Автор Тема: Комусь здається що війна це простіше простого  (Прочитано 672 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Комусь здається що війна це простіше простого,
особливо тим хто не воював. Людям потрібна зрозумілість. Добро і зло. Чорне і біле. Герої і лиходії. Але в житті все перемішане і скільки не ламай голову не розберешся. Ветерани колишніх війн рідко розповідають про війну. Можливо що вони намагаються забути про ті дні. І вони точно не рахували себе героями. Мої друзі загинули не думаючи про славу, мало хто з них потрапили в новини і про їх подвиги знали лиш побратими в підрозділі. Коли я привозив труни, то казав їх рідним що вони загинули за батьківщину. Але сам не впевнений в цьому. Війна перш за все це грязь, кров, жорстокість. Але в цьому кошмарі потрібно знайти сенс і зрозуміти цей сенс просто й ясно. Тільки тоді можна лишитись людиною. Тільки тоді будучи звіром на війні, зі звірячими інстинктами, можна повертатись додому людиною. Інакше війна не відпустить тебе ніколи.
http://vyuko-z-lycka.livejournal.com/261798.html
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Человеческие слова...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
зы: Для вас бонус:
Был в одной из госорганизаций. Очередь (небольшая). Так дамочка чуть ли не накрыльях летала (в хорошем смысле) - этому человеку без очереди - он из АТО! И очередь понимала. И парни из ато - даже почти смущались.
Я люблю эту страну.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
А пустые бочки - громко звенят...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
А смысл тратить время на пустые бочки, если завтра война? (с) Я не шучу. Только идиоты могут думать, что она закончилась или далеко. или враги.
Любой из нас завтра может сложить голову или в строю или от шальной бомбы.
Тот, кто понимает - не имеет права тратить время на идиотов, у которых это "проще простого". Потом его может просто не быть.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
зы: Для вас бонус:
Был в одной из госорганизаций. Очередь (небольшая). Так дамочка чуть ли не накрыльях летала (в хорошем смысле) - этому человеку без очереди - он из АТО! И очередь понимала. И парни из ато - даже почти смущались.
Я люблю эту страну.

 И почему "очередь понимала" придчуды дамочки ? И откуда дамочка узнала , незадачливый ты пропагандист наш, что он из АТО ?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
зы: Для вас бонус:
Был в одной из госорганизаций. Очередь (небольшая). Так дамочка чуть ли не накрыльях летала (в хорошем смысле) - этому человеку без очереди - он из АТО! И очередь понимала. И парни из ато - даже почти смущались.
Я люблю эту страну.

 И почему "очередь понимала" придчуды дамочки ? И откуда дамочка узнала , незадачливый ты пропагандист наш, что он из АТО ?

Иди нахуй, пидар

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
 Пойди кастрюлю надень (вторую) и мир тебе комфортней покажется.  :laugh:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
"Питання до київських френдів.
Питання по оренді житла, може хтось щось чув чи знає. Потрібна квартира і ну бажано коло метро, зелена або синя гілка. Потрібно не на вчора, але й поскоріше б знайти( є певні обставини).
Шукаю для себе, тож чистоплотність, своєчасність оплати і тд гарантую повністтю Житло буде користуватись як місце де скласти шмот і жити в періоди коли не в АТО. Речі б мої побратими перевезли туди вже. Буду дуже вдячний за інформацію( тобто з мене пічєнькі)
Раптом хтось знає..."

 Вуйка с Луцка хочет в Куев, а чики-чи-чики-там.  :laugh:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
"Питання до київських френдів.
Питання по оренді житла, може хтось щось чув чи знає. Потрібна квартира і ну бажано коло метро, зелена або синя гілка. Потрібно не на вчора, але й поскоріше б знайти( є певні обставини).
Шукаю для себе, тож чистоплотність, своєчасність оплати і тд гарантую повністтю Житло буде користуватись як місце де скласти шмот і жити в періоди коли не в АТО. Речі б мої побратими перевезли туди вже. Буду дуже вдячний за інформацію( тобто з мене пічєнькі)
Раптом хтось знає..."

 Вуйка с Луцка хочет в Куев, а чики-чи-чики-там.  :laugh:

Кацапідор, ти це до чого тут тулиш ?

Гома, ти на анальні процедури до чєчєна вже сьогодні сходив ?  :moskali: