Автор Тема: Проти ЄС  (Прочитано 10868 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Проти ЄС
« : Квітня 02, 2016, 03:45:41 15:45 »
Противників участі України в ЄС зазвичай відносять, в кращому разі,  до ретроградів, а частіше до прихильників пропутінської Росії. Насправді спектр противників може бути широким, як, в принципі, противників чи прихильників будь якої тези. В людей можуть бути різні аргументи, розумні і не дуже, реальні і вигадані, виважені і популістські. Так само проти ЄС можна виступати зовсім не з позицій «руського міра», а якраз навпаки.

Європейський союз зараз перетворився на неповоротку забюрократизовану структуру, яка втратила можливість швидко реагувати на виклики. Вимога консенсусу призводить до нескінченних обговорень між країнами-членами, і врешті решт, коли рішення приймається все одно лишаються незадоволені, ті, хто відчуває, що їх інтереси проігнорували. Незважаючи на задекларовані спільні цінності, різні члени ЄС мають різні точки зору на деякі базові принципи. Це прямий результат недалекоглядної політики прийому до ЄС членів, які не були до цього готові. Бідні країни, яких приймали більше з політичних міркувань, стали гирею, прив’язаною до супер модернового і прогресивного ЄСовського автомобіля із принципами верховенства права, демократії і гуманізму. Після політичного рішення послідували помилки, а точніше, свідомі порушення ЄСовських правил, які ж самі члени ЄС створили і зобов’язалися виконувати. Порушники фінансової дисципліни удостоїлися тільки слабенького словесного осуду, аж поки не прогримів грім. Рятувати збанкрутілу Грецію довелося набагато більшим коштом, ніж можна було б витратити, якби рішення приймалося кілька років до того. Така сама ситуація з політичними викликами. ЄС чудово працює, коли все добре. В умовах дестабілізації, природної, чи штучної, неповороткість ЄС призводить до втрати ініціативи, запізнілої реакції і, відповідно, програшу. Оскільки ЄС все ж досить багатий і великий, то він може собі дозволити відгородитися-відкупитися від проблем, законсервувавши свій спокій на прийнятному рівні коштом втрати нових можливостей. Ця політика дозволить ЄС існувати, і досить непогано існувати, але в далекій перспективі означає переродження і повний відхід від красивих початкових декларацій.

В сучасних Умовах Україну до ЄС не візьмуть. Не візьмуть її і в разі доведення законодавства до стандартів ЄС і подолання корупції. Причому аргументи, що 28 країн – це вже забагато, брехливі. До ЄС візьмуть Сербію, і можливо, років через десять, навіть Албанію. Україну не візьмуть, тому що це Україна. Репутацію заробляють роками, а у випадку країн – поколіннями. Поки не зміниться покоління, Україні членство в ЄС не світить. Сербія, не кажучи вже про Албанію, маленькі, їх перетравлять. Україну - ні.

Питання, чи варта шкурка вичинки, залишається актуальним. З одного боку, приєднання до ЄС означає приєднання до успішного до цього часу клубу багатих демократичних країн. Завдяки членству в ЄС  навіть бідна Болгарія зараховується до успішних країн. Членство в ЄС – це статус. З іншого боку, турбулентний період в політиці та економіці не дає сподівань на швидке зростання якості життя в країнах, що знаходяться на периферії ЄС. Навіть в ідеалі, якби в них була повністю знищена корупція, і усі політики і прості громадяни самовіддано працювали на досягнення ідеалу. Ідеали, як відомо, недосяжні. Україна поки що продемонструвала готовність реформуватися тільки на словах. Окремі позитивні приклади залишаються виключеннями, та і ті не застраховані від реваншу.

З третього боку, Норвегія, Швейцарія, Ізраїль та Ісландія не є членами ЄС і непогано себе почувають. Дуже різні країни, як за фінансовими можливостями, так і історією, розмірами і політичним устроєм. Відмінності між ними свідчать про те, що дуже відмінні країни можуть бути успішними поза членством в ЄС. Спільні риси, які можна виділити, швидше за все, і є тим ядром якостей, які потрібні для успішності. Це демократія по суті, чим би країна не була формально – монархією, конфедерацією, унітарною демократією, незалежні суди, невідворотність покарання за злочини, розумна податкова політика. Непогано б до цього мати привабливу і чітко артикульовану національну ідею.

Україна має зосередитися на можливому. Міняти закони так, щоб забезпечити захист інвесторів, і зробити інвестиції привабливими. Повністю замінити суддів та прокурорів. Відлучити бізнес від влади. Позривати ці фігові листочки «відходу від бізнесу на час депутатства». Якісно вчити дітей англійської та інших мов. Створювати можливості. Не заважати ініціативі. І т.п. Більшість із таких задач може бути виконана без членства в ЄС.

З ЄС треба прагматично працювати. Потрібна уніфікація стандартів, законів, взаємне визнання дипломів, і, взагалі, усіх офіційних документів, потрібний безвізовий режим, потрібна легка і швидка процедура митного контролю, яка не заважатиме чесному бізнесу, і заважатиме нечесному, потрібна інтеграція з виробництвом на заході – треба використовувати західні компоненти в своїй техніці, і просувати свої запчастини для західних виробників. Потрібна співпраця на рівні спільних підприємств, освіти, культури. З часом Україна виявиться інтегрованою в ЄС по факту.

На початку важко.  Коли зміни перевищать критичний поріг, стане легше. Підуть інвестори, з’являться робочі місця і гроші. Можна буде підвищити зарплати бюджетникам, краще фінансувати освіту, будувати якісні дороги. Все це прискорюватиме процес розвитку. Незалежність від ЄС дасть можливість швидко адаптуватися, в разу потреби до нових викликів. Коли Україна стане успішною, її в ЄС запросять самі. От тоді можна буде подумати, чи погоджуватись.

«Великі відкриття робляться невігласами, які не знають, що їх зробити неможливо»  (с). Дідуган Ейнштейн говорив про науку, але логіку вислову цілком можна перенести на політику.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Re: Проти ЄС
« Reply #1 : Квітня 15, 2016, 01:26:56 13:26 »
Ось кроки (точніше, наміри про) в правильному напрямку!

Попри невизначеність членства, Україна має ухвалювати законодавство ЄС – Клімкін та Рінкевич
П'ятниця, 15 квітня 2016, 11:39

Міністри закордонних справ України та Латвії – Павло Клімкін та Едгар Рінкевич – заявили про потребу імплементації в Україні законодавства ЄС попри те, що Україна не має формалізованої перспективи членства  в ЄС. Про це вони сказали під час дискусії на "європейській панелі" на Київському безпековому форумі.

"Так, ми не змогли переконати всі держави підтримати перспективу в угоді про асоціацію, – наголосив Рінкевич, – але це не означає що треба зупиняти проведення реформ". Він також заявив, що "не варто відкидати" перспективу членства навіть без її документальної фіксації. Павло Клімкін зі свого боку нагадав, що "є три складових, необхідних для членства" - політичне рішення обидвох сторін, тривалий період стабільної демократії та імплементація європейського законодавства до нормативної бази України.

"Над третім ми вже можемо працювати, підійшовши до цього креативно", - зазначив він. На думку Клімкіна, найпроблемнішим лишається політичне рішення, виходячи з того, що "ніхто не знає, що являтиме собою ЄС за 10 років".

http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/04/15/7047864/

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Проти ЄС
« Reply #2 : Квітня 15, 2016, 04:02:46 16:02 »
Думаю, Украине не нужно вступать в ЕС, но нужно к этому стремится изо всех сил.
Это, ИМХО, тот самый случай, когда процесс важнее результата.

И опыт Турции это демонстрирует.
Стремление в Европу обеспечило им рост, намного выше среднеевропейского.
Вот тут можно позабавляться

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Re: Проти ЄС
« Reply #3 : Червня 24, 2016, 10:39:47 10:39 »
Кажуть, , що коли питають, чому у Великобританії немає антисемітизму, дається відповідь - Ми не вважаємо себе дурнішими.   :smilie7:

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Проти ЄС
« Reply #4 : Червня 24, 2016, 11:29:09 11:29 »
саме час приймати в ЄС Туреччину... :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Проти ЄС
« Reply #5 : Червня 24, 2016, 11:56:38 11:56 »
Сама час приймати в ЄС Україну!
Несподівана вакансія !!!!!!
Вакантне місце !!!!!!!!!

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Проти ЄС
« Reply #6 : Червня 24, 2016, 12:21:01 12:21 »
Трохи інфи про ідеолога brexit - "Найджел Фарадж оказался самым лицемерным политиком Великобритании"  http://podrobnosti.ua/976394-najdzhel-faradzh-okazalsja-samym-litsemernym-politikom-velikobritanii.html


Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Проти ЄС
« Reply #7 : Червня 24, 2016, 12:35:33 12:35 »
Угробуряти вже в ейфорії від результатів референдуму - В Госдуме РФ прокомментировали референдум в Британии, не исключают распада Евросоюза

http://www.unian.net/world/1385347-v-gosdume-rf-prokommentirovali-referendum-v-britanii-ne-isklyuchayut-raspada-evrosoyuza.html

І чому я не здивований?! :shuffle:


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27496
Re: Проти ЄС
« Reply #8 : Червня 24, 2016, 01:40:09 13:40 »
Для нас плохо.
Дестабилизация ЕС наруку России

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Проти ЄС
« Reply #9 : Червня 24, 2016, 02:00:13 14:00 »
Для нас плохо.
Дестабилизация ЕС наруку России
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?
... і хай Росія згине як держава

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Re: Проти ЄС
« Reply #10 : Червня 24, 2016, 02:27:24 14:27 »
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Британська співдружність зараз тріщатиме по швах. Північна Ірландія і Шотландія вже висловилися за референдуми про незалежність від Британії. А статус, який мають Австралія, чи Канада, має мало спільного із справжньою співдружністю. Так, загальні декларації про існування спільних цінностей, не більше.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27496
Re: Проти ЄС
« Reply #11 : Червня 24, 2016, 02:38:37 14:38 »
Для нас плохо.
Дестабилизация ЕС наруку России
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Откуда оно возьмется это змицнення?
Мало того про что Кикер написал, так еще имеются крупные риски по ограничению доступа на еврорынок. Недаром же фунт сразу грохнулся.
А насчет нелегальных мигрантов так Британия, если вспомнить механизм формирования безвизовых списков по ЕС, сама является их неслабым поставщиком. Имеется ввиду Индия и Пакистан в первую очередь. Так что предстоит и неслабая битва насчет безвиза между ЮК и ЕС

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Проти ЄС
« Reply #12 : Червня 24, 2016, 02:49:24 14:49 »
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Британська співдружність зараз тріщатиме по швах. Північна Ірландія і Шотландія вже висловилися за референдуми про незалежність від Британії. А статус, який мають Австралія, чи Канада, має мало спільного із справжньою співдружністю. Так, загальні декларації про існування спільних цінностей, не більше.

По факту, наразі - так. Але, якщо загальні декларації почати наповнювати змістом? Королева досі формально призначає губернаторів, зокрема, у Канаді, Нової Зеландії та Австраліії, та є формальним головою цих держав. Формально. А уявіть наступний король (лонг лив Єлізавета II) почне реально впливати на політику? Гратися у митні, економічні, валютні унії тощо
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27496
Re: Проти ЄС
« Reply #13 : Червня 24, 2016, 02:58:08 14:58 »
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Британська співдружність зараз тріщатиме по швах. Північна Ірландія і Шотландія вже висловилися за референдуми про незалежність від Британії. А статус, який мають Австралія, чи Канада, має мало спільного із справжньою співдружністю. Так, загальні декларації про існування спільних цінностей, не більше.

