Автор Тема: На мій погляд все йде не ідеально тому що...  (Прочитано 2627 раз)

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Суспільство не відійшло від комуністичного способу мислення, а як наслідок цього застосовуються хибні методи...починаючи з побутового, і далі, до самої верхівки політики та державного управління.

Що мається на увазі...

Лєвацька Риторика  - (народ)        (влада)       (революція)    (покарання ) (очищення)  (олігархи)      (багатії)

Західна Риторика  - (суспільство) (управління) (модернізація) (правосуддя) (демократія) (бізнесмени) (успішні люди)


Де Ми?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #1 : Березня 31, 2016, 12:11:35 12:11 »
По моим ощущениям популистическая ахинея выдыхается.

Столько трезвомыслия (западная риторика) - я не слышал с, да за все годы не слышал.

Сейчас у популистов временный шабаш, но надеюсь это почти их последняя песня. Если не последняя - тогда стране конец  :smilie1:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #2 : Березня 31, 2016, 12:13:31 12:13 »
Суспільство не відійшло від комуністичного способу мислення, а як наслідок цього застосовуються хибні методи...починаючи з побутового, і далі, до самої верхівки політики та державного управління.


Так. А ще гнила дурнувата українська елiтка, яка не хоче мiнятися, в якої хапальнi рефлекси розвинутi сильнiше за патрiотизм.
Маю на увазi передусiм мєлкочленiв ВР та їх клептократичних спонсорiв, але i в БПП i НФ вистачає гiвнюкiв.

Цитувати
Західна Риторика  - (суспільство) (управління) (модернізація) (правосуддя) (демократія) (бізнесмени) (успішні люди)

От для цього не вистачає свiдомости, особистi iнтереси ставляться вище за державницькi.
« Останнє редагування: Березня 31, 2016, 12:23:07 12:23 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #3 : Березня 31, 2016, 12:15:08 12:15 »
Та капець...Я вже не можу читати і слухати про революцію, народовладдя, покарання алігархав і т. п   бадьору херню .

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #4 : Березня 31, 2016, 12:15:32 12:15 »
По моим ощущениям популистическая ахинея выдыхается.

Столько трезвомыслия (западная риторика) - я не слышал с, да за все годы не слышал.

Сейчас у популистов временный шабаш, но надеюсь это почти их последняя песня. Если не последняя - тогда стране конец  :smilie1:

За кого проголосуют бабушки, самые активные избиратели? За ОБ, Юлю или Ляшко?
Каким будет следующий парламент, как Вы думаете?
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #5 : Березня 31, 2016, 12:19:22 12:19 »
По моим ощущениям популистическая ахинея выдыхается.

Столько трезвомыслия (западная риторика) - я не слышал с, да за все годы не слышал.

Сейчас у популистов временный шабаш, но надеюсь это почти их последняя песня. Если не последняя - тогда стране конец  :smilie1:

За кого проголосуют бабушки, самые активные избиратели? За ОБ, Юлю или Ляшко?
Каким будет следующий парламент, как Вы думаете?

За те що буде у телевізорі. За те що буде у токшоу.За те що буде у безкоштовних газетах.

Зміниться наповнення газет з комуняцького до капіталістичного ...зміняться і пріоритети.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #6 : Березня 31, 2016, 12:19:50 12:19 »
Та капець...Я вже не можу читати і слухати про революцію, народовладдя, покарання алігархав і т. п   бадьору херню .



 :smilie5:

зы: я ж и говорю - это лебединая песня. аж в ушах закладывает. Долго эту "ноту" держать не возможно. Они и так уже очень многих этими визгами порядком подсаипали.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #7 : Березня 31, 2016, 12:22:24 12:22 »
Та капець...Я вже не можу читати і слухати про революцію, народовладдя, покарання алігархав і т. п   бадьору херню .

А навiщо слухати? Це полiттехнологiя, ширма, яку використвовують серйознi люди, для заведення потрiбних людей в парламент i вирiшення своїх питань. Так було i з комунiстами.

Саакашвiлi називає це "гра в наперстки", який наперсток користується попитом, такий лохотрату i пiдсовують в потрiбний момент.
Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #8 : Березня 31, 2016, 12:23:35 12:23 »
За кого проголосуют бабушки, самые активные избиратели?

