Автор Тема: Коли цей шоколадний презерв... нарешті розірве дип. відносини з Росією ??????  (Прочитано 3070 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Консулы фактически отбили Веру Савченко у российских пограничников. Сейчас ее судьба решается на высшем уровне, - адвокат Новиков

Вера Савченко находится в консульстве, ее судьба сейчас решается на высшем дипломатическом уровне.
Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в эфире телеканала "112 Украина" сообщил адвокат Илья Новиков.

"Ей сказали, что она находится в федеральном розыске из-за оскорбления судьи. Поскольку она находилась в машине с дипломатическими номерами, пограничники не смогли ее задержать. Честно говоря, консулы фактически ее отбили у пограничников", - отметил Новиков.

Адвокат убежден, что сестра украинской летчицы Вера Савченко "сегодня или в ближайшие дни" сможет покинуть территорию России.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Задержали на границе, хотят арестовать", - Вера Савченко о своем задержании

Напомним, поздно вечером 27 апреля адвокат Надежды Савченко сообщил о задержании ее сестры Веры на пропускном пункте Чертково в Ростовской области.

В МИД Украины подтвердили, что Веру Савченко не выпускают из России. Позже стало известно, что сестра летчицы вместе с консулами отправилась в Ростов. Источник: http://censor.net.ua/n386598

......................

Такої наруги над своїм грамадянами вже не стерпіла б жодна країна

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Такої наруги над своїм грамадянами вже не стерпіла б жодна країна

Тоисть, если где-нибудь в Харькове пьяные менты отп..здят пьяного американского гражданина, то США тут же объявят нам войну?
А если в Одессе на таможне задержат гражданина Зимбабве, то на следующее утро на нас полетят грозные зимбабвийские ракеты?

С таким подходом человечество уже бы давно перестало существовать.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
ніколи не розірве бо він з хуйлом давно домовився.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520

Такої наруги над своїм грамадянами вже не стерпіла б жодна країна

Чи краще тоді буде громадянам України, що потребують допомоги в Росії?

Offline Kiama

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 437
Надо объяснить гражданам, что нефиг ездить в РФ...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Що дасть розірвання дип. стосунків?
Кацапський бізнес не зможе більше працювати у нас?
Кацапи не зможуть відвідувати Україну без візи?
Буде закрите усе пряме транспортне сполучення?

НМД, це призведе до того, що бізнес працюватиме як ні в чому не бувало, а для манюпасів ускладниться, тим у кого родичі по інший бік кордону. Хто від цього виграє?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Що дасть розірвання дип. стосунків?

Ну тарифний майдан не дуже вирує, тре тепер "дипстосунковий" спробувати роздути...  :smilie8:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
цікаво, а що буде із заводами порошенка в росії в такому випадку?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча
цікаво, а що буде із заводами порошенка в росії в такому випадку?

Зроблять великий шоколадний хер і дадуть тобі посмоктати. Ви, кацапи, любите ж смоктати чийсь хер.  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
цікаво, а що буде із заводами порошенка в росії в такому випадку?
Зроблять великий шоколадний хер і дадуть тобі посмоктати. Ви, кацапи, любите ж смоктати чийсь хер.  :weep:
А до Хера... додадуть шоколадки "Яйца дедушки во рту моей Бабушки" - дуже корисна iжа, особливо тодi, коли бульдозери закопують польськi яблука...
 :smilie7:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Бумеранг. будемо прощатися?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча
В принципі, тут від бйуту косташу зараз є, з ним значно веселіше  :smilie5:

Якщо залишиться замість бумеранга, то немає проблем. Але якийсь бюторас на хворумі повинен бути, інакше втрачається репрезентативність вибірки.  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В принципі, тут від бйуту косташу зараз є, з ним значно веселіше  :smilie5:
Якщо залишиться замість бумеранга, то немає проблем. Але якийсь бюторас на хворумі повинен бути, інакше втрачається репрезентативність вибірки.  :smilie7:
З БУМом... справдi треба щось робити - не може вiн вiдiйти вiд Матусi.
Справжнiй БЮТ-iвський фан.
Однак, вiн... порушуе Правила СУПу - образи стали нормою спiлкування для Бумерангу.
 :smilie7: 

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Бумеранг. будемо прощатися?
на кого ж ти нас покидаєш?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
адмін хоче перетворити форум на рафіновано шоколадну трибуну, але якщо це відбудеться форум просто вмре.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
адмін хоче перетворити форум на рафіновано шоколадну трибуну, але якщо це відбудеться форум просто вмре.
Тобi вже не раз казали -  :Vedy_sebe:
На мою думку, Аdmin... хоче прибрати з СУПу ФУПiвський Агiтопром Тимошенко та Ко.
Прибрали Feraia - стало трохи менше спаму та полiт. шлаку.
Бум,  як БЮТо-фан... хай зважить на те, що його понти та Агiтопром... мало кого хвилюють.
Однак дивно, коли вiн, наче ветеран БЮТ руху,... щоразу ходить по одних й тих самих граблях.
 :smilie7: 

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 У admina похоже мания величия, никому его форум в интернете абсолютно не интересен, не нужно преувеличивать, мнение форумчан не делает политики в Украине. :laugh: Тоже мне Цукерберг. :lol:
 А в случае бана, кстати говоря, можно зарегиться еще раз, так что для вас это не панацея.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча
У admina похоже мания величия, никому его форум в интернете абсолютно не интересен, не нужно преувеличивать, мнение форумчан не делает политики в Украине. :laugh: Тоже мне Цукерберг. :lol:
 А в случае бана, кстати говоря, можно зарегиться еще раз, так что для вас это не панацея.

Тема бумеранга-мудака не розкрита. 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У admina похоже мания величия, никому его форум в интернете абсолютно не интересен, не нужно преувеличивать, мнение форумчан не делает политики в Украине. :laugh: Тоже мне Цукерберг. :lol:
 А в случае бана, кстати говоря, можно зарегиться еще раз, так что для вас это не панацея.
Да нет у него (Admina) ни какой мании величия.
Два года назад... СУП стал альтернативой Форуму Укр. Правды.
Народу... нужен был ОТКРЫТЫЙ Гайд-Парк.
И то, что Админ... нехотя удаляет дураков и спамеров... делает ему честь.
Я знаю много ресурсов, когда типа Админы... попросту забивают на свои Сайты, когда там начинается дикий срач.
Не буду называть ссылки - ресурсы давно почили в бозе, но печальный факт Не-Адмирования... напрягает.
С другой стороны... все же лучше банить на 1, 3 дня, неделю, месяц..., чем ждать, когда некто... зарегиться под новым ником и будет делать тоже самое, что и всегда.
 :smilie7:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
У admina похоже мания величия, никому его форум в интернете абсолютно не интересен, не нужно преувеличивать, мнение форумчан не делает политики в Украине. :laugh: Тоже мне Цукерберг. :lol:
 А в случае бана, кстати говоря, можно зарегиться еще раз, так что для вас это не панацея.
Да нет у него (Admina) ни какой мании величия.
Два года назад... СУП стал альтернативой Форуму Укр. Правды.
Народу... нужен был ОТКРЫТЫЙ Гайд-Парк.
И то, что Админ... нехотя удаляет дураков и спамеров... делает ему честь.
Я знаю много ресурсов, когда типа Админы... попросту забивают на свои Сайты, когда там начинается дикий срач.
Не буду называть ссылки - ресурсы давно почили в бозе, но печальный факт Не-Адмирования... напрягает.
С другой стороны... все же лучше банить на 1, 3 дня, неделю, месяц..., чем ждать, когда некто... зарегиться под новым ником и будет делать тоже самое, что и всегда.
 :smilie7:
Да? А такое ощущение что этот форум создавался для поддержки шоколадной сраки, просто не нашел популярности в массах.
Все действия админов то и дело это подтверждают, с легкостью забанят украинца несогласного с властью, но ни за что ни тронут путиноида. Это как наша война с Россией: воюем с ВС РФ но в стране объявлена АТО против жителей Донбасса.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча
У admina похоже мания величия, никому его форум в интернете абсолютно не интересен, не нужно преувеличивать, мнение форумчан не делает политики в Украине. :laugh: Тоже мне Цукерберг. :lol:
 А в случае бана, кстати говоря, можно зарегиться еще раз, так что для вас это не панацея.
Да нет у него (Admina) ни какой мании величия.
Два года назад... СУП стал альтернативой Форуму Укр. Правды.
Народу... нужен был ОТКРЫТЫЙ Гайд-Парк.
И то, что Админ... нехотя удаляет дураков и спамеров... делает ему честь.
Я знаю много ресурсов, когда типа Админы... попросту забивают на свои Сайты, когда там начинается дикий срач.
Не буду называть ссылки - ресурсы давно почили в бозе, но печальный факт Не-Адмирования... напрягает.
С другой стороны... все же лучше банить на 1, 3 дня, неделю, месяц..., чем ждать, когда некто... зарегиться под новым ником и будет делать тоже самое, что и всегда.
 :smilie7:
Да? А такое ощущение что этот форум создавался для поддержки шоколадной сраки, просто не нашел популярности в массах.
Все действия админов то и дело это подтверждают, с легкостью забанят украинца несогласного с властью, но ни за что ни тронут путиноида. Это как наша война с Россией: воюем с ВС РФ но в стране объявлена АТО против жителей Донбасса.