По факту, наразі - так. Але, якщо загальні декларації почати наповнювати змістом? Королева досі формально призначає губернаторів, зокрема, у Канаді, Нової Зеландії та Австраліії, та є формальним головою цих держав. Формально. А уявіть наступний король (лонг лив Єлізавета II) почне реально впливати на політику? Гратися у митні, економічні, валютні унії тощо

Если он начнет реально качать права то пройдут референдумы по этим странам и король останется на бобах.
Они там уже проводили референдум в НЗ и Австралии, постановили остаться, завтра постановят выйти и адью

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Проти ЄС
« Reply #14 : Червня 24, 2016, 02:59:03 14:59 »
Для нас плохо.
Дестабилизация ЕС наруку России
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Откуда оно возьмется это змицнення?
Мало того про что Кикер написал, так еще имеются крупные риски по ограничению доступа на еврорынок. Недаром же фунт сразу грохнулся.
А насчет нелегальных мигрантов так Британия, если вспомнить механизм формирования безвизовых списков по ЕС, сама является их неслабым поставщиком. Имеется ввиду Индия и Пакистан в первую очередь. Так что предстоит и неслабая битва насчет безвиза между ЮК и ЕС

Я не здивуюся якщо фунт відіграє все назад. ВБ може реально не виходити з деяких європейських угод. Так само, як вона і не входила до деяких будучи членом ЄС. Скажімо, ВБ Шенгенську угоду підписала в обмеженому варіанті. А до зони Євро взагалі вирішила не входити. То чому б їй не залишитись у складі митного союзу ЄС, наприклад.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Проти ЄС
« Reply #15 : Червня 24, 2016, 03:06:42 15:06 »
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Британська співдружність зараз тріщатиме по швах. Північна Ірландія і Шотландія вже висловилися за референдуми про незалежність від Британії. А статус, який мають Австралія, чи Канада, має мало спільного із справжньою співдружністю. Так, загальні декларації про існування спільних цінностей, не більше.

По факту, наразі - так. Але, якщо загальні декларації почати наповнювати змістом? Королева досі формально призначає губернаторів, зокрема, у Канаді, Нової Зеландії та Австраліії, та є формальним головою цих держав. Формально. А уявіть наступний король (лонг лив Єлізавета II) почне реально впливати на політику? Гратися у митні, економічні, валютні унії тощо

Если он начнет реально качать права то пройдут референдумы по этим странам и король останется на бобах.
Они там уже проводили референдум в НЗ и Австралии, постановили остаться, завтра постановят выйти и адью

Дивлячись як "качати". Мені, наприклад, дехто з емігів до Нової Зеландії розказував, що сьогодні НЗ вже більш британська ніж сама Британія. Залишилися культурні та економічні зв'язки і з Австралією, і з Канадою.
То ж можна так "качати", наче й "не качати" зовсім ;) От як ЄС, наприклад :) Ви лише уявіть який потенціал має ця Співдружність націй. Та якщо делікатно, але наполегливо над цим попрацювати, то туди знов через кільканадцять років вишикується черга на вступ ;)

А делікатності англійцям не позичати ;))
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27496
Re: Проти ЄС
« Reply #16 : Червня 24, 2016, 03:16:25 15:16 »
Для нас плохо.
Дестабилизация ЕС наруку России
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Откуда оно возьмется это змицнення?
Мало того про что Кикер написал, так еще имеются крупные риски по ограничению доступа на еврорынок. Недаром же фунт сразу грохнулся.
А насчет нелегальных мигрантов так Британия, если вспомнить механизм формирования безвизовых списков по ЕС, сама является их неслабым поставщиком. Имеется ввиду Индия и Пакистан в первую очередь. Так что предстоит и неслабая битва насчет безвиза между ЮК и ЕС

Я не здивуюся якщо фунт відіграє все назад. ВБ може реально не виходити з деяких європейських угод. Так само, як вона і не входила до деяких будучи членом ЄС. Скажімо, ВБ Шенгенську угоду підписала в обмеженому варіанті. А до зони Євро взагалі вирішила не входити. То чому б їй не залишитись у складі митного союзу ЄС, наприклад.

Вопрос ожиданий.
Почему еврочиновники торопят Британию с началом процесса выхода - для того что бы интервал неопределенности был как можно короче.
Я на самом деле не думаю что дойдет до пересмотра договоров. Но тут вопрос чисто юридический. Теперь ЮК является, вернее будет, для ЕС внешней страной, как Украина или Турция. И сколько времени займет даже простое переоформление всех бумажек сложно себе представить. Как например будут офомлятся британские квоты на еврорынке? Будут подписывать договор типа нашей ассоциации? Снова все страны будут ратифицировать? И что будет на переходный период...
Темный лес.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Re: Проти ЄС
« Reply #17 : Червня 24, 2016, 03:19:02 15:19 »
1. Нічого страшного не станеться. Британія не потоне, фунт не зникне, монархія залишиться.
2. Євросоюз отримав корисного для здоров'я стусана, і, можливо, візьметься за розум.
3. Україні брекзіт на користь. Можна вчитися на чужому досвіді.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Проти ЄС
« Reply #18 : Червня 24, 2016, 03:21:37 15:21 »
1. Нічого страшного не станеться. Британія не потоне, фунт не зникне, монархія залишиться.
2. Євросоюз отримав корисного для здоров'я стусана, і, можливо, візьметься за розум.
3. Україні брекзіт на користь. Можна вчитися на чужому досвіді.
Чому цей досвід нас навчить?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27496
Re: Проти ЄС
« Reply #19 : Червня 24, 2016, 03:22:11 15:22 »
а паралельне зміцнення Британської співдружності як? На руку Раші, чи ні?

Британська співдружність зараз тріщатиме по швах. Північна Ірландія і Шотландія вже висловилися за референдуми про незалежність від Британії. А статус, який мають Австралія, чи Канада, має мало спільного із справжньою співдружністю. Так, загальні декларації про існування спільних цінностей, не більше.

По факту, наразі - так. Але, якщо загальні декларації почати наповнювати змістом? Королева досі формально призначає губернаторів, зокрема, у Канаді, Нової Зеландії та Австраліії, та є формальним головою цих держав. Формально. А уявіть наступний король (лонг лив Єлізавета II) почне реально впливати на політику? Гратися у митні, економічні, валютні унії тощо

Если он начнет реально качать права то пройдут референдумы по этим странам и король останется на бобах.
Они там уже проводили референдум в НЗ и Австралии, постановили остаться, завтра постановят выйти и адью

Дивлячись як "качати". Мені, наприклад, дехто з емігів до Нової Зеландії розказував, що сьогодні НЗ вже більш британська ніж сама Британія. Залишилися культурні та економічні зв'язки і з Австралією, і з Канадою.
То ж можна так "качати", наче й "не качати" зовсім ;) От як ЄС, наприклад :) Ви лише уявіть який потенціал має ця Співдружність націй. Та якщо делікатно, але наполегливо над цим попрацювати, то туди знов через кільканадцять років вишикується черга на вступ ;)

А делікатності англійцям не позичати ;))

Ну это все гадание на кофейной гуще.
Вне зависимости от всего таже НЗ располагается на другой строне земного шара, имеет совершенно другое окружение и интересы никак не связаные с интересами Англии. Как только эти интересы попытаются "скоординировать" в объеме большем чем поддержка абстрактных "ценностей" это затронет конкретные экономические интересы народов то положительное сейчас в большинстве отношение к членству в БС сменится на отрицательное. Тем более что насколько помню баланс там тоже микроскопический.
У британских политиков сейчас болеть будет не НьюЗиланд, а близьлежащая Шотландия и СевИрландия. Вполне возможно что Британское содружество вообще накроется

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Re: Проти ЄС
« Reply #20 : Червня 24, 2016, 03:26:44 15:26 »
Чому цей досвід нас навчить?
Розумний знайде, чому повчитися. Наприклад, при вибудовуванні відносин з ЄС Україна враховуватиме аспекти, що викликали невдоволення в Британії. А це, в першу чергу, не міграція, а захмарна забюрократизованість ЄС і вимога консенсусу, що, де факто, ставить ЄС у положення аутсайдера, неспроможного не швидку реакцію на виклики, необхідну для підтримки конкурентоспроможності. Я про це писав у стартовому пості.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27496
Re: Проти ЄС
« Reply #21 : Червня 24, 2016, 03:27:00 15:27 »
1. Нічого страшного не станеться. Британія не потоне, фунт не зникне, монархія залишиться.
2. Євросоюз отримав корисного для здоров'я стусана, і, можливо, візьметься за розум.
3. Україні брекзіт на користь. Можна вчитися на чужому досвіді.

