Автор Тема: Зустрічайте партію "які зібралися навколо мене"  (Прочитано 728 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Цитувати
"Я вважаю, що, виходячи з сьогоднішньої ситуації на Україні, вони майже неминучі в найближчі місяці", - заявив Саакашвілі.

При цьому Саакашвілі заявив, що на майбутніх виборах переможуть "молоді реформатори", які збираються в його команду.

"Сьогодні ті люди, які зібралися навколо мене - молоді реформатори, мають шанси виграти будь-які вибори в Україні. Про це знають представники місцевих кланів і олігархів, тому дуже нервують і вся їхня пропаганда спрямована проти мене", - резюмував він.

Є бажаючи проголосувати? На всяк випадок для Боровика та і самого Саакашвілі -
Цитувати
Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років.

Ну і, з місцевими щось у кандидата від Саакашвілі не вийшло. Цікаво, чому? Чи Боровик не з кола? Але його особисто підтримувався Саакашвілі.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
хоч я і голосую традиційно за правих. І швидше за все знову це зроблю. Я лише за те, щоби в нас з'явилась ще одна реформаторська політ. сила. Нехай відберуть в цієї компашки НФ-БПП та БЮТ побільше голосів. Бо розслабились вже. Сил нема.
... і хай Росія згине як держава

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
хоч я і голосую традиційно за правих. І швидше за все знову це зроблю. Я лише за те, щоби в нас з'явилась ще одна реформаторська політ. сила. Нехай відберуть в цієї компашки НФ-БПП та БЮТ побільше голосів. Бо розслабились вже. Сил нема.
Не зрозуміла, то будеш "за коло навколо мене" голосувати? Це конкретна пропозиція  :smilie3: Сформульована вичерпно. Хто буде у списку абсолютно неважливо. Його "грузинської команди" у списку поки не може бути через цитату з Конституції.
Ну і, не бачу БЮТ в компашці НФ-БПП  :smilie3:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
А кто у нас правые и что конкретно понимается под этим термином?
Может я не прав, но с советских времен так определяют разные нацорассистские партии фашисткого толка.
Для меня правые это те кого называют либералами и консерваторами, ближе к вторым. Но я уже писал что наши консерваторы и европейские это две большие разницы
Так что лучше не спользовать такие двусмысленные термины или надо по ходу их конкретизировать

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
"Я вважаю, що, виходячи з сьогоднішньої ситуації на Україні, вони майже неминучі в найближчі місяці", - заявив Саакашвілі.

При цьому Саакашвілі заявив, що на майбутніх виборах переможуть "молоді реформатори", які збираються в його команду.

"Сьогодні ті люди, які зібралися навколо мене - молоді реформатори, мають шанси виграти будь-які вибори в Україні. Про це знають представники місцевих кланів і олігархів, тому дуже нервують і вся їхня пропаганда спрямована проти мене", - резюмував він.

Є бажаючи проголосувати? На всяк випадок для Боровика та і самого Саакашвілі -
Цитувати
Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років.

Ну і, з місцевими щось у кандидата від Саакашвілі не вийшло. Цікаво, чому? Чи Боровик не з кола? Але його особисто підтримувався Саакашвілі.

з місцевими - це з ким? Кiдаловим, Голубовим та Трухановим?.. Було б дуже дивно, якби вийшло.
Боровик (хоча особисто менi вiн не подобається) набрав за три тижнi з нуля 30%, це бiльше нiж можна було сподiватись.
« Останнє редагування: Квітня 13, 2016, 06:56:11 18:56 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
А кто у нас правые и что конкретно понимается под этим термином?
Может я не прав, но с советских времен так определяют разные нацорассистские партии фашисткого толка.
Для меня правые это те кого называют либералами и консерваторами, ближе к вторым. Но я уже писал что наши консерваторы и европейские это две большие разницы
Так что лучше не спользовать такие двусмысленные термины или надо по ходу их конкретизировать

Свобода мабуть. Бо ПС, Укроп це чисто олiгархiчнi кишеньковi Бенiни проекти.
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
У нас нет правых партий в моем понимании. Они просто отсутствуют, ваапще

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Свобода мабуть. Бо ПС, Укроп це чисто олiгархiчнi кишеньковi Бенiни проекти.
ВО Свобода ліва партія. Соціал-націоналісти.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
з місцевими - це з ким? Кiдаловим, Голубовим та Трухановим?.. Було б дуже дивно, якби вийшло.
Боровик (хоча особисто менi вiн не подобається) набрав за три тижнi з нуля 30%, це бiльше нiж можна було сподiватись.
А що, Ківалов у Боровика голоси забрав?  :smilie3: Напевно все ж таки у Труханова.
Це Гурвіц у Боровика  8% забрав  :smilie7:
Ну і, от Ви кажете, - не подобається. А Саакашвілі Боровик подобається. Немає "конфлікту"? Чому саме Боровика на мера тягнув?