Автор Тема: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.  (Прочитано 9433 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #60 : Березня 30, 2016, 09:24:19 21:24 »
У меня такое ощущение, что Шокина схомячила одесская гопота. Все это конечно ИМХО. Но ведь Шокин очень неплохо начал. А потом покатился по наклонной и в результате потянул за собой неудобного для одесской гопоты Сакваралидзе.  Кто стоит за одесской гопотой известно. Иначе бы Труханов у нас бы тут не сидел.  А вот на кого опирается Беня? То что это не Президент однозначно. Значит Кроль.

коломойський - гоовний уповноважений єврей по україні
спиратись всередні країни йому ні на кого не потрібно

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #61 : Березня 31, 2016, 12:16:17 00:16 »

Ця криза існує тільки у головах наших "полиітиків".

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #62 : Березня 31, 2016, 10:36:43 10:36 »
Портніков взагалі то розумний, але ... нерегулярний якісь  :smilie3:
А так, по суті-то, "криза" виникла через те, що Яценюк (формально Абромавічус) відмовився людей Порошенка (формально Кононенка) на оборонку ставити. Державну звичайно  :smilie7:
І фактично Яценюк каже, - хочете, то формуйте самі коаліцію під свого прем'єра. І сам йде у цю коаліцію. Можливо тому, що на вибори НФ зараз йти сенсу ніякого немає. Може з часом.
Але то таке, оборонка оборонкою, але все ж таки може проголосують необхідні для економічної реформи закони?
Я так розумію, перелік тих, хто не відкликав підпис, знайти нереально. З самої БПП ще здається 3 людини відкликали свій підпис зі складу коаліції.
Ну добре хоч дехто з Самопомочі виявився адекватним та залишився в коаліції. От перелік би ще побачі, просто щоб власні аргументи під час виборів перевірити  :smilie8: Я за ту Самопоміч ледь не проголосувала  :smilie2:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #63 : Березня 31, 2016, 10:47:02 10:47 »
Портніков взагалі то розумний, але ... нерегулярний якісь  :smilie3:
А так, по суті-то, "криза" виникла через те, що Яценюк (формально Абромавічус) відмовився людей Порошенка (формально Кононенка) на оборонку ставити. Державну звичайно  :smilie7:

 :smilie10:
Вы че? Разве из-за этого выныкла крыза?
Все это поводы, максимум, а не причина.

Причина - безответсвенность и алчность псевдодемократической шушеры...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #64 : Березня 31, 2016, 10:57:55 10:57 »


и вот неплохо, с привязкой по времени:
https://youtu.be/TepuN9YCcFY?t=4055

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #65 : Березня 31, 2016, 11:02:21 11:02 »
Портніков взагалі то розумний, але ... нерегулярний якісь  :smilie3:
А так, по суті-то, "криза" виникла через те, що Яценюк (формально Абромавічус) відмовився людей Порошенка (формально Кононенка) на оборонку ставити. Державну звичайно  :smilie7:

 :smilie10:
Вы че? Разве из-за этого выныкла крыза?
Все это поводы, максимум, а не причина.

Причина - безответсвенность и алчность псевдодемократической шушеры...
Причина також повинна бути конкретною. Чому за закони не голосують? Чому 25% БПП не голосувало навіть за включення 4057 до порядку денного? Яценюка прибирає саме Кононеко, хай "Кононенко". Та і хай прибирає, якщо закони необхідні для економічних реформ будуть проголосовані.
Ну і, намагання посадити на оборонку (за традицією) "людину президента" - це привід для чого? Для відставки Абромавічуса можливо. А причиною відставки не тільки Абромавічуса, а і решти ... реформаторів, стало неголосування необхідних уряду законів в Раді. Ступор. Вони майже 2 роки пахали (орали тобто), все готово, законопроекти готові ... і? Це і є криза.
Назвати відмову членів коаліції виконувати угоду "безответсвенность и алчность псевдодемократической шушеры" можна звичайно, але хочеться конкретики.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #66 : Березня 31, 2016, 11:07:20 11:07 »
зы: последнюю ссылку - рекоммендую. Очень мощно задвинул.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #67 : Березня 31, 2016, 11:13:48 11:13 »
Портніков взагалі то розумний, але ... нерегулярний якісь  :smilie3:
А так, по суті-то, "криза" виникла через те, що Яценюк (формально Абромавічус) відмовився людей Порошенка (формально Кононенка) на оборонку ставити. Державну звичайно  :smilie7:

 :smilie10:
Вы че? Разве из-за этого выныкла крыза?
Все это поводы, максимум, а не причина.

