Автор Тема: А ви слухаєте радіо Вєсті?  (Прочитано 4953 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
А ви слухаєте радіо Вєсті?
« : Березня 25, 2016, 03:44:52 15:44 »
У мене вже навіть слів нема...  :smilie2:
Таке враження, що весь траш із постсовка злітається в Україну як сарана.

If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #1 : Березня 25, 2016, 03:52:31 15:52 »
«Мультимедиа-инвест групп» — украинский медиахолдинг, созданный в 2013 году бывшим главным редактором газеты «Сегодня» Игорем Гужвой


Всі медійні під...си триколорного забарвлення кучкуються саме там.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #2 : Березня 25, 2016, 03:54:39 15:54 »
Вчора Кушанашвілі також прокоментував свою нову посаду.

"Передайте вітання Ганапольському та Познеру: до України приїхав справжній професіонал", - заяивив він під час святкування 2-річчя "Радио Вести".

Під час інтерв'ю каналу LifeNews Кушанашвілі пояснив, що їде працювати до Києва, щоб годувати родину, але не відхрещується від своєї Батьківщини.

"Якщо я не можу знайти застосування собі тут (у Росії, - ред), то я поїду працювати туди. Я зібрав дітей та сказав - мені нічого не залишається. Я зроблю все, щоб не лаяти свою країну, але гроші буду заробляти там".

Він також додав, що у війні між Росією та Україну він все ж таки виступає за Кремль та розкритикував український уряд.

"Мені здається, що лише один погляд прем'єр-міністра країни, в яку я збираюся їхати, говорить про те, що рівень психопатії є дуже високим... По очам його видно, що він не при собі. І дивлячись на те, що він є одним з очільників держави, можна сказати, що з київською стороною щось не так... Звичайно, я за Російську Федерацію, в якій живу і яку люблю", - заявив журналіст.

Кушанашвілі розповів, чого його манеру ведення передач в Росії вважають неформатом.

"Людям потрібна "оторва", тільки не така, як Сергій Міхалок з "Ляпис Трубецкой", який раптом за гроші став іншим. Людям потрібен, як вони думають, захисник пригноблених, він повинен бути "рубаха-хлопець". Шнур не підійде. Судячи з частоти концертів, його теж цікавлять гонорари. Хто залишається? Отарік!" - зазначив він.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #3 : Березня 25, 2016, 03:56:04 15:56 »
Нормальна влада вже давно б цей холдінґ ліквідувала, а гужва жер би баланду на зоні.
Це піздєц, який в голову просто не вкладається.  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #4 : Березня 25, 2016, 04:01:39 16:01 »
Є такий інтернет мем - "небидло".
От наприклад хто такий Ганапольський? Будете думати дуже тривалий час - не придумаєте.
А насправді все дуже просто - він типове "небидло".

Мені здається це найточніше характеризує ту ідеологічну групу, яка закріплюється у владі в Україні.
Лінія протистояння проходить зовсім не в тих аспектах, де її шукають. Мені так здається.

Не в аспекті "Захід-Восток", не в аспекті "Україна-Росія", не в аспекті "ліберали-соціалісти", не в аспекті "розум-страх, свобода-насилля".
А в аспекті "бидло - небидло". А ці площина ортогональна :) до інших. Тому вона об'єднує іноді досить дивних та несподіваних персонажів. Які можуть бути провідниками "руского міра" саме в силу ортогональності цього аспекту до нього, та до того конфлікту який відбувається між Україною та Росією.

P.S.
Головним чинником існування "небидла" є звісно нявність "бидла", а саме  - більшості яка проста настількі що ій потрібно брехати.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #5 : Березня 25, 2016, 04:07:57 16:07 »
Нормальна влада вже давно б цей холдінґ ліквідувала, а гужва жер би баланду на зоні.
Це піздєц, який в голову просто не вкладається.  :smiley23:

 Мислення хуйловськими лекалами у тебе мабуть в крові.Всіх в гулаг ...і питання вирішено.
А от і ніхера...
Влада повинна вести контр - пропаганду, а не вішати на стовпах вату.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #6 : Березня 25, 2016, 04:14:42 16:14 »
Нормальна влада вже давно б цей холдінґ ліквідувала, а гужва жер би баланду на зоні.
Це піздєц, який в голову просто не вкладається.  :smiley23:

 Мислення хуйловськими лекалами у тебе мабуть в крові.Всіх в гулаг ...і питання вирішено.
А от і ніхера...
Влада повинна вести контр - пропаганду, а не вішати на стовпах вату.

Як ти заіпав!

Контрпропаганду на власній території проти власних медія які в умовах війни підтримують ворога?!!!!  :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za: А може просто прийняти урядове рішення чи закон і на його підстваі розігнати всю цю шушеру?
Чи це теж буде нарушенієм прав чілавєка, якому на голову виливають масу прохуйловських помиїв?

Б..дь, це які ж вивихнуті мізки треба мати!!!
Ви там усі такі припи....декані законнікі-лібєрали русскомірного разліва?
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #7 : Березня 25, 2016, 04:20:09 16:20 »
Я тебе ще навіть не починав іпати...
І молись хробаче щоб і не почав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #8 : Березня 25, 2016, 04:24:13 16:24 »
Я тебе ще навіть не починав іпати...
І молись хробаче щоб і не почав.

Не з твоїми курячими мізками, підхуйлику кімнантний...  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #9 : Березня 25, 2016, 04:40:01 16:40 »
Я тебе ще навіть не починав іпати...
І молись хробаче щоб і не почав.

Не з твоїми курячими мізками, підхуйлику кімнантний...  :lol: :lol: :lol:

Хамство калічної істоти у вязаному бареті, мене не торкає ...але заради кармічної справедливості у Всесвіті, на день бану ти наколядував.    :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #10 : Березня 25, 2016, 04:42:32 16:42 »
Я тебе ще навіть не починав іпати...
І молись хробаче щоб і не почав.

Не з твоїми курячими мізками, підхуйлику кімнантний...  :lol: :lol: :lol:

Хамство калічної істоти у вязаному бареті, мене не торкає ...але заради кармічної справедливості у Всесвіті, на день бану ти наколядував.    :laugh:

І це всі аргументи?
І же хтося звинувачує мене у схильності до методів гулагу. 
У прихильників Порошенка головна проблема - повна відсутність аргументів на користь політики їхнього містечкового бариги.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #11 : Березня 25, 2016, 04:50:54 16:50 »
Я тебе ще навіть не починав іпати...
І молись хробаче щоб і не почав.

Не з твоїми курячими мізками, підхуйлику кімнантний...  :lol: :lol: :lol:

Хамство калічної істоти у вязаному бареті, мене не торкає ...але заради кармічної справедливості у Всесвіті, на день бану ти наколядував.    :laugh:

І це всі аргументи?
І же хтося звинувачує мене у схильності до методів гулагу. 
У прихильників Порошенка головна проблема - повна відсутність аргументів на користь політики їхнього містечкового бариги.

А ти не читаєш, що пишеш опоненту?Це при тому що опонент до тебе- підараса досить ввічливо. А потім йой ...А мене за шо?
Блядське ти стерво  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #12 : Березня 25, 2016, 08:05:43 20:05 »
Щось наш Кiт Базiлiо... як завжди забрехався.
По-перше, Радио ВЕСТИ - приватна контора, яка нi кого не питае, кого запрошувати в ентер, а кого- нi.
По-друге... Радио ВЕСТИ зараз розширюе мовлення, тому новi ведучi це  :smiley24:
По-трете, що таке РЕЙТИНГ - не треба казати?.
Четверте, з 1.01 з Радио ВЕСТИ пiшов творчiй засновник (формату) М. Ганапольський.
А за пiв року до того... - на татарьский канал АТР - Павло Новiков.
З 1.04. з ентеру ВЕСТЕЙ уходить П. Шеремет.
З варягiв... лишаються хiба що Микола Вересень.
Отар... чудовий журналiст, Особистiсть, за яку дають чiмалi грошi.
То чому б РА не пiдняти Рейтинг за рахунок Отара?..
Останне - програмна полiтика ВЕСТЕЙ... постiйно змiнюеться - старi проекти закривають, новi вiдкривають.
Едине, що погано для ВЕСТЕЙ, то це... - обмежений ентер - Киiв, Харкiв та Днiпропетровськ.
Кращi проекти Радио ВЕСТИ.
Ранкове шоу (07.00-10.00)
Вне контекста (аналiтична)
Дорогая передача (психологiя)
Эвир без правил (сб. - нд.)
Новий чорний (арт, мода тощо)
Большое интервью.
Шоу Вересня.
Деньги Блинова.

 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #13 : Березня 25, 2016, 08:13:30 20:13 »
Цікаво - кіт начебто живе в Америці, а мислення чисто мордорське.

Був такий анекдот - як закордоном впізнають совка. Як би совок не пристосовувався, але все одно залишається совком.

Щодо теми - ні, вже радіо вєсті не слухаю. Набридло, просто набридло, дуже проста причина.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #14 : Березня 25, 2016, 08:16:04 20:16 »
О як підхуйлятники ватних пропагандистів кинулись захищати!
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #15 : Березня 25, 2016, 08:18:40 20:18 »
Цікаво - кіт начебто живе в Америці, а мислення чисто мордорське.
Був такий анекдот - як закордоном впізнають совка. Як би совок не пристосовувався, але все одно залишається совком.
Щодо теми - ні, вже радіо вєсті не слухаю. Набридло, просто набридло, дуже проста причина.
Байдуже, де сидить Кiт та пiд кого косить - чi комунiст, чi анархiст...
Мо, якийсь методiст особливий, який тупо постить все, що завгодно, аби, як на троля, була реакцiя.
Дитинi даси цяцю - вона перестае плакати.
Коту... треба, аби перед ним була цяця, аби вiн вiдчував, що його цiтують та поважають.

Антиреклама - теж реклама.
 :smilie7:
О як підхуйлятники ватних пропагандистів кинулись захищати!
Та ти ж перший пiдхуйлятник, коли постиш копiпаст Рос. мовою...
 >:(
Чого ти до РВ причепився?
За рекламу грошiки отримав?..
 :Tyapnycia:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #16 : Березня 25, 2016, 08:36:43 20:36 »
Радіо Вєсті поширює ватну пропаганду. Новий ведучий - громадянин ворожої держави із відвертими антиукраїнськими поглядами.
Які аргументи вам ще треба?

Лише латентні підхуйлятники можуть щось там патякати про право РВ далі поширювати ворожу пропаганду.
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #17 : Березня 25, 2016, 10:21:31 22:21 »
У прихильників Порошенка головна проблема - повна відсутність аргументів на користь політики їхнього містечкового бариги.

1.  прихільників порошенко не існує
той хто цього не розуміє юльківець-дегенерат

2. підтримуючим сьогоднішню владу достатньо ДВОХ аргументів - визитів байден і кері

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #18 : Березня 25, 2016, 10:42:15 22:42 »
Ні додати, ні відняти...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Петро Олещук
1 hr ·
Коли Кисельов набридне навіть Путіну, його візьмуть до нас на Інтер. Або радіо Вєсті на крайній випадок. Нема такого російського лайна, яке би радісно не жерли у нас.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #19 : Березня 26, 2016, 09:12:23 09:12 »
Радіо Вєсті поширює ватну пропаганду. Новий ведучий - громадянин ворожої держави із відвертими антиукраїнськими поглядами.
Які аргументи вам ще треба?
Лише латентні підхуйлятники можуть щось там патякати про право РВ далі поширювати ворожу пропаганду.
1. Кiт, я думаю, що з 01.04... ми таки будемо тебе проводжати з СУПу.
До тебе е надто багато претензiй щодо культури спiлкування та образ опонентiв.

2. На РВ... е цiкавi проекти Укр. культури - Слово Кулiкову - щоранку в сб. та нд. з 08.00 до 10.00.

3. Знову прошу - не треба постити дурницi щодо работи РВ - був таки час, коли на РВ... ГАНА-польський всiм заправляв - на ньоо молилися та нi хто не заперечував його понтам.

4. Зараз РВ... пробуе новi кадри, роблячi власний, менш заполiтизований, анiж рiк тому, ентер.

Полярiзацiя думок - це чудово, це дае позитиф.
Однак, часто дратуе суто Рос. настроями, якi несли в собi ГАНА-польский та Ко (Гужва, Кисельов тощо).
Можливо, з часом ентер РВ буде краще ЭРИ, однак, на це треба час й грошi.
А ще... мiльйони слухачiв по всьому Свiту, якi слухають РВ в Iнтернетi.

Тож, не треба лаяти РВ лише за те, що там Литвиненко та Ко розмовляють Рос. мовою.
 :smilie7: 

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #20 : Березня 26, 2016, 10:25:40 10:25 »
Не слухаю.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #21 : Березня 26, 2016, 12:07:57 12:07 »
Радіо Вєсті поширює ватну пропаганду. Новий ведучий - громадянин ворожої держави із відвертими антиукраїнськими поглядами.
Які аргументи вам ще треба?

Лише латентні підхуйлятники можуть щось там патякати про право РВ далі поширювати ворожу пропаганду.
Тебя обманули очередной раз. ,,Про ворожу пропаганду''.
,,радио вести'' - отличный проукраинский канал.
Вещание ведёт на ватные Днепропетровск и  Харьков.
Отличные радио ведущие: Ганапольский, Шеремет, Сакен Аймурзаев.
К сожалению, они ушли.
Но знатно поработали на Украину! Молодцы!

Из недостатков ,,радио вести'' отмечу новости, транслируемые каждые 15 минут.
Разговор с гостями студии комкается.

Что касается Кушинашвили, то я отношусь к нему настороженно.
Человек без принципов.
Послушаем.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #22 : Березня 26, 2016, 12:12:06 12:12 »
И я согласна с паном Декодером.
Разлом в нашей стране идёт по линии ,,совок'' - ,,свободный человек''.
Быдлятина - это классический совок.
Из совка получаются зашоренные рэволиционеры типа кота.
Карикатурные ,,патриоты''.
Которых невозможно воспринимать серьёзно.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #23 : Березня 26, 2016, 01:49:57 13:49 »
И я согласна с паном Декодером.
Разлом в нашей стране идёт по линии ,,совок'' - ,,свободный человек''.
Быдлятина - это классический совок.
Из совка получаются зашоренные рэволиционеры типа кота.
Карикатурные ,,патриоты''.
Которых невозможно воспринимать серьёзно.

Насправді складна тема.

З одного боку так - є два пртистояння. Перше - це протистояння України та Росії, друге - протистояння імітаторів та реалістів. Ці протистояння напряму не пов'язані, але зв'язок є.

З іншого боку  з'явилася технологія перекладати конфлікт із площини "Україна-Росія" в будь-яку іншу. Хоча саме протистояння "Україна-Росія" є головним, і вбито багато людей, зроблені страшні злодіяння - саме в цьому протистоянні.
Технологія полягає в тому, що всі ці злочини, вбивства переводять у іншу площину, та підводять інші мотиви.

Одна з таких відволікаючих площин, особливо улюблена Кремлем - це наприклад переводити все на протистояння народу проти олігархів (і под цю тему вони намагаються зліпити чергове братання - мовляв у українців та росіян насправді одні цілі... і т.і.).

Щє одна технологія яка ефективно впроваджується в ОРДЛО - це сбереження ідеології проросійскісті та антиукраїнськості під приводом дістанціювання від справжніх причин конфлікту (протистояння Україна-Росія), та переведення його у площину  "народ - зла влада" (але влада саме українська, навіть більше - влада саме тому що українська). І тут відбувається підміна понять, бо цілі начебто однакові - корумпована влада, але якщо розібратись, то виявиться що першопричина всього для одних означає саме проросійськість, а для інших - проукраїнськість. Тобто справжні причини лиха старанно ховаються, а антиукраїнськість трасформується у цій хитрій зміні акцентів.

Що стосується аспекту "бидло-небидло", то як на мене це один з прикладів відволікаючих маневрів, завдяки якому різне "небидло" дивним чином виявляється складеним з великої частини проросійських адептів, та великої частини так званих нейтральних, які начебто просто "за мір" і яким начебто незрозуміло що українців вбивають саме за те що вони українці, що зараз саме цей конфлікт найстрашніший і головний (хоча інші конфлікти теж присутні, але все ж таки вони вторинні по ступеню злодійства).
« Останнє редагування: Березня 26, 2016, 02:02:50 14:02 від Декодер »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #24 : Березня 26, 2016, 02:34:45 14:34 »
И я согласна с паном Декодером.
Разлом в нашей стране идёт по линии ,,совок'' - ,,свободный человек''.
Быдлятина - это классический совок.
Из совка получаются зашоренные рэволиционеры типа кота.
Карикатурные ,,патриоты''.
Которых невозможно воспринимать серьёзно.

Насправді складна тема.

З одного боку так - є два пртистояння. Перше - це протистояння України та Росії, друге - протистояння імітаторів та реалістів. Ці протистояння напряму не пов'язані, але зв'язок є.

З іншого боку  з'явилася технологія перекладати конфлікт із площини "Україна-Росія" в будь-яку іншу. Хоча саме протистояння "Україна-Росія" є головним, і вбито багато людей, зроблені страшні злодіяння - саме в цьому протистоянні.
Технологія полягає в тому, що всі ці злочини, вбивства переводять у іншу площину, та підводять інші мотиви.

Одна з таких відволікаючих площин, особливо улюблена Кремлем - це наприклад переводити все на протистояння народу проти олігархів (і под цю тему вони намагаються зліпити чергове братання - мовляв у українців та росіян насправді одні цілі... і т.і.).

Щє одна технологія яка ефективно впроваджується в ОРДЛО - це сбереження ідеології проросійскісті та антиукраїнськості під приводом дістанціювання від справжніх причин конфлікту (протистояння Україна-Росія), та переведення його у площину  "народ - зла влада" (але влада саме українська, навіть більше - влада саме тому що українська). І тут відбувається підміна понять, бо цілі начебто однакові - корумпована влада, але якщо розібратись, то виявиться що першопричина всього для одних означає саме проросійськість, а для інших - проукраїнськість. Тобто справжні причини лиха старанно ховаються, а антиукраїнськість трасформується у цій хитрій зміні акцентів.

Що стосується аспекту "бидло-небидло", то як на мене це один з прикладів відволікаючих маневрів, завдяки якому різне "небидло" дивним чином виявляється складеним з великої частини проросійських адептів, та великої частини так званих нейтральних, які начебто просто "за мір" і яким начебто незрозуміло що українців вбивають саме за те що вони українці, що зараз саме цей конфлікт найстрашніший і головний (хоча інші конфлікти теж присутні, але все ж таки вони вторинні по ступеню злодійства).
Но теория ,, убивать по национальному признаку'' опасна для самой многонациональной России.
Я думаю, что в России культивируют разлом по линии ,,СССР  против еврогеев, американцев и ,,предателей''- украинцев, примкнувших к лагерю либералов''. Где-то так.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #25 : Березня 26, 2016, 02:40:53 14:40 »
А что касаемо граждан России, сочувствующих Украине, то чем их больше, тем нам лучше.
Приедет Отарик в Украину , глядишь, и заразится вольнодумством.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #26 : Березня 26, 2016, 02:47:55 14:47 »
...
Но теория ,, убивать по национальному признаку'' опасна для самой многонациональной России.
Я думаю, что в России культивируют разлом по линии ,,СССР  против еврогеев, американцев и ,,предателей''- украинцев, примкнувших к лагерю либералов''. Где-то так.

От бачите - це дуже просте пояснення звідки з'явилася ідея про те, що української нації начебто не існує.

Якщо трохи придивитися,то "незрозуміла Росія" виявляеться цілком понятною, і у всіх їхніх "незрозумілостей" насправді є зрозумілі причини.

Такі самі зрозумілі причини є у тому, що Кремль дає можливість існувати своїм начебто лібералам.
Їхня роль - приспати нас, створити ілюзію того що є якась інша Росія, ніж та що нас вбиває.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #27 : Березня 26, 2016, 02:53:49 14:53 »
А что касаемо граждан России, сочувствующих Украине, то чем их больше, тем нам лучше.
Приедет Отарик в Украину , глядишь, и заразится вольнодумством.

"...думство" - це одне, а культ страху, на якому тримається Росія - він на рівні відчуттів.
На жаль ці відчуття сильніші за будь-які "...думства", вони спотворюють розум, та породжують лише демагогічних, словоблудних монстрів із гарно розвиненою мімікрією.

Насправді мені здається що це вже марно. Хай вони що б там не робили, процес відторгнення вже незворотній.
Хотілося б щоб він був не таким повільним, але це вже інша справа.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #28 : Березня 26, 2016, 03:25:16 15:25 »
Пресс-секретарь президента России Владимира Путина Дмитрия Пескова, РФ находится в состоянии информационной войны с англосаксонскими СМИ.

Об этом сообщает "РИА Новости".

"Говорят, у России сейчас плохой имидж в мире. А вы знаете, у кого сейчас тоже плохой имидж в мире? У США. Сейчас мы находимся в состоянии информационной войны с законодателями моды в информационном пространстве, прежде всего, с англосаксами, их СМИ", — сказал Песков..

Он также отметил, что можно считать эту войну объявленной или необъявленной.

"Но в таких условиях заниматься имиджевыми делами вряд ли целесообразно. Речь идет о пропаганде и контрпропаганде в хорошем смысле этого слова", - добавил представитель Кремля.
http://m.obozrevatel.com/abroad/16309-plohoj-imidzh-v-kremle-zayavili-chto-vedut-vojnu-s-anglosaksami.htm
-----------------------
Воюют с англосаксами.
Поздравьте нас.
Мы для рашки - европейцы.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: А ви слухаєте радіо Вєсті?
« Reply #29 : Березня 26, 2016, 03:43:55 15:43 »
Буде ще однією "сакральною жертвою", коли його відправлять до бузини.  :smilie7: Ну і хуй з ним, підарасом.