Автор Тема: Дівчата і хлоп'ята! Яценюк оголосив про свою відставку.  (Прочитано 7596 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
То Ви правду знаєте?  :smilie7: А казали що не знаєте. Ви це серйозно? Ну давайте тоді одразу посилання.

Ніхто її не знає окрім тих кому треба знати. Про що я і кажу - справжні причини відставки нам невідомі і ніхто не буде пояснювати. Тому радіти чи сумувати - дурне діло.
Ну, от нам з Вами треба знати  :smilie3:
Чи природною була участь Батьківщини чи Ляшка у коаліції? От на Вашу думку.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
То Ви правду знаєте?  :smilie7: А казали що не знаєте. Ви це серйозно? Ну давайте тоді одразу посилання.

Ніхто її не знає окрім тих кому треба знати. Про що я і кажу - справжні причини відставки нам невідомі і ніхто не буде пояснювати. Тому радіти чи сумувати - дурне діло.

А що тут знати, МВФ заморозив виплати по траншам ще з серпня, Лагард прямо i чiтко сказала чому. Не дає кредити МВФ - не дає нiхто, системнi реформи не можуть далi просуватись.

A Демчишини, Абрамявичуси, Кононенки... це вже мєлочi.
Так хто гальмує реформи, що зазначені у коаліційній угоді?  :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Кубив: Порошенко распустит Раду, если ВР на этой неделе не сформирует коалицию и Кабмин

Представитель президента Украины Петра Порошенко в Верховной Раде Степан Кубив сообщил, что глава государства распустит парламент в случае, если ВР на этой неделе не сформирует коалицию и новый Кабинет министров. Об этом Кубив сказал в ходе заседания Согласительного совета парламента.

"Президент Украины Петр Порошенко отметил, что уже на этой неделе работа парламента должна получить новое правительство, новую коалицию, которые будут ориентированы на проведение реформ, имплементацию соглашения об ассоциации с ЕС, сотрудничество с Международным валютным фондом, борьбу с коррупцией, в другом случае парламент будет распущен", - подчеркнул он.

По словам Кубива, в свою очередь Порошенко сделает все возможное, чтобы ускорить формирование коалиции и правительства.

http://politkuhnya.info/novosti/kubiv-poroshenko-raspustit-radu-esli-vr-na-etoi-nedele-ne-sformiruet-koaliciyu-i-kabmin.html
Це для НФ добрий стимул. Дехто там вже висловився про неготовність голосувати за новий уряд. Це я про Юрія Березу, наприклад.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
То Ви правду знаєте?  :smilie7: А казали що не знаєте. Ви це серйозно? Ну давайте тоді одразу посилання.

Ніхто її не знає окрім тих кому треба знати. Про що я і кажу - справжні причини відставки нам невідомі і ніхто не буде пояснювати. Тому радіти чи сумувати - дурне діло.



А що тут знати, МВФ заморозив виплати по траншам ще з серпня, Лагард прямо i чiтко сказала чому. Не дає кредити МВФ - не дає нiхто, системнi реформи не можуть далi просуватись.

A Демчишини, Абрамявичуси, Кононенки... це вже мєлочi.
Так хто гальмує реформи, що зазначені у коаліційній угоді?  :smilie7:

Для подальших траншiв МВФ умова  була - виведення економiки з тiнi, вiддiлення бiзнесу вiд полiтики. За економiку вiдповiдальний прем'єр i цього виконано не було. Абромавичус взбрикнув тому що йому набридло бути ширмою.
Не зможе виконати Гройсман, пiде i вiн, i потопить остаточно президента. Але захiд згодний мати справу з тим, хто бере на себе вiдповiдальнтсть, а не перекладає її на iнших.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
О!
У появилось мнение моего любимого Киселева, который Евгений.  :love:
...
Правительственная коалиция развалилась, все жаждут отставки премьера. В новую коалицию даже готова войти и проголосовать за совершенно другого кандидата, которого предложат другие, фракция «Народного фронта» — партии, в списке которой на выборах первым номером стоял Яценюк. По сути, партия отмежевывается от своего лидера — беспрецедентный случай в истории украинского парламентаризма....
Взагалі-то за закликом Яценюка. От не вірю, що він не розуміє позицію Яценюка. То навіщо таке пише?
Яценюк переконує НФ у тому, що треба йти у нову коаліцію ... та готуватись до позачергових парламентських за новим виборчим законодавством. Чи не очевидно це? Він же ж фактично прямо каже про таке. А Євген Кисільов начебто не дурень, ... але все ж таки росіянин  :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
Так хто гальмує реформи, що зазначені у коаліційній угоді?  :smilie7:

Звичайно популiсти, але ж народ цього не розумiє, бо вони не злазять з екранiв ТВ олiгархiчних ЗМI. I вони першi хто побiжить до Путiна, аби не виконувати тiльки жорсткi умови МВФ.