Причина - безответсвенность и алчность псевдодемократической шушеры...
Причина також повинна бути конкретною. Чому за закони не голосують? Чому 25% БПП не голосувало навіть за включення 4057 до порядку денного? Яценюка прибирає саме Кононеко, хай "Кононенко". Та і хай прибирає, якщо закони необхідні для економічних реформ будуть проголосовані.
Ну і, намагання посадити на оборонку (за традицією) "людину президента" - це привід для чого? Для відставки Абромавічуса можливо. А причиною відставки не тільки Абромавічуса, а і решти ... реформаторів, стало неголосування необхідних уряду законів в Раді. Ступор. Вони майже 2 роки пахали (орали тобто), все готово, законопроекти готові ... і? Це і є криза.
Назвати відмову членів коаліції виконувати угоду "безответсвенность и алчность псевдодемократической шушеры" можна звичайно, але хочеться конкретики.

 :smilie10: :smilie11:
Отказ выполнять свой же своей же рукой подписанный договор - а, как же это, плять, назвать?! как не шушара.
Злодеев рангов повыше с такими замашками называют ХУЙЛО.
А эти - шушара, шапана.
Псевдодемократическая. Потомучто слово "демократический" (настоящий, по сути, а не самоклеющаяся лейба) не подразумевает такой легкости жонглирования своими словами, подписями, договоренностями и обязательствами.

Смотрите портникова :-)

Кто кого куда поставил/не поставил/хотел/не хотел - абсолютно не важно.

Не понимаю какой конкретики вам хочется.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #68 : Березня 31, 2016, 11:24:38 11:24 »
:smilie10: :smilie11:
Отказ выполнять свой же своей же рукой подписанный договор - а, как же это, плять, назвать?! как не шушара.
Злодеев рангов повыше с такими замашками называют ХУЙЛО.
А эти - шушара, шапана.
Псевдодемократическая. Потомучто слово "демократический" (настоящий, по сути, а не самоклеющаяся лейба) не подразумевает такой легкости жонглирования своими словами, подписями, договоренностями и обязательствами.

Смотрите портникова :-)

Кто кого куда поставил/не поставил/хотел/не хотел - абсолютно не важно.

Не понимаю какой конкретики вам хочется.
Та от хоча б виділеного  :gigi:
Слово "шушара" ні до чого не веде. Мені пофіг на хуйло, тому він і хуйло. Орки і орки, навіть розрізняти тих орків не хочу, не цікаво.
А от що робити стосовно парламенту цікаво. Претензія повинна бути конкретною, то чому не голосують ті закони, без яких неможливо досягнути мети, що зазначена? Це прямий, формальний, зрозумілий запит до конкретних політиків  :smilie3:
У моєму випадку до БПП, які отримали мій голос, зі скрипом, але отримали. шушерою мені їх називати замало, не працює  :smilie3:
Мені так здається.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #69 : Березня 31, 2016, 11:28:40 11:28 »


и вот неплохо, с привязкой по времени:
https://youtu.be/TepuN9YCcFY?t=4055
Так. Але наприклад я зв'язую БПП з тими, кого вони відправили у уряд. От особисто для мене ті "технократи" - це їх відповідальність, тобто БПП (і начебто непогано більшість з них попрацювала).
Для решти не знаю, може Портнікову краще видно  :smilie3: Але слово "ніхто" треба замінити. Якось мою думку врахувати  :smilie3:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #70 : Березня 31, 2016, 11:31:51 11:31 »
:smilie10: :smilie11:
Отказ выполнять свой же своей же рукой подписанный договор - а, как же это, плять, назвать?! как не шушара.
Злодеев рангов повыше с такими замашками называют ХУЙЛО.
А эти - шушара, шапана.
Псевдодемократическая. Потомучто слово "демократический" (настоящий, по сути, а не самоклеющаяся лейба) не подразумевает такой легкости жонглирования своими словами, подписями, договоренностями и обязательствами.