Ек тєбя штиріт, уважаємий. І яких тут українців забанили, тьомного підараса ?  :weep:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
У admina похоже мания величия, никому его форум в интернете абсолютно не интересен, не нужно преувеличивать, мнение форумчан не делает политики в Украине. :laugh: Тоже мне Цукерберг. :lol:
 А в случае бана, кстати говоря, можно зарегиться еще раз, так что для вас это не панацея.
Да нет у него (Admina) ни какой мании величия.
Два года назад... СУП стал альтернативой Форуму Укр. Правды.
Народу... нужен был ОТКРЫТЫЙ Гайд-Парк.
И то, что Админ... нехотя удаляет дураков и спамеров... делает ему честь.
Я знаю много ресурсов, когда типа Админы... попросту забивают на свои Сайты, когда там начинается дикий срач.
Не буду называть ссылки - ресурсы давно почили в бозе, но печальный факт Не-Адмирования... напрягает.
С другой стороны... все же лучше банить на 1, 3 дня, неделю, месяц..., чем ждать, когда некто... зарегиться под новым ником и будет делать тоже самое, что и всегда.
 :smilie7:

Єдине що допоможе це вхід по пред'явленню партквитка БПП. Лише тоді настане для адміна лад і шоколад

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Єдине що допоможе це вхід по пред'явленню партквитка БПП. Лише тоді настане для адміна лад і шоколад
Да ни кто тут БПП сраку не лижет - столько разделов - на любой вкус.
Конечно, неприятно, кто DKМР кроет матом Админа, а Бум ведет агитацю за госпожу Тимошенко.
Но и здесь Админ пытается не банить, а ждет, когда же спадет пена и Герои отдохнут от трудов тяжких.
Feral - типичный поовокатор - с придуманной биографией и типа емиграцией.
Давно просился, что бы его убрали, но Модераторы делали вид, что Кот просто шутит и потому его долгое время ни кто не трогал.
Кто еще у нас проплаченный Порошенковковец - Юрко Ковальчук?..
Давайте уж как-то успакоимся по поводу того, что Админ работает "На деньги" Партийного Блока... прежда всего.
Почитайте ветки и вы увидите, что критика БПП не меньше, чем иных Полит. партий.
 :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Єдине що допоможе це вхід по пред'явленню партквитка БПП. Лише тоді настане для адміна лад і шоколад
Да ни кто тут БПП сраку не лижет - столько разделов - на любой вкус.
Конечно, неприятно, кто DKМР кроет матом Админа, а Бум ведет агитацю за госпожу Тимошенко.
Но и здесь Админ пытается не банить, а ждет, когда же спадет пена и Герои отдохнут от трудов тяжких.
Feral - типичный поовокатор - с придуманной биографией и типа емиграцией.
Давно просился, что бы его убрали, но Модераторы делали вид, что Кот просто шутит и потому его долгое время ни кто не трогал.
Кто еще у нас проплаченный Порошенковковец - Юрко Ковальчук?..
 я порошенковец? :weep: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol:

