Автор Тема: Два політичні пі-араси. Що ви можете сказати про них ?  (Прочитано 6187 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
я гадаю, що і чистоплюйство, і лицемірство, і марнославство - це є риси обговорюваних персонажів
Здається, то в вас каже заздрість.
Може, вам більше Шуфрич подобається? Чи Ляшко?
І де ви бачили нелицемірного політика?

Як на мене, якщо правильно голосують, їхні чистоплюйство чи марнославство нікого не обходить.

Мені не подобається Шуфрич, мені не подобається Ляшко. Більше того, я не бачу принципової різниці між Ляшко та, скажімо, Лєщєнко. Мотиви, підходи та стиль відрізняються, а сутність майже та сама.

Так, кристально чистих політиків не буває. Я це казав і буду повторювати. Я переконаний, що історія знала лише одного святого політика, та і того знайшли в чому звинуватити та зрештою розіп'яли.
Для нас - українців, у політиках важливо розрізняти, перш за все, чи справді той чи інший політик вболіває за Україну та українців, чи - ні. До дрібних гріхів інколи можна бути поблажливим, навіть якщо ти політик. Аби гріх був дійсно дрібний. Головне для українського політика - Україна та українці.

Так от, ані Шуфріч, ані Ляшко, ані Лєщєнко/Наєм не вболівають за Україну та українців. Причому зовсім. Можна по кожному розписати, що ними рухає. Але для цього треба створювати окремі гілки. То ж зупинимося на лауреатів цієї теми.

Цими двома персонажами, я впевнений, рухають якраз вказані риси. Якщо не стане України (не дай Бог), вони з комфортом влаштуються десь у Європі та за короткий час вже добре адаптуються та стануть пламєнними борцями за європейську справедливість. І, повірте, будуть щасливими. На камеру, звісно, вони казатимуть про біль за Україною, якщо в них питатимуть. А не питатимуть то й ладно. Вони підійматимуть загальні важливі, болючі теми для Європи, за які отримуватимуть гранти, фін.допомогу, гонорари, нагороди та премії. 

А тепер погляньте зараз, що вони роблять? Вони діють так, ніби Росія не окупувала нашу територію, ніби ми не знаходимось у стані війни, ніби нам не треба консолідувати суспільство, ніби у нас не стоїть загроза витіснення та, зрештою, зникнення української культури. Їм не цікаво добиватись розкриття злочинів проти Майдану, притягнення до відповідальності відвертих ворогів України з числа олігархів, регіоналів, російських агентів впливу. Ні! Вони розводять внутрішні чвари, та роблять це дуже і дуже майстерно! Так, вони інколи виступають проти воргів України, для проформи. Але на повну потужність вони мочать лише тих, хто виявляє прихильність до нашої держави.

Вони колись вже виконали свої міссію, коли стали найпершими та найактивнішими борцями проти помаранчової влади, що дало старт до реваншу регіональної банди. Я не кажу, що помаранчові були білі та пухнасті. Проте вони хоч якось були за Україну. Дуже важко було їх гуртувати. Але мало хто щось робив для консолідації демократичної влади тоді. Ці ж дві падлючки зовсім не переймалися цією проблемою. Вони були свідомі того, що якщо помаранчові впадуть до влади дірвуться антиукраїнці, антидемократи та корупціонери, що рватимуть Україну на шматки. Але продовжували робити свою справу. Вони насолоджувалися тим, як вони майстерно витягують брудну білизну на світ божий та гноблять тих, ким ще недавно захоплювалися мільони українців. Вони робили все для того, щоби в очах українців не стало різниці між тими хто за Україну, і хто проти. І вони добились цього.

Що ж - вони зробили своє діло, вони поселили в душах україхнців розчарування на багато років.

І зараз, після перемоги вже іншого Майдану вони роблять те саме.

То ж, як Ви гадаєте, чи можу я любити цих підлих лицемірних чистоплюйчиків?


... і хай Росія згине як держава

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... вони зробили своє діло, вони поселили в душах україхнців розчарування на багато років. ...
От цього я не розумію. Можна розчаруватися у тому, хто створює тексти  :smilie3:, читаючи його тексти, але яким чином він може розчарувати в інших? Брехнею? Емоцією? Собака лає, караван йде. Від самої людини залежить як зачарування, так і розчарування. Людина споживає тексти там саме як їжу, обирає сам що жувати  :smilie3:
Звісно, факти можуть "розчарувати", але замовчувати факти - це фактично злочин, а звалювати на голови споживачів купу емоцій, фігні різної - це творчість  :gigi:
Споживачу треба вмикати мозок та споживати виважено, вчитися відділяти факти від емоцій. Вчитися самому формулювати власну думку, відчувати власні емоції, а не запропоновані.
Якщо Лещенко озвучує факт, - син Ющенка обідав у ресторані, от чек. Споживаєш цей факт і чекаєш на емоцію ... у своєї душі  :laugh:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... В 90х нормальные люди не могли прийти в политику, одни баньдюки, Кучма, Лазаренко, Юлька(туда же).
Подивись на перший склад парламенту. Комуняк багато було, хоча можна і бандюками назвати  :smilie3:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
... вони зробили своє діло, вони поселили в душах україхнців розчарування на багато років. ...
От цього я не розумію. Можна розчаруватися у тому, хто створює тексти  :smilie3:, читаючи його тексти, але яким чином він може розчарувати в інших? Брехнею? Емоцією? Собака лає, караван йде. Від самої людини залежить як зачарування, так і розчарування. Людина споживає тексти там саме як їжу, обирає сам що жувати  :smilie3:
Звісно, факти можуть "розчарувати", але замовчувати факти - це фактично злочин, а звалювати на голови споживачів купу емоцій, фігні різної - це творчість  :gigi:
Споживачу треба вмикати мозок та споживати виважено, вчитися відділяти факти від емоцій. Вчитися самому формулювати власну думку, відчувати власні емоції, а не запропоновані.
Якщо Лещенко озвучує факт, - син Ющенка обідав у ресторані, от чек. Споживаєш цей факт і чекаєш на емоцію ... у своєї душі  :laugh:

Помітьте, ви самі обрали цей приклад.

То ж, Ви пам'ятаєте ту істерію навколо Андрюші. Андрюша те, Андрюша се... Андрюша живе в центрі столиці, обідає в дорогих ресторанах і катається на дорогій машинці. І понеслась! Ющенка не довбав лише лінивий. Доходило до маразму, коли на УП з'явилася ціла саття-розслідування про те що Ющенко дзвонить з айфону. Айфону, Карл!!! Або коли Президент їде на міжнародну зустріч, а в українських ЗМІ про неї говорять лише те, що Ющенко на неї запізнився.

Пройшло пару років і люди зненавиділи Ющенка більше ніж Януковича. Чому так? Бо люди тільки й чули який Ющенко поганий, а про Януковича майже нічого.

І чомусь не було діла Лєщєнкові з Наємом до того, що Вітя Янукович (молодший) має не одну дорогу машинку, а цілу колекцію, що він живе не тільки в центрі Києва, а і в центрі найдорожчих столиць Європи коли захоче, і з дорогих кабаків не вилазить. І не довбали Януковича вони тими чеками. І якось не піднімали вони бурю з того, що Вітя став депутатом по списках. Це вже сприймалося, як так і треба.
 
Зато Наєм у складний для країни час проситься до Ющенка на інтерв'ю і починає його допікати держ. дачою.

Зрештою ми отримало двох таких різних президентів. І другий, був багато в чому кращий. От самі подивіться:

- Ющенко спізнювався на зустрічі - Янукович - ні (принаймі преса про це не писала, чи боялась писати?)
- Ющенко критикували за постійну тему Голодомору, -  Янукович цього не робив, він любив тему Перемоги, великої перемоги 45-го
- Ющенко любив бджіл та українську старовину, чим дратував багато кого, - Януковичу бджолярство та українська старовина були пофіг
- Ющенко намагався бути моральним хоча насправді не був ідеалом, - Янукович навіть не намагався бути моральною людиною, у цьому він навіть виглядав чесним

Можна ще багато навести паралелєй, чому Ющенко гірший за Януковича, але що мені з того, коли завдяки втоптуванню в лайно слобкого президента Ющенка (зусиллями того ж Наєма з Лєщєнком) до влади прийшла сильна антиукраїнська паскудь?

Ющенко якось здивувався, чому Наєм з друзями такі дрібні. Та вони не лише дрібні, вони мають ще великий набір таких "гадєньких" та "підленьких" рис.

« Останнє редагування: Травня 18, 2016, 12:05:46 12:05 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вони роблять все для того, щоб повторити 2005 рiк. Розвалити демократичну прозахiдну коалiцiю зсередини, щоб потiм до влади прийшли знову прохуйловцi i косатi популiсти.
За закони про безвiз теж не голосували, тобто європа цим "єврооптимiстам" насправдi пох, для них чим гipше тим краще.
До того ж дружба з Мостовими наводить на роздуми..  :smilie8:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Вони роблять все для того, щоб повторити 2005 рiк. Розвалити демократичну прозахiдну коалiцiю зсередини, щоб потiм до влади прийшли знову прохуйловцi i косатi популiсти.
За закони про безвiз теж не голосували, тобто європа цим "єврооптимiстам" насправдi пох, для них чим гipше тим краще.
До того ж дружба з Мостовими наводить на роздуми.. :smilie8:
А можна розвернути думку?
(з усім, що не виділено болдом - згоден)
... і хай Росія згине як держава

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
демократичну прозахiдну коалiцiю
олигархия это не демократия

и не либерализм, кстати :laugh:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я мне нравятся и Мустафа Найем и Сергей Лещенко.
Ребята патологически ненавидят ложь и обман.
Имеют бульдожью хватку на коррупционеров.

Поэтому на них идёт сильное давление.
Задание Порошенко  - сделать так, чтобы побольше таких ребят было во власти.
Сделает - честь ему и хвала !
Не сделает - откатимся немного назад, и с новыми силами попрем в Европу!
Подальше от Мордора!


« Останнє редагування: Травня 18, 2016, 02:01:39 14:01 від злата »

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Я мне нравятся и Мустафа Найем и Сергей Лещенко.
Ребята патологически ненавидят ложь и обман.
Имеют бульдожью хватку на коррупционеров.

Поэтому на них идёт сильное давление.
Задание Порошенко  - сделать так, чтобы побольше таких ребят было во власти.
Сделает - честь ему и хвала !
Не сделает - откатимся немного назад, и с новыми силами попрем в Европу!
Подальше от Мордора!

а давайте розберемося, що таке "ложь" і "обман" та чим вони відрізняються один від одного?

От, наприклад, коли Наєм ішов у нардепи, він присягав, цитую "дбати про добробут Українського народу". Через тиждень він волав, що на 6 тисяч гривень в Києві прожити нереально. Але він нічого не зробив (не вніс пропозицію, не розробив Законопроект), аби українці стали отримувати більшу зарплатню.
Виходить, обманув?

Чи може ви забули одне слово в реченні?   "Ребята патологически ненавидят чужую ложь и обман." Своя неправда їм не пече.
... і хай Росія згине як держава

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Помітьте, ви самі обрали цей приклад.

(click to show/hide)
Для мене Лещенко асоціюється саме з тим, що Ющенко вибачався перед ним  :smilie3: За те, що спалахнув від очевидного намагання вивести його з рівноваги.
Так, Лещенко дрібний, але це його робота. Не більше та не менше. Не буде він цікавий споживачам, ця робота буде не його. Він дрібний, тому що споживач його текстів дрібний.
Кому не цікаво про дрібне, тій не споживає ... дрібне  :smilie8:
Не Лещенко завадив Ющенку, а виборці Тимошенко. Тимошенко запропонувала .. солідаризм  :gigi: і він сподобався великій кількості виборців. Вона була ближче до сталіна доброго диктатора , ніж ліберал Ющенко. Звертаю увагу на те, що у 2004 багато хто голосував проти януковича, а не за Ющенко. От я за Ющенко, тому емоції Лещенко не турбували зовсім. Але вибачення Ющенко сподобалось.
Так, він багато втратив через події 2004, але не слід було чекати подяки чи поваги від народу. Він потім виправився, став більш формальним, можливо шкіру наростив.
Ще раз, не журналісти забезпечують перемогу на виборах. Ющенко втратив голоси через те, що не мав команди. Не мав необхідної кількості голосів у парламенті. Справ не було. Що міг без парламенту зробити, те зробив.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Вони роблять все для того, щоб повторити 2005 рiк. ...
Розвалюють коаліцію?  :smilie3:
Тимошенко звично вивалилась, але НФ багатенько набрав на парламентських. За рахунок його і тримаємось поки.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Я мне нравятся и Мустафа Найем и Сергей Лещенко.
Ребята патологически ненавидят ложь и обман. ...
Навіщо вони у парламент пішли, якщо половину засідань пропускають? Здебільшого це Найєма стосується. То навіщо?
Чому за 4057 не голосували? Тоді вони були присутні. "Чесних підприємців" захищали?  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
а давайте розберемося, що таке "ложь" і "обман" та чим вони відрізняються один від одного?

От, наприклад, коли Наєм ішов у нардепи, він присягав, цитую "дбати про добробут Українського народу". Через тиждень він волав, що на 6 тисяч гривень в Києві прожити нереально. Але він нічого не зробив (не вніс пропозицію, не розробив Законопроект), аби українці стали отримувати більшу зарплатню.
Виходить, обманув?

