Автор Тема: Зрада одобрила снижение акциза на импортные б/у автомобили в 20-30 раз  (Прочитано 3959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Законопроектом предлагается вн временно с 1 января 2016 года до 31 декабря 2017 года
снизить ставки акцизного сбора на транспортные средства, бывшие в
употреблении.
В частности, предлагается снизить ставки акциза на бывшие в употреблении
автомобили до: 0,102 евро за 1 куб. см с  двигателем объемом до 1000 куб. см
(действующая ставка - 1,09-1,44 евро,); 0,063  евро для авто с двигателем объемом до 1500
куб см (сейчас - 1,37-1,76 евро); 0,267 евро - до 2200 куб. см (действующая ставка -
1,64-2,44 евро); 0,276 евро - до 3000 куб. см (сейчас - 2,21-4,99 евро); 2,209 евро для авто
с объемом двигателя свыше 3000 кубических сантиметров (сейчас - 3,33-4,99 евро).
« Останнє редагування: Квітня 12, 2016, 11:25:08 23:25 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Эххххх


"...Верховная Рада приняла за основу законопроект...", "Верховная Рада приняла в первом чтении законопроект..."

Тщательнее надо к информации, тщательнее... Не до конца одобрила пока.

 

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
у груздяші http://ukrpravda.net/index.php?action=profile;u=854
пукан рваньот, єслі прімут  во втором чтєніі.

Хотя, конєшно, нікаково второво чтєнія нє будєт
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Це мито всього 10% від розмитнення автомобіля, тобто авто 5000 дол розмитнення 5000 дол, мито 10% від 5000 тобто 500 пропонують зменшити з 500 до 400 дол.
Пірімога бл...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Це мито всього 10% від розмитнення автомобіля, тобто авто 5000 дол розмитнення 5000 дол, мито 10% від 5000 тобто 500 пропонують зменшити з 500 до 400 дол.
Пірімога бл...

Розмитнення - это мито и акциз. Уменьшают акциз. Надо уметь читать.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Це мито всього 10% від розмитнення автомобіля, тобто авто 5000 дол розмитнення 5000 дол, мито 10% від 5000 тобто 500 пропонують зменшити з 500 до 400 дол.
Пірімога бл...

Розмитнення - это мито и акциз. Уменьшают акциз. Надо уметь читать.

Там еще ПДВ гирей висит

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Це мито всього 10% від розмитнення автомобіля, тобто авто 5000 дол розмитнення 5000 дол, мито 10% від 5000 тобто 500 пропонують зменшити з 500 до 400 дол.
Пірімога бл...

Розмитнення - это мито и акциз. Уменьшают акциз. Надо уметь читать.

Там еще ПДВ гирей висит
ПДВ ніхто не відмінить, до поки ми не будемо в ЄС

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
ПДВ ніхто не відмінить, до поки ми не будемо в ЄС

А якщо будемо - тим більше не відмінять.

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
ПДВ ніхто не відмінить, до поки ми не будемо в ЄС

А якщо будемо - тим більше не відмінять.
воно просто відпаде в ЄС країни поміж собою не платять.
Для прикладу додам оплати в шольші привезених машин з герменії
PODSUMOWANIE OPŁAT.

tłumaczenie dokumentów: 100 zł

urząd celny: procent od wartości auta /3,1 lub 18,6 proc./

badanie techniczne: 100-200 zł

wydział komunikacji: 250 zł /tablice rejestracyjne/

RAZEM: ok. 450 zł /bez akcyzy/


PRZYKŁADOWE OBLICZENIE OPŁAT.

SEAT IBIZA /POWYPADKOWY/ 1,2 LITRA O WARTOŚCI 3.500 EURO

tłumaczenie dokumentów: 100 zł

urząd celny: 3,1 proc. x 14.875 zł /3.500 euro po kursie 4,25 zł/ = 461 zł

badanie techniczne: zwykłe /98 zł/, pokolizyjne /94 zł/ = 192 zł

wydział komunikacji: 250 zł /tablice/

RAZEM: ok. 1.000 zł



BMW 320 /BEZWYPADKOWY/ 2,2 LITRA O WARTOŚCI 3.500 EURO

tłumaczenie dokumentów: 100 zł

urząd celny: 18,6 proc. x 14.875 zł /3.500 euro po kursie 4,25 zł/ = 2.766 zł

badanie techniczne: zwykłe 98 zł

wydział komunikacji: 250 zł /tablice/

RAZEM: ok. 3.200 zł
акциз залишається найбільшою сумою і залежить від обьєму.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
ПДВ ніхто не відмінить, до поки ми не будемо в ЄС

А якщо будемо - тим більше не відмінять.
воно просто відпаде в ЄС країни поміж собою не платять.

