Автор Тема: Що треба розуміти під словом реформи в Україні?  (Прочитано 2452 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Що треба розуміти під словом реформи в Україні?

Як потрібно проводити реформи?

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Країні потрібен інший настрій та інші методи, а ці методи неможливі, коли нема іншого відношення до людей.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Реформи - це на прикладі нової патрульної поліції. Ще треба суди, прокуратуру, ЖКХ, полікліники... Все треба реформувати. Як казав Саакашвілі - ми закрили санепідемстанцї, бо вони лише брали гроші з людей, ніякої реальної користі з них не було. От так треба і у нас. Все що заважає - викинути к чортовій матері.

Але все те буде ні до чого якщо не почнемо реформувати свідомість людей. От тут у нас реальний глухий кут. Мало що змінилося.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27318
Реформи - це на прикладі нової патрульної поліції. Ще треба суди, прокуратуру, ЖКХ, полікліники... Все треба реформувати. Як казав Саакашвілі - ми закрили санепідемстанцї, бо вони лише брали гроші з людей, ніякої реальної користі з них не було. От так треба і у нас. Все що заважає - викинути к чортовій матері.

Але все те буде ні до чого якщо не почнемо реформувати свідомість людей. От тут у нас реальний глухий кут. Мало що змінилося.

Поддерживаю по всем пунктам

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Дякую, div.

Обличчя наших реформ - то не президент і не кабінет міністрів. Яскраво демонструє реформи лише Верховна Рада. Це представницький орган, він дуже точно відображєає настрої в суспільстві.

Вибори президента - це трохи інше, бо обираємо з 2-3-4 кандидатур, а парламент - це десятки партій, і тут кожен голосує так як вважає за потрібне, і саме ВР віддзеркалює стан суспільства.

Я був шокований коли Рада просто похєріла все що підготував кабмін у лиці Квіташвилі. Всі реформи охорони здоров'я, які намагався здійснити цей "варяг", зійшли нанівець, комітет ВР з охорони здоров'я під головуванням Ольги Богомолець просто не вислухали його, а це одна з найголовніших тем у реформі. Я не знаю що з цим робити.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27318
Дякую, div.

Обличчя наших реформ - то не президент і не кабінет міністрів. Яскраво демонструє реформи лише Верховна Рада. Це представницький орган, він дуже точно відображєає настрої в суспільстві.

Вибори президента - це трохи інше, бо обираємо з 2-3-4 кандидатур, а парламент - це десятки партій, і тут кожен голосує так як вважає за потрібне, і саме ВР віддзеркалює стан суспільства.

Я був шокований коли Рада просто похєріла все що підготував кабмін у лиці Квіташвилі. Всі реформи охорони здоров'я, які намагався здійснити цей "варяг", зійшли нанівець, комітет ВР з охорони здоров'я під головуванням Ольги Богомолець просто не вислухали його, а це одна з найголовніших тем у реформі. Я не знаю що з цим робити.

Да, это откровенное скотство со стороны медмафии. Самое хреновое что народ это поддерживает по сути.
Что делать хз. Думаю надо какимто макаром радикально лишить эту камарилью финансирования. Может тогда они вынуждены будут согласится на реформирование.
Запретить рекламу медпрепаратов, ввести уголовку за "неуставные" платежи в больницах, прессовать по полной.
Вот опять - отложили голосование по кабмину, камни преткновения как думаеш какие? Минкульт и МОЗ.
Казалось бы, вторые чистый убыток, а первый так давно ликвидировать надо. Не, видно дохрена там денег бродит

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Будь-якi реформи наступають боляче хвiст чиїмось iнтересам, зацiкавленi особи втрачають схеми  та грошi, якi були налагодженi i функцiонували роками, десятирiччами.. . I тому вiдбувається шалений спротив, i реформи йдуть так туго.

Квіташвилі -  людина внесистемна, "чужа", мiг би справдi реформувати систему, якби йому дали, але в нього нема смiливостi i харизми Мiхо, Богомолець же - типовий представник "старої" української елiти, яка якщо й зацiкавлена в реформах, то так щоб жодним чином не постраждали їх особистi бiзнес-iнтереси (чого звичайно бути не може), тобто насправдi зацiкавлена в iмiтацiї реформ, а не справжнiх реформах.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Дякую, div.