Смотрите портникова :-)

Кто кого куда поставил/не поставил/хотел/не хотел - абсолютно не важно.

Не понимаю какой конкретики вам хочется.
Та от хоча б виділеного  :gigi:
Слово "шушара" ні до чого не веде. Мені пофіг на хуйло, тому він і хуйло. Орки і орки, навіть розрізняти тих орків не хочу, не цікаво.
А от що робити стосовно парламенту цікаво. Претензія повинна бути конкретною, то чому не голосують ті закони, без яких неможливо досягнути мети, що зазначена? Це прямий, формальний, зрозумілий запит до конкретних політиків  :smilie3:
У моєму випадку до БПП, які отримали мій голос, зі скрипом, але отримали. шушерою мені їх називати замало, не працює  :smilie3:
Мені так здається.

Я БПП и НФ не считаю шушерой. Они ведут себя боль-менее достойно. Это про других "коалициантов".

Ну вы и вопрос задаете. Почему володька сбрил усы? (с)
Я то откуда знаю?  :smilie11:

Как я могу ответить почему мудаки не делают то, что нормальный человек считает, нужно делать. Как?  :laugh:



Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #71 : Березня 31, 2016, 11:34:04 11:34 »
Цитувати
чому не голосують ті закони, без яких неможливо досягнути мети, що зазначена? Це прямий, формальний, зрозумілий запит до конкретних політиків  :smilie3:
У моєму випадку до БПП, які отримали мій голос, зі скрипом, але отримали. шушерою мені їх називати замало, не працює  :smilie3:
Мені так здається.

які закони Ви маєте маєте на увазі?
хто їх не голосує?
законопроекти настільки  ідеальні(невідкладні), що заради цього треба розігнати увесь менеджмент фірми (руйнувати уряд)?

Прості конкретні запитання. Я теж прихильник конкретики.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #72 : Березня 31, 2016, 11:40:11 11:40 »


и вот неплохо, с привязкой по времени:
https://youtu.be/TepuN9YCcFY?t=4055
Так. Але наприклад я зв'язую БПП з тими, кого вони відправили у уряд. От особисто для мене ті "технократи" - це їх відповідальність, тобто БПП (і начебто непогано більшість з них попрацювала).
Для решти не знаю, може Портнікову краще видно  :smilie3: Але слово "ніхто" треба замінити. Якось мою думку врахувати  :smilie3:

Вы - нетипичный случай. Портников говорит обо всем обществе. там - не ассоциируются.

зы: второй ролик еще лучше.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #73 : Березня 31, 2016, 11:44:24 11:44 »
Я БПП и НФ не считаю шушерой. Они ведут себя боль-менее достойно. Это про других "коалициантов"...
Я проголосувала за БПП, але могла проголосувати за Самопоміч, тому я можу претензії формулювати тільки до них. У мене і є претензія до БПП, чому 25% не голосувало за включення 4057 до порядку денного? Чому Абромавічус мав привід піти у відставку через тиск на нього Кононенка чи "людей Кононенка", яких він згадав?
Щодо Самопомочі то можу тільки пічалькатися, тобто бурчати чи щось таке.
У батьківщини чи ... от цих з вилами власні виборці, з власною ідеологією, цілями. Звідки я знаю що у них там у головах? На цьому форумі немає їх виборців, але наприклад Бумеранг був проти коаліції з БПП та НФ. То напевно для їх виборців все нормально, готуються до позачергових. Напевно таким план з самого початку був. Ну от в батьківщині у цьому сенсі я не краплі не сумніваюсь  :smilie3:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #74 : Березня 31, 2016, 11:51:23 11:51 »
Я БПП и НФ не считаю шушерой. Они ведут себя боль-менее достойно. Это про других "коалициантов"...
Я проголосувала за БПП, але могла проголосувати за Самопоміч, тому я можу претензії формулювати тільки до них.

