Автор Тема: Ви б взяли собі Raspberry?  (Прочитано 1625 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ви б взяли собі Raspberry?
« : Квітня 02, 2016, 09:37:24 21:37 »










Всього:  42 фунти = 1600 грн.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #1 : Квітня 02, 2016, 09:40:02 21:40 »
В мене є вже давно.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #2 : Квітня 02, 2016, 09:41:56 21:41 »
Ну ще б пак - з таким ніком  :smilie5:

І як, для чого використовується, які враження?

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #3 : Квітня 02, 2016, 10:03:27 22:03 »
Ну ще б пак - з таким ніком  :smilie5:

І як, для чого використовується, які враження?
Ну в мене стара версія, без блютуза і вайфай. В мене працює як одна з підсистем будинку. Для цих завдань - забагато. Всі ці блютуси і гігабайти оперативки - для хіпстерів, що пишуть скрипти для відкривання форточок і впускання кота до хати. Їм треба красивий ЮІ, для цього треба якусь убунту, що виливається в кінські вимоги до заліза при примітивних задачах. Відкривання форточки можна зробити на 8-бітному лайні за 10 центів і вицарапати плату викруткою :gigi:.
Як домашній сервер - ідея застаріла, бо фільми можна дивитися онлайн. Якщо вже так сильно треба мати сховище - для цього є роутери.
Якщо вчити дітей мигати світлодіодом - є дешевші речі.
Для професійних завдань - береться експериментальна плата на зразок STM DISCOVERY за 600грн, на ній робиться проект, потім роблять свою плату, паяють елементи і виходить продукт.
ПС В мене нік не через процесори.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2016, 10:12:51 22:12 від Cortex »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #4 : Квітня 03, 2016, 12:35:25 12:35 »
Я хочу використовувати просто як комп, і взагалі дуже прикольне рішення, можна його ставити в бюджетні організації для економії коштів на електроенергії та на устаткуванні. А можна як розумний дім, але не знаю яка там ще потрібна периферія та софт.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #5 : Квітня 03, 2016, 02:44:00 14:44 »
я б спробував для відеонагляду на дачі

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #6 : Квітня 03, 2016, 09:45:50 21:45 »
я б спробував для відеонагляду на дачі
Дома теж можна в/нагляд мати.
Експериментував з авто-вiдео-реестраторами (1 Мпкс. та 5 Мпкс.) - виявилось, що вiд зарядного блока староi мобiли "Motorola" з портом USB.2... може цiлодобово працювати.
Тим паче, що запис йде пiд час руху в кадрi та вночi, коли камера врубае IR "свiтло".
Висточае на 2-3 метра.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #7 : Квітня 05, 2016, 10:44:48 10:44 »
Я хочу використовувати просто як комп, і взагалі дуже прикольне рішення, можна його ставити в бюджетні організації для економії коштів на електроенергії та на устаткуванні. А можна як розумний дім, але не знаю яка там ще потрібна периферія та софт.

Ще дешевше (менше 30 доларів з безкоштовною доставкою) коштує готовий Android-стік на RK3188 з 2ГБ RAM, на який можно встановити Ubuntu.


Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #8 : Квітня 05, 2016, 10:52:30 10:52 »
Але і це сьогодні не найцікавіше рішення, бо зараз існують готові miniPC на чотириядерних Intel Atom з ліцензійним Windows 10 за 70 дол. або з Ubuntu за 60. Тобто Raspberry зараз цікаві лише як конструктори для самодєлкіних, бо готові системи функціональніші та дешевші.

Offline Volodia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 102
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #9 : Квітня 07, 2016, 07:01:25 19:01 »
Привіт ось хороший інтернет магазин навушників http://beats-ua.com/  Я купляв в них пару навушників для себе і на подарунок друзям, всі дуже задоволені ними вони дійсно дуже хороші

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #10 : Квітня 07, 2016, 07:08:32 19:08 »
Привіт ось хороший інтернет магазин навушників http://beats-ua.com/  Я купляв в них пару навушників для себе і на подарунок друзям, всі дуже задоволені ними вони дійсно дуже хороші

це що, Мінстець аутсорсить рекламою навушників? :lol:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33126
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #11 : Квітня 07, 2016, 07:35:11 19:35 »
Привіт ось хороший інтернет магазин навушників http://beats-ua.com/  Я купляв в них пару навушників для себе і на подарунок друзям, всі дуже задоволені ними вони дійсно дуже хороші

це що, Мінстець аутсорсить рекламою навушників? :lol:

Підор хуйловський, ану накуй здриснув.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #12 : Квітня 07, 2016, 11:12:12 23:12 »
Да, буду брати, час майже настав
Хочу ягыдку в центр мережі з мідними портами (для датчиків та реле) і з БТ модулем + докупити до цього десятка 2 пар ардуино та БТ модуль, що керувати і читати те, куди не дотянув мідь (наприклад крувати насосом водни теплих полів чи реле елеткрополу), включати виключати газовий котел... в ідеалі як зявляться термоголовки БТ з відкритим інтерфейсом то керувати і зонами обігріву кімнат та читати по внутрішньому протоколу кондеї та керувати ними автоматично

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #13 : Квітня 08, 2016, 09:45:00 09:45 »
Але і це сьогодні не найцікавіше рішення, бо зараз існують готові miniPC на чотириядерних Intel Atom з ліцензійним Windows 10 за 70 дол. або з Ubuntu за 60. Тобто Raspberry зараз цікаві лише як конструктори для самодєлкіних, бо готові системи функціональніші та дешевші.

А де його нагуглити можна та купити, на алі є? Я там бачив, але переважно на андроїді.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ви б взяли собі Raspberry?
« Reply #14 : Квітня 09, 2016, 03:02:53 15:02 »
Але і це сьогодні не найцікавіше рішення, бо зараз існують готові miniPC на чотириядерних Intel Atom з ліцензійним Windows 10 за 70 дол. або з Ubuntu за 60. Тобто Raspberry зараз цікаві лише як конструктори для самодєлкіних, бо готові системи функціональніші та дешевші.

А де його нагуглити можна та купити, на алі є? Я там бачив, але переважно на андроїді.

Наприклад, з 2ГБ RAM, 32ГБ Flash, Wi-Fi, BT4, HDMI, Windows 8.1 та Android 4.4 (Ubuntu та інші лінукси теж можна встановити, тому що це звичайний РС) за $67: