Автор Тема: Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні?  (Прочитано 1558 раз)

0 Користувачів і 22 Гостей дивляться цю тему.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Необхідно надати людям можливість заробляти + доступне житло

економічне процвітання - ключ до підтримки демографічного балансу

в європі, японії навпаки

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Необхідно надати людям можливість заробляти + доступне житло
економічне процвітання - ключ до підтримки демографічного балансу
Та що ви таке каежете?
100 рокiв тому... не було анi житла (особливого) анi заробiтка.
А дiтей робили, аж гай шумiв.
 :smilie7:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
уже робиться - китайцям візи скасували

звiдки оце ольгiнське вилiзло?
якщо  у тебе щось вилізло рекомендую звернутися до лікаря

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Головна причина - невизначеність країни в цілому і як результат - відсутність бачення преспективи.

Ця невизначеність триває вже 25 років і є головним стимулятором еміграції. Злидні одних на тлі захмарного багатства інших - особливо прокурорів, суддів, митників сіють повну зневіру у достойне життя.
І додайте сюди засилля кацапського інформаційного впливу...

І яким чином це можна змінити? Щоб прийшла визначеність?

1. Таки взятися викорінювати корупцію. Бо rule of law - дає насамперед впевненість громадянам у тому, що їхня праця, бізнес, і особисте майно є захищені. Відтак забезпечує майбутнє.

2. Визначитися із кацапами. Тобто політично, економічно, і головне - психологічно позбутися залежності від Москви. Адже ще Петлюра (вже на еміграції) писав, що “Україна стане насправді самостйною тоді, коли розірве з Москвою психологічно“.

Оці дві речі для початку треба зробити.
Якби це робилося керівництвом країни від 1991 року починаючи, то населення б не скорочувалося і Україна була б однією із найсильніших країн Східної Європи.
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
можна стимулювати мігрантів приїджати в україну
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
можна стимулювати мігрантів приїджати в україну

Мiгрантiв цiкавить європa з соцiальною халявою. Навiщо їм бiдна Україна?
Prosperity is based on people and ideas

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
можна стимулювати мігрантів приїджати в україну

Мiгрантiв цiкавить європa з соцiальною халявою. Навiщо їм бiдна Україна?

Є набагато бідніші країни, є мігранти яких цікавить просто безпека
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
можна стимулювати мігрантів приїджати в україну

Мiгрантiв цiкавить європa з соцiальною халявою. Навiщо їм бiдна Україна?

Є набагато бідніші країни, є мігранти яких цікавить просто безпека

Наприклад? Крiм безпеки країна що примає має надавати значно бiльше, а саме утримувати їх за свiй кошт, поки не адаптуються, вивчать мову, знайдуть роботу.
Чомусь мiгранти навiть в безпечних Грецii чи Польщi не хочуть затримуватись, де рiвень життя значно вищий.
Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
можна стимулювати мігрантів приїджати в україну

мігрант який не буде працювати БІЛЬШЕ ніж українець за МЕНШУ зарплату - не потрібен

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Одна з причин демографічної кризи - у людей відсутність перспектив життя в Україні.

а от цікаво звідки така думка?
бють, грабують на кожному кроці, хати палять, чи ще щось
я впевнений, що якість життя в україні дозволяє народити і виховати купу діток навіть дуже малозабезпеченим, але порядним людям (не нарикам чи алкашам)

Житло де взяти для комфортного проживання купи діток? Я навіть не уявляю, скільки треба заробляти батькам, щоб хоча б трьох дітей утримувати.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
житло? якщо чекати що дадуть на халяву та в кийові, то звісно немає впевненості, але я бачив сотні якщо не тисячі покинутих хат по селах

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
можна стимулювати мігрантів приїджати в україну

мігрант який не буде працювати БІЛЬШЕ ніж українець за МЕНШУ зарплату - не потрібен

Чому не потрібен? Я не бачу проблеми тут.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Одна з причин демографічної кризи - у людей відсутність перспектив життя в Україні.
Якщо дивитись на питання чесно, то не можна не побачити що наприклад в Німеччині народжуваність ще менша ніж в Україні.

Якраз бідність, відсутність пенсійного забезпечення стимулюють народжуваність.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
житло? якщо чекати що дадуть на халяву та в кийові, то звісно немає впевненості, але я бачив сотні якщо не тисячі покинутих хат по селах

Мова не йде про на халяву та ще й у Кийові.
При доході навіть на рівні 20 тис. грн./міс, купити квартиру складно. Треба мінімізувати витрати і ще вміти накопичити відповідну суму, не розтринькавши на всякий непотріб. А якщо є троє дітей, то купівля квартири навіть з 20 тис. доходу є сумнівною перспективою.