Що значить "між собою не платять"? Там на більшість товарів є ПДВ, чим власне автомобілі такі особливі, що на них його не буде?

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
ПДВ ніхто не відмінить, до поки ми не будемо в ЄС

А якщо будемо - тим більше не відмінять.
воно просто відпаде в ЄС країни поміж собою не платять.

Що значить "між собою не платять"? Там на більшість товарів є ПДВ, чим власне автомобілі такі особливі, що на них його не буде?
при купівлі машини в якісь з країн єс ви уже там платите ПДВ, і не мусите його платити в своїй країні. поляк який купує машину в германії наприклад там платить ПДВ, і в польщі не мусить платити ПДВ. Так буде і з Україною, коли вступить в ЄС. Їдете в любу країну ЄС купуєте там машину сплативши пдв, і в Україні не платите ПДВ.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
при купівлі машини в якісь з країн єс ви уже там платите ПДВ, і не мусите його платити в своїй країні. поляк який купує машину в германії наприклад там платить ПДВ, і в польщі не мусить платити ПДВ. Так буде і з Україною, коли вступить в ЄС. Їдете в любу країну ЄС купуєте там машину сплативши пдв, і в Україні не платите ПДВ.

Ну зараз ж вони повертають ПДВ на товар, котрий вивозиться за межі ЄС, хіба ні?

ПДВ доведеться платити так чи інакше. І не всюди в ЄС він нижчий за український, до речі. У йобиків взагалі 27%, якщо віка нам не бреше.

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
при купівлі машини в якісь з країн єс ви уже там платите ПДВ, і не мусите його платити в своїй країні. поляк який купує машину в германії наприклад там платить ПДВ, і в польщі не мусить платити ПДВ. Так буде і з Україною, коли вступить в ЄС. Їдете в любу країну ЄС купуєте там машину сплативши пдв, і в Україні не платите ПДВ.

Ну зараз ж вони повертають ПДВ на товар, котрий вивозиться за межі ЄС, хіба ні?

ПДВ доведеться платити так чи інакше. І не всюди в ЄС він нижчий за український, до речі. У йобиків взагалі 27%, якщо віка нам не бреше.
Так ПДВ повертають, але це вже інша історія. Так пдв різний, він навіть різний в межах однієї країни на різні види товару. ПДВ платите завжди, що і де би ви не купили.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
ПДВ платите завжди, що і де би ви не купили.

І в цьому, власне, і був мій поінт: нікуди від цього ПДВ не сховатися, навіть в ЄС.  :gigi:

PS. На деякі речі в деяких країнах ПДВ все-таки не платиться: на ліки, пресу тощо. Але за тачки точно беруть, і беруть по-звірячому.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Шото я не пойму из вашей беседы.
Если в Германии Фриц Гансу продал свой старый авто то кто то из них платит ПДВ в бюджет? Шозах

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Шото я не пойму из вашей беседы.
Если в Германии Фриц Гансу продал свой старый авто то кто то из них платит ПДВ в бюджет? Шозах

Покупець, ні?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Шото я не пойму из вашей беседы.
Если в Германии Фриц Гансу продал свой старый авто то кто то из них платит ПДВ в бюджет? Шозах

Покупець, ні?

Не припомню уплаты каких то налогов мной при покупке машины.
Нашел какуюто статью про покупку машины в Германии, тоже про налоги ни полслова. Вообще никогда не слышал о ПДВ на подержаные товары

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Шото я не пойму из вашей беседы.
Если в Германии Фриц Гансу продал свой старый авто то кто то из них платит ПДВ в бюджет? Шозах
цікаве питання.
Наприклад Фріц маючи фірму купив нову машину в лізінг, відповідно він уже заплатив ПДВ, поки машина була в лізінгу він повернув собі пдв. Тепер продає Гансу і мусить добавити до вартості машини (а так як вони німці в герменії)+19% ПДВ, Ганс відповідно якщо має фірму теж собі відраху ПДВ, але якщо немає то буде змушений таки його заплатити.

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Шото я не пойму из вашей беседы.
Если в Германии Фриц Гансу продал свой старый авто то кто то из них платит ПДВ в бюджет? Шозах

Покупець, ні?

Не припомню уплаты каких то налогов мной при покупке машины.
Нашел какуюто статью про покупку машины в Германии, тоже про налоги ни полслова. Вообще никогда не слышал о ПДВ на подержаные товары
Ви яко приватна особа і неповинні чути, ви платити пдв завжди

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Народ, вы в показаниях не путайтесь. Накуа тут фирмы и лизинг.

Я покупаю подержаную машыну у Васи с рук, пользуюсь ею пять лет и продаю.