Давайте уж как-то успакоимся по поводу того, что Админ работает "На деньги" Партийного Блока... прежда всего.
Почитайте ветки и вы увидите, что критика БПП не меньше, чем иных Полит. партий.
 :smilie7:
ні критики шоколаду нема, як тільки зявляється зразу присікається, список шоколаднолизожопи прилагається:реєма, бугага, світ, квант, злата, сергіньо, егорка - при чому останнього не банять навіть за мат у еожному пості...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг. будемо прощатися?

Адмін, вирішуй сам.

( щоб не писати довгі тиради)

Порошенка всеодно я вважаю бідою і ганьбою українців.
Так само як я вважав і Януковича, в 2010 році. Мене тоді з ФУПа вигнали, за те що я відразу ж різко критикував Януковича і всю його донецьку банду. Я тоді там зареєструвався в січні 2010, а в березні 2010 мене вже вигнали. І з тієї пори я туди в цю антиукраїнську ольонину-сірожину - наємовську ФСБешну контору я ні ногою.
Сьогодні теж  я принципової різниці між Януковичем і Порошенком не бачу. Бо і той і той є захисником і виразником інтересів олігархату ( і Росії в т.ч., це само собою). Тільки він не такий безбашенний як Хам і значно хитріший. Тому й бід Україні він принесе не менше, ніж приніс Хам і його дон-банда.

Не хотів я писати довгі тиради, але знову так вийшло. Ось будь-ласка, нове признечення Порошенка Гарбуз замість Туки.



Третій зліва Гарбуз з російськими козаками.

То як це розуміти ?
Кого цей виродок призначає керувати в потенційно сеператистський регіон ?

І так, все що його стосується. Цей шоколадний ублюдок робить все, щоб Україні було у всьому важко.
Тобто працює на Росію в повний зріст. Найдорожче що в нього є - це його бізнес в Росії.
Тільки тут вже питання не до нього, а до українців загалом.
Тому я й прямо називаю речі своїми іменами : народ-довбойоб.

Але в цьому вже не винен навіть ні Порошенко,  ні Путін ( і звичайно ж і не Юля).
Якщо 54% громадян не здатні відрізнити чорне від білого - то такому народу ніхто не лікар.

( а в 2010 р. хіба було не те саме ? ну і т.д.).

Я свою позицію змінювати не збираюсь і стиль ведення дискусій теж. Жодної нормальної людини я тут хуями не обклав і не обкладав (недоношений вилупок RG- Єгорка, що своїм пуканом смердить на трьох форумах, до нормальних людей не має ніякого відношення).

Моя форумна доля не є для мене найважливішим питання мого життя.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, як бюторасне чмо набзділо, все йому не так, всі кругом дурні.  :fp2

Вали вже до Хуйла, скоро вже твоя макака туди дасть драла. Там вам будєт хорашо і публіка вся продвінутая.  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, як бюторасне чмо набзділо, все йому не так, всі кругом дурні.  :fp2

Вали вже до Хуйла, скоро вже твоя макака туди дасть драла. Там вам будєт хорашо і публіка вся продвінутая.  :weep:

Єгорка, це тебе народила макака ( а точно не людина).
Так собі запам"ятай і з цим і живи.

І не забувай: таких довбойобів як ти пизда навіть не народжує, а просто випльовує.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча
Бютопідар, ти чьо такой нєрвний? Ну смокче твоя макака і що тут такого страшного? Зрештою, їй не звикати, вона на цьому й піднялась по життю.  :weep:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Бютопідар, ти чьо такой нєрвний? Ну смокче твоя макака і що тут такого страшного? Зрештою, їй не звикати, вона на цьому й піднялась по життю.  :weep:
Макака, Єгорка, це твоя мати, яка тебе виплюнала і ти головою об підлогу в"їбашився.
Навіть вона тебе згидувала народжувати.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Бумеранг, можна почути вашу думку, що саме дасть розірвання дип. стосунків із Мордором?