Чи може ви забули одне слово в реченні?   "Ребята патологически ненавидят чужую ложь и обман." Своя неправда їм не пече.
Невдалий приклад. Саме в історії з 6 тисяч Найєм виглядав нормально, а от з 4057 лажанувся. Половину засідань пропускає. Напевно підробляє десь  :gigi:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
а давайте розберемося, що таке "ложь" і "обман" та чим вони відрізняються один від одного?

От, наприклад, коли Наєм ішов у нардепи, він присягав, цитую "дбати про добробут Українського народу". Через тиждень він волав, що на 6 тисяч гривень в Києві прожити нереально. Але він нічого не зробив (не вніс пропозицію, не розробив Законопроект), аби українці стали отримувати більшу зарплатню.
Виходить, обманув?

Чи може ви забули одне слово в реченні?   "Ребята патологически ненавидят чужую ложь и обман." Своя неправда їм не пече.
Невдалий приклад. Саме в історії з 6 тисяч Найєм виглядав нормально, а от з 4057 лажанувся. Половину засідань пропускає. Напевно підробляє десь  :gigi:

Це на Ваш погляд. А на мій, то в цій історії він яскраво проявився як дрібний лицемір. І це при тому, що поки вони на пару з Лєщєнко не стали депутатами, вони клєпали величезні статті-розслідування про те, як непомірно багато отримують депутати. Але як самі стали депутатами, то почали скавчати, що вони не те мали на увазі, що мовляв треба скоротити депутатські витрати, але збільшими особисті доходи (фактично). От так!

І ще щодо брехні. До депутатства Наєм розсікав Києвом на японському мотоциклі. Але коли він обирався в депутати то подав декларацію, в якій нічого про той мотик не було. Забув вказати? Тобто збрехав з необачності. Чи продав? То чому не вказав доходи від продажу? Чи може друзі дали покататись як Андрюші на тачці?

Чи Ви скажете, що я вже прискіпуюсь? Що мотик - то дрібнота. Але чому ж тоді Свободівців за мотики по прокуратурах тягають? Та і нема дрібниць для таких "патологічних ненависників брехні" як Наєм.
... і хай Росія згине як держава

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вони роблять все для того, щоб повторити 2005 рiк. ...
Розвалюють коаліцію?  :smilie3:
Тимошенко звично вивалилась, але НФ багатенько набрав на парламентських. За рахунок його і тримаємось поки.

У даному випадку розвалюють БПП поки що  :gigi:
А глобально цiлi в них тi ж самi щo i в мєлкочленiв ляшкiв юлькiв та ригiв, показати неспроможнiсть ВР щось приймати, i скорiш на перевибои з новими проектами вiд спонсорiв, нiякi позитивнi змiни, нiякi реформи їм зараз не потрiбнi (про це свiдчать їх голосування) , працюють лише на себе коханих, на своє "полiтичне майбутнє", чомусь думаючи що народ зовciм дурний.
« Останнє редагування: Травня 18, 2016, 03:11:54 15:11 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Вони роблять все для того, щоб повторити 2005 рiк. ...
Розвалюють коаліцію?  :smilie3:
Тимошенко звично вивалилась, але НФ багатенько набрав на парламентських. За рахунок його і тримаємось поки.

У даному випадку розвалюють БПП поки що  :gigi:
А глобально цiлi в них тi ж самi щo i в мєлкочленiв ляшкiв юлькiв та ригiв, показати неспроможнiсть ВР щось приймати, i скорiш на перевибои з новими проектами вiд спонсорiв, нiякi позитивнi змiни, нiякi реформи їм зараз не потрiбнi (про це свiдчать їх голосування) , працюють лише на себе коханих, на своє "полiтичне майбутнє", чомусь думаючи що народ зовciм дурний.

100 відсотків!!! Їм вже не терпиться поскоріш об'явити що БПП - "кака", і вони тепер на вибори йдуть у складі "Демократичного Альянсу". А ось "ДемАльянс" - то "цяця"!
... і хай Росія згине як держава

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
а давайте розберемося, що таке "ложь" і "обман" та чим вони відрізняються один від одного?

От, наприклад, коли Наєм ішов у нардепи, він присягав, цитую "дбати про добробут Українського народу". Через тиждень він волав, що на 6 тисяч гривень в Києві прожити нереально. Але він нічого не зробив (не вніс пропозицію, не розробив Законопроект), аби українці стали отримувати більшу зарплатню.
Виходить, обманув?