В каком месте я должен заплатить ПДВ и кому?
В Германии. В Украине такого точно нет (я не беру ввоз, только внутренние покупки)

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Народ, вы в показаниях не путайтесь. Накуа тут фирмы и лизинг.

Я покупаю подержаную машыну у Васи с рук, пользуюсь ею пять лет и продаю.

В каком месте я должен заплатить ПДВ и кому?
В Германии. В Украине такого точно нет (я не беру ввоз, только внутренние покупки)
ПДВ не буде, але буде інший податок

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Народ, вы в показаниях не путайтесь. Накуа тут фирмы и лизинг.

Я покупаю подержаную машыну у Васи с рук, пользуюсь ею пять лет и продаю.

В каком месте я должен заплатить ПДВ и кому?
В Германии. В Украине такого точно нет (я не беру ввоз, только внутренние покупки)
ПДВ не буде, але буде інший податок

Мы не говорим про другие, мы говорим про налог на добавленную стоимость, это довольно узкое понятие. Это даже не налог на продажу, который может быть. И не подоходный и не разнообразные сборы и поборы.
Если мне ктото найдет добавленную стоимость в подержаных вещах, в тч и машинах, то я поверю в возможность назначения ПДВ на старые машины в ЕС

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Если мне ктото найдет добавленную стоимость в подержаных вещах, в тч и машинах

Узяв таврію - залив повний бак - додав 100% вартості.  :gigi:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Це мито всього 10% від розмитнення автомобіля, тобто авто 5000 дол розмитнення 5000 дол, мито 10% від 5000 тобто 500 пропонують зменшити з 500 до 400 дол.
Пірімога бл...

Розмитнення - это мито и акциз. Уменьшают акциз. Надо уметь читать.

Там еще ПДВ гирей висит
ПДВ ніхто не відмінить, до поки ми не будемо в ЄС

навряд чи хтось з сучасників до цього доживе...

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Не припомню уплаты каких то налогов мной при покупке машины.
Нашел какуюто статью про покупку машины в Германии, тоже про налоги ни полслова. Вообще никогда не слышал о ПДВ на подержаные товары

"..
Если автомобиль принадлежал фирме, то в цене содержится ещё 19% налога на добавленную стоимость - НДС.
В объявлениях о продаже всегда указывается есть ли выделяемый НДС - "MwSt Ausweisbar".
Если НДС нет, то или ничего вообще не пишут, либо указывают, что товар продаётся согласно Параграфу 25а налогового кодекса - "Par. 25a"
.."

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Если автомобиль принадлежал фирме, то в цене содержится ещё 19% налога на добавленную стоимость - НДС.

Так і є. Причому "фірма" може бути з однієї людини. І податок розраховується від продажної ціни, а не від нової. І розмір податку залежить від країни. В НЛ, наприклад. 21%.

Іноді в оголошеннях так і пишуть "Export price". Це значить, що податок не включений, якщо хочеш купити такий автомобіль для себе в НЛ, то ще маєш доплатити 21%. Рідше буває навпаки, пишуть "податок можна повернути" (BTW aftrekbaar), якщо машину купуватимуть на іншу фірму, або на експорт.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Народ, я уже в который раз повторяю что говорю про продажу подержаных машин людьми, при чом тут фирма?
Фирма это уже юрлицо и там могут быть разные ньюансы с налогами.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Народ, я уже в который раз повторяю что говорю про продажу подержаных машин людьми, при чом тут фирма?
Фирма это уже юрлицо и там могут быть разные ньюансы с налогами.

Дуже багато машин на вторинному ринку продають лізінгові компанії та дрібні підприємці. Оголошення публікуються на тих самих дошках, де й приватні продавці. З точки зору покупця, ніякої різниці, купувати в дядька-особи, чи в дядька-фірми.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Народ, я уже в который раз повторяю что говорю про продажу подержаных машин людьми, при чом тут фирма?
Фирма это уже юрлицо и там могут быть разные ньюансы с налогами.

Дуже багато машин на вторинному ринку продають лізінгові компанії та дрібні підприємці. Оголошення публікуються на тих самих дошках, де й приватні продавці. З точки зору покупця, ніякої різниці, купувати в дядька-особи, чи в дядька-фірми.

Ну это понятно, потому как если фирму проставят на своих ценниках +20% то у них просто ничего не купят.
Меня интересует принципиальный вопрос - будет ли обязано физическое лицо после продажи б/у автомобиля, или шкафа, перечислить государству 20% от продажной цены?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
будет ли обязано физическое лицо после продажи б/у автомобиля, или шкафа, перечислить государству 20% от продажной цены?

Ні.