Обличчя наших реформ - то не президент і не кабінет міністрів. Яскраво демонструє реформи лише Верховна Рада. Це представницький орган, він дуже точно відображєає настрої в суспільстві.

Вибори президента - це трохи інше, бо обираємо з 2-3-4 кандидатур, а парламент - це десятки партій, і тут кожен голосує так як вважає за потрібне, і саме ВР віддзеркалює стан суспільства.

Я був шокований коли Рада просто похєріла все що підготував кабмін у лиці Квіташвилі. Всі реформи охорони здоров'я, які намагався здійснити цей "варяг", зійшли нанівець, комітет ВР з охорони здоров'я під головуванням Ольги Богомолець просто не вислухали його, а це одна з найголовніших тем у реформі. Я не знаю що з цим робити.

Да, это откровенное скотство со стороны медмафии. Самое хреновое что народ это поддерживает по сути.
Что делать хз. Думаю надо какимто макаром радикально лишить эту камарилью финансирования. Может тогда они вынуждены будут согласится на реформирование.
Запретить рекламу медпрепаратов, ввести уголовку за "неуставные" платежи в больницах, прессовать по полной.
Вот опять - отложили голосование по кабмину, камни преткновения как думаеш какие? Минкульт и МОЗ.
Казалось бы, вторые чистый убыток, а первый так давно ликвидировать надо. Не, видно дохрена там денег бродит

Фiнансування позбавили ВЖЕ, i стосується це не тiльки медичної сфери, а взагалi (бо в iнших сферах - все майже теж саме, саботаж).
Траншi МВФ не надходять з серпня саме через вiдсутнiсть справжнiх реформ (iмiтацiя бiльш не проходить  :smilie3:)
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Траншi МВФ не надходять з серпня саме через вiдсутнiсть справжнiх реформ (iмiтацiя бiльш не проходить  :smilie3:)

А можна процитувати ту вашу заяву Лагард? А то якось невдобно, багато піздежа без конкретики.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
«Я обеспокоена тем медленным прогрессом, который демонстрирует Украина, в улучшении государственного управления, в борьбе с коррупцией и в снижении влияния корыстных интересов на политику.
При отсутствии заметных усилий, чтобы придать новый толчок реформам в управлении государством и борьбе с коррупцией, сложно представить, что поддерживаемая МВФ программа будет продолжаться и в дальнейшем и будет успешной.
Украина рискует вернуться к практике неудачных экономических шагов, которых и так хватало в ее недавней истории. Жизненно важно, чтобы сейчас действия лидеров Украины вернули государство на обнадеживающий путь реформ», — заявила Лагард.

http://www.capital.ua/ru/news/60346-lagard-dopuskaet-prekraschenie-programm-mvf-v-ukraine

Дурнувата "елiта" чомусь вирiшила, що це якийсь жарт, i їх особисто це не стосується, а когось iншого. Через це й виникла полiтична криза.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2016, 08:16:09 20:16 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Чому ВР не захотiлa Яреську, хоча президент пропонував? Саме через це, бо вона не готова враховувати їх особистi хатєлки.
Не захотiли усi 5 фракцiй, до речi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
reema, де ваша цитата?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
reema, де ваша цитата?

Яка саме? Заяву з наведеної вище цитати Лагард робила в лютому, по факту траншiв нема вже з лiта, весь час вiдкладались.
Остання заява МВФ тут:


В МВФ озвучили ожидания от нового Кабмина
http://korrespondent.net/world/worldabus/3667395-v-mvf-ozvuchyly-ozhydanyia-ot-novoho-kabmyna


Prosperity is based on people and ideas

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Будь-якi реформи наступають боляче хвiст чиїмось iнтересам, зацiкавленi особи втрачають схеми  та грошi, якi були налагодженi i функцiонували роками, десятирiччами.. . I тому вiдбувається шалений спротив, i реформи йдуть так туго.

