Автор Тема: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.  (Прочитано 1184 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« : Квітня 07, 2016, 10:22:05 10:22 »

Ющенко предложил двухпалатный парламент, чтобы выйти из-под зонтика

,,Ющенко убежден, что конституционные изменения станут последним шагом в ликвидации остатков тоталитаризма в Украине, стабилизируют работу государственной власти, устранят избыточную концентрацию и дублирование властных полномочий.
 
«В настоящее время политические силы, которые приходят в украинский парламент, в лице двух-трех людей, по сути, могут делать зонтик над всей системой не только исполнительной власти, но и над другими институтами государства», - сказал Президент. В качестве примера он назвал прецеденты политического давления парламента на Национальный банк, Фонд госимущества, систему органов прокуратуры и судебную власть. «Под партийный принцип попала вся система государственного строя», - констатировал Ющенко.
 
Объясняя преимущества двухпалатного парламента, Президент отметил, что верхняя палата могла бы обеспечить стабильную работу государственных институтов и лишить ее политической окраски, а нижняя палата - формировать исполнительную власть, принимать законы и заниматься политической деятельностью.
 
При этом глава государства отверг тезис о том, что двухпалатный парламент присущ исключительно странам с федеральным устройством.

Предложение главы государства, в частности предусматривает уменьшение количества народных депутатов,  :smiley24:
 полную отмену депутатской неприкосновенности,  :smiley24:
 разделения парламента на верхнюю и нижнюю палаты.
 
https://focus.ua/country/37910/
« Останнє редагування: Квітня 07, 2016, 10:43:55 10:43 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #1 : Квітня 07, 2016, 10:27:25 10:27 »
Депутат Верховной рады 5-го созыва от фракции Партии регионов Михаил Чечетов критикует идею введения двухпалатного парламента, сообщает пресс-служба регионалов.

Чечетов отмечает, что в последнее время оппозиция начала вбрасывать в общество "пробные камни" с идеей двухпалатного парламента. "При этом умышленно замалчивается тот факт, что двухуровневый парламент подразумевает федеративное устройство страны", - считает депутат.

Кроме того, Чечетов отмечает нежелание оппозиции проводить соответствующую реформу местного самоуправления, а в этом случае, по его мнению, неизбежен дисбаланс ветвей власти в сторону президентской.


Спикер Рады Александр Мороз не согласился с предложением  Президента заявив, что введение двухпалатного парламента приведет к авторитаризму в Украине.

Лидер блока БЮТ Юлия Тимошенко также выступила против идеи введения двухпалатного парламента: "Это свойственно федеративным государствам. Мы - унитарное государство, нам не нужно двухпалатного парламента". По ее словам, даже в тех государствах с унитарной формой устройства, в которых двухпалатный парламент сохранился как историческая традиция, он себя не оправдал.

В свою очередь, лидер Компартии Петр Симоненко считает инициативы Президента о создании двухпалатного парламента началом территориального раздела Украины.
« Останнє редагування: Квітня 07, 2016, 10:46:00 10:46 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #2 : Квітня 07, 2016, 10:49:42 10:49 »
 :smilie5:
В тоже время, предложение украинского президента положительно оценили представители Евросоюза. По словам председателя делегации межпарламентского сотрудничества ЕС-Украина Адриана Северина, такая идея вряд ли может вызвать у европейцев удивление, поскольку во многих государствах ЕС существует именно такая система.

"Двухпалатный парламент очень трудно сделать коррумпированным, сложнее на него давить, его сложнее контролировать. Поэтому он является сильнее и независимее… Кроме этого, каждый закон обдумывать дважды – не такая уж и плохая идея", – считает Северин.  :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #3 : Квітня 07, 2016, 10:51:36 10:51 »
И так во всём остальном.
Баба-яга Юляха всегда против.
И ЕС ей не нужен, и НАТО, только бабло.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #4 : Квітня 07, 2016, 11:57:56 11:57 »
ЗЛАТА !

А НАХУЯ ТИ ТУТ ПИШЕШ ПОСТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ???? ТИ Ж ПРЕКРАСНО ЗНАЄШ УКРАЇНСЬКУ !

Чи це твоя життєва принципова позиція ??? Двомовості хочеш?

.............
Юляху залиш в спокої. Юляха 03.03. 2010 року знята з посади Прем"єра і більше вона ні за що в цій пиздуватій противсіхнутій країні не відвовідає.

Так , зрозуміло ????????  :smilie11:
З того дня Юляха вже не займала в країні жодної державно-чиновницької посади.

ВІДТОДІ ПРОЙШЛО ВЖЕ 6 (ШІСТЬ) років, 2 з половиною з яких Юляха відсиділа(відлежала) в тюремній лікарні.

Все тобі зрозумло, Злато?
 Не користуйся російською мовою тут і впевнено посилай нахуй тих, хто її вживає.
« Останнє редагування: Квітня 07, 2016, 12:01:11 12:01 від Бумеранг »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #5 : Квітня 07, 2016, 12:24:44 12:24 »

Ющенко: ніхто не хоче і пальцем торкнутися до реформи села
28.03.2009 | 00:02


Президент України Віктор ЮЩЕНКО вважає, що аграрний сектор України потребує реформування.

«Головна проблема державної урядової політики на селі – це нездійснення реформ. Немає більш нереформованого сектору, аніж сільське господарство», – сказав Президент, зазначивши, що, зокрема, це стосується ринку землі.

За словами глави держави, сьогодні земля виводиться з сільськогосподарського обігу та відбувається чорна торгівля землею, попри дію мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

Президент наголосив, що в Україні ніхто не хоче «і пальцем торкнутися до реформи села». «Це хороший грунт для корупції – нереформування», – сказав він.

В.ЮЩЕНКО зазначив, що питання реформування аграрного сектору не може бути питанням політичної кон`юнктури та популізму, а має регулюватися чіткими інтересами суб`єктів господарювання і давати змогу аграрному сектору максимально реалізувати свої можливості.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #6 : Квітня 07, 2016, 12:25:33 12:25 »
А кто у нас против рынка земли?
Правильно, Юляха!
,,Юлія Тимошенко: «Батьківщина» ніколи не допустить, щоб українську землю перетворили на товар.'''
« Останнє редагування: Квітня 07, 2016, 12:29:25 12:29 від злата »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #7 : Квітня 07, 2016, 12:42:28 12:42 »
А кто у нас против рынка земли?
Правильно, Юляха!
,,Юлія Тимошенко: «Батьківщина» ніколи не допустить, щоб українську землю перетворили на товар.'''

Уяви собі , Злато, не тільки Юляха, а й особисто я сам, а також тисячі дрібних фермерів, а також мільйони українських селян ТЕЖ проти так званого " РИНКУ ЗЕМЛІ"

Я не фермер, не селянин, але не хочу щоб українські селяни й фермери зубожіли й шукали потім собі роботи десь в Канаді.
Я не хочу що нові землевласники - неукраїнці почали б завозити в Україну  китайську чи  в"єтнамську робочу силу, я хочу що Україна залишалась такою як є.
Я , Злато, українець, а не російськомовний єврей, мені не треба Україна неукраїнська, в якій живе хто завгодно і просто приносить пприбуток працюючи на олігархат за мізерну долю.

Тому я проти "ринку землі", я за жорсткий державний контроль за тим, хто чим засіває землі, хто який має з того прибуток і найголовніше, за розмірами доходів від сіль.г. і за способами і характером їх розподілу.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #8 : Квітня 07, 2016, 07:00:56 19:00 »
А кто у нас против рынка земли?
Правильно, Юляха!
,,Юлія Тимошенко: «Батьківщина» ніколи не допустить, щоб українську землю перетворили на товар.'''