Чи може ви забули одне слово в реченні?   "Ребята патологически ненавидят чужую ложь и обман." Своя неправда їм не пече.
Невдалий приклад. Саме в історії з 6 тисяч Найєм виглядав нормально, а от з 4057 лажанувся. Половину засідань пропускає. Напевно підробляє десь  :gigi:

Це на Ваш погляд. А на мій, то в цій історії він яскраво проявився як дрібний лицемір. І це при тому, що поки вони на пару з Лєщєнко не стали депутатами, вони клєпали величезні статті-розслідування про те, як непомірно багато отримують депутати. Але як самі стали депутатами, то почали скавчати, що вони не те мали на увазі, що мовляв треба скоротити депутатські витрати, але збільшими особисті доходи (фактично). От так!

І ще щодо брехні. До депутатства Наєм розсікав Києвом на японському мотоциклі. Але коли він обирався в депутати то подав декларацію, в якій нічого про той мотик не було. Забув вказати? Тобто збрехав з необачності. Чи продав? То чому не вказав доходи від продажу? Чи може друзі дали покататись як Андрюші на тачці?

Чи Ви скажете, що я вже прискіпуюсь? Що мотик - то дрібнота. Але чому ж тоді Свободівців за мотики по прокуратурах тягають? Та і нема дрібниць для таких "патологічних ненависників брехні" як Наєм.
Я не вважаю Лещенка та Найєма чесними. Голосування за 4057 показало хто вони є  :smilie3: Це наприклад.
Але Найєм прав був у темі 6 тис. грн. Прав у тому, що запропонував це відкрито обговорити.
Ще мені сподобалось на початку їх депутатства їх намагання завадити голосуванню чужими картками. Але коли відвідуєш тільки половину засідань, то важко відслідковувати чужі порушення  :smilie8:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
У даному випадку розвалюють БПП поки що  :gigi:
...
Це так  :gigi: Але НФ (я ж кажу) тримає поки ситуацію  :smilie3:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465

Я не вважаю Лещенка та Найєма чесними. Голосування за 4057 показало хто вони є  :smilie3: Це наприклад.
Але Найєм прав був у темі 6 тис. грн. Прав у тому, що запропонував це відкрито обговорити.
Ще мені сподобалось на початку їх депутатства їх намагання завадити голосуванню чужими картками. Але коли відвідуєш тільки половину засідань, то важко відслідковувати чужі порушення  :smilie8:

Який він "молодець"! Відкрито це обговорив. Ну просто"душка". Добився, що йому ЗП підвищили майже втричі. І що? Я маю бути щасливим?
Знаєте, це якраз і є лицемірство, коли ти будучі журналістом волаєш, що депутатам багато платять, а коли сам стаєш депутом - починаєш "відкрито обговорювати" підвищення ЗП депутатам. Чи не так?

І ще одне. Навіть якщо забути про те що мова йшла про ЗП особисто Наєму. Він волав про те що "на 6 тисяч в Києві прожити неможливо". І це при тому, що в його голові ще свіжі були слова з присяги "дбати про добробут українського народу". Що він зробив? Він лише "чесно обговорив" ЗП для себе любимого. Крапка. ЗП для вчителів, лікарів, що в Києві складає подекуди менше 2тисяч, його аж ніяк не зацікавили! Жодного законопроекту, жодної пропозиції.
... і хай Росія згине як держава

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
"Фракція Порошенка відмовляється пустити Лещенка до комісії по розслідуванню корупції та офшорів. Причина очевидна: він відмінно знає, як це робити", - пише Крістофер Міллер, який тривалий час висвітлював події в Україні для провідних англомовних видань.

"Очевидно для всіх, що рішення мотивоване тим, що Лещенко би добре розслідував", - пише Ян Бейтсон, який висвітлює події в Україні для The Daily Beast, Guardian, Reuters та ін.

"Коли говорять про брак політичної волі в Україні, оце і мається на увазі", - також відзначив Бейтсон.

Сюрреалістичною назвав ситуацію із недопущенням Сергія Лещенка до складу тимчасової слідчої комісії також і Мустафа Найєм, народний депутат та відомий журналіст-розслідувач."Цей сюрреалізм нагадав мені, як фракція ще два роки тому голосно плескала у долоні нашим із Сергієм розслідуванням щодо режиму Віктора Януковича, - а як справа дійшла до допуску до реальної роботи та повноважень, учорашні сміливці сором'язливо опустили очі додолу та відмовили Лещенку у реалізації своїх можливостей та професіоналізму", - написав Найєм у своєму Facebook.