Это уже ошибка.
Претензии вы можете иметь к любому публичному деятелю. В конце концов вы так и выбираете. по сумме плюсов/минусов.
Публичная политика - потому и называется публичной.

Да что вам дался тот Абромавичус?!!
Ерунда это. Эпизод.

Кто такой студебекер, это папа ваш, студебекер? (с)  :smilie1:

Что у них в головах знать очень легко. Достаточно смотреть на действия. Что человек делает - то у него и в голове.
Просто все.
Вы и так все увидели. Для этого совсем не обязательно "лезть в голов" и тем более узнавать бесполезное мнение их избирателей (эти избиратели будуть думать как им скажет их лидер, а не наоборот).

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #75 : Березня 31, 2016, 11:52:19 11:52 »
Цитувати
чому не голосують ті закони, без яких неможливо досягнути мети, що зазначена? Це прямий, формальний, зрозумілий запит до конкретних політиків  :smilie3:
У моєму випадку до БПП, які отримали мій голос, зі скрипом, але отримали. шушерою мені їх називати замало, не працює  :smilie3:
Мені так здається.

які закони Ви маєте маєте на увазі?
хто їх не голосує?
законопроекти настільки  ідеальні(невідкладні), що заради цього треба розігнати увесь менеджмент фірми (руйнувати уряд)?

Прості конкретні запитання. Я теж прихильник конкретики.
Всього допису не зрозуміла, але на пряме запитання маю пряму відповідь - ті законопроекти, що лежать у парламенті.
Законопроекти можливо та напевно не ідеальні, але вони лежать (у парламенті), а треба щоб вони рухались  :smilie7:
От тут конкретніше - http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=86da7a47-d35e-4f18-9f9f-6fef9fa20eb3&title=YUliiaKlimenko-YakschoVerkhovnaRadaNeRozpochneRozgliadatiEkonomichniZakonoproekti-ToObsiagInozemnikhInvestitsiiVUkrainuNeZbilshitsia

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #76 : Березня 31, 2016, 11:58:33 11:58 »
Я БПП и НФ не считаю шушерой. Они ведут себя боль-менее достойно. Это про других "коалициантов"...
Я проголосувала за БПП, але могла проголосувати за Самопоміч, тому я можу претензії формулювати тільки до них.

Это уже ошибка.
Претензии вы можете иметь к любому публичному деятелю. В конце концов вы так и выбираете. по сумме плюсов/минусов.
Публичная политика - потому и называется публичной.

Да что вам дался тот Абромавичус?!!
Ерунда это. Эпизод.

Кто такой студебекер, это папа ваш, студебекер? (с)  :smilie1:

Что у них в головах знать очень легко. Достаточно смотреть на действия. Что человек делает - то у него и в голове.
Просто все.
Вы и так все увидели. Для этого совсем не обязательно "лезть в голов" и тем более узнавать бесполезное мнение их избирателей (эти избиратели будуть думать как им скажет их лидер, а не наоборот).
Нічого з собою не можу зробити, мені пофіг наприклад батьківщина  :gigi: І я знаю чого від них чекати. Будуть порушувати закон, виникне претензія, а без формального порушення закону ми просто .. не перетинаємось. Щось на зразок комуняк, тільки не заборонені  :smilie7:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #77 : Березня 31, 2016, 12:08:30 12:08 »
Я БПП и НФ не считаю шушерой. Они ведут себя боль-менее достойно. Это про других "коалициантов"...
Я проголосувала за БПП, але могла проголосувати за Самопоміч, тому я можу претензії формулювати тільки до них.

Это уже ошибка.
Претензии вы можете иметь к любому публичному деятелю. В конце концов вы так и выбираете. по сумме плюсов/минусов.
Публичная политика - потому и называется публичной.