Уяви собі , Злато, не тільки Юляха, а й особисто я сам, а також тисячі дрібних фермерів, а також мільйони українських селян ТЕЖ проти так званого " РИНКУ ЗЕМЛІ"

Я не фермер, не селянин, але не хочу щоб українські селяни й фермери зубожіли й шукали потім собі роботи десь в Канаді.
Я не хочу що нові землевласники - неукраїнці почали б завозити в Україну  китайську чи  в"єтнамську робочу силу, я хочу що Україна залишалась такою як є.
Я , Злато, українець, а не російськомовний єврей, мені не треба Україна неукраїнська, в якій живе хто завгодно і просто приносить пприбуток працюючи на олігархат за мізерну долю.

Тому я проти "ринку землі", я за жорсткий державний контроль за тим, хто чим засіває землі, хто який має з того прибуток і найголовніше, за розмірами доходів від сіль.г. і за способами і характером їх розподілу.
Комуняка. Левее самого Ленина!
Тот хоть провозглашал : ,,Пролетарии всех стран, соединяйтесь!""
А этот: ,,Украина - для этнических украинцев''
И ненавязчиво так про евреев намекает.
И хочет колхозы.
Кошмарррр!
« Останнє редагування: Квітня 07, 2016, 07:07:07 19:07 від злата »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33496
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #9 : Квітня 07, 2016, 07:30:24 19:30 »
Макака - соска хуйла, що тут багато балакати.  :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #10 : Квітня 07, 2016, 08:20:39 20:20 »
Юлія Тимошенко і японські лисиці

Що головне в головному дарі нашої героїні – це дар перетворення людей притомних на сомнамбул, які мають снити на яву. Ні за яких обставин не включати свій розум, а йти туди, куди вказуватиме воля нашої лисиці. А судячи з її чудесного омолодження – перевертня.

Цю технологію у своїй політичній кар'єрі в масовому масштабі Юлія Володимирівна застосовувала щонайменше тричі. Це її фірмовий стиль.

Тут ми вестимемо мову не про її жарти, локальні експерименти із навіювання, які стосувалися тих чи інших одиноких осіб. Все це лишень дрібні забави, якими Юлія Володимирівна просто забавляється. Про всіх цих Бабів-Парасок чи гіперполітологів, яких перетворює на кошенят. Я вже писав про її дивну здатність перетворювати всіх, хто до неї наближається, із шаблезубих політичних тигрів на двозубих зайчиків у окулярах, що харчуються не м'ясом, а виключно зеленню. Вона дійсно на персональному рівні володіє цим (за Фрейдом) "кастраційним" даром – я з цікавістю спостерігав, як всі її політичні побратими та посестри в обов'язковому порядку проходили через цю насправді кардинальну, проте для них непомітну ініціацію. Вони вливаються в ряди її прихильників-соратників, однак обов'язково перестають бути самостійними фігурами. Хіба що втечуть в самоволку, як от Турчинов. Однак він настільки складна і темна особистість, що про нього варто написати окремо.

Отож про які три великі кампанії з навіювання йдеться?

Першою дійсно персональною кампанією, яка мала дійсно вражаючі масштаби, де в самому епіцентрі спецоперації була Юлія Володимирівна, була підготовка до її другого прем'єрства 2007 року, вибуховий успіх партії "Батьківщина". На дострокових парламентських виборах 2007 року "Батьківщина" отримала 30,71% голосів у Верховній раді. Це був її апогей. ЇЇ – Юлії Володимирівни – апогей. Виборці, а особливо виборчині, гронами висіли на балконах зал та будинків – лишень би хоч краєчком ока побачити "нашу Юлю", нашу Жанну Д'Арк. Обожнювання "Юлі" за помахом чарівної палички перетворювалося на культ. А подекуди і зовсім в істерію – "або Юля, або смерть". Що і було справжньою метою тих політтехнологів, які організовували її психоделічні тури Україною. Хоча, звісно, головним гравцем була саме вона – дар є даром, його не сховаєш, його не забереш. Після масового спілкування з нею логіка її прихильників просто відключалася. І з ними можна було "делать з нами что хош". А тут і домовленості з Путіним про захмарну ціну на газ, і викопування тогочасного невдахи-П'єро з політики, і хіхікання над ще одним, на її думку, невдахою – Саакашвілі – на пару з Путіним, який акурат тоді прасував своїми танками Грузію та точив кров з Грузії, а тут і громадянка Юлія, якій вдалося безнаказано тримати за руки все РНБО навесні 2014, щоб не дай Бог хто здуру не почав опиратися "безкровній" анексії Криму. Коли розум спить, то все можна. Люди-сомнамбули не здатні ні усвідомити все це психоделічне марево, яке їм демонструють, ні запам'ятати його на майбутнє, ні зробити хоч якісь подальші висновки – знову ж на майбутнє.

Другою дійсно персональною кампанією, яка мала просто вражаючі масштаби, де в самому епіцентрі спецоперації була Юлія Володимирівна, як на мене, була шалена істерія довкола епідемії грипу 2009 року. Досі не зрозуміло що це було – чи дійсно епідемія, чи масштабне відпрацьовування політичної технології. Сьогодні багато хто торочить про гібридну війну і т.д. Як на мене, то в Україні наймасштабніше технологію цієї гібридної війни було відпрацьовано взимку 2009 року, коли пів країни одягнули у антиінфекційні маски і змусили цуратися один одного. Суспільство просто розпорошили – до найменших часток. Це був фантастичний експеримент. Не гірший від набагато локальніших експериментів з "Білим братством" 1991 року Юрія Крівоногова та істерією "Русской весны" Владіміра Путіна 2013 року. Причому ниточки, як на мене, тягнуться з одного місця – з старого КГБ та його експериментів з масовою свідомістю. Чи не репетицією це було? Причому набагато масштабнішою, ніж два попередньо згадані ексцеси, які стосувалися лише певних груп людей і певних регіонів. І у центрі мати-рятівниця Юлія Володимирівна, наша Жанна Д'Арк. Залишається тільки запитання – репетицією чого це було і чому тоді чи у 2010 році воно не спрацювало. Поставили на інших. Можливо.

Підходимо до третьої кампанії, яка має дійсно вражаючі масштаби, де в самому епіцентрі спецоперації знову є Юлія Володимирівна, цього разу, щоправда, приховано, точніше – настільки у центрі, що ми цього навіть не бачимо. Це трагічна кампанія викрадення, судилища і порятунку поза всіма сумнівами відважної Надії Савченко. Але перед тим – дуже важлива теза: Пишучи цей акапіт тексту, я не пишу про Надію Савченко, а про Юлію Тимошенко. Повторюю ще раз – це текст ніяк – підкреслюю "ніяк" – не стосується персонально Савченко, а тільки Тимошенко. Бо розумію, який ґвалт (свідома істерика, звісно) розпочнеться – особливо з огляду на події останніх днів і годин.

І у цьому місці ми маємо розмежувати:

Долю Надії Савченко як людини. Це Трагедія самої Надії, її матері та сестри, рідних.

Долю Надії Савченко як відважної людини і патріота України. Ця доля в руках самої Савченко. Тут вирішує тільки вона.

Долю Надії Савченко як політика. Ця доля не лише в руках Надії Савченко, але й багатьох інших – від Путіна до Меркель, але найбільше у руках Юлії Тимошенко. Тут Надія Савченко не має повної свободи дій. Ба більше, є загроза використання її поза її волею. Однак і тут вона може сказати своє посутнє слово.

Так от, "облом" Юлії Володимирівни на Майдані Гідності, коли вона з ув'язнення одразу полинула на Майдан, щоб зловили золоту птаху удачі, та отримала одкоша, дещо її остудив. Вона зрозуміла, що люди на Майдані Гідності інші, доросліші, не діти зразка першого Майдану, що вони не лише дивляться але і бачать, що вони думають. Це був не її контингент. Для них вона не була Жанною Д'Арк. Юлія Володимирівна взяла паузу. Роззирнулася довкола, щоб зорієнтуватися.

І тоді сталося те, що сталося – розпочалася трагічна і звитяжна епопея Надії Савченко – Епопея і Трагедія жінки, яка справді нагадує Епопею та Трагедію Жанни Д'Арк. Чи пам'ятаєте справжню історію Жанни Д'Арк? Чи розумієте, що кандидату на французький трон Жанна Д'Арк була потрібна будь-якою ціною? Чи Жюстіна Д'Арк – ім'я і особа не важливі. Чи розумієте, що якщо б її не було, то її б сконструювали спритні політикани як от граф Робер де Бодрікор? Чи розумієте, що для дофіна Карла VII вона була лише інструментом а не самодостатньою особою? Чи розумієте, що вони використовували цю наївну дівчину абсолютно цинічно чи політично доцільно, якщо хочете? Чи розумієте, що для того ж дофіна вогнище у Руані, на якому її спалили, було найкращим результатом. Ну а потім – беатифікація, визнання святою і т. д... Всі дивіденди її "рятівникові" – дофіну. А їй довічна слава. Ну от – і Надія Савченко стає депутатом Верховної ради від "Батьківщини", депутатом Парламентської асамблеї Ради Європи – кампанія набуває світового розголосу. І дійсно, Надія Савченко стає українською Жанною Д'Арк.

Однак залишається чимале "але". При чому тут Юлія Тимошенко. Неначе й ні при чому – просто рятує посестру... В ситуації, коли черговий невдатний П'єро борюкається з панамськими офшорами... Її двадцяти семилітня реінкарнація ненав'язливо миготить за мужнім образом Надії Савченко. І вже годі відрізнити – де Надія, а де Юля, тобто лисиця. Рівень емоцій зашкалює – половина нації у розпачі, путінське судилище невідворотне, порятунку немає і не буде, вирок наперед передбачений.


http://blogs.pravda.com.ua/authors/voznyak/57066c9924a3f/
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #11 : Квітня 07, 2016, 08:55:53 20:55 »
Рецепты Юлинького успеха  :smilie5:

Пока живут на свете хвастуны,
Мы прославлять судьбу свою должны.
Какое небо голубое!
Мы не поклонники разбоя!
На хвастуна не нужен нож,
Ему немножко подпоешь
И делай с ним, что хошь.


 Покуда живы жадины вокруг,
Удачи мы не выпустим из рук.
Какое небо голубое!
Мы не поклонники разбоя:
На жадину не нужен нож,
Ему покажешь медный грош
И делай с ним, что хошь.


Пока живут на свете дураки,
Обманывать нам, стало быть, с руки.
Какое небо голубое!
Мы не поклонники разбоя:
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #12 : Квітня 07, 2016, 08:56:59 20:56 »
ЗЛАТА !

А НАХУЯ ТИ ТУТ ПИШЕШ ПОСТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ???? ТИ Ж ПРЕКРАСНО ЗНАЄШ УКРАЇНСЬКУ !

Блядь, "дацєнт тупой", скільки можна повторяти: "злада" - це бригада. Їх там мінімум троє-четверо і пишуть вони різними мовами і стилями.  :an

PS. А тімашонка все одно пизда очката і місце їй на параші.  :ae
« Останнє редагування: Квітня 07, 2016, 09:00:16 21:00 від Адам Жоржович »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #13 : Квітня 07, 2016, 08:59:40 20:59 »
Спасибо, reema!
Отличная статья!
Браво, пан  Возняк!

Я же говорю, учителя у Юляхи и у Володьки одни и те же.
-----------
Раньше Юлькиным ,,котом Базилио'' был Турчинов.
Интересно, а кто сейчас?
Немырррря?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #14 : Квітня 07, 2016, 09:01:10 21:01 »
Раньше Юлькиным ,,котом Базилио'' был Турчинов.
Интересно, а кто сейчас?
Немырррря?
:smiley24:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #15 : Квітня 07, 2016, 09:01:17 21:01 »
ЗЛАТА !

А НАХУЯ ТИ ТУТ ПИШЕШ ПОСТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ???? ТИ Ж ПРЕКРАСНО ЗНАЄШ УКРАЇНСЬКУ !

Блядь, "дацєнт тупой", скільки можна повторяти: "злада" - це бригада. Їх там мінімум троє-четверо і пишуть вони різними мовами і стилями.  :an
Так, хватит мне комплименты сыпать.
А то заброшу форум и уйду в литературу.
Писателем. :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #16 : Квітня 07, 2016, 09:02:12 21:02 »
Так, хватит мне комплименты сыпать.
А то заброшу форум и уйду в литературу.
Писателем. :smilie5:
Можно совмещать...
 :bv

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #17 : Квітня 07, 2016, 09:02:15 21:02 »
ЗЛАТА !

А НАХУЯ ТИ ТУТ ПИШЕШ ПОСТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ???? ТИ Ж ПРЕКРАСНО ЗНАЄШ УКРАЇНСЬКУ !

Блядь, "дацєнт тупой", скільки можна повторяти: "злада" - це бригада. Їх там мінімум троє-четверо і пишуть вони різними мовами і стилями.  :an
Так, хватит мне комплименты сыпать.
А то заброшу форум и уйду в литературу.
Писателем. :smilie5:

Підете звичайно. Коли (а точніше якщо) злізете з кадировських хуїв.  :smiley14:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #18 : Квітня 07, 2016, 09:16:56 21:16 »
ЗЛАТА !

А НАХУЯ ТИ ТУТ ПИШЕШ ПОСТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ???? ТИ Ж ПРЕКРАСНО ЗНАЄШ УКРАЇНСЬКУ !

Блядь, "дацєнт тупой", скільки можна повторяти: "злада" - це бригада. Їх там мінімум троє-четверо і пишуть вони різними мовами і стилями.  :an
Так, хватит мне комплименты сыпать.
А то заброшу форум и уйду в литературу.
Писателем. :smilie5:

Підете звичайно. Коли (а точніше якщо) злізете з кадировських хуїв.  :smiley14:
Жоржович, про тебе написали у газеті.
,,Бабуин-извращенец в прямом эфире схватил журналистку за грудь (видео)''

Отутоньки: http://www.segodnya.ua/world/Babuin-izvrashchenec-v-pryamom-efire-shvatil-zhurnalistku-za-grud-463015.html
Що ти там витворяєш у Г'америках?
Вертайся назад, додому, в американську клітку,
Спілкуйся з бабуїнами, бо люди тебе все одно не розуміють.
Я тебе не розумію, американський бабуін.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #19 : Квітня 07, 2016, 10:44:22 22:44 »
 :smilie5:Реема -злата, цитує й любується старим масоном Тарасом Возняком ( тобто підарасом напівєвреєм чи тим хто з євреями поріднений інакше б не був би б він масоном). :smilie5:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #20 : Квітня 07, 2016, 10:48:32 22:48 »
:smilie5:Реема -злата, цитує й любується старим масоном Тарасом Возняком ( тобто підарасом напівєвреєм чи тим хто з євреями поріднений інакше б не був би б він масоном). :smilie5:

А Юля не єврейка, нє?  :smilie10:  Прiзвище Тимошенко - в неї вiд чоловiка, нiчого українського в нiй нема.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #21 : Квітня 07, 2016, 10:54:30 22:54 »
:smilie5:Реема -злата, цитує й любується старим масоном Тарасом Возняком ( тобто підарасом напівєвреєм чи тим хто з євреями поріднений інакше б не був би б він масоном). :smilie5:

А Юля не єврейка, нє?  :smilie10:  Прiзвище Тимошенко - в неї вiд чоловiка, нiчого українського в нiй нема.

Це в тобі нема нічого українського.
Ти російськомовна єврейка, ще й пишеш чомусь під двома ніками.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33496
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #22 : Квітня 07, 2016, 11:00:49 23:00 »
:smilie5:Реема -злата, цитує й любується старим масоном Тарасом Возняком ( тобто підарасом напівєвреєм чи тим хто з євреями поріднений інакше б не був би б він масоном). :smilie5:

Бюторасне, в чому проблеми ? Макаку ні в хер не ставлять ?

Так це ще для неї добре, скоро в Качанівку поїде досиджувати.  :weep:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #23 : Квітня 07, 2016, 11:02:29 23:02 »
:smilie5:Реема -злата, цитує й любується старим масоном Тарасом Возняком ( тобто підарасом напівєвреєм чи тим хто з євреями поріднений інакше б не був би б він масоном). :smilie5:

А Юля не єврейка, нє?  :smilie10:  Прiзвище Тимошенко - в неї вiд чоловiка, нiчого українського в нiй нема.

Це в тобі нема нічого українського.
Ти російськомовна єврейка, ще й пишеш чомусь під двома ніками.

 :bp
Звичайно.

Юлька - сумiш армянки, росiянки i єврейки, українка вона фейкова. Але це було б нiчого, якби вона не була така брехуха i iнтригантка, i не здала Україну другу Вовi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #24 : Квітня 07, 2016, 11:07:32 23:07 »
Тимоха в опасТносте !!!!
Адепт ее секты Бумеранг озабочен еврейским вопросом !!!!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #25 : Квітня 07, 2016, 11:13:33 23:13 »
:smilie5:Реема -злата, цитує й любується старим масоном Тарасом Возняком ( тобто підарасом напівєвреєм чи тим хто з євреями поріднений інакше б не був би б він масоном). :smilie5:

Бюторасне, в чому проблеми ? Макаку ні в хер не ставлять ?

Так це ще для неї добре, скоро в Качанівку поїде досиджувати.  :weep:


Иди ка ты дружок в бан денька на 3 а то уже монитор замахалась вытирать от твоей слюны
Нарушение п 4. правил форума.

Тебе вже час відправити на хую досиджуавати. Але  ще краще - в пизду на переробку.
« Останнє редагування: Квітня 07, 2016, 11:46:20 23:46 від Дрейк »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #26 : Квітня 07, 2016, 11:15:05 23:15 »
:smilie5:Реема -злата, цитує й любується старим масоном Тарасом Возняком ( тобто підарасом напівєвреєм чи тим хто з євреями поріднений інакше б не був би б він масоном). :smilie5:

А Юля не єврейка, нє?  :smilie10:  Прiзвище Тимошенко - в неї вiд чоловiка, нiчого українського в нiй нема.

Це в тобі нема нічого українського.
Ти російськомовна єврейка, ще й пишеш чомусь під двома ніками.

 :bp
Звичайно.

Юлька - сумiш армянки, росiянки i єврейки, українка вона фейкова. Але це було б нiчого, якби вона не була така брехуха i iнтригантка, i не здала Україну другу Вовi.

Ти українка навіть і не фейкова. Ти взагалі не зрозуміло що.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #27 : Квітня 08, 2016, 08:26:47 08:26 »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #28 : Квітня 08, 2016, 05:09:43 17:09 »


 :pooh_lol:
« Останнє редагування: Квітня 08, 2016, 05:51:04 17:51 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Как Юлька ,,тащила'' нас в Европу.
« Reply #29 : Квітня 08, 2016, 05:43:11 17:43 »
ЗЛАТА !

А НАХУЯ ТИ ТУТ ПИШЕШ ПОСТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ???? ТИ Ж ПРЕКРАСНО ЗНАЄШ УКРАЇНСЬКУ !

А ти нахуя взагалі пишеш? Ти ж прекрасно можеш просто мовчати і не гавкати.