Автор Тема: Ще раз про тариф на газ  (Прочитано 22908 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #60 : Травня 03, 2016, 01:54:42 01:54 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш
у этого может быть только 2 причины - или он сам владелец газа, что маловероятно, или таки из пиар отдела владельца газа, что весьма  вероятно

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #61 : Травня 03, 2016, 01:54:47 01:54 »

 Вообщем был ужасный Фирташ , а цена на газ вроде не ужасная была. А почему не озвучиваются фамилии прекрасных людей , которые контролируют украинский газ?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #62 : Травня 03, 2016, 01:55:39 01:55 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст

а що значить вискока ціна хліба я і так знаю - це значить ліниві на розум ублюдки будуть змушені заробляти більше )

більше того якраз селяни и бідують, тому що ліниві сисілісти не хочуть нормально працювати та достойно оплачувати працю селян та пекарів.
« Останнє редагування: Травня 03, 2016, 01:59:50 01:59 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #63 : Травня 03, 2016, 01:56:38 01:56 »

 Вообщем был ужасный Фирташ , а цена на газ вроде не ужасная была. А почему не озвучиваются фамилии прекрасных людей , которые контролируют украинский газ?
не мешай москаль

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #64 : Травня 03, 2016, 01:58:52 01:58 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст
виите ли, газовый пиарщик, социалист и вор не являются противостоящей парой терминов. Вор просто должен сидеть. И будет. Если его не успеют линчевать, конечно

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #65 : Травня 03, 2016, 02:00:40 02:00 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст
виите ли, газовый пиарщик, социалист и вор не являются противостоящей парой терминов. Вор просто должен сидеть. И будет. Если его не успеют линчевать, конечно

а якщо у нас півкраїни ворують у іншої половини (як у випадку дешевого газу), що тоді?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #66 : Травня 03, 2016, 02:01:45 02:01 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст

а що значить вискока ціна хліба я і так знаю - це значить ліниві на розум ублюдки будуть змушені заробляти більше )
ні ну це клініка - де блядь санітарка з лікарні з зарплатою 1534 гривні буде заробляти додатково, ти .. ну навіть не знаю як назвати хоч спілквався з людьми?
І знову ублюдки...
УБЛЮДОК ЦЕ ТИ БУГАГА, ШКОДА ЩО ТВІЙ БАТЬКО НЕ СКОРИСТАВСЯ ПРЕЗЕРВАТИВОМ
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #67 : Травня 03, 2016, 02:02:10 02:02 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст
виите ли, газовый пиарщик, социалист и вор не являются противостоящей парой терминов. Вор просто должен сидеть. И будет. Если его не успеют линчевать, конечно

а якщо у нас півкраїни ворують у іншої половини (як у випадку дешевого газу), що тоді?
всех к стенке!!! :lol:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #68 : Травня 03, 2016, 02:03:19 02:03 »
Ковальчук! Як щодо достойних заробітків для селян що вирощують пшеницю та пекарям що пекуть хліб?
Вони що печуть хліб гірше американців?

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #69 : Травня 03, 2016, 02:03:51 02:03 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст

а що значить вискока ціна хліба я і так знаю - це значить ліниві на розум ублюдки будуть змушені заробляти більше )
ні ну це клініка - де блядь санітарка з лікарні з зарплатою 1534 гривні буде заробляти додатково, ти .. ну навіть не знаю як назвати
мизантроп.

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #70 : Травня 03, 2016, 02:04:36 02:04 »
 :lol:
Ковальчук! Як щодо достойних заробітків для селян що вирощують пшеницю та пекарям що пекуть хліб?
Вони що печуть хліб гірше американців?
:lol: читай по буквам: р-ы-н-о-к
 :laugh:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #71 : Травня 03, 2016, 02:05:05 02:05 »
А ідеологія у тебе Ковальчук звичайного люмпена, "ми живемо в сраці і всі навколо повинні жити в сраці."
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #72 : Травня 03, 2016, 02:06:35 02:06 »
бугага, вам сюда - Адам Смит. Исследование о природе и причинах богатства народов http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/Econom/smit/ Вы как несисилист об Адаме Смите слышали?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #73 : Травня 03, 2016, 02:08:25 02:08 »
бугага, вам сюда - Адам Смит. Исследование о природе и причинах богатства народов http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/Econom/smit/ Вы как несисилист об Адаме Смите слышали?
чув
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #74 : Травня 03, 2016, 02:11:49 02:11 »
Ковальчук! Як щодо достойних заробітків для селян що вирощують пшеницю та пекарям що пекуть хліб?
Вони що печуть хліб гірше американців?

  Надо пересмотреть приватизацию газовых месторождений, раз ты такой принципиальный. А то выглядит - а они шо хуже Миллера должны заробатывать.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #75 : Травня 03, 2016, 02:11:56 02:11 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст

а що значить вискока ціна хліба я і так знаю - це значить ліниві на розум ублюдки будуть змушені заробляти більше )
ні ну це клініка - де блядь санітарка з лікарні з зарплатою 1534 гривні буде заробляти додатково, ти .. ну навіть не знаю як назвати
мизантроп.
правильніше виблядок, покруч нації, помилка природи, генетичне відхилення.....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #76 : Травня 03, 2016, 02:14:21 02:14 »
А ідеологія у тебе Ковальчук звичайного люмпена, "ми живемо в сраці і всі навколо повинні жити в сраці."
а чья идеология я один весь в белом а вокруг все в говне? :laugh:

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #77 : Травня 03, 2016, 02:15:07 02:15 »
бугага від того що ти назвеш чорне білим, розумнішим ти не станеш, і якщо ти довбойоб не розумієш що значить висока ціна хлібу для народу України тоді іди в пісочницю і бався з немовлятами, подальша дискусія беззмістовна....
так я і кажу, те що я пишу,  нє в коня корм
сісіліст він є сісіліст

а що значить вискока ціна хліба я і так знаю - це значить ліниві на розум ублюдки будуть змушені заробляти більше )
ні ну це клініка - де блядь санітарка з лікарні з зарплатою 1534 гривні буде заробляти додатково, ти .. ну навіть не знаю як назвати
мизантроп.
правильніше виблядок, покруч нації, помилка природи, генетичне відхилення.....
это можно считать дефиницией термина мизантроп

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #78 : Травня 03, 2016, 02:16:13 02:16 »
бугага, вам сюда - Адам Смит. Исследование о природе и причинах богатства народов http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/Econom/smit/ Вы как несисилист об Адаме Смите слышали?
чув
а теперь почитайте :weep: может узнаете, чем отличается  капиталистический рынок от воровства на большой дороге

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #79 : Травня 03, 2016, 02:16:52 02:16 »
А ідеологія у тебе Ковальчук звичайного люмпена, "ми живемо в сраці і всі навколо повинні жити в сраці."
якщо хліб дорогий його не куплять, відповідно твій селянин буде смоктати хуй без масла....
ідеологія люмпена .... :lol: :lol: :lol: :lol: ти такі розумні слова знаєш? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ти блін азів ринкової економіки не уявляєш, а прешся в експерти? :lol: :lol: :lol: :lol:
Поясни мені мудак чому ціна години робочої не мінялась з 2007 року, а ціни на продукти виросли?
Поясни чому люди заробляють і отримують одну і туж заплату що у 2007 і зараз, і як їм вижити?
Тому що при владі такі ж спеціалісти як і ти.. блядь....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #80 : Травня 03, 2016, 02:20:00 02:20 »
А ідеологія у тебе Ковальчук звичайного люмпена, "ми живемо в сраці і всі навколо повинні жити в сраці."
якщо хліб дорогий його не куплять, відповідно твій селянин буде смоктати хуй без масла....
ідеологія люмпена .... :lol: :lol: :lol: :lol: ти такі розумні слова знаєш? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ти блін азів ринкової економіки не уявляєш, а прешся в експерти? :lol: :lol: :lol: :lol:
Поясни мені мудак чому ціна години робочої не мінялась з 2007 року, а ціни на продукти виросли?
Поясни чому люди заробляють і отримують одну і туж заплату що у 2007 і зараз, і як їм вижити?
Тому що при владі такі ж спеціалісти як і ти.. блядь....

так якщо газ дорогий, його теж не куплять чи не так? і олігархи будуть що смоктати?