Ну это понятно, Британия не Украина, а ЕС не Россия.
Специально гадости никто делать не будет - себе дороже и экономика значительно устойчивей.
Но вопросы квотирования и пошли всеодно всплывут, не думаю что не найдется желающих оторвать себе кусочек который совсем не будет лишним. Еще надо учесть что взнос Британии в бюджет ЕС тоже вроде как долже улетучится и встраны получатели типа Греций и страны доноры типа Германий думаю этим довольны нее будут и скажут - нету денег - нету квот.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Проти ЄС
« Reply #22 : Червня 24, 2016, 03:37:40 15:37 »
Сергій Лещенко
6 ч · Киев ·

Подсчет окончен. Обработано 100% бюллетеней. Британия выходит из Европейского Союза. Украина теряет самого верного союзника внутри ЕС. Сам ЕС входит в глубочайший кризис. Путин ликует.

---------
Серёга, не дрейфь!
Выход из европейского кризиса - принять Украину в ЕС!
( я знаю точно, невозможное возможно!)
 :smilie1:


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Проти ЄС
« Reply #23 : Червня 24, 2016, 03:41:43 15:41 »
Вопрос контроверсийный, но все же
  Какая вероятность того, что Пуйло подправило результаты референдума?
Странно, что екзит-пола не было.
« Останнє редагування: Червня 24, 2016, 04:05:37 16:05 від злата »

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Проти ЄС
« Reply #24 : Червня 24, 2016, 04:02:29 16:02 »
Вопрос контроверсийный, но все же
  Какая вероятность того, что Пуйло подправило результаты референдума?
Странно, что екзит-пола не было.
екзит поли були
... і хай Росія згине як держава

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Re: Проти ЄС
« Reply #25 : Червня 24, 2016, 04:02:35 16:02 »
Вопрос контроверсийный, но все же
  Какая вероятность того, что Пуйло подправило результаты референдума?
Странно, что екзит-пола не было.

1. неофіційні екзіт поли були, я по бібісі вночі їх бачив.
2. ніяких шансів.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Проти ЄС
« Reply #26 : Червня 24, 2016, 04:25:37 16:25 »
Вопрос контроверсийный, но все же
  Какая вероятность того, что Пуйло подправило результаты референдума?
Странно, что екзит-пола не было.

1. неофіційні екзіт поли були, я по бібісі вночі їх бачив.
2. ніяких шансів.
Вот-вот.
Экзит-полы показали, что Великобритания останется в ЕС.
Слышала по радио.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
Re: Проти ЄС
« Reply #27 : Червня 24, 2016, 04:31:33 16:31 »
екзіт поли дають грубу оцінку. Розбіжність з кінцевим результатом вкладається в розумні межі.
Статистика - продажна дівка буржуазії !  :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #28 : Червня 24, 2016, 04:52:39 16:52 »
Для нас плохо.
Дестабилизация ЕС наруку России

Я теж так думаю. Але може й ні? Ну, наприклад, Британія тепер не буде вислуховувати шо там кажуть французи,  які так прагнуть дружити з хуйлом, а будуть чморити рашку прискореними темпами.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Проти ЄС
« Reply #29 : Червня 24, 2016, 05:01:06 17:01 »
Для нас плохо.
Дестабилизация ЕС наруку России

Я теж так думаю. Але може й ні? Ну, наприклад, Британія тепер не буде вислуховувати шо там кажуть французи,  які так прагнуть дружити з хуйлом, а будуть чморити рашку прискореними темпами.
+1
... і хай Росія згине як держава