Автор Тема: Заарештували лідера польської проросійської партії  (Прочитано 544 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Лідера польської проросійської партії Матеуша Піскорського, який виправдовував окупацію Криму, заарештували

Матеуш Піскорський відомий своєю підтримкою окупації Росією Криму та дій РФ в Україні.

Агентство внутрішньої безпеки Польщі (АБВ) заарештувало 18 травня лідера проросійської партії Zmiana ("Зміна") Матеуша Піскорського. Про це повідомляє Польське радіо з посиланням на повідомлення прес-службу політсили і низки ЗМІ, передає Цензор.НЕТ.

Спецслужби приходили з обшуками в офіс партії і в помешкання деяких її діячів.

Партія Zmiana опублікувала у зв'язку з цим заяву в соцмережі Facebook, в якій написано: "Сьогодні вранці службовці Агентства внутрішньої безпеки провели обшук у помешканнях членів правління партії Zmiana, вимагаючи при цьому надання їм жорстких дисків, носіїв інформації і документів".

Як пише портал niezalezna.pl, операція АВБ пов'язана з підозрілими контактами Піскорського і його партії з Кремлем.

Після окупації Росією Криму Матеуш Піскорський заявив, що росіяни "не хочуть конфлікту, але вимагають поваги до своєї держави, яка втілює в життя амбітний проект євразійської інтеграції". Колишній депутат партії "Самооборона", а сьогодні - лідер партії Zmiana, Матеуш Піскорський був частим гостем російського телебачення "Russia Today". Піскорський часто також їздив на окуповану Росією територію східної України.

Матеуш Піскорський був, зокрема, спостерігачем на псевдовиборах у 2014 році в Криму, а також на окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Служба безпеки України визнала Піскорського персоною нон-грата в Україні. У Луганській і Донецькій областях Піскорський зустрічався - як сам казав - "з прем'єром "ДНР" Олександром Захарченком". У лютому, коли проходив перший Загальнопольский з'їзд Zmiana, її члени запросили так званого представника "Новоросії", але ватажка бойовиків не пустили в Польщу.

http://ua.censor.net.ua/n389066

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
оце уже знаково, якщо посадять++++
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Та хай краще в Мордор вишлють, це страшніше ніж тюрма в Польщі.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Та хай краще в Мордор вишлють, це страшніше ніж тюрма в Польщі.
невже я зі світом згодний?, піду гляну у дзеркало і вмиюсь холодною водою...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Тут деяка інфа http://www.nihilist.li/2015/03/05/partiya-zmiana-fashistskaya-partiya/
Комуністично-антиамериканські підлітки з сімей дегенератів.
Щось на кшталт наших, отих що гранати в людей кидали та гаїшників вбивали. Чисто "патріоти".


Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Та хай краще в Мордор вишлють, це страшніше ніж тюрма в Польщі.
невже я зі світом згодний?, піду гляну у дзеркало і вмиюсь холодною водою...

Обніміться ж, брати мої.
Молю вас, благаю!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
вмився, подивився, таки тут з ним згоден, але тільки тут...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34332
  • Стать: Чоловіча
Та хай краще в Мордор вишлють, це страшніше ніж тюрма в Польщі.
невже я зі світом згодний?, піду гляну у дзеркало і вмиюсь холодною водою...

Юрєг, тобі корона на вуха не тисне ?  :laugh:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Та хай краще в Мордор вишлють, це страшніше ніж тюрма в Польщі.
невже я зі світом згодний?, піду гляну у дзеркало і вмиюсь холодною водою...

Юрєг, тобі корона на вуха не тисне ?  :laugh:
ні не тисне, а тобі?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Та хай краще в Мордор вишлють, це страшніше ніж тюрма в Польщі.
невже я зі світом згодний?, піду гляну у дзеркало і вмиюсь холодною водою...

Юрєг, тобі корона на вуха не тисне ?  :laugh:
ні не тисне, а тобі?

вух нема чи що?