 :smilie7:


Для прикладу, щоб ТРЬОХ дітей народити і виховати, надати власну кімнату для розвитку,  мед.обслуговування, освіту, - СКІЛЬКИ треба заробляти в Україні? і скількии заробляють люди? отож-бо відтворення популяції - не дешева задача.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Зате в Африці та Індії не заморочуються - народжують аж гай шумить.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Щороку з 1991 українців меншає на 680 тисяч - щороку зникає велике місто. Вимираємо?

Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні? І як це можна було б зробити?

А уявіть що було б якби Ющенко не ініціював виплати по народженню. Вже було б мільйонів 25.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Тут іще таке спостереження що у жінок (власне як і в самиць інших тварин) в часи катастроф, воєн, пошесті збільшується потяг до розмноження, так запрограмовано еволюцією для збереження популяції

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Тут іще таке спостереження що у жінок (власне як і в самиць інших тварин) в часи катастроф, воєн, пошесті збільшується потяг до розмноження, так запрограмовано еволюцією для збереження популяції

hУйню сказав.

За правління Чми (1994-2005) в Україні було зроблено 30 мільйонів абортів.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Тут іще таке спостереження що у жінок (власне як і в самиць інших тварин) в часи катастроф, воєн, пошесті збільшується потяг до розмноження, так запрограмовано еволюцією для збереження популяції

hУйню сказав.

За правління Чми (1994-2005) в Україні було зроблено 30 мільйонів абортів.
за Кучми? Тоді ж не було потрясінь от і робили аборти

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Одна з причин демографічної кризи - у людей відсутність перспектив життя в Україні.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
уже робиться - китайцям візи скасували

звiдки оце ольгiнське вилiзло?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
за Кучми? Тоді ж не було потрясінь от і робили аборти

Потрясінь не було, просто спокійно нічого було жерти ні людям ні дітям.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Одна з причин демографічної кризи - у людей відсутність перспектив життя в Україні.

а от цікаво звідки така думка?
бють, грабують на кожному кроці, хати палять, чи ще щось
я впевнений, що якість життя в україні дозволяє народити і виховати купу діток навіть дуже малозабезпеченим, але порядним людям (не нарикам чи алкашам)

Якийсь фін недавно запиляв статтю в якій висміяв валовий продукт та решту показників якості життя. Він не вірить, що пересічний фін в 13 разів багатший за пересічного українця

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Головна причина - невизначеність країни в цілому і як результат - відсутність бачення преспективи.

Ця невизначеність триває вже 25 років і є головним стимулятором еміграції. Злидні одних на тлі захмарного багатства інших - особливо прокурорів, суддів, митників сіють повну зневіру у достойне життя.
І додайте сюди засилля кацапського інформаційного впливу...

If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Гамерському баняку, який навіть гвіздка тут не забив, саме тіки і патякати про перспективи України  :laugh:

іксперд ...хулі тут додати  :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Гамерському баняку, який навіть гвіздка тут не забив, саме тіки і патякати про перспективи України  :laugh:

іксперд ...хулі тут додати  :lol:

Я висловив свою думку.
Проблема подібних тобі, що ти не хочеш чути і бачити правду.
Дебільна звичка гавкати без будь яких аргументів буде водити тебе по колу власної дурості і упослідженості вічно.
Бо у тебе просто немає розуму.
Амінь.

Більше на твої дебільні гавки не реагуватиму.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Е багато чого, що заважае народжувати здорову дитину.
Головний чинник - ЗДОРОВ'Я матусi.
Перший аборт дае червоне свiтло для створення "дитячоi" сiм'i.
Однак, зараз навiть бесплiддя лiкуеться.
I на цьому... багато клiнiк роблять Великi грошi.
Чули таке призвище ДАХНО?..
Доктор наук, який запровадив штучне заплiднення по формулi 1+1 = 3.
Ми з ним багато спiлкувалися, робили статтi, кiно тощо...
Однак... iнколи й такий метод не дае результатiв.
Одна справа завагiтнiти, iнша - родити здорову дитину, або не було паталогiй.
Бо яке щастя мати здорову дитину i яке горе, коли малеча з перших днiв почiнае хворiти...
Дай Боже всiм мамам здоров'я та щастя.
А ще... головне - дитина повинна бути вiд ЛЮБОВI, коли Жiнка й Чоловiк справдi кохають одне одного.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 25, 2016, 07:25:21 19:25 від Бувалий »

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Головна причина - невизначеність країни в цілому і як результат - відсутність бачення преспективи.

Ця невизначеність триває вже 25 років і є головним стимулятором еміграції. Злидні одних на тлі захмарного багатства інших - особливо прокурорів, суддів, митників сіють повну зневіру у достойне життя.
І додайте сюди засилля кацапського інформаційного впливу...

І яким чином це можна змінити? Щоб прийшла визначеність?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Гамерському баняку, який навіть гвіздка тут не забив, саме тіки і патякати про перспективи України  :laugh:

іксперд ...хулі тут додати  :lol:

Я висловив свою думку.
Проблема подібних тобі, що ти не хочеш чути і бачити правду.
Дебільна звичка гавкати без будь яких аргументів буде водити тебе по колу власної дурості і упослідженості вічно.
Бо у тебе просто немає розуму.
Амінь.

Більше на твої дебільні гавки не реагуватиму.


Зроби таку ласку пітарок... :laugh:

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Необхідно надати людям можливість заробляти + доступне житло

економічне процвітання - ключ до підтримки демографічного балансу