Напередодні Дональд Баузер, радник Програми розвитку ООН в Україні з питань боротьби з корупцією, назвав Сергія Лещенка та відомого українського журналіста-розслідувача Дениса Бігуса "Бетменом та Робіном антикорупційної розслідувальної журналістики в Україні".

http://m.ukrainian.voanews.com/a/leshchenko-komisiya-ofshory/3332483.html

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Пацан к успеху пришёл

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
- Зачем щука в речке?
- А чтобы карась не дремал !

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201

Я не вважаю Лещенка та Найєма чесними. Голосування за 4057 показало хто вони є  :smilie3: Це наприклад.
Але Найєм прав був у темі 6 тис. грн. Прав у тому, що запропонував це відкрито обговорити.
Ще мені сподобалось на початку їх депутатства їх намагання завадити голосуванню чужими картками. Але коли відвідуєш тільки половину засідань, то важко відслідковувати чужі порушення  :smilie8:

Який він "молодець"! Відкрито це обговорив. Ну просто"душка". Добився, що йому ЗП підвищили майже втричі. І що? Я маю бути щасливим?
Знаєте, це якраз і є лицемірство, коли ти будучі журналістом волаєш, що депутатам багато платять, а коли сам стаєш депутом - починаєш "відкрито обговорювати" підвищення ЗП депутатам. Чи не так?

І ще одне. Навіть якщо забути про те що мова йшла про ЗП особисто Наєму. Він волав про те що "на 6 тисяч в Києві прожити неможливо". І це при тому, що в його голові ще свіжі були слова з присяги "дбати про добробут українського народу". Що він зробив? Він лише "чесно обговорив" ЗП для себе любимого. Крапка. ЗП для вчителів, лікарів, що в Києві складає подекуди менше 2тисяч, його аж ніяк не зацікавили! Жодного законопроекту, жодної пропозиції.
В чомусь він правий, а в чомусь ні. Чого тут дивного? Він привернув увагу до того, що 6 тис. для депутата - це небезпека для державу в цілому. Я згодна з цим, ти - ні. Ясно.
Він же ж не вимагав собі грошей на купівлю житла наприклад? А критикував він раніше саме цю "статтю витрат", наскільки я пам'ятаю. Я за його творчістю на творчістю Лещенко не дуже прискіпливо слідкувала. Ці дві людини продаються/"продаються", як вони "продалися" БПП. Їх взяли в БПП для того, щоб затулити рота хоча б на деякий час.  :smilie7: Ну, мені так здається.
Беру в лапки "продаються", тому що продалися формально не за гроші, а за якісь нові можливості. Різниця деяка є.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
"Фракція Порошенка відмовляється пустити Лещенка до комісії по розслідуванню корупції та офшорів. Причина очевидна: він відмінно знає, як це робити", - пише Крістофер Міллер, який тривалий час висвітлював події в Україні для провідних англомовних видань.

"Очевидно для всіх, що рішення мотивоване тим, що Лещенко би добре розслідував", - пише Ян Бейтсон, який висвітлює події в Україні для The Daily Beast, Guardian, Reuters та ін.

"Коли говорять про брак політичної волі в Україні, оце і мається на увазі", - також відзначив Бейтсон.

Сюрреалістичною назвав ситуацію із недопущенням Сергія Лещенка до складу тимчасової слідчої комісії також і Мустафа Найєм, народний депутат та відомий журналіст-розслідувач."Цей сюрреалізм нагадав мені, як фракція ще два роки тому голосно плескала у долоні нашим із Сергієм розслідуванням щодо режиму Віктора Януковича, - а як справа дійшла до допуску до реальної роботи та повноважень, учорашні сміливці сором'язливо опустили очі додолу та відмовили Лещенку у реалізації своїх можливостей та професіоналізму", - написав Найєм у своєму Facebook.

Напередодні Дональд Баузер, радник Програми розвитку ООН в Україні з питань боротьби з корупцією, назвав Сергія Лещенка та відомого українського журналіста-розслідувача Дениса Бігуса "Бетменом та Робіном антикорупційної розслідувальної журналістики в Україні".

http://m.ukrainian.voanews.com/a/leshchenko-komisiya-ofshory/3332483.html
Та хай в якості журналіста розслідує, якщо він "бетменом" став саме у якості журналіста. У чому проблема-то? Йому хтось заважає?

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465

Я не вважаю Лещенка та Найєма чесними. Голосування за 4057 показало хто вони є  :smilie3: Це наприклад.
Але Найєм прав був у темі 6 тис. грн. Прав у тому, що запропонував це відкрито обговорити.
Ще мені сподобалось на початку їх депутатства їх намагання завадити голосуванню чужими картками. Але коли відвідуєш тільки половину засідань, то важко відслідковувати чужі порушення  :smilie8:

Який він "молодець"! Відкрито це обговорив. Ну просто"душка". Добився, що йому ЗП підвищили майже втричі. І що? Я маю бути щасливим?
Знаєте, це якраз і є лицемірство, коли ти будучі журналістом волаєш, що депутатам багато платять, а коли сам стаєш депутом - починаєш "відкрито обговорювати" підвищення ЗП депутатам. Чи не так?

І ще одне. Навіть якщо забути про те що мова йшла про ЗП особисто Наєму. Він волав про те що "на 6 тисяч в Києві прожити неможливо". І це при тому, що в його голові ще свіжі були слова з присяги "дбати про добробут українського народу". Що він зробив? Він лише "чесно обговорив" ЗП для себе любимого. Крапка. ЗП для вчителів, лікарів, що в Києві складає подекуди менше 2тисяч, його аж ніяк не зацікавили! Жодного законопроекту, жодної пропозиції.
В чомусь він правий, а в чомусь ні. Чого тут дивного? Він привернув увагу до того, що 6 тис. для депутата - це небезпека для державу в цілому. Я згодна з цим, ти - ні. Ясно.
Він же ж не вимагав собі грошей на купівлю житла наприклад? А критикував він раніше саме цю "статтю витрат", наскільки я пам'ятаю. Я за його творчістю на творчістю Лещенко не дуже прискіпливо слідкувала. Ці дві людини продаються/"продаються", як вони "продалися" БПП. Їх взяли в БПП для того, щоб затулити рота хоча б на деякий час.  :smilie7: Ну, мені так здається.
Беру в лапки "продаються", тому що продалися формально не за гроші, а за якісь нові можливості. Різниця деяка є.

Небезпека? Та ладно! Ось Вам доказ їхнього лицемірства
Цитую статтю Лєщєнка за 3 роки до депутатства (він просто не думав, що буде депутатом то плював у колодязь неслабо):

"Пункт 1. Зарплата депутата вираховується з посадового окладу 6 тисяч 109 гривень за спецформулою.

Так, до окладу додаються доплата за перший ранг держслужби в розмірі 160%, надбавка за "особливий характер роботи та інтенсивність праці" 100%, та премія, яка коливається від 80% у простого депутата до 95% у першого віце-спікера.

У підсумку мінімальна зарплата для пересічного депутата становить 17 425 гривень. Таких депутатів у парламенті 191 особа.

Якщо депутат - голова комітету або керівник фракції, то його зарплата становить 17 тисяч 914 гривень. Таких депутатів у парламенті близько 30 осіб. Після відрахування податків на руки він отримує близько 14 тисяч.
"


Бачте, тоді він гнівно викривав депутатів, що до ЗП їм ще надбавки дають та ніштяки. Він там багато чого "навідкривав" (від чого і тепер зручно не відмовлятись), але читаймо його висновок:

"Тепер просумуємо наведені цифри. З урахуванням усіх пільг, мінімальної зарплати в розмірі 17 тисяч 425 гривень та матеріальної допомоги, утримання одного депутата з усіма його супутніми видатками обходиться бюджету в 700 тисяч гривень на рік. Це - без витрат у разі, якщо депутат також замовлятиме автомобіль з гаражу Верховної Ради.

Утримувати такий колектив і є ціною, яку платить український народ за ілюзію демократії.
"


І якось Мустафа внайом не сперечався тоді з колегою. Не виступив, не сказав, що якщо залишити депутатам голу ЗП в 6 тисяч, це наразити країну на небезпеку. Ні. Все норм, поки "ізоблічають" інших. А як тілько но починають придивлятись до них самих, то одразу вищать "Караул", "Ущемляют".

Ось лінк, перевірте самі http://www.pravda.com.ua/articles/2011/03/16/6018199/
... і хай Росія згине як держава

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Лещенко и Найем изобличают подонков, которые воровали из бюджета и стали убийцами.
Потому  совести бюджетных воров  тысячи и миллионы смертей украинских людей, не получивших помощи в больницах, спившихся от безработицы, когда , например, тимоха банкротила предприятия.
Полные кладбища жертв этих ублюдков -воров.
Кого вы , Rost_ I защищает?
Убийц?
Оно вам надо, портить свою карму?

