Автор Тема: Я з задоволенням буду спостерігати як...  (Прочитано 3574 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Я з задоволенням буду спостерігати як...
« : Квітня 04, 2016, 10:12:29 22:12 »
наша журноламерська тусовка буде хавати цю джинсову шляпу з бімбою про офшорну печеру Аладіна  Порошенко  :laugh:

І Який буде соус...?Кисло - солодкий (як завжди), чи може шоколадна глазур від АВК ?  :laugh:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #1 : Квітня 04, 2016, 10:17:06 22:17 »
Ага. Отличный recoil от гавновброса по самим метателям!

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #2 : Квітня 05, 2016, 01:10:33 01:10 »
Меня наши честнейший журнашлюшки всегда поражали своей избирательностью. Вспомните как все сидели с языками в жопе при Кучме и Януковиче. Но как стоило прийти к власти условно "нашим" все 3,14здец, тут же начинаются "Сыновья бога" и надутые от обиды губки.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #3 : Квітня 05, 2016, 01:11:47 01:11 »
тобто европейці збрехали?
тобто парашенко не алігарх?
фабрика у рассеї не працює?
медотички застаріли і обісрались ви так як явіть яник не обсирався
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #4 : Квітня 05, 2016, 01:30:19 01:30 »
тобто европейці збрехали?
тобто парашенко не алігарх?
фабрика у рассеї не працює?
медотички застаріли і обісрались ви так як явіть яник не обсирався

И что? Ну бизнесмен, ну фабрика в паРаше. Дальше что? Отнять, поделить и тупорылого Парасюка в Президенты? Так Вам скажу, что не с Вашим счастьем. Кухарок во власти тут уже никогда не будет и не мечтайте. Что там Майдан-3 до сих пор "вирує"?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #5 : Квітня 05, 2016, 02:36:20 02:36 »
з задооленням буду спостерігати як шоколаду вкажуть імпічмент
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #6 : Квітня 05, 2016, 02:38:44 02:38 »
тобто европейці збрехали?
тобто парашенко не алігарх?
фабрика у рассеї не працює?
медотички застаріли і обісрались ви так як явіть яник не обсирався

И что? Ну бизнесмен, ну фабрика в паРаше. Дальше что? Отнять, поделить и тупорылого Парасюка в Президенты? Так Вам скажу, что не с Вашим счастьем. Кухарок во власти тут уже никогда не будет и не мечтайте. Что там Майдан-3 до сих пор "вирує"?
а по суті ти фанатка узького міра обісралась...жодної нормальної відповіді
 і до речі матюклиих узькомірних ергегів прикривай акуратніше - узькій=угробурятський так і пре
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #7 : Квітня 05, 2016, 07:03:42 07:03 »
Меня наши честнейший журнашлюшки всегда поражали своей избирательностью. Вспомните как все сидели с языками в жопе при Кучме и Януковиче. Но как стоило прийти к власти условно "нашим" все 3,14здец, тут же начинаются "Сыновья бога" и надутые от обиды губки.

брезгливо вкушая бесплатные плоды демократии,под свист и улюлюканье биомассы,светочи правды - гурманы пера дружно гнобили Ющенко.
В 2005 исполнилась давняя мечта журноламеров,воплотился в реальность предел страстных желаний людишек не обремененных
 ни комплексами,ни моралью, - появилась реальная возможность безнаказанно гадить где пожелаешь,и чем пожелаешь.
И,самое приятное и удивительное,что за сие приятное занятие исправно и хорошо платил заказчик.
Зачем было утруждаться раздумиями,кто сей благодетель,и чего он добивается заказывая чернуху?
Важно было,что он не торгуясь платил звонкой монетой.
Невдомек было искателям истины,что рано или поздно невесть откуда свалившаяся благодать,не понятно кем хранимая как зеница ока,
вдруг исчезнет.Некогда,да и не к чему им было думать, - они пилили сук на котором сидели,и преисполнясь значимостью весело реготали.
А,когда сказочный спектакль неожиданно закончился,вчерашние благодетели и кормильцы стали пинками загонять в тесную яму суфлеров допрежде вальяжно разгуливающих по сцене. Отныне они будут там влачить жалкое существование,за жалкие объедки гавкать в нужное время,и имеют хорошие шансы за малейшую провинность поменять суфлерскую будку на донецкие штольни,или яму в таращанском лесу.
И,эта нечаянная радасть коснулась не только несчастного журналиста,под общий сбор с раздачей подпадает каждый гражданин некогда свободной страны.
(с) Tyras (где он взял - не знаю)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #8 : Квітня 05, 2016, 08:13:40 08:13 »
з задооленням буду спостерігати як шоколаду вкажуть імпічмент

Тяжке в тебе життя - сподіватися на задоволення, якого ніколи не буде.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #9 : Квітня 05, 2016, 08:14:37 08:14 »
а по суті ти фанатка узького міра

Е... та ти просто тупий. Ну це давно було помітно.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #10 : Квітня 05, 2016, 08:31:21 08:31 »
11 друзей журналамеров и псевдооппозции



И не разберешь кто из них бют, кто садомазо, кто ляшко, а кто журналисты.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #11 : Квітня 05, 2016, 08:33:14 08:33 »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #12 : Квітня 05, 2016, 08:38:47 08:38 »
Зы:

зачотный камент:

НУ ЧТО, СЛИЛСЯ МЕЖДУНАРОДНЕГ?
Боюсь, падаль с громадьского упустила из виду, что Порошенко больше не имеет отношения к своему бизнесу. А значит, рвать их сраные жопы на британский флаг будет лично рептилоид Ротшильд. :smiley24: :lol:
И что самое смешное: Порошенко не сможет их защитить, даже если захочет....(с)

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #13 : Квітня 05, 2016, 08:59:29 08:59 »
Зы:

зачотный камент:

НУ ЧТО, СЛИЛСЯ МЕЖДУНАРОДНЕГ?
Боюсь, падаль с громадьского упустила из виду, что Порошенко больше не имеет отношения к своему бизнесу. А значит, рвать их сраные жопы на британский флаг будет лично рептилоид Ротшильд. :smiley24: :lol:
И что самое смешное: Порошенко не сможет их защитить, даже если захочет....(с)

Вот хотелось бы. Да так что бы кровью харкал, урод.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #14 : Квітня 05, 2016, 09:34:18 09:34 »
Зы:

зачотный камент:

НУ ЧТО, СЛИЛСЯ МЕЖДУНАРОДНЕГ?
Боюсь, падаль с громадьского упустила из виду, что Порошенко больше не имеет отношения к своему бизнесу. А значит, рвать их сраные жопы на британский флаг будет лично рептилоид Ротшильд. :smiley24: :lol:
И что самое смешное: Порошенко не сможет их защитить, даже если захочет....(с)

Вот хотелось бы. Да так что бы кровью харкал, урод.

Урод, безусловно. Хотя я во многом понимаю вашу эмоцию,
Только вчера вспомнилось:
Должні ми всіх любіть, і москалів і всяких підарасів (с) Лесь. :smilie5:

Это стьоб канечно и не призываю любить сволочей.

Земля круглая...  Награда  найдет героев...
Нам даже не нужно тратить на уродов такие эмоции.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #15 : Квітня 05, 2016, 10:14:16 10:14 »
 :gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.
Почитайте, якими епітетами супроводжуються коменатарі. 

Ненависть до всього питомо-українського, раніше приховувана як "захист Порошенка". Бо, мовляв, кращого нііж Порох на сьогодні нема, так що мовчки зціпте зуби,  терпіть і нєхуй. :gigi:

І зверніть увагу, Пороха захищають за будь-яку методу ті, хто виріс і народився в неукраїномовному середовищі)))

Може якось назву форума поміняти ?  :gigi:
Справжній Російськомовний Космополітичний Толерастичний Ліберастичний???
Форум СКМТЛ

Тобто, фактично форум тих, хто чистовипадково народився на території українців і змушений час від часу пристосовуватись під український менталітет, але потім, при перщій же нагоді почати вибудувувати масонський соціум.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #16 : Квітня 05, 2016, 10:25:09 10:25 »
:gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.
Почитайте, якими епітетами супроводжуються коменатарі. 

Ненависть до всього питомо-українського, раніше приховувана як "захист Порошенка". Бо, мовляв, кращого нііж Порох на сьогодні нема, так що мовчки зціпте зуби,  терпіть і нєхуй. :gigi:

І зверніть увагу, Пороха захищають за будь-яку методу ті, хто виріс і народився в неукраїномовному середовищі)))

Може якось назву форума поміняти ?  :gigi:
Справжній Російськомовний Космополітичний Толерастичний Ліберастичний???
Форум СКМТЛ

Тобто, фактично форум тих, хто чистовипадково народився на території українців і змушений час від часу пристосовуватись під український менталітет, але потім, при перщій же нагоді почати вибудувувати масонський соціум.

Смирись уже с мыслью что лучше Порошенко на данный момент никого нету. Тем более это не Тимошенко. А её "офшоры" ещё впереди. Приберегли поближе к выборам.  Хочешь мириться с этим "сцепив зубы". Пожалуйста. Ни кто тебе мешать не будет, но и оплачивать стоматолога после этого тоже не будет.
И ещё, по поводу " чистовипадково народився на території українців ". Выгляни на улицу. там уже 16 лет как 21-й век. И поэтому шаровары конечно штука хорошая, но исключительно на танцорах ансамбля Вирского.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #17 : Квітня 05, 2016, 10:26:38 10:26 »
:gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.
Почитайте, якими епітетами супроводжуються коменатарі. 

Ненависть до всього питомо-українського, раніше приховувана як "захист Порошенка". Бо, мовляв, кращого нііж Порох на сьогодні нема, так що мовчки зціпте зуби,  терпіть і нєхуй. :gigi:

І зверніть увагу, Пороха захищають за будь-яку методу ті, хто виріс і народився в неукраїномовному середовищі)))

Може якось назву форума поміняти ?  :gigi:
Справжній Російськомовний Космополітичний Толерастичний Ліберастичний???
Форум СКМТЛ

Тобто, фактично форум тих, хто чистовипадково народився на території українців і змушений час від часу пристосовуватись під український менталітет, але потім, при перщій же нагоді почати вибудувувати масонський соціум.
Бумеранг, це ж тільки для тебе (та і всіх лівих) "ліберал" - лайка. То про що ти хочеш поговорити? Ну, от я комуняками лаюся, ти лібералами. І що? Зараз ліберали майже  :gigi: мають більшість у парламенті, і президентом в Україні також ліберал. Готуйся до позачергових парламентських, викладай ідеологію солідарістів чи хто там у тебе в пропозиціях. Обговоримо.  :smilie5:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #18 : Квітня 05, 2016, 10:33:45 10:33 »
Зы:

зачотный камент:

НУ ЧТО, СЛИЛСЯ МЕЖДУНАРОДНЕГ?
Боюсь, падаль с громадьского упустила из виду, что Порошенко больше не имеет отношения к своему бизнесу. А значит, рвать их сраные жопы на британский флаг будет лично рептилоид Ротшильд. :smiley24: :lol:
И что самое смешное: Порошенко не сможет их защитить, даже если захочет....(с)

Как там рептилоид Ротшильд. Всех порвал?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #19 : Квітня 05, 2016, 11:28:29 11:28 »
:gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.
Почитайте, якими епітетами супроводжуються коменатарі. 

Ненависть до всього питомо-українського, раніше приховувана як "захист Порошенка". Бо, мовляв, кращого нііж Порох на сьогодні нема, так що мовчки зціпте зуби,  терпіть і нєхуй. :gigi:

І зверніть увагу, Пороха захищають за будь-яку методу ті, хто виріс і народився в неукраїномовному середовищі)))

Може якось назву форума поміняти ?  :gigi:
Справжній Російськомовний Космополітичний Толерастичний Ліберастичний???
Форум СКМТЛ

Тобто, фактично форум тих, хто чистовипадково народився на території українців і змушений час від часу пристосовуватись під український менталітет, але потім, при перщій же нагоді почати вибудувувати масонський соціум.

Смирись уже с мыслью что лучше Порошенко на данный момент никого нету. Тем более это не Тимошенко. А её "офшоры" ещё впереди. Приберегли поближе к выборам.  Хочешь мириться с этим "сцепив зубы". Пожалуйста. Ни кто тебе мешать не будет, но и оплачивать стоматолога после этого тоже не будет.
И ещё, по поводу " чистовипадково народився на території українців ". Выгляни на улицу. там уже 16 лет как 21-й век. И поэтому шаровары конечно штука хорошая, но исключительно на танцорах ансамбля Вирского.

Так, вірно, зараз вік 21, це точно, але Росія й Кремль нікудине поділися.
Вони дуже близько, майже поруч, Принаймні, від Одеси - в двох кроках.
Один марш- кидок - і вони вже в Одесі.
І твоє комфортне життя зміниться дуже швидко. Ти опинишся в звіринці, навіть не виїжджаючи з власної квартири чи з дачі.

І захищає твоє особисте комфортне життя якраз те, що ти живеш на тих територіях, де ще залишилась історична пам"ять і менталітет українців ( або як ти нас презирливо називаєш "шароварників" і своєї ненависті до українців ти вже майже майже не приховуєш).
Без Центральної й Західної України , де шароварний менталітет ( і культура і т.п.) головний і дономінуючий, то всі ваші базарно-персикові-пляжні території вже дуже швидко опинились би там, де Крим, Новоазовськ, Тирасполь... і т.п.

Коротше кажучи, без ментально-етнічних шароварників України не існує.
А на її території існує Росія з усіма прелєстями.
.........................
ЗІ: Да-да, про Юлю можеш не згадувати. Юля ж чітко сказала, що ні вона сама, ні будь-хто інший з її партії і фракції на будь-яку посаду в Уряді не претендують.
Так що все. А далі - там видно буде, як розгорнуться події.
І як розгортатимуться події, для самої Юлі вже не так і важливо (і для неї самої вже теж )

Слава Богу вона залишилась жива й здорова, а бути в політиці можна і не в ранзі Президента.
Юля зробила для України й українців стільки, що стільки не зробив жоден український політик за період Незалежності, Юля вже зайняла в історії Незалежної України вже своє НАЙПОЧЕСНІШЕ місце (За період з 2000 по 2015 р.р. - це 100%, не побоюсь сказати ці високі слова)
.........................
ЗІ: №2 Оберуть в США Трампа і побачиш, як зменшиться увага до України й до Сх. Європи Побачиш тоді свої власні перспективи на території Одеси і Півдня України взагалі.
Ненависних тобі шароварників ти ще згадаєш не раз.
Путін покаже тобі ( а як не Путін, то Сєчин, чи хтось інший), що життя - дуже багатогранне і воно зводиться не тільки до вигула собак на березі Чорного моря.
.
Хоча варіанти є: вчасно виїхати за кордон.
Всерівно тебе з Україною й Українцями нічого не поєднує.
( крім комфортного житття на територіях, захищених з Півночі ментально і продовольчо тими ж ненависними тобі українцями-шароварниками).
Жити комфортно можне де завгодно, хоч в Хайфі, хоч на Брайноні. Там теж є морські береги для вигула собак. І зовсім не обов"язково жити в Одесі.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #20 : Квітня 05, 2016, 11:37:51 11:37 »
:gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.
Почитайте, якими епітетами супроводжуються коменатарі. 

Ненависть до всього питомо-українського, раніше приховувана як "захист Порошенка". Бо, мовляв, кращого нііж Порох на сьогодні нема, так що мовчки зціпте зуби,  терпіть і нєхуй. :gigi:

І зверніть увагу, Пороха захищають за будь-яку методу ті, хто виріс і народився в неукраїномовному середовищі)))

Може якось назву форума поміняти ?  :gigi:
Справжній Російськомовний Космополітичний Толерастичний Ліберастичний???
Форум СКМТЛ

Тобто, фактично форум тих, хто чистовипадково народився на території українців і змушений час від часу пристосовуватись під український менталітет, але потім, при перщій же нагоді почати вибудувувати масонський соціум.
Бумеранг, це ж тільки для тебе (та і всіх лівих) "ліберал" - лайка. То про що ти хочеш поговорити? Ну, от я комуняками лаюся, ти лібералами. І що? Зараз ліберали майже  :gigi: мають більшість у парламенті, і президентом в Україні також ліберал. Готуйся до позачергових парламентських, викладай ідеологію солідарістів чи хто там у тебе в пропозиціях. Обговоримо.  :smilie5:

Я не прихильник лібералів чи комуністів.
Але Україна з комуністами буде як райпотребспілка, чи обласний трест їдалень.
А от з лібералами ураїна зміниться і ментально і етнічно ( тобто, її не стане).
Україні не підходить ні те ні те.
Треба значний сектор недержавної економіки. Але при цьому базові сировинні галузі : гіриничодобувна, сільсько господарство, вугільна, нафтова, газова і т.п. мають бути частково державні, а частково під жорстким контролем держави.

Інакше Україні каюк. Бо Україна перетвориться як ліси закарпаття чи як території після видобутку бурштину. Або як багато орних земель, на яких вирощують переважно ріпак і сою.

Україна не може існувати без контролю над економікою ( як за державним сектором, так і за приватним).
Точно так само - як і будь-яка інша держава ( що само собою зрозуміло).
« Останнє редагування: Квітня 05, 2016, 11:43:37 11:43 від Бумеранг »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #21 : Квітня 05, 2016, 11:38:11 11:38 »
Цитувати
ЗІ: Да-да, про Юлю можеш не згадувати. Юля ж чітко сказала, що ні вона сама, ні будь-хто інший з її партії і фракції на будь-яку посаду в Уряді не претендують.

Бумеранг, кидай свою секту.
У Юльки полно смотрящих в Уряді, которые ей носят баблище.
Вот ещё одного призначили:

,,8:33 04.04.2016
Кабмин назначил Илыка заместителем министра здравоохранения

Кабинет министров Украины назначил Романа Илыка заместителем министра здравоохранения.

Такое решение закреплено постановлением правительство №235 от 30 марта.

Как сообщалось, на заседании правительства 23 марта было принято решение назначить Р.Илыка главой Государственной службы по лекарственным средствам (Гослекслужба), в то же время соответствующее распоряжение опубликовано не было.

Р.Илык в 2012-2014 гг. являлся народным депутатом, входил во фракцию "Батькивщина", был заместителем председателя комитета Верховной Рады по здравоохранению.''
http://interfax.com.ua/news/pharmacy/335434.html

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #22 : Квітня 05, 2016, 11:47:12 11:47 »
:gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.

Це каже рагуль, який голосує за агентшу фсб  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #23 : Квітня 05, 2016, 11:49:36 11:49 »
:gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.

Це каже рагуль, який голосує за агентшу фсб  :weep:

Рагулі - це хто такі? Розшифруй. Чого ти мене оособисто рагулем назвав?  :smilie11:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #24 : Квітня 05, 2016, 11:52:10 11:52 »
Рагулі - це хто такі? Розшифруй. Чого ти мене оособисто рагулем назвав?  :smilie11:

Тому що нормальна людина за тимошенку голосовати не буде. І якою треба бути падлюкою, будучи фанатом тої хуйловської суки, аби ще варнякати про антиукраїнськість.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #25 : Квітня 05, 2016, 12:05:00 12:05 »
:gigi:Подивіться, як пролазить "природня неукраїнськість" даного форума.
Почитайте, якими епітетами супроводжуються коменатарі. 

Ненависть до всього питомо-українського, раніше приховувана як "захист Порошенка". Бо, мовляв, кращого нііж Порох на сьогодні нема, так що мовчки зціпте зуби,  терпіть і нєхуй. :gigi:

І зверніть увагу, Пороха захищають за будь-яку методу ті, хто виріс і народився в неукраїномовному середовищі)))

Може якось назву форума поміняти ?  :gigi:
Справжній Російськомовний Космополітичний Толерастичний Ліберастичний???
Форум СКМТЛ

Тобто, фактично форум тих, хто чистовипадково народився на території українців і змушений час від часу пристосовуватись під український менталітет, але потім, при перщій же нагоді почати вибудувувати масонський соціум.