Квіташвилі -  людина внесистемна, "чужа", мiг би справдi реформувати систему, якби йому дали, але в нього нема смiливостi i харизми Мiхо, Богомолець же - типовий представник "старої" української елiти, яка якщо й зацiкавлена в реформах, то так щоб жодним чином не постраждали їх особистi бiзнес-iнтереси (чого звичайно бути не може), тобто насправдi зацiкавлена в iмiтацiї реформ, а не справжнiх реформах.


Верховенство права і повинно бути відновленням справедливості. Людство тому і існує, що в усіх формаціях мусили старатись враховувати почуття справедливості і судом максимально відновлюватись. Інакше справедливість буде відновлюватись повстаннями. Проблема в тому, що ми народжуємось з багатьма якщо можна  так назвати програмами і обминути їх в побудові держави неможливо.  Не будете їх враховувати - танцюйте на граблях до посиніння.  Продовження роду, почуття свободи,  почуття справедливості , почуття захищеності  -  одні з найбільш базових речей на рівні фізіології, які необхідно враховувати.

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Чому ВР не захотiлa Яреську, хоча президент пропонував? Саме через це, бо вона не готова враховувати їх особистi хатєлки.
Не захотiли усi 5 фракцiй, до речi.
Це дуже яскраве свідчення того, що все скорумповане.
Петро повинен!!!! поставити ультиматум, а не вибирати різних жидів для договорняків. Або Яресько або перевибори і Яреська. У них не повинно бути вибору крапка

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Коли ми будемо мати ВР та уряд , які інтереси України відстоюватимуть, а не свій бізнес, тодi  можна буде сказати, що реформи вiдбулись.
А поки що... цього не видно, кожен тягне ковдру на себе.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2016, 11:24:09 23:24 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Що треба розуміти під словом реформи в Україні?


Тю, йопт, классика: "покращення життя вже зараз"

Поэтому все реформы обречены на недовльство манюпаса. Не то.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Реформи це наприклад підвищення комуналки
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27318
Реформи це наприклад підвищення комуналки

Нет, это не реформы, это даже не следствие реформ.
Это следствие конченной коммунальной системы

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Реформи це наприклад підвищення комуналки

Нет, это не реформы, это даже не следствие реформ.
Это следствие конченной коммунальной системы


Резкое повышение тарифов на газ - это следствие многомилиардных долгов госпредпредприятия Нафтогаз, а не потому что газ подорожал, он подешевел.. Но Юля когда-то подписала "переможний контракт", и долги накапливались много лет.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Коли ми будемо мати ВР та уряд , які інтереси України відстоюватимуть, а не свій бізнес, тодi  можна буде сказати, що реформи вiдбулись.
А поки що... цього не видно, кожен тягне ковдру на себе.


Питання в тому, коли ми будемо їх мати? І чи будемо мати взагалі...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Реформи це наприклад підвищення комуналки

Нет, это не реформы, это даже не следствие реформ.
Это следствие конченной коммунальной системы
А я думала наслідок переходу на ринкові ціни за газ, наприклад. Чи реформа це? Вкупі з субсидіями споживачам, а не продавцям, звісно.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Коли ми будемо мати ВР та уряд , які інтереси України відстоюватимуть, а не свій бізнес, тодi  можна буде сказати, що реформи вiдбулись.
А поки що... цього не видно, кожен тягне ковдру на себе.
Взагалі-то у ВР представлені різні ідеології.  :smilie7: І за заборону ринку землі голосують не тільки орендатори (за недорого) тій землі, а ще і просто ліві.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Що треба розуміти під словом реформи в Україні?

Як потрібно проводити реформи?
Проводити реформи слід зазначаючи їх конкретно для початку  :smilie3:
Наприклад децентралізація влади - це реформа. Діє у напрямку розвитку місцевого самоврядування. В ідеалі формування місцевих бюджетів повинне йти попереду формування державного бюджету. Як би маркер такий. Це як на мене  :smilie3:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Коли ми будемо мати ВР та уряд , які інтереси України відстоюватимуть, а не свій бізнес, тодi  можна буде сказати, що реформи вiдбулись.
А поки що... цього не видно, кожен тягне ковдру на себе.
Взагалі-то у ВР представлені різні ідеології.  :smilie7: І за заборону ринку землі голосують не тільки орендатори (за недорого) тій землі, а ще і просто ліві.

Нема в них ідеології, а є хапальнi рефлекси, крики про зраду, i пiар на токшоу себе коханих.
Iнакше як можна пояснити постiйне iгнорування важливих законiв, в тому числi т.з. "єврооптимiстами"? Для них чим гiрше - тим краще, тут я згодна з Тетяною.
(click to show/hide)
« Останнє редагування: Квітня 13, 2016, 02:42:01 14:42 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Коли ми будемо мати ВР та уряд , які інтереси України відстоюватимуть, а не свій бізнес, тодi  можна буде сказати, що реформи вiдбулись.
А поки що... цього не видно, кожен тягне ковдру на себе.
Взагалі-то у ВР представлені різні ідеології.  :smilie7: І за заборону ринку землі голосують не тільки орендатори (за недорого) тій землі, а ще і просто ліві.

Нема в них ідеології, а є хапальнi рефлекси, крики про зраду, i пiар на токшоу себе коханих.
Iнакше як можна пояснити постiйне iгнорування важливих законiв, в тому числi т.з. "єврооптимiстами"? Для них чим гiрше - тим краще, тут я згодна з Тетяною.


(click to show/hide)
Хай законопроект конкретний називає, а я вже сама на сайті ВР результати голосування подивлюсь та і текст законопроекту  :smilie7:
Хочеться конкретики .. у всьому.
Те, про що Чорновол каже, це по тендерам? А чому в 18.07 12 квітня?  Зачекала б 30 хвилин  :smilie3:
Ні, таким чином не піде. Просто "журналістський прийом".

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Раніше українці за "дешеву" комуналку сплачуваи в кредит всі разом. Причому навіть не знали що за відсотки.
Тобто 30% платили живими грошима, 70% оплачувалось з кредиту. Причому на кредит саджадися всі громадяни України ще й ненароджені.

Мені краще в банк піти та взяти кредит самостійно, я принаймні буду знати які в мене відсотки.
Або прикласти зусилля для мінізації витрат.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27318
Реформи це наприклад підвищення комуналки

Нет, это не реформы, это даже не следствие реформ.
Это следствие конченной коммунальной системы
А я думала наслідок переходу на ринкові ціни за газ, наприклад. Чи реформа це? Вкупі з субсидіями споживачам, а не продавцям, звісно.

Ну и причем цены на газ к ценам на электрику воду и квартплату?
С каких пор цены на закупку газа стали рыночными? Европейцы только стараются их такими сделать.
Я уже молчу про то что и внутриукраинского рынка газа просто не существует в природе.
Так с каких эти тарифы рыночные?

Субсидирование прямое конечно можно назвать реформой, но это реформа социалки, а не коммуналки

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
для того щоб отримати електрику спалюють газ
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%A2%D0%95%D0%A6
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Реформи це наприклад підвищення комуналки

Нет, это не реформы, это даже не следствие реформ.
Это следствие конченной коммунальной системы
А я думала наслідок переходу на ринкові ціни за газ, наприклад. Чи реформа це? Вкупі з субсидіями споживачам, а не продавцям, звісно.

Ну и причем цены на газ к ценам на электрику воду и квартплату?
С каких пор цены на закупку газа стали рыночными? Европейцы только стараются их такими сделать.
Я уже молчу про то что и внутриукраинского рынка газа просто не существует в природе.
Так с каких эти тарифы рыночные?

Субсидирование прямое конечно можно назвать реформой, но это реформа социалки, а не коммуналки

А отопление?
Когда Юлька подписала договор с Путиным, газ для Украины был самый дорогой в Европе, а для населения  - самый дешевый. Кто покрывал разницу?
Никто. Она ложилась в виде долга на Нафтогаз, т.е. на государство, и этот долг не погашен до сих пор. Россия целенаправленно вела Украину к банкротству, а Юля ей подмахивала, выдавая это за офигенную перемогу.
А теперь еще и пиарится на "слишком высоких" тарифах тварь косатая, и лоббирует ликвидацию ренты для своих дружков газовых магнатов, таких как Онищенко.
Prosperity is based on people and ideas