Автор Тема: Радіо.UA. Шуров, Хливнюк і Джамала проти українських квот Кириленка  (Прочитано 1824 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
для наочності

А хто у тій ТОП-8 входить? А то я подивилась рейтинги ...  :lol:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
>50% - це всі інші мови.
це теоретично, заповнити ж ці 50% російськими виконавцями ніхто не забороняє?
Такого не буде. Хоча "радіо шансон" може  :gigi: Напевно.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Закон - гівно.

В ньому  відведена квота іноземним виконавцям (читай кацапам+англомов) 50%
А інші 50% розділені на частки : держ мова - 75% (від  цього 50відсоткового залишку)
та 25% знову ж на кацапомовний контент.
Зобов'язати Джамалу кримськотатарською співати  :smilie3: ...  :gigi: Хай 25% від загального ... її співу.
З виділеним згодна.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
>50% - це всі інші мови.
це теоретично, заповнити ж ці 50% російськими виконавцями ніхто не забороняє?

абсолютно точно...

ніде не уточнюється вміст (інші мови) хоч всі 50% філіпа бедросовича

+ ще 15% нашої кацапомовної корости  на десерт

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Карочє..

Ляшко з товаришами..... давай всьо по новой , это постная хуйня какаето


Невже цім віслюкам важко прописати чіткі мовні відсотки..МОВНІ!

зі. як вже задрали ці тупі опецькі... :smilie9:
« Останнє редагування: Березня 30, 2016, 12:49:42 12:49 від finli »

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
для наочності
(click to show/hide)
А хто у тій ТОП-8 входить? А то я подивилась рейтинги ...  :lol:
Я вам скажу так, чим більше станцій брати, тим гірша статистика.
Ось Вам топ-10
... і хай Росія згине як держава

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Кров людська не водиця, або Дещо про війни в інформпросторі

http://glavcom.ua/articles/39728.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Taras Shamayda
17 hrs ·
Як радіоіндустрія (всі ці "шансони" та інші зомбостанції) воює проти української музики руками українських же музикантів. Обманом видурюючи підписи проти закону, покликаного збільшити частку українських пісень в ефірі з нинішніх 5% до обов'язкової квоти в 37,5%: http://texty.org.ua/pg/news/krystofer/read/66423/
Після конференції за участю громадських активістів, музикантів, представників влади та радіоіндустрії, у мене розвіялися останні сумніви, що більшість власників і менеджерів радіоіндустрії - відверті і органічні українофоби. Їхня війна проти української музики - більше, ніж просто бізнес. Це частина великої війни "русского міра" проти України.
У середу законопроект 3822 розглядається в комітеті свободи слова та інформаційної політики (о 14.30 в готелі "Київ"). Уважно спостерігаємо, яким буде рішення комітету. Підтримати квоти на пісні українською мовою в радіоефірі (слідом за Німеччиною, Польщею, Францією, Португалією та іншими країнами, де вже діють квоти на пісні своєю мовою від 20 до 60%) чи виконати забаганки "індустрії".
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9421
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Taras Shamayda
17 hrs ·
Як радіоіндустрія (всі ці "шансони" та інші зомбостанції) воює проти української музики руками українських же музикантів. Обманом видурюючи підписи проти закону, покликаного збільшити частку українських пісень в ефірі з нинішніх 5% до обов'язкової квоти в 37,5%: http://texty.org.ua/pg/news/krystofer/read/66423/
Після конференції за участю громадських активістів, музикантів, представників влади та радіоіндустрії, у мене розвіялися останні сумніви, що більшість власників і менеджерів радіоіндустрії - відверті і органічні українофоби. Їхня війна проти української музики - більше, ніж просто бізнес. Це частина великої війни "русского міра" проти України.
У середу законопроект 3822 розглядається в комітеті свободи слова та інформаційної політики (о 14.30 в готелі "Київ"). Уважно спостерігаємо, яким буде рішення комітету. Підтримати квоти на пісні українською мовою в радіоефірі (слідом за Німеччиною, Польщею, Францією, Португалією та іншими країнами, де вже діють квоти на пісні своєю мовою від 20 до 60%) чи виконати забаганки "індустрії".

Це ідеологічна війна, панове. Частина розв"язаної гібридної війни від "узького міра"

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Спробуймо уявити будь яку цивілізовану країну, крім України, в якої агресор відібрав би значну частину її території, вбив би тисячі її громадян...

Яка квота мови окупанта -агресора була б в телерадіопросторі цієї країни?

Без сумніву: 0.00% !!!






 
« Останнє редагування: Березня 31, 2016, 12:05:06 00:05 від polelis »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Спробуймо уявити будь яку цивілізовану країну, крім України, в якої агресор відібрав би значну частину її території, вбив би тисячі її громадян...

Яка квота мови окупанта -агресора була б в телерадіопросторі цієї країни?

Без сумніву: 0.00% !!!

Ірландія, без сумніву квота не дорівнювала 0%
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!

Ivan Lenyo
7 mins ·
Оскільки і Джамала і Андрій Хливнюк мої друзі, і їхню позицію щодо всього українського я знаю не з чуток, то підозра була, що їх або підставили, або обманули. Ну не могли саме вони підписати це позорне звернення.. І ось, що Джамала написала мені в приват : " Я сподіваюсь шо ти розуміеш що це фейк!! Я не підписувала нічого і не підписала би ніколи " .
Андрій в себе на сторінці пояснив, що його ввели в оману з цифрами і відкликав свій підпис.
На майбутнє, друзі, як казав герой Подерв'янського :" краще перебдіть ніж недобдіти"
If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944

Ivan Lenyo
7 mins ·
Оскільки і Джамала і Андрій Хливнюк мої друзі, і їхню позицію щодо всього українського я знаю не з чуток, то підозра була, що їх або підставили, або обманули. Ну не могли саме вони підписати це позорне звернення.. І ось, що Джамала написала мені в приват : " Я сподіваюсь шо ти розуміеш що це фейк!! Я не підписувала нічого і не підписала би ніколи " .
Андрій в себе на сторінці пояснив, що його ввели в оману з цифрами і відкликав свій підпис.
На майбутнє, друзі, як казав герой Подерв'янського :" краще перебдіть ніж недобдіти"

Ось і чудово!
Видно джамала ще не зовсім втратила нюх.
Відчула зашквар і... написала спростування знайомому в приват!!
А як на рахунок захистити своє чесне імя відкритою заявою в Змі?
Чи може вона захотіла б підписатися під іншим зверненням,  ЗА квоти на захист україномовного культурного продукту?
Чекаємо!
І відзначаємо вчинки а не слова.

ПС. Мустафа Джемільов будучи депутатом ВР також не підтримав українську під час голосування в Раді закону про мови.
Чому?
Його також погано поінформували про стан державної мови?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
вчора міська рада луцька заборонили виступати у місті артістікам які виступають у угробурятії, концерт узькоєзічного патапчіка - не відбудеться. Рішення було прийнято з подаці фракції "Свободи" у міській раді.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ну і не дивно свобода відпрацьовує свою роль в кремльовському спектаклі
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
ну і не дивно свобода відпрацьовує свою роль в кремльовському спектаклі
судячи по твоєму мату відпрацьовуєш моськовськими матами ще краще.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ну і не дивно свобода відпрацьовує свою роль в кремльовському спектаклі
судячи по твоєму мату відпрацьовуєш моськовськими матами ще краще.
на форумі я матюкався 1 чи 2 рази
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Iryna Panchenko
4 hrs · Kyiv, Ukraine ·
Стосовно срачу про квоти і український контент - це конфлікт заробітчан із баригами проти очевидного і неминучого, яке мало статись років 10 назад.

Бариги - власники або менеджери радіостанцій, заробітчани - поющіє на общєпанятнам, які за бабло будуть пєть і танцовать і в сортирах. Іхній візуалізований колективний образ вдало уособлює нєкая Полякова, кінь в кокошнику. Це професійні заробітчани, про творчіть не йдеться.

Зойки бариг - це плач за втрату бабла наживи на поширенні уєбанщини. Думати і старатись не треба, в кишені завжди є капуста, без особливого напряга.
Нагадує мітинг "підприємців" проти "незаконного звільнення" корешей-бариг з митниці. Цих ніколи не побачиш на податкових майданах, бо податків вони не платять. Вони заробляють на уєбанщині - так склалось що митник - кум Петро чи свояк Павло, і забери кумів - весь "бізнес-геній" випарується.

Я взагалі не розумію, чого за свинособачєство взагалі не позбавити ліцензій та не позакривати к бісу. Чому, коли йдеться про контент іноземною - тут ловко нам підсовують свинособачий як "іноземний", а "ето ж наше", ето ж "свой", - в усіх решті випадках аргументуючи "какаяразніца".

Щодо контенту "іноземною". Повторю - чому переважно "із-за порєбріка" тільки? Скільки у нас нині в ефірах крутиться пісень польською, чеською, хорватською, вірменською, кримсько-татарською (Джамалу нахуй), грузинською, грецькою, гебрейською, румунською, словацькою? Це ж теж наші сусіди по кордону, і навіть більше - мови спільнот, які проживають в Україні. І мови країн, де проживають тепер українці. Ну, якщо ліниве ти, візьми 7 альбомів Deep Forest, розбав з Челентано, Рамазотті, Далідою, Ейворою, Буеною Вістою з Готан Проджект, хто там іще - Джіпсі Кінгс нах, плюс Міріам Макеба, щоб Африку захопити, - на два тижні контенту "іноземною". Мало контента, бариги?

Звісно, вони не заплатять за те, що ви їх ставитимете, навпаки, як скрізь в світі, буде питання авторських відрахувань. А ви думали, бабло за рекламу - тільки щоб ваші баби цицьки надували і в прес-тури їздили на шару? Трудно буде, да? А легко буває тільки уєбанщину тулити. Іншим тулите, так перші поїжте.
Ну і бариги самі свинособачою послуговуються, їм норм.

Уявімо Естонію. Який медіаменеджер в здоровому глузді ставитиме свинособаче переважним контентом? Тільки ті брехунці, які фінансуються федерашкою "на підтримку рускоязичних" спільнот "в зарубєжьє". Маргінали. Це формат "Голосу Америки", який колись вєщав на СРСР для СРСР. Вони ж не ставили совок для слухачів в Америці, а навпаки.

Втім, досить, тут все очевидно. Без "медіа галузі нам не вижить". "Ви убиваєте радіо і медіа. АААА!" Та ти шо. А що крім гівна свинособачого ви нам пропонуєте?
If you are going through hell, keep going.