Покинута хата в селі - не питання. Ви впевнені, що стан такої хати житловий і не потребує серйозного ремонту? Де заробляти гроші в селі, щоб купити дрова чи газ для опалення?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Наприклад? Крiм безпеки країна що примає має надавати значно бiльше, а саме утримувати їх за свiй кошт, поки не адаптуються, вивчать мову, знайдуть роботу.
Чомусь мiгранти навiть в безпечних Грецii чи Польщi не хочуть затримуватись, де рiвень життя значно вищий.

Теоретично ЄС може прийти до квотування мігрантів по країнам, Україна може собі спробувати відкусити шматок пирога.
« Останнє редагування: Березня 26, 2016, 01:57:20 13:57 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
житло? якщо чекати що дадуть на халяву та в кийові, то звісно немає впевненості, але я бачив сотні якщо не тисячі покинутих хат по селах

Мова не йде про на халяву та ще й у Кийові.
При доході навіть на рівні 20 тис. грн./міс, купити квартиру складно. Треба мінімізувати витрати і ще вміти накопичити відповідну суму, не розтринькавши на всякий непотріб. А якщо є троє дітей, то купівля квартири навіть з 20 тис. доходу є сумнівною перспективою.

Покинута хата в селі - не питання. Ви впевнені, що стан такої хати житловий і не потребує серйозного ремонту? Де заробляти гроші в селі, щоб купити дрова чи газ для опалення?

о, друже, я зрозумів, демографічна ситуація на твою думку фігова бо люди не можуть собі купити квартиру і прогодувати 3 дітей

запевняю тебе, що в середовищі айтішників точно така сама проблема, вони не можу купити собі квартиру в центрі львова

а на околиці не хочуть бо то непрестижно

і коло замикається

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
Наприклад? Крiм безпеки країна що примає має надавати значно бiльше, а саме утримувати їх за свiй кошт, поки не адаптуються, вивчать мову, знайдуть роботу.
Чомусь мiгранти навiть в безпечних Грецii чи Польщi не хочуть затримуватись, де рiвень життя значно вищий.

Теоречно ЄС може прийти до квотування мігрантів по країнам, Україна може собі спробувати відкусити шматок пирога.

Теоретично то може, питання тiльки в тому чи захочуть мiгранти надовго тут лишатися  :smilie1: Якщо наприклад в Прибалтицi вони планують вiдсидiтись необхiдний час, а потiм чкурнути далi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
житло? якщо чекати що дадуть на халяву та в кийові, то звісно немає впевненості, але я бачив сотні якщо не тисячі покинутих хат по селах

Мова не йде про на халяву та ще й у Кийові.
При доході навіть на рівні 20 тис. грн./міс, купити квартиру складно. Треба мінімізувати витрати і ще вміти накопичити відповідну суму, не розтринькавши на всякий непотріб. А якщо є троє дітей, то купівля квартири навіть з 20 тис. доходу є сумнівною перспективою.

Покинута хата в селі - не питання. Ви впевнені, що стан такої хати житловий і не потребує серйозного ремонту? Де заробляти гроші в селі, щоб купити дрова чи газ для опалення?

о, друже, я зрозумів, демографічна ситуація на твою думку фігова бо люди не можуть собі купити квартиру і прогодувати 3 дітей

запевняю тебе, що в середовищі айтішників точно така сама проблема, вони не можу купити собі квартиру в центрі львова

а на околиці не хочуть бо то непрестижно

і коло замикається

В айтішників може бути дохід і побільше 20 тис. грн. :)
Квартира на околиці Львова скорше буде не непрестижною, а важкодоступною в плані доїзду. Тому окрім квартири може паровозом піти купівля авто. Якщо є діти, то добиратись з околись в місто без авто може бути складно.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
житло? якщо чекати що дадуть на халяву та в кийові, то звісно немає впевненості, але я бачив сотні якщо не тисячі покинутих хат по селах

Мова не йде про на халяву та ще й у Кийові.
При доході навіть на рівні 20 тис. грн./міс, купити квартиру складно. Треба мінімізувати витрати і ще вміти накопичити відповідну суму, не розтринькавши на всякий непотріб. А якщо є троє дітей, то купівля квартири навіть з 20 тис. доходу є сумнівною перспективою.

Покинута хата в селі - не питання. Ви впевнені, що стан такої хати житловий і не потребує серйозного ремонту? Де заробляти гроші в селі, щоб купити дрова чи газ для опалення?