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Лещенко и Найем изобличают подонков, которые воровали из бюджета и стали убийцами.
Потому  совести бюджетных воров  тысячи и миллионы смертей украинских людей, не получивших помощи в больницах, спившихся от безработицы, когда , например, тимоха банкротила предприятия.
Полные кладбища жертв этих ублюдков -воров.
Кого вы , Rost_ I защищает?
Убийц?
Оно вам надо, портить свою карму?

Що дало Вам підстави поставити такі запитання? Те що я принципи пошуку справедливості, які наче б то сповідують Лєщєнко і Наєм, застосував до них саміх?
... і хай Росія згине як держава

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
тимоха банкротила предприятия
шесть! шесть опечаток в слове порох :fp2

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Якщо підсумувати претензії до Лещенка/Наєма без емоцій, залишається такий список:
1. Критикували керівників помаранчевої влади після 2004.
2. Критикують Порошенка і його команду, нове керівництво, коаліцію.
3. Не голосували за законопроект 4057.
4. Проголосували за підвищення зарплати депутатам.
5. Не внесли законопроект(и) про підвищення зарплат/добробуту населення  :lol:
6. Пропустили багато засідань ВР.
Щось забув?

IMHO:
1. Помаранчеві майже нічого не реформували, не модернізували, не розслідували і втратили владу не тому, що їх критикували журналісти, а тому, що займалися перетягуванням повноважень і фінансових потоків замість реформ, не слухаючи розумної критики. Тим самим тепер займається і нова влада на чолі з Порошенко. І якщо розвалюється коаліція, умови для бізнесу та інвестицій не покращуються, корупція процвітає, и т.і., винуваті не ті, кто про це каже...
До свого депутатства, Лещенко і Наєм працювали журналістами і, вважаю, робили це непогано. У вас є приклади брехні чи порушення журналістської етики з їх боку?
Якщо ви думаєте, що Ющенко втратив владу через Лещенко, Наєма чи "Дзеркало Тижня", це смішно.

2. Якщо посадовець чи політик каже одне, а робить інше, про це потрібно казати, чи ні?
Коаліція розвалюється не через "єврооптимістів", а через несумісніть інтересів ії складових груп.
Більшість продовжує змагання за владу і потоки, і не можуть поєднати це з необхідністю догодити МВФ і заспокоїти населення.
Якщо Лещенко з Наємом припинять критикувати Порошенка/БПП чи залишать мандати, допоможе це приймати корисні закони, реформувати країну? Ні, це допоможе тільки корупціонерам спокійніше продовжувати свою справу без зайвого розголосу...

3. Щодо законопроекту 4057 є сумніви. До Вінника і Пашинського в мене нема довіри. Законопроект розкритикували як частина українських юристів, так і іноземні. Нема впевненості, що він юридично грамотний, і його застосування не спричинить позови у європейскі суди з наступними фінансовими втратами.

4. Не бачу про що сперечатися. Якщо у депутатів не буде пристойної зарплати, тоді треба погодитись, що крім бізнесменів/коррупціонерів там нікого не буде. Якщо маємо надію вибрати в ВР людей, що будуть працювати на країну, портібно платити. Депутатів небагато - бюджет істотно не постраждає.

5. Щоб підняти зарплати (доходи) населенню, треба підняти економіку. Щоб підняти економіку, треба робити реформи, зменьшити корупцію. Це саме те, чого більшість ВР, і більшість БПП також, не хоче.
Реформи - процес складний. Одним-двома законами їх не зробиш.
До речі, законопроектів Лещенко і Наєм внесли немало. Ви їх усі знаєте?  :smilie3:

6. Щодо вітсутності на засіданнях. Наєм, до речі, є член постійної делегації у парламентській асамблеї НАТО, постійної делегації у парламентській асамблеї ОБСЄ, курирує запуск патрульної поліції в деяких містах...

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Я мне нравятся и Мустафа Найем и Сергей Лещенко.
Ребята патологически ненавидят ложь и обман.
Имеют бульдожью хватку на коррупционеров.

Поэтому на них идёт сильное давление.
Задание Порошенко  - сделать так, чтобы побольше таких ребят было во власти.
Сделает - честь ему и хвала !
Не сделает - откатимся немного назад, и с новыми силами попрем в Европу!
Подальше от Мордора!


брехня вони гавкають на тих хто їх грохнути не може або не хоче, повторю форумчанина на яника вони не гавкали...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна