Автор Тема: Я з задоволенням буду спостерігати як...  (Прочитано 3569 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #30 : Квітня 05, 2016, 01:05:08 13:05 »
... Юля вже зайняла в історії Незалежної України вже своє НАЙПОЧЕСНІШЕ місце (За період з 2000 по 2015 р.р. - це 100%, не побоюсь сказати ці високі слова) ...
Вже 3 місяця 2016 минуло, невже залишила політику бідолашна?
Цікаво ще як ти оцінюєш її місто в історії у період до входження в уряд Ющенка?  :smilie3:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #31 : Квітня 05, 2016, 01:06:40 13:06 »
... Юля вже зайняла в історії Незалежної України вже своє НАЙПОЧЕСНІШЕ місце (За період з 2000 по 2015 р.р. - це 100%, не побоюсь сказати ці високі слова) ...
Вже 3 місяця 2016 минуло, невже залишила політику бідолашна?
Цікаво ще як ти оцінюєш її місто в історії у період до входження в уряд Ющенка?  :smilie3:

Місце стало не таке почесне. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #32 : Квітня 05, 2016, 01:07:19 13:07 »
Юля зробила для України й українців стільки, що стільки не зробив жоден український політик за період Незалежності, Юля вже зайняла в історії Незалежної України вже своє НАЙПОЧЕСНІШЕ місце (За період з 2000 по 2015 р.р. - це 100%, не побоюсь сказати ці високі слова)

Тьху бля, виявляється звичайний дрочер  :at

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #33 : Квітня 05, 2016, 02:07:58 14:07 »
І зверніть увагу, Пороха захищають за будь-яку методу ті, хто виріс і народився в неукраїномовному середовищі)))



А Юлька виросла в якому середовищі?!  :smilie10:  В неї досi українська жахлива.
Порошенко принаймнi на 3/4 українець, а Юлька взагалi - нi, фейк з косою в вишиванцi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #34 : Квітня 05, 2016, 07:28:00 19:28 »
Знову бюторасне вилізло, макаку свою тулить.   :fp2 :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #35 : Квітня 05, 2016, 07:58:47 19:58 »
Знову бюторасне вилізло, макаку свою тулить.   :fp2 :weep:
Воно вже таке з себе зробило...
А де ii бойова коса?
Приiхала у Львiв, оголосити, що ii Хракцiя переходе в ОППОЗИЦIЮ...
Отакоi...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #36 : Квітня 05, 2016, 09:21:44 21:21 »
Знову бюторасне вилізло, макаку свою тулить.   :fp2 :weep:
Воно вже таке з себе зробило...
А де ii бойова коса?
Приiхала у Львiв, оголосити, що ii Хракцiя переходе в ОППОЗИЦIЮ...
Отакоi...
 :smilie7:

Фракція робить фрикції.  :laugh: :love:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #37 : Квітня 06, 2016, 09:10:11 09:10 »
Пожалуй и сюда копия:

"Охотніки на порохоботів" (всякі там кошкіни, лещенки, бутусови, касьянови, руденки і інша "ілітка"), в силу своєї умствєнной отсталості, не можуть зрозуміти, що їхня проблема не в порохоботах, а в них самих.
Своїми маніпуляціями і фейками, створенням віруальної реальності, вони деградували до стадії "дубового пня", який не реагує на факти.
І оці марення про "фабрики прохоботів", які атакують бідного лещенка (за те що він несе хню), про порохоботів, яких потім відчитує і звільняє порошенко, ще раз доводять, що ця "ілітка" - це грьобані шизофреніки, які перебуваючи в стані психічного недомагання, дають "цінні поради" про те, як правильно будувати країну.
Я анонім, який не дуже толерантний до читачів, який вживає ненормативну лексику і може когось послати відкритим текстом, але мене читають.
І читають не тому, що мені за це хтось платить. Впевнений, людям не цікаво читати платних ботів.
А читають тому, що навіть попри всі мої недоліки, мої читачі вважають, що я надаю об'єктивнішу, актуальнішу і правдивішу інформацію, ніж вся ця "високопрофесійна журналістська ілітка", яка насправді є ніякою не іліткою, а журналістським, професійним і людським ДНОМ.

(с) не мое

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #38 : Квітня 06, 2016, 09:27:51 09:27 »
зы:

Редакційна рада «Громадського телебачення» розглянула на своєму засіданні розслідування програми Слідство.Інфо, в якому мовиться про офшорні компанії президента України Петра Порошенка.

«Сюжетна лінія подій в Іловайську важлива для повного розуміння контексту подій, наведених у розслідуванні. Але стилістика подачі розслідування та надмірне використання архівних кадрів подій на сході України відволікає глядача від суті розслідування про офшори президента, зміщує сприйняття у площину емоцій», – мовиться у повідомленні «Громадського телебачення», опублікованому 5 квітня.

«Більш детальні коментарі фінансистів та юристів могли б глибше розкрити та пояснити наведений у розслідуванні фактаж. Але автори програми зазначають, що на момент підготовки матеріалу коментувати тему офшорів першої особи відмовилась значна частина експертів», – зазначається у повідомленні «Громадського телебачення».

За інформацією «Громадського ТБ», автори розслідувань на редакційній раді пообіцяли оприлюднити додаткові документи, які підтвердять факти, наведені у розслідуванні.

Редакційна рада – це дорадчий внутрішній орган «Громадського ТБ», який здійснює контроль за дотриманням редакційних стандартів, виконує функції омбудсмена всередині громадської організації, захищаючи права журналістів. Редакційна рада складається з шести співробітників «Громадського ТБ» і збирається за ініціативи членів самої ради у випадку виникнення питань, віднесених до її компетенції.

Журналісти-розслідувачі заявляють, що президент України Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії. Про це йдеться у розслідуванні Анни Бабінець «Подвійне життя президента» для програми «Слідство.Інфо» на Громадському, оприлюдненому 3 квітня.

Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ), які отримало німецьке видання Süddeutsche Zeitung і поділилося з колегами з Міжнародного консорціуму дослідницької журналістики (International Consortium of Investigative Journalists) та OCCRP (Проект з розслідування корупції й організованої злочинності), партнером якої є «Слідство.Інфо».

Репортери із 76 країн опрацювали понад 11 мільйонів документів щодо офшорних компаній та їхніх власників. Вони повідомляють, що знайшли важливу інформацію щодо 12 чинних чи колишніх лідерів держав світу.

Порошенко заявляє, що він відійшов від управління активами компанії Roshen, доручивши це відповідним консалтинговим та юридичним компаніям. Крім того, він очікує, що ці компанії «нададуть вичерпні пояснення для української та міжнародної преси».

http://www.radiosvoboda.org/content/news/27656223.html

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #39 : Квітня 06, 2016, 11:10:48 11:10 »





Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #40 : Квітня 06, 2016, 12:04:40 12:04 »
Задайте у пошук "досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії"  :smilie3:
Причому офшори створені у серпні 2014, а договір щодо трасту підписаний у січні 2016. То чому саме таке формулювання?
Про те, що активи передані у 2014 в управління звісно видання знають. І про те, що Рошен у 2014 вже готувався до продажу, також знають.
З чого складається Рошен також знають
Цитувати
Головний офіс Корпорації розташований у м. Київ, Україна. До складу Корпорації входять українські фабрики (Київська, Кременчуцька, дві виробничі площадки у м. Вінниця); дві виробничі площадки Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також Вінницький молочний завод, який забезпечує фабрики корпорації натуральною високоякісною молочною сировиною.
Ну писали б, що офшори треба заборонити.  :smilie7: Тобто заводити в Україну гроші з офшорів та виводити в них. Логічним є тоді також заборона мати рахунок у інший країні. Сплачені податки з доходу чи ні - не має значення. Можна таке написати? Можна  :smilie3: Багато що можна написати на будь якій політичний/ідеологічний смак. Але навіщо часову вісь вигинати? 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #41 : Квітня 06, 2016, 12:10:11 12:10 »
(click to show/hide)
На сайті Громадського таке -
Цитувати
Редакційна рада відзначає суспільну важливість теми розслідування «Подвійне життя президента» та розглянула його на предмет дотримання редакційних стандартів:

Сюжетна лінія подій в Іловайську важлива для повного розуміння контексту подій, наведених у розслідуванні. Але стилістика подачі розслідування та надмірне використання архівних кадрів подій на сході України відволікає глядача від суті розслідування про офшори президента, зміщує сприйняття у площину емоцій.

Більш детальні коментарі фінансистів та юристів могли б глибше розкрити та пояснити наведений у розслідуванні фактаж. Але автори програми зазначають, що на момент підготовки матеріалу коментувати тему офшорів першої особи відмовилась значна частина експертів.

Автори розслідувань на Редакційній раді пообіцяли оприлюднити додаткові документи, які підтвердять факти, наведені у розслідуванні.

Громадське має стати майданчиком для пояснення змісту документів Panama Papers та якісної дискусії довкола теми офшорів перших осіб задля уникнення маніпуляцій та непорозумінь у медіа.

Офшори – ключова тема для українського суспільства, це механізм, який систематично використовується українськими політиками та бізнесом задля уникнення оподаткування та приховування статків.

Редакційна рада - це дорадчий внутрішній орган Громадського ТБ, який здійснює контроль за дотриманням редакційних стандартів, виконує функції омбудсмена всередині громадської організації, захищаючи права журналістів.

Редакційна рада складається з шести співробітників Громадського ТБ та збирається за ініціативи членів самої ради у випадку виникнення питань, віднесених до  її компетенції.
Виділене - це прекрасно. Має? Хай стає.
Але от це - "Автори розслідувань на Редакційній раді пообіцяли оприлюднити додаткові документи, які підтвердять факти, наведені у розслідуванні" якось не вражає. То Гпан доведе, що Порошенко відволікався від війни на створення офшорів? 

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #42 : Квітня 06, 2016, 09:30:57 21:30 »
Вылитые наши журноламеры:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #43 : Квітня 07, 2016, 12:34:09 00:34 »
Вылитые наши журноламеры:


Ахуєнна.  :hot:


PS. Не пропарсив тілько про свинарник і про пластичну хєрургію.  :smilie11:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #44 : Квітня 07, 2016, 08:09:25 08:09 »
+++ а я і про шоумена.

мабуть пластична - то бєлоснєжка і сім гномів.

а от про шахтарів - то що?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #45 : Квітня 07, 2016, 09:13:59 09:13 »
Вылитые наши журноламеры:


Ахуєнна.  :hot:


PS. Не пропарсив тілько про свинарник і про пластичну хєрургію.  :smilie11:

Принцесса и соловей.
Про пластику - не знаю.

зы: шахтеры видимо гномы. особенно в диснеевской трактовке.

Шоумен - Карабас-Барабас

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #46 : Квітня 07, 2016, 09:38:53 09:38 »
Пластика - це напевно або "Казка про втрачений час" Шварца, там діти у старих перетворювались, або у Андерсена щось про перетворення дітей (декількох синів)  у птах було. Про кількість не пам'ятаю, але яка різниця  :smilie3:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #47 : Квітня 07, 2016, 09:39:42 09:39 »
Пластическая хирургия - волк и семеро козлят.
А что за хлеб с ЛСД?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #48 : Квітня 07, 2016, 02:24:26 14:24 »
Пластическая хирургия - волк и семеро козлят.
А что за хлеб с ЛСД?

колобок, йоу
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Я з задоволенням буду спостерігати як...
« Reply #49 : Квітня 07, 2016, 02:27:00 14:27 »

зы: шахтеры видимо гномы. особенно в диснеевской трактовке.


у рамштайнівській. У рамштайнівській трактовці  :super:
... і хай Росія згине як держава