о, друже, я зрозумів, демографічна ситуація на твою думку фігова бо люди не можуть собі купити квартиру і прогодувати 3 дітей

запевняю тебе, що в середовищі айтішників точно така сама проблема, вони не можу купити собі квартиру в центрі львова

а на околиці не хочуть бо то непрестижно

і коло замикається

В айтішників може бути дохід і побільше 20 тис. грн. :)
Квартира на околиці Львова скорше буде не непрестижною, а важкодоступною в плані доїзду. Тому окрім квартири може паровозом піти купівля авто. Якщо є діти, то добиратись з околись в місто без авто може бути складно.

ні за що не повірю що рішення про народження дитини приймається з огляду на те скільки часу потрібно на те щоб дібратись з околиць в центр, навіть не намагайся мене переконати

я - затятий велосипедист, мені 100 км проїхати ніц не вартує, я не бачу жодних труднощів в дорозі на роботу будь звідки

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Цей процес почався задовго до Незалежності. Десь з 1978-79 природнього приросту населення немає.
З 1986 - демографічна діра, така, що останніми роками непопулярні ВНЗ не можуть студентів на бюджет (!!!) набрати. Трохи поліпшилось, коли почали відносно пристойні кошти на народження дитини давати, але не так, щоб кардинально.
Зниження рівня життя ще погіршить ситуацію, в випадку України схема " низький рівень життя - висока народжуваність" працює навпаки, проводились дослідження і причини депопуляції зовсім інші, ніж в розвинутих країнах.
Залишаються тільки іммігранти, але цим треба було перейматись років 20 назад, так що кому зараз менше 35 років на пенсіі можуть не розраховувати, їх нікому буде платити.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
я подивився цифри в україні не стільки  народжуваність низька. а смертність висока
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
я подивився цифри в україні не стільки  народжуваність низька. а смертність висока


На жаль, так воно і є.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Немає ніякої демографічної кризи, просто в нас до чорта старих людей, що народилися ще за совєтского післявоєнного буму, зараз вони доживають і вмирають і "дирка" серед народжених в 1990-2005 через нестабільність в країні. А проблема роздувається так, ніби 15 річні діти на вулиці замертво падають. Радіти маєте, буде менше навантаження на соціальні статті. Просто вікова піраміда "вирівнюється", і стає вертикальною.  Рівноважне населення України - 25-26 млн.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
середній рівень доходів населення в Україні не забезпечує простого відтворення населення

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
середній рівень доходів населення в Україні не забезпечує простого відтворення населення

а в бангладеш забезпечує?

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Разве низкая рождаемость - не проблема всех цивилизованных стран?
Иммиграция - не решение, а паллиатив. И источник дополнительных проблем в будущем.
Запрет абортов - это мракобесие.
Стимулировать рождаемость можно и нужно, но дорого и не очень эффективно, как мы видим на примере Европы.
Пока медицина не нашла способ заметно продлить активный период жизни человека, надо работать над повышением производительности труда и здоровьем населения...

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча


Щороку з 1991 українців меншає на 680 тисяч - щороку зникає велике місто. Вимираємо?

Чи можливо зупинити демографічну кризу в Україні? І як це можна було б зробити?

То па не знає що треба робити аби блуи діти?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Немає ніякої демографічної кризи, просто в нас до чорта старих людей, що народилися ще за совєтского післявоєнного буму, зараз вони доживають і вмирають і "дирка" серед народжених в 1990-2005 через нестабільність в країні. А проблема роздувається так, ніби 15 річні діти на вулиці замертво падають. Радіти маєте, буде менше навантаження на соціальні статті. Просто вікова піраміда "вирівнюється", і стає вертикальною.  Рівноважне населення України - 25-26 млн.

Необходимое условие вертикальности пирамиды - рождение в среднем чуть больше 2 детей на каждую женщину. Оно в Украине не выполняется, значит, не будет никакого "равновесного состояния". Либо рост рождаемости (= резкое изменение психологических установок), либо внешний источник - мигранты. Причем ввиду положения Украины - этнически и культурно чужеродные, из бедных стран.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
В айтішників може бути дохід і побільше 20 тис. грн. :)
Квартира на околиці Львова скорше буде не непрестижною, а важкодоступною в плані доїзду. Тому окрім квартири може паровозом піти купівля авто. Якщо є діти, то добиратись з околись в місто без авто може бути складно.

ні за що не повірю що рішення про народження дитини приймається з огляду на те скільки часу потрібно на те щоб дібратись з околиць в центр, навіть не намагайся мене переконати

я - затятий велосипедист, мені 100 км проїхати ніц не вартує, я не бачу жодних труднощів в дорозі на роботу будь звідки

Я просто хотів сказати, що купивши дешеву квартиру на околиці, може виявитись, що відсутнє зручне транспортне сполучення. Для дорослих не так критично, а от з дітьми добиратись буде складніше. Також наявність житла на краю міста не означає, що там поруч буде дитсадок та школа.