Смирись уже с мыслью что лучше Порошенко на данный момент никого нету. Тем более это не Тимошенко. А её "офшоры" ещё впереди. Приберегли поближе к выборам.  Хочешь мириться с этим "сцепив зубы". Пожалуйста. Ни кто тебе мешать не будет, но и оплачивать стоматолога после этого тоже не будет.
И ещё, по поводу " чистовипадково народився на території українців ". Выгляни на улицу. там уже 16 лет как 21-й век. И поэтому шаровары конечно штука хорошая, но исключительно на танцорах ансамбля Вирского.
Ну точно так же про Путина говорят. Скучно.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #26 : Квітня 05, 2016, 12:08:25 12:08 »
Рагулі - це хто такі? Розшифруй. Чого ти мене оособисто рагулем назвав?  :smilie11:

Тому що нормальна людина за тимошенку голосовати не буде. І якою треба бути падлюкою, будучи фанатом тої хуйловської суки, аби ще варнякати про антиукраїнськість.

ПЕРШ ЗА ВСЕ.

Ти ще занадто молодий і тому давати оцінку політикам сучасної України за 25 її років ти об"єктивно не здатен, хоч Тимошеко, хоч Ющенкові, хоч Януковичеві, хоч Порошенкові і т.д.

Історії Незалежної України ти толком не знаєш, думати аналізувати й співставляти різнопланові події й факти ти не схильний, в тебе інший тип мислення.
І навряд чи варто особисто тобі, копатися в політичних оцінках будь-кого чи будь-чого.

Я зараз говорю не про професію. Просто воно тобі не потрібне, це все не твоє.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #27 : Квітня 05, 2016, 12:09:56 12:09 »
ПЕРШ ЗА ВСЕ.

Ти ще занадто молодий і тому давати оцінку політикам сучасної України за 25 її років ти об"єктивно не здатен, хоч Тимошеко, хоч Ющенкові, хоч Януковичеві, хоч Порошенкові і т.д.

Історії Незалежної України ти толком не знаєш, думати аналізувати й співставляти різнопланові події й факти ти не схильний, в тебе інший тип мислення.
І навряд чи варто особисто тобі, копатися в політичних оцінках будь-кого чи будь-чого.

Я зараз говорю не про професію. Просто воно тобі не потрібне, це все не твоє.

Шо це було?  :smilie11:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #28 : Квітня 05, 2016, 12:13:06 12:13 »
ПЕРШ ЗА ВСЕ.

Ти ще занадто молодий і тому давати оцінку політикам сучасної України за 25 її років ти об"єктивно не здатен, хоч Тимошеко, хоч Ющенкові, хоч Януковичеві, хоч Порошенкові і т.д.

Історії Незалежної України ти толком не знаєш, думати аналізувати й співставляти різнопланові події й факти ти не схильний, в тебе інший тип мислення.
І навряд чи варто особисто тобі, копатися в політичних оцінках будь-кого чи будь-чого.

Я зараз говорю не про професію. Просто воно тобі не потрібне, це все не твоє.

Шо це було?  :smilie11:

НЛО  :smilie5:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #29 : Квітня 05, 2016, 01:00:05 13:00 »
Я не прихильник лібералів чи комуністів.
Але Україна з комуністами буде як райпотребспілка, чи обласний трест їдалень.
А от з лібералами ураїна зміниться і ментально і етнічно ( тобто, її не стане).
Україні не підходить ні те ні те.
Треба значний сектор недержавної економіки. Але при цьому базові сировинні галузі : гіриничодобувна, сільсько господарство, вугільна, нафтова, газова і т.п. мають бути частково державні, а частково під жорстким контролем держави.

Інакше Україні каюк. Бо Україна перетвориться як ліси закарпаття чи як території після видобутку бурштину. Або як багато орних земель, на яких вирощують переважно ріпак і сою.

Україна не може існувати без контролю над економікою ( як за державним сектором, так і за приватним).
Точно так само - як і будь-яка інша держава ( що само собою зрозуміло).
А контроль з боку держави - це що саме? Яким чином він реалізується у твоєї пропозиції?
І що означає "частково державні" у тебе?