Да что вам дался тот Абромавичус?!!
Ерунда это. Эпизод.

Кто такой студебекер, это папа ваш, студебекер? (с)  :smilie1:

Что у них в головах знать очень легко. Достаточно смотреть на действия. Что человек делает - то у него и в голове.
Просто все.
Вы и так все увидели. Для этого совсем не обязательно "лезть в голов" и тем более узнавать бесполезное мнение их избирателей (эти избиратели будуть думать как им скажет их лидер, а не наоборот).
Нічого з собою не можу зробити, мені пофіг наприклад батьківщина  :gigi: І я знаю чого від них чекати. Будуть порушувати закон, виникне претензія, а без формального порушення закону ми просто .. не перетинаємось. Щось на зразок комуняк, тільки не заборонені  :smilie7:
У меня примерно такое же отношение.

Но я к чему. Иногда банан - это просто банан. Кризис создан популистическими партиями. Это факт. А не БПП или НФ. Поэтому докапываться до БПП или НФ почему БЮТ создал кризис - бесперспективно, мягко говоря.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #78 : Березня 31, 2016, 12:09:16 12:09 »
Цитувати
чому не голосують ті закони, без яких неможливо досягнути мети, що зазначена? Це прямий, формальний, зрозумілий запит до конкретних політиків  :smilie3:
У моєму випадку до БПП, які отримали мій голос, зі скрипом, але отримали. шушерою мені їх називати замало, не працює  :smilie3:
Мені так здається.

які закони Ви маєте маєте на увазі?
хто їх не голосує?
законопроекти настільки  ідеальні(невідкладні), що заради цього треба розігнати увесь менеджмент фірми (руйнувати уряд)?

Прості конкретні запитання. Я теж прихильник конкретики.
Всього допису не зрозуміла, але на пряме запитання маю пряму відповідь - ті законопроекти, що лежать у парламенті.
Законопроекти можливо та напевно не ідеальні, але вони лежать (у парламенті), а треба щоб вони рухались  :smilie7:
От тут конкретніше - http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=86da7a47-d35e-4f18-9f9f-6fef9fa20eb3&title=YUliiaKlimenko-YakschoVerkhovnaRadaNeRozpochneRozgliadatiEkonomichniZakonoproekti-ToObsiagInozemnikhInvestitsiiVUkrainuNeZbilshitsia


Які проекти лежать в Парламенті?
Їх 11? Два взяті за основу. Інші ще не пройшли експертні комітети...

Це було привід для розвалу коаліції і урядової кризи?  :smilie11:



Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #79 : Березня 31, 2016, 12:17:19 12:17 »

Не мое:

План Батькивщины:
1. У нас вырос рейтинг.
2. Надо развалить коалицию.
3. Будем требовать разрыва отношений с МВФ.
4. Индексации соцвыплат.
5. Развала экономики.
6. Идиоты поверят в сказку.
7. Профит!
8. Украина? Да плевать!
План Самопомощи:
1. Андрей Иванович хочет быть Президентом.
2. Андрей Иванович не хочет брать на себя никакой ответственности.
3. Украина? Да плевать!
План РПЛ:
1. Сколько? Мало.
2. Украина? Да плевать!
Знаете, господа, я не буду осуждать НФ и БПП за то, как они сейчас стараются создать коалицию. Потому что это нужно стране. Потому что власть условной бабы Юли - это катастрофа и подарок Путину.
Поэтому, простите, но поддерживать 100% сволочь или гибридное правительство - это не дилемма. Выбор слишком очевиден.


ППКС

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #80 : Березня 31, 2016, 12:23:36 12:23 »
Які проекти лежать в Парламенті?
Їх 11? Два взяті за основу. Інші ще не пройшли експертні комітети...

Це було привід для розвалу коаліції і урядової кризи?  :smilie11:
По цьому посиланню 11. Про "не пройшли експертні комітети" не зрозуміла. Парламентські? А чому не пройшли? Ну от 4057 пройшов комітет, підтримки комітету не отримав. В порядок денний був включений з 10 спроби (чи більш за 10)  :smilie3: Прийнятий за основу.
Ще один законопроект згадується по посиланню
Цитувати
Наприклад, законопроект № 3132, який стосується підвищення ефективності процедур банкрутства вже 6 разів включався до порядку денного та жодного разу до нього не доходила справа. На яку привабливість для інвесторів ми можемо розраховувати, якщо законопроекти просто лежать?» - сказала Юлія Клименко.
Тобто я про "експертні комітети" не зрозуміла ... аргумент.
Про розвал коаліції зовсім не зрозуміла. Це до уряду претензія чи що? Тобто до "реформаторів", які пішли з уряду? Та вони залишились би, якщо б гроші їм платили  :gigi: Вони ж "технократи"  :smilie7: Я в лапки беру реформаторів та технократів просто тому що штамп, а так, свою роботу вони виконали. Вони на рік чи два і шли у уряд. Все чесно.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #81 : Березня 31, 2016, 12:32:11 12:32 »
У меня примерно такое же отношение.

Но я к чему. Иногда банан - это просто банан. Кризис создан популистическими партиями. Это факт. А не БПП или НФ. Поэтому докапываться до БПП или НФ почему БЮТ создал кризис - бесперспективно, мягко говоря.
Я вважаю, що БПП долучився до кризи, хай частково. Плюс риторика Саакашвілі.
Просто на рівному місці вивалитися решті з коаліції було б ризиковано, додаткових голосів не зібрали б. Мені так здається.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #82 : Березня 31, 2016, 12:37:09 12:37 »
У меня примерно такое же отношение.

Но я к чему. Иногда банан - это просто банан. Кризис создан популистическими партиями. Это факт. А не БПП или НФ. Поэтому докапываться до БПП или НФ почему БЮТ создал кризис - бесперспективно, мягко говоря.
Я вважаю, що БПП долучився до кризи, хай частково. Плюс риторика Саакашвілі.
Просто на рівному місці вивалитися решті з коаліції було б ризиковано, додаткових голосів не зібрали б. Мені так здається.

Ну судячи з того, що до БПП долучаються адекватні "вигнанці" та позафракційні....для чого? створення коаліції ів подальшого руху.
А неадеквати виють як гієни про всьо пропало.
То ВУКЕР таки правий.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #83 : Березня 31, 2016, 12:37:23 12:37 »
Долучився і зпричинив - різні слова різна частка відповідальності і важливості.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #84 : Березня 31, 2016, 01:10:32 13:10 »
У меня примерно такое же отношение.

Но я к чему. Иногда банан - это просто банан. Кризис создан популистическими партиями. Это факт. А не БПП или НФ. Поэтому докапываться до БПП или НФ почему БЮТ создал кризис - бесперспективно, мягко говоря.
Я вважаю, що БПП долучився до кризи, хай частково. Плюс риторика Саакашвілі.
Просто на рівному місці вивалитися решті з коаліції було б ризиковано, додаткових голосів не зібрали б. Мені так здається.

Ну судячи з того, що до БПП долучаються адекватні "вигнанці" та позафракційні....для чого? створення коаліції ів подальшого руху.
А неадеквати виють як гієни про всьо пропало.
То ВУКЕР таки правий.
От тільки прем'єр буде від БПП, а так нормально все. Чи варто того було? Побачимо.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #85 : Березня 31, 2016, 01:16:24 13:16 »
У меня примерно такое же отношение.

Но я к чему. Иногда банан - это просто банан. Кризис создан популистическими партиями. Это факт. А не БПП или НФ. Поэтому докапываться до БПП или НФ почему БЮТ создал кризис - бесперспективно, мягко говоря.
Я вважаю, що БПП долучився до кризи, хай частково. Плюс риторика Саакашвілі.
Просто на рівному місці вивалитися решті з коаліції було б ризиковано, додаткових голосів не зібрали б. Мені так здається.

Ну судячи з того, що до БПП долучаються адекватні "вигнанці" та позафракційні....для чого? створення коаліції ів подальшого руху.
А неадеквати виють як гієни про всьо пропало.
То ВУКЕР таки правий.
От тільки прем'єр буде від БПП, а так нормально все. Чи варто того було? Побачимо.

Я особисто(емоційно) вибираю Яресько +позапартійних технократів , але я ж не володію всією інформацією на підставі якої приймаються обгрунтовані рішення .

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #86 : Березня 31, 2016, 01:17:46 13:17 »
Долучився і зпричинив - різні слова різна частка відповідальності і важливості.
Хто долучився, тій і спричинив  :smilie3: Багато хто долучився. Абсолютно незрозумілою є позиція Самопомочі. Саме вона повинна була входити в коаліцію з БПП та НФ. Там здавалось дуже великий перетин ідеологічний. До решти от немає претензій, їх взяли до коаліції через необхідні 300 голосів для внесення змін у текст Конституції. А все решта, у першу чергу економіка, - мимо. Вони власні погляди не приховували під час передвиборчої кампанії.
На всяк випадок, я не відкликаю свій голос за БПП, умовно кажучи. Але питання до них у мене є.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #87 : Березня 31, 2016, 01:27:25 13:27 »
У меня примерно такое же отношение.

Но я к чему. Иногда банан - это просто банан. Кризис создан популистическими партиями. Это факт. А не БПП или НФ. Поэтому докапываться до БПП или НФ почему БЮТ создал кризис - бесперспективно, мягко говоря.
Я вважаю, що БПП долучився до кризи, хай частково. Плюс риторика Саакашвілі.
Просто на рівному місці вивалитися решті з коаліції було б ризиковано, додаткових голосів не зібрали б. Мені так здається.

Ну судячи з того, що до БПП долучаються адекватні "вигнанці" та позафракційні....для чого? створення коаліції ів подальшого руху.
А неадеквати виють як гієни про всьо пропало.
То ВУКЕР таки правий.
От тільки прем'єр буде від БПП, а так нормально все. Чи варто того було? Побачимо.

Я особисто(емоційно) вибираю Яресько +позапартійних технократів , але я ж не володію всією інформацією на підставі якої приймаються обгрунтовані рішення .
Яресько - це також відповідальність БПП. Вона взагалі спілкуватися з парламентом відмовилась у якості умови.
Про "позапартійних технократів" я з Портніковим згодна. Хай радниками будуть, хай заступниками міністрів.
От здається мені, що їх виводить БПП на перші позиції для ... сигналу якогось. От незалежні від олігархів люді, вони не крадуть (вибачте, але це актуальна для України риторика), підтримуємо їх. Але до кого це? Невже для парламенту?  :smilie3:
Ну от для Самопомочі не тільки Яресько на прем'єра, а і Садовий не спрацював  :smilie3:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #88 : Березня 31, 2016, 01:29:46 13:29 »
Активисты заблокировали одесскую прокуратуру: они потребовали убрать Стоянова и повесили чучело прокурора 

По словам главы гражданского корпуса «Азов-Одесса» Дмитрия Балинца, акция стартовала вчера в девять часов вечера.

«Стоянов замечен во множестве коррупционных действий, он находился на должности во времена Януковича и закрыл дело Маркова», — отметил он.

Активисты обложили главный вход в прокуратуру автомобильными покрышками, у которых разбили две палатки. Кроме того, они повесили на дереве чучело (прокурора?) с надписью «Народная люстрация»



http://dumskaya.net/news/v-odesse-obyavili-bessrochnuyu-blokadu-prokuratu-056777/
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Чую в Одессе опять кого-то пожгут.
« Reply #89 : Березня 31, 2016, 01:39:32 13:39 »

Цитувати
Яресько - це також відповідальність БПП. Вона взагалі спілкуватися з парламентом відмовилась у якості умови.

А навiщо "спiлкуватись"? Коалiцiйна угода є , треба її виконувати, технократичний уряд може це краще, члени коалицiї ПОВИННI її пiдтримати, без всяких все нових i нових хатєлок в прoцесi виконання.


Prosperity is based on people and ideas