тому що в тебе маразм
 після 2008 року суттєво піднялися зарплати у людей
могли б піднятися і більше, тільки у нас суспільство було змушено постійно орієнтуватися на тупих бідняків
бідняки не можуть сплатити за газ, ну то давайте візьмемо кредит... не треба мудакам лінивим напрягатися. ми їм оплатими празднік жизні.
« Останнє редагування: Травня 03, 2016, 02:25:36 02:25 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #81 : Травня 03, 2016, 02:22:38 02:22 »
- а почему у вас цена в 2 раза больше чем по базару?
- очень денег надо!
 :lol:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #82 : Травня 03, 2016, 02:27:35 02:27 »
Ковальчук, все просто
Там де дешевий газ або банани ростуть на пальмах прогресу не буде.
Людина ліниве створіння.
Прогрес буде там де будуть крисячі перегони і люди будуть іпошити щоб себе прогодувати та обігріти
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #83 : Травня 03, 2016, 02:31:48 02:31 »
Людина ліниве створіння.
Прогрес буде там де будуть крисячі перегони і люди будуть іпошити щоб себе прогодувати та обігріти
мда, тут мизантропией не обойдешься. Тут очевидные психологические проблемы. Я двух таких по форумам знаю, вы третий, если не из тех двух

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #84 : Травня 03, 2016, 05:08:25 05:08 »
Цитувати
де блядь санітарка з лікарні з зарплатою 1534 гривні буде заробляти додатково
ну а як ти хтів, у нас жеж безкоштовна медицина
бідняки не можуть собі дозволити оплачувати санітарок з зарплатою 5000 грн.
а от пивасік після роботи це по кишені
і смартфон в кредит це по кишені
і дешевий газ спалювати вдвічі-втричі більший об'єм ніж в Європі теж по кишені
а шо ж, усьо уплочєно, гулять так гулять
« Останнє редагування: Травня 03, 2016, 05:12:53 05:12 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #85 : Травня 03, 2016, 11:38:47 11:38 »
Цитувати
де блядь санітарка з лікарні з зарплатою 1534 гривні буде заробляти додатково
ну а як ти хтів, у нас жеж безкоштовна медицина
бідняки не можуть собі дозволити оплачувати санітарок з зарплатою 5000 грн.
а от пивасік після роботи це по кишені
і смартфон в кредит це по кишені
і дешевий газ спалювати вдвічі-втричі більший об'єм ніж в Європі теж по кишені
а шо ж, усьо уплочєно, гулять так гулять
ні це вже не лікується.....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33673
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #86 : Травня 03, 2016, 12:26:36 12:26 »
Що тут, комуняки все халяви хочуть ?  :weep:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #87 : Травня 03, 2016, 12:33:04 12:33 »

Людина ліниве створіння.
Прогрес буде там де будуть крисячі перегони і люди будуть іпошити щоб себе прогодувати та обігріти

Це називається вiльна ринкова конкуренцiя, в умовах монополiзму (коли представники монополiстiв сидять в ВР, захищаючи  їх iнтереси), вона неможлива.
В нас нема справжнього ринку, його треба створити.
Prosperity is based on people and ideas

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #88 : Травня 03, 2016, 12:57:23 12:57 »

Людина ліниве створіння.
Прогрес буде там де будуть крисячі перегони і люди будуть іпошити щоб себе прогодувати та обігріти

Це називається вiльна ринкова конкуренцiя, в умовах монополiзму (коли представники монополiстiв сидять в ВР, захищаючи  їх iнтереси), вона неможлива.
В нас нема справжнього ринку, його треба створити.

Газ це не молоко, є специфіка.
В Україні наскільки я розумію 70% газу видобуває державна компанія, а не приватні власники.
Історія з газом це взагалі не про монополізм.
Якщо не помиляюсь відсоток ціни що сплачуємо за розподіл газу кінцевим споживачам мізерний (ну он там ковальчук бідкався про облгази)
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Ще раз про тариф на газ
« Reply #89 : Травня 03, 2016, 01:15:36 13:15 »
Що тут, комуняки все халяви хочуть ?  :weep:

Прикольні комуняки живуть у США. Платять менше не тільки за газ ніж у Европі, а і в два раза менше за бензин. І ПДВ 20% з кожної покупки у США люди і підприємства у бюджет не платять, і відрахування у пенсійний фонд у них ЗНАЧНО нижчі ніж у Європі та у нас. І живуть шикарно, і пенсії великі і держава їх не обдирає.
Можливо діло не в комуняках? Можливо нам треба будувати країну для людей, а не для обдирання людей? Приклад є, це - США.