« Останнє редагування: Квітня 11, 2016, 01:14:48 13:14 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Для подальших траншiв МВФ умова  була - виведення економiки з тiнi, вiддiлення бiзнесу вiд полiтики. За економiку вiдповiдальний прем'єр i цього виконано не було. Абромавичус взбрикнув тому що йому набридло бути ширмою.
Не зможе виконати Гройсман, пiде i вiн, i потопить остаточно президента. Але захiд згодний мати справу з тим, хто бере на себе вiдповiдальнтсть, а не перекладає її на iнших.
Та ясно що відповідає, але необхідної підтримки у парламенті не має. І не отримуючи підтримки навіть частини БПП пропонує БПП самому створити нову коаліцію. Ще і сам йде у нову коаліцію. Як на мене, бездоганно.
Подивимось ще на склад нового уряду та перші голосування.
Гройсман чи Яценюк буде уряд очолювати - один фіг, важливо як буде голосувати парламент за узгоджені у коаліційній угоді рішення. Тобто як буде голосувати парламентська більшість, що сформує уряд.
Як на мене, то у Яценюка шикарна зараз позиція. У Порошенка - нормальна. Робить що можна у ситуації, коли фракція його імені не підтримує його пропозицію.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Цитувати
Так хто гальмує реформи, що зазначені у коаліційній угоді?  :smilie7:

Звичайно популiсти, але ж народ цього не розумiє, бо вони не злазять з екранiв ТВ олiгархiчних ЗМI. I вони першi хто побiжить до Путiна, аби не виконувати тiльки жорсткi умови МВФ.
Ну от нормально виглядала б коаліція БПП, НФ та Самопоміч. Ідеологічно вони потужно перетинаються. І начебто популістів там ... обмаль  :smilie3:
То чому голосів не було за майже половину урядових законопроектів? Чи 70%  :smilie3:
Цитувати
05.06.2015
Прем'єр поскаржився на неголосування щодо реформи системи держфінансів
70% законопроектів, які вносяться урядом, сформованим коаліцією, не голосуються в парламенті. Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні під час години запитань до уряду, передає кореспондент РБК-Україна.
 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
(click to show/hide)
Ну, перша п'ятірка Самопомочі майже вся виключена з фракції  :smilie3: То треба все ж таки обережніше ставитися до виборців, які проголосували за Самопоміч.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Злата, я у Вас в ігнорі?
Ні !!!!
На ваше запитання відповідаю.
Я - За молодь.
Придивляюсь до Найема, Лещенко, Заліщук, Ганну Гопко, Шабуніна, Юрчишина і їх друзів.
На них покладаю свої надії.
А зараз підтримую Пороха.
Вважаю, що він працює щиро на Україну.
Як може, на межі своїх можливостей.
Клічко Віталіка і Володимира теж  поважаю.
На сьогодні - так. :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Я - За молодь.
Придивляюсь до Найема, Лещенко,

Ото даремно. Придивлятися до журналіста-повії?  :smilie2:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
Я - За молодь.
Придивляюсь до Найема, Лещенко, Заліщук, Ганну Гопко, Шабуніна, Юрчишина і їх друзів.
На них покладаю свої надії.
...
Ну хай би згадані журналісти хоча б опікувались тим, щоб не голосували чужими картками. Була ними зазначена така тема. Але для цього треба не пропускати голосування.
Найєм - "На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній - 111, відсутній - 54" 
Лещенко - "На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній - 115, відсутній - 50"
Шабунін? А чому? Там стільки вже проявилось, що якось вже не хочеться придивлятися.
Юрчишин, у сенсі Демальянс? Чому з Гриценко на вибори пішли?
Ну, тітки ... хай будуть, можна ще придивлятися  :smilie3: Більш-менш, але Гопко шла першим номером у Самопомочі та була виключена з фракції. То не знала список кого очолювала?
Заліщук -  :smiley23: Спочатку (4 рази) голосувала за по 4057, у підсумку утрималась :gigi: 16 разів голосували  :eyes:
« Останнє редагування: Квітня 12, 2016, 10:35:50 10:35 від аматорка »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
...
Я - За молодь.
Придивляюсь до Найема, Лещенко, Заліщук, Ганну Гопко, Шабуніна, Юрчишина і їх друзів.
На них покладаю свої надії.
...
Ну хай би згадані журналісти хоча б опікувались тим, щоб не голосували чужими картками. Була ними зазначена така тема. Але для цього треба не пропускати голосування.
Найєм - "На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній - 111, відсутній - 54" 
Лещенко - "На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній - 115, відсутній - 50"
Шабунін? А чому? Там стільки вже проявилось, що якось вже не хочеться придивлятися.
Юрчишин, у сенсі Демальянс? Чому з Гриценко на вибори пішли?
Ну, тітки ... хай будуть, можна ще придивлятися  :smilie3: Більш-менш, але Гопко шла першим номером у Самопомочі та була виключена з фракції. То не знала список кого очолювала?
Заліщук -  :smiley23: Спочатку (4 рази) голосувала за по 4057, у підсумку утрималась :gigi: 16 разів голосували  :eyes:

Обираю з тих, які є .
Вони на сьогодні - найкращі !
А ваші пропозиції ?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ще Южаніна з ,,Садомомочі'' мені подобається.
Може, в парламенті  є разумна молодь,  яку я не знаю.
Придивляюсь, коли є вільна хвилинка.  :smilie1:

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча


А они два года делят портфели.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079


 Но ссылку на этот фб никто не видел.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Но ссылку на этот фб никто не видел.

Кому надо - тот видел.
Те, кто делит портфели и их прихвостни конечно не видели, они кроме бабла ничего не видят.
https://www.facebook.com/zoyakazanzhy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005435178044&fref=ts
« Останнє редагування: Квітня 12, 2016, 04:07:54 16:07 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Yevheniy Kuzmenko
17 хв. ·

Вернулся из Рады. Депутаты двух предполагаемых коалиционных фракций тыняются туда-сюда - пока несколько главных дядь "перетирают" все на Банковой. Удивляются Гройсманову упрямству, раздражаются гройсмановыми хотелками. Тыняются (даже не слоняются) и часть предполагаемых министров. К ним подходят, поздравляют. "Министры" кисло улыбаются. Понимают, что может быть такой фальстарт, что завтра будут не поздравлять, а издеваться.


"Народный фронт" теперь может откинуться в кресле и с едва заметной улыбкой на устах спрашивать:

- Ну? И что? Какие проблемы? Мы-то все сделали. Арсений заявление об отставке написал? Написал. Мы на горло своей песне наступили? Наступили. Четко свои кандидатуры предложили? Предложили. Это государственническая позиция? Государственническая. И? Стоило весь сыр-бор затевать, если вы сами не можете между собой разобраться?


Ну, конечно, злорадства вслух они не выказывают - морщат лоб,говорят о коллапсе государства, если Президент и его команда не прекратят внутренние дрязги...

Но чувство удовлетворения проскальзывает. И, я считаю, поделом: такого беспомощного переговорного процесса от Банковой я и не припомню. Сопли пополам с хотелками и ревностью. Белужьи вопли и поджатые в обиде губы.


Фу. А еще медиа-магнат, латифундист, заводчик и еще много чего. Тоже мне - опытный переговорщик....
Quo Vadis

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
"Народный фронт" теперь может откинуться в кресле и с едва заметной улыбкой на устах спрашивать:

- Ну? И что? Какие проблемы? Мы-то все сделали. Арсений заявление об отставке написал? Написал.

 :an

Дивись нижче

Цитувати
У Генеральній прокуратурі України підтвердили існування кримінального провадження за фактом отримання прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком 3 млн дол. хабара...

Інформацію було надано у відповідь на запит народного депутата Дмитра Добродомова. Зазначено, що провадження було прийнято в ГПУ 15 березня нинішнього року та зареєстровано. Зараз триває розслідування.
http://ua.112.ua/polityka/u-hpu-pidtverdyly-isnuvannia-rozsliduvannia-za-faktom-otrymannia-yatseniukom-3-mln-dol-khabara-304490.html

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
(click to show/hide)



в рашу туда  :fuck:
Quo Vadis

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча

Дивись нижче

Цитувати
У Генеральній прокуратурі України підтвердили існування кримінального провадження за фактом отримання прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком 3 млн дол. хабара...

Інформацію було надано у відповідь на запит народного депутата Дмитра Добродомова. Зазначено, що провадження було прийнято в ГПУ 15 березня нинішнього року та зареєстровано. Зараз триває розслідування.
http://ua.112.ua/polityka/u-hpu-pidtverdyly-isnuvannia-rozsliduvannia-za-faktom-otrymannia-yatseniukom-3-mln-dol-khabara-304490.html



Сеня, твой дом тюрьма!  :laugh:
« Останнє редагування: Квітня 12, 2016, 11:02:58 23:02 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
...  :fuck:

I мені смішно ;D

Яценюк i компанія скидали "кримінальну владу" Януковича.

А тепер сам Яценюк фігурує у кримінальному провадженні про отримання хабара.
 

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
нє митьем так катаньем 


ти вивчив нашу рідненьку мову  ;D :tease:
Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
...  :fuck:
I мені смішно ;D
Яценюк i компанія скидали "кримінальну владу" Януковича.
А тепер сам Яценюк фігурує у кримінальному провадженні про отримання хабара.
Поки що... це лише ПIДОЗРА...
А це означе, що Яценюк... мiг бути причетний, а мiг i не бути.
Для ГПУ... головне ДОВЕСТИ (в Судi), що саме Кроль мав тi 3 лями за Концерн РРТ.
А от це... в ГПУ... щось не надто виходить...
Останнi гучнi справи по хабарям... надто швидко розсипалися.
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
Цитувати
У Генеральній прокуратурі України підтвердили існування кримінального провадження за фактом отримання прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком 3 млн дол. хабара...

Інформацію було надано у відповідь на запит народного депутата Дмитра Добродомова. Зазначено, що провадження було прийнято в ГПУ 15 березня нинішнього року та зареєстровано. Зараз триває розслідування.
http://ua.112.ua/polityka/u-hpu-pidtverdyly-isnuvannia-rozsliduvannia-za-faktom-otrymannia-yatseniukom-3-mln-dol-khabara-304490.html
Саме "за фактом"? Чи це література?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
Яценюк i компанія скидали "кримінальну владу" Януковича.

А тепер сам Яценюк фігурує у кримінальному провадженні про отримання хабара.
Молодець, слів "за фактом" не пишеш.
Ну а так, підозрювати може кожний, от Саакашвілі також підозрює. Сподіваюсь, це він звернувся до ГПУ з підозрою. Хоч якісь дії  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ще Южаніна з ,,Садомомочі'' мені подобається.
Може, в парламенті  є разумна молодь,  яку я не знаю.
Придивляюсь, коли є вільна хвилинка.  :smilie1:
Южаніна за списком БПП пройшла. Ну і, вона у 1965 народилась. Яка ж це молодь?  :smilie3:
Молодь - це Найєм чи Гончаренко.
Рік народження - не критерій ні разу для політика. Тільки результати голосування в ВР  :smilie5:
Якщо перший раз йде в парламент - кіт щось у мішку. Тому тільки пропорційна виборча система.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Yevheniy Kuzmenko
17 хв. ·

Вернулся из Рады. Депутаты двух предполагаемых коалиционных фракций тыняются туда-сюда - пока несколько главных дядь "перетирают" все на Банковой. Удивляются Гройсманову упрямству, раздражаются гройсмановыми хотелками. Тыняются (даже не слоняются) и часть предполагаемых министров. К ним подходят, поздравляют. "Министры" кисло улыбаются. Понимают, что может быть такой фальстарт, что завтра будут не поздравлять, а издеваться.


"Народный фронт" теперь может откинуться в кресле и с едва заметной улыбкой на устах спрашивать:

- Ну? И что? Какие проблемы? Мы-то все сделали. Арсений заявление об отставке написал? Написал. Мы на горло своей песне наступили? Наступили. Четко свои кандидатуры предложили? Предложили. Это государственническая позиция? Государственническая. И? Стоило весь сыр-бор затевать, если вы сами не можете между собой разобраться?


Ну, конечно, злорадства вслух они не выказывают - морщат лоб,говорят о коллапсе государства, если Президент и его команда не прекратят внутренние дрязги...

Но чувство удовлетворения проскальзывает. И, я считаю, поделом: такого беспомощного переговорного процесса от Банковой я и не припомню. Сопли пополам с хотелками и ревностью. Белужьи вопли и поджатые в обиде губы.


Фу. А еще медиа-магнат, латифундист, заводчик и еще много чего. Тоже мне - опытный переговорщик....
Не знаю, что лучше.
Договариваться или действовать так ,как Януковичи
Тыкнуть жирным пальцем в харю и тем самым назначить и министров, и премьер-министра.

На таком мы уровне развития, молодая демократия.
Наверхах пытаются тырить, а народ уже не быдло, начинает диктовать свои условия.
Что хорошо.