якби ж то тільки бабці
вони все одно не є вирішальним фактором

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #9 : Березня 31, 2016, 12:25:21 12:25 »
По моим ощущениям популистическая ахинея выдыхается.

Столько трезвомыслия (западная риторика) - я не слышал с, да за все годы не слышал.

Сейчас у популистов временный шабаш, но надеюсь это почти их последняя песня. Если не последняя - тогда стране конец  :smilie1:

За кого проголосуют бабушки, самые активные избиратели? За ОБ, Юлю или Ляшко?
Каким будет следующий парламент, как Вы думаете?

За те що буде у телевізорі. За те що буде у токшоу.За те що буде у безкоштовних газетах.

Зміниться наповнення газет з комуняцького до капіталістичного ...зміняться і пріоритети.

Не змiниться, тому що спонсорам цього шабашу популiзму це не вигiдно. Вони чудово користуються тупiстью лохотрату.
Prosperity is based on people and ideas

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #10 : Березня 31, 2016, 12:33:15 12:33 »
За кого проголосуют бабушки, самые активные избиратели?

якби ж то тільки бабці
вони все одно не є вирішальним фактором

Да подождите вы о выборах думать. Заладили, выборы-выборы. До них еще много воды утечет. До это времени Украине еще нужно просто дожить.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #11 : Березня 31, 2016, 12:43:20 12:43 »
За кого проголосуют бабушки, самые активные избиратели?

якби ж то тільки бабці
вони все одно не є вирішальним фактором

Да подождите вы о выборах думать. Заладили, выборы-выборы. До них еще много воды утечет. До это времени Украине еще нужно просто дожить.

Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса и осенью досрочные выборы. На волне кризиса и недовольства народа ОБ планирует срубить больше голосов и взять реванш.
Всё идет сейчас за рыговским сценарием, мелкочлены активно подыгрывают.
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #12 : Березня 31, 2016, 12:48:30 12:48 »
Цитувати
Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса

Ясно. Мураєв - екстрасенс, парапсихолог, та заклинатель духів майбутнього ?

Ставити на мураєва - вєрняк ? :gigi:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #13 : Березня 31, 2016, 12:53:44 12:53 »
Цитувати
Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса

Ясно. Мураєв - екстрасенс, парапсихолог, та заклинатель духів майбутнього ?

Ставити на мураєва - вєрняк ? :gigi:

Це ригiвський сценарiй, вони його не приховують, i весь час про це говорять. Росiя i Юлька до речi теж..
Prosperity is based on people and ideas

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #14 : Березня 31, 2016, 12:59:27 12:59 »
Цитувати
Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса

Ясно. Мураєв - екстрасенс, парапсихолог, та заклинатель духів майбутнього ?

Ставити на мураєва - вєрняк ? :gigi:

Це ригiвський сценарiй, вони його не приховують, i весь час про це говорять. Росiя i Юлька до речi теж..

Та они могут иметь сценариев - хоть вагон.
(Кстати, у хуйла напряженка с выполнением "сценариев" по Украине - всегда)

И они не единственные, у кого могут быть "сценарии".
Другие. Например у США.  :smilie5:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #15 : Березня 31, 2016, 12:59:43 12:59 »
А те що траншiв МВФ весь цей час не буде, то це зрозумiло.
Насправдi причина кризи ось в чому, Кононенки Абрамявичуси.. то вже деталi, наша елiтка просто не хоче мiнятися.

Глава МВФ Кристин Лагард заявила, что программа финансирования Украины может быть остановлена из-за медленного прогресса, который демонстрирует Украина в улучшении государственного управления и борьбе с коррупцией и в уменьшении влияния корыстных интересов на политику.

http://economics.lb.ua/state/2016/03/31/331632_mvf_virazil_bespokoystvo_otsrochkoy.html
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #16 : Березня 31, 2016, 01:07:20 13:07 »
Це ригiвський сценарiй, вони його не приховують, i весь час про це говорять. Росiя i Юлька до речi теж..

Та они могут иметь сценариев - хоть вагон.
(Кстати, у хуйла напряженка с выполнением "сценариев" по Украине - всегда)

И они не единственные, у кого могут быть "сценарии".
Другие. Например у США.  :smilie5:
Взагалі то за відставку уряду голосував взимку та буде голосувати восени український парламент.
На сайті ВР можна бачити всіх, хто голосував за відставку уряду.
Якщо зараз створять нову коаліцію, сформують новий уряд, то восени він у відставку не піде (тобто не вистачить голосів за відставку), хоча б тому, що НФ незручно у цьому році йти на вибори.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #17 : Березня 31, 2016, 01:08:13 13:08 »
Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса и осенью досрочные выборы. На волне кризиса и недовольства народа ОБ планирует срубить больше голосов и взять реванш.
Всё идет сейчас за рыговским сценарием, мелкочлены активно подыгрывают.
А що про це Саакашвілі каже?  :smilie3:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #18 : Березня 31, 2016, 01:09:07 13:09 »
Це ригiвський сценарiй, вони його не приховують, i весь час про це говорять. Росiя i Юлька до речi теж..

Та они могут иметь сценариев - хоть вагон.
(Кстати, у хуйла напряженка с выполнением "сценариев" по Украине - всегда)

И они не единственные, у кого могут быть "сценарии".
Другие. Например у США.  :smilie5:
Взагалі то за відставку уряду голосував взимку та буде голосувати восени український парламент.
На сайті ВР можна бачити всіх, хто голосував за відставку уряду.
Якщо зараз створять нову коаліцію, сформують новий уряд, то восени він у відставку не піде (тобто не вистачить голосів за відставку), хоча б тому, що НФ незручно у цьому році йти на вибори.

Очень легкие какие-то у вас причины для выборов.
Вы не забываете, что Украина вообще-то воюеет и выборы ей нахрен не нужны. Украине, а не НФ, БПП или БЮТ.
Поэтому, мне кажется, выборов не будет.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #19 : Березня 31, 2016, 01:37:37 13:37 »
Очень легкие какие-то у вас причины для выборов.
Вы не забываете, что Украина вообще-то воюеет и выборы ей нахрен не нужны. Украине, а не НФ, БПП или БЮТ.
Поэтому, мне кажется, выборов не будет.
Якщо БПП та НФ створять коаліцію, то не буде. Аргументом для її створення буде звісно виділене, але запорукою саме те, легке.
Але це запорука щодо НФ. Чи є якась запорука для БПП, тобто частки БПП? Також є, - влада. То може до чергових виборів і дотягнемо  :smilie7:
Але 226 - це дуже нестійка ситуація, є небезпека голосування чужими картками та таке інше, ... ще незабуте.  :weep:
То як на мене, то треба щось з Самопоміччю робити. :smilie9:
От цікаво, чи є на форумі ті, хто за них голосував та розумію їх позицію сьогодні?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #20 : Березня 31, 2016, 01:43:25 13:43 »
Очень легкие какие-то у вас причины для выборов.
Вы не забываете, что Украина вообще-то воюеет и выборы ей нахрен не нужны. Украине, а не НФ, БПП или БЮТ.
Поэтому, мне кажется, выборов не будет.
Якщо БПП та НФ створять коаліцію, то не буде. Аргументом для її створення буде звісно виділене, але запорукою саме те, легке.
Але це запорука щодо НФ. Чи є якась запорука для БПП, тобто частки БПП? Також є, - влада. То може до чергових виборів і дотягнемо  :smilie7:
Але 226 - це дуже нестійка ситуація, є небезпека голосування чужими картками та таке інше, ... ще незабуте.  :weep:
То як на мене, то треба щось з Самопоміччю робити. :smilie9:
От цікаво, чи є на форумі ті, хто за них голосував та розумію їх позицію сьогодні?

А що тут розумiти ? Одноразовий гумовий проект, прийти на патрiотичних лiберальних гаслаx, i в потрiбний момент злити все пiд ригiв, як вже почалося з Кривого Рогу.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #21 : Березня 31, 2016, 02:01:52 14:01 »
Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса и осенью досрочные выборы. На волне кризиса и недовольства народа ОБ планирует срубить больше голосов и взять реванш.
Всё идет сейчас за рыговским сценарием, мелкочлены активно подыгрывают.
А що про це Саакашвілі каже?  :smilie3:

Каже що вибори не потрiбнi, але риги почали вже до них готуватись i можуть взяти реванш.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #22 : Березня 31, 2016, 02:34:00 14:34 »
А що тут розумiти ? Одноразовий гумовий проект, прийти на патрiотичних лiберальних гаслаx, i в потрiбний момент злити все пiд ригiв, як вже почалося з Кривого Рогу.
У тому проекті є адекватні люди, причому у початку партійного списку.
Цитувати
Фракція "Самопоміч" виключила зі свого складу п'ять депутатів, які у понеділок підтримали у першому читанні зміни до Конституції у плані децентралізації.
Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутат від цієї фракції Вікторія Войціцька.
Рішення було прийнято щодо Ганни Гопко, Вікторії Пташник, Остапа Єднака, Павла Кишкаря та Віктора Кривенка.
Войціцька зазначила, що це було зроблено "з великою пошаною" до виключених депутатів.
то пошана необхідна була  :gigi:
Гопко - 1 номер у списку
Кишкар - 2
Кривенко - 5

Було б добре якось використати цю ситуацію (номер у списку), для того, щоб унебезпечити їх на фоні позбавлення мандатів Томенка та Фірсова.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #23 : Березня 31, 2016, 02:41:47 14:41 »
Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса и осенью досрочные выборы. На волне кризиса и недовольства народа ОБ планирует срубить больше голосов и взять реванш.
Всё идет сейчас за рыговским сценарием, мелкочлены активно подыгрывают.
А що про це Саакашвілі каже?  :smilie3:

Каже що вибори не потрiбнi, але риги почали вже до них готуватись i можуть взяти реванш.
Авжеж, звісно риги. А Боровік спростовує підготовку  :smilie3:
Але мені от така фігура більше подобається. Це акробатика - вищій клас  :super: -
Цитувати
Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі прокоментував звинувачення голови Мінекономіки Айвараса Абромавічуса проти влади, зокрема представника БПП Ігоря Кононенка.
За його словами, всі ініціативи Абромавічуса щодо заміни керівників державних підприємств блокуються особисто прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком з подачі першого заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #24 : Березня 31, 2016, 02:55:28 14:55 »
Мураев сказал, что Сеня премьер до осени, будет углубление кризиса и осенью досрочные выборы. На волне кризиса и недовольства народа ОБ планирует срубить больше голосов и взять реванш.
Всё идет сейчас за рыговским сценарием, мелкочлены активно подыгрывают.
А що про це Саакашвілі каже?  :smilie3:

Каже що вибори не потрiбнi, але риги почали вже до них готуватись i можуть взяти реванш.
Авжеж, звісно риги. А Боровік спростовує підготовку  :smilie3:
Але мені от така фігура більше подобається. Це акробатика - вищій клас  :super: -
Цитувати
Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі прокоментував звинувачення голови Мінекономіки Айвараса Абромавічуса проти влади, зокрема представника БПП Ігоря Кононенка.
За його словами, всі ініціативи Абромавічуса щодо заміни керівників державних підприємств блокуються особисто прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком з подачі першого заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка

Ну можна нiчого не робити, риги заберуть все. Вони й так вже почали пiднiмати голову, буде Новоросiя по Днiпру.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #25 : Березня 31, 2016, 02:56:04 14:56 »
>Сейчас у популистов временный шабаш, но надеюсь это почти их последняя песня

Держава витрачае скаженi грошi на субсидii, якi фактично пiдтримують на плаву приватнi компанii постачальники енергii

цим компанiям невигiдно скорочувати енерговитрати, бо куплять i так (класична монополiя)

Тому тарифна тема, без кардинальних змiн, буде з украiною завжди. I завжди будуть жульки якi будуть на цьому спливати. 

фактично уся краiна годуе ахмета та його копанки

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #26 : Березня 31, 2016, 02:59:06 14:59 »
>Сейчас у популистов временный шабаш, но надеюсь это почти их последняя песня

Держава витрачае скаженi грошi на субсидii, якi фактично пiдтримують на плаву приватнi компанii постачальники енергii

цим компанiям невигiдно скорочувати енерговитрати, бо куплять i так (класична монополiя)

Тому тарифна тема, без кардинальних змiн, буде з украiною завжди. I завжди будуть жульки якi будуть на цьому спливати. 

фактично уся краiна годуе ахмета та його копанки

Так зараз же для них рента є, тому Юлька i волає.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #27 : Березня 31, 2016, 04:37:31 16:37 »
Ну можна нiчого не робити, риги заберуть все. Вони й так вже почали пiднiмати голову, буде Новоросiя по Днiпру.
Та хай вже партію створює ... для боротьби з ригами, ясно вже що митницю реформував та з корупцією .. йому НАБУ заважає боротися.

1) От тут результати митниць у межах експерименту  :smilie3: - https://www.rbc.ua/ukr/news/gfs-otchitalas-perevypolnenii-plana-postupleniy-1457514017.html

Цитувати
Нагадаємо, у серпні минулого року Верховна Рада прийняла закон України, відповідно до якого у вересні розпочався експериментальний проект. За умовами експерименту, 50% коштів, отриманих від перевиконання плану надходжень митних платежів, спрямовуються на розбудову інфраструктури регіону. Було визначено 4 експериментальні області (Волинська, Чернівецька, Львівська та Одеська), які першими почали реалізацію такого експерименту. В цьому році до експерименту долучилось ще місто Київ.

Цитувати
«Саакашвілі хотів перебрати контроль над митницею, щоб започаткувати нормальні методи роботи, некорумповані методи, а прем’єр Яценюк згорнув його спробу під приводом, що, мовляв, діяльність митниці знаходиться у сфері контролю уряду, і що реформувати треба усю митницю, не лише однієї області. Це розумна бюрократична відповідь. Але результатом цього став надзвичайно серйозний удар по реформах. І Яценюк заслуговує на гостру критику за це», – уточнив суть своїх претензій до голови уряду України Джон Гербст.

2)  От тут незрозуміло про що мова, здається про НАБУ, але чому Аваков? -
Цитувати
Авакова було ще щось, що намагався зробити пан Саакашвілі, що завдало би значного удару по корупції в Одесі. Він взяв на роботу висококваліфікованого начальника поліції з Грузії. Традиційно обласний начальник поліції має 6-8 секторів відповідальності, один з яких – боротьба з корупцією. Пан Аваков забрав у начальника поліції в Одесі інструменти боротьби із корупцією. Це позбавило пана Саакашвілі можливості боротись із корупцією в його області. І звісно, це прямо суперечить принципу, який використовував пан Яценюк, щоб зупинити реформу митниці в Одесі», – деталізував свої претензії до Арсена Авакова колишній посол США в Україні.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #28 : Березня 31, 2016, 05:05:18 17:05 »
>Сейчас у популистов временный шабаш, но надеюсь это почти их последняя песня

Держава витрачае скаженi грошi на субсидii, якi фактично пiдтримують на плаву приватнi компанii постачальники енергii

ну а якби не субсидії, то людей з хат виселяти?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На мій погляд все йде не ідеально тому що...
« Reply #29 : Квітня 02, 2016, 11:41:04 11:41 »
Ще про "гру в наперстки"...

Цитувати
Окремої уваги заслуговує і друга частина програми, яка передбачає дискусію експертів та представників різних політичних сил. Зазвичай, у цій частині обговорюють "вічні" теми, на кшталт статусу російської мови, Дня перемоги, червоних прапорів тощо.

Власне, спекулюючи на цих темах у 2004 році політтехнологи вже випробували ідею розколу України для дискредитації Віктора Ющенка і перемоги Віктора Януковича.

Але найбільше сьогодні звертає увагу те, з якою наполегливістю в ефірах каналу "Інтер" просувають...партію "Свобода", яка не представлена у парламенті і є фактично регіональною політичною силою, рейтинг якої значно нижче, ніж, наприклад, "Батьківщини" або "Фронту змін".

За останні п'ять місяців націоналістів запрошували на 11 випусків "Великої політики" з 19. Тобто вони були присутні навіть частіше, ніж на кожному другому ефірі.

Якщо повірити в те, що редакційна політика Кисельова регулюється адміністрацією президента руками російського політтехнолога Ігоря Шувалова, постійна присутність "Свободи" в ефірі має своє пояснення.

Соратники Тягнибока покликані бути тим "націоналістичним" опудалом, яке має змушувати прихильників Віктора Януковича мобілізуватися перед обличчям "бандерівської загрози" і пробачати своєму президенту корупцію, інфляцію та кумівство.

Ця технологія не нова. Саме Шувалов реалізував у 2004 році сценарій, коли антисемітський виступ Тягнибока на горі Яворина був записаний камерою каналу "Інтер" і в подальшому використовувався для дискредитації Ющенка.

http://www.pravda.com.ua/articles/2011/06/7/6275793/
« Останнє редагування: Квітня 02, 2016, 11:47:04 11:47 від reema »
Prosperity is based on people and ideas