Автор Тема: Юлія Тимошенко: Гройсман здійснює звільнення України від українців.  (Прочитано 2626 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Хто? Я?  :bn
ти, ти
чи те, що не подобається не коментуємо?

Я не читав весь текст бумеранга, бо він юльок, а таке читати не варто. Тому не знаю що за питання, якщо твої питання в контексті бютовської маячні то я не знаю шо тобі відповідати.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Хоча тімашенка і рідкісна ....., проте багато у чому бум правий. У нас є "Фасад" - це тіпо реформи, і є реальна сторона - це "піздец"
1. Махінації цуценюка-ахметова з субсидіями.
2. Повна безкарність ригівської шобли.
3. Повна відсутність судової системи (так як і раніше є решали, які решають)
4. Відсутнє право власносності для простих смертних (прикладом є мій паркан який знесло луцьк тепло і попри два рішення міської ради так і не відновило)
4.1. Необхідна друга поправка до конституції (така як у штатах)
5. Зубожіння населення і масовий виїзд за кордон.
6. Подивіться на вулиці скільки нових магазинів секонду і ломбардів з'явилось? отож бо і воно.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Хоча тімашенка і рідкісна ....., проте багато у чому бум правий. У нас є "Фасад" - це тіпо реформи, і є реальна сторона - це "піздец"

Вже це - брехня.

1. Махінації цуценюка-ахметова з субсидіями.
В чому вони полягають? Людям дали можливість вижити, пережити цей період, коли МВФ поставив найпершу і жорстку умову - приведення цін на комунальні послуги до ринкового рівня. Не погодитися - означало сказати бай-бай кредитам, а відтак і Євроасоціації.

2. Повна безкарність ригівської шобли.
Чечетов де? Янукович де? Калашніков де? Що там по іншим, не хочу шукати.

3. Повна відсутність судової системи (так як і раніше є решали, які решають)
Закон прийнятий, юльковська і ляшковські фракції довго боролися проти прийняття, але врешті-решт Президент зробив з них мудаків. Якими вони власне і так є.

4. Відсутнє право власносності для простих смертних (прикладом є мій паркан який знесло луцьк тепло і попри два рішення міської ради так і не відновило)
Паркан -  ще не відсутність права власності, тут питання таке - право на землю. Тут тимошенко також закликає не дати вам права власності на вашу власність.

4.1. Необхідна друга поправка до конституції (така як у штатах)
Про що мова?

5. Зубожіння населення і масовий виїзд за кордон.
Це вже триває 25 років, не аргумент.

6. Подивіться на вулиці скільки нових магазинів секонду і ломбардів з'явилось? отож бо і воно.
Секонди і ломбарди почали з'являтися років 15 тому. Не аргумент.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
6. Подивіться на вулиці скільки нових магазинів секонду і ломбардів з'явилось?
отож бо і воно.
Секонди і ломбарди почали з'являтися років 15 тому. Не аргумент.
Секонди й ломбарди... це не бiзнес, а "прикриття" крим. оборудок.
Адже, одна справа - продавати золото... втричi дешевше  держ. розцiнок, та купляти шмаття, що збирають для хворих та бомжiв.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
.... у цивілізованих країнах все відбувається навпаки: «Кожного року з'являються нові села, які з маленьких потім перетворюються у великі селища. І таким чином країна розростається, що також дає людям робочі місця».

Цукавотм у яких конкретно "цивілізованих країнах" така хуйня відбувається?  popcorn1

Ну? Де відповідь на просте питання?   :smiley16:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34288
  • Стать: Чоловіча
Чомусь пригадалось  :gigi:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Треба було Гройсману... англ. булавкою в сроку Косатоi цупнути...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Є такий психологічний тест - тест Зонді. Там саме такі морди як у тимошонкі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Є такий психологічний тест - тест Зонді.
Там саме такі морди як у тимошонкі.
Що то за тест?..
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Є такий психологічний тест - тест Зонді.
Там саме такі морди як у тимошонкі.
Що то за тест?..
 :smilie7:

http://psytests.org/szondi/szondi-run.html

Пройди... потім поділимося  :shuffle:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
тоді чого питаєш.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
тоді чого питаєш.
Вiдповiсти в двох словах... вiра не дозволяе?..
Чи то е Велика Таемниця?..
 :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Хоча тімашенка і рідкісна ....., проте багато у чому бум правий. У нас є "Фасад" - це тіпо реформи, і є реальна сторона - це "піздец"

Вже це - брехня.

1. Махінації цуценюка-ахметова з субсидіями.
В чому вони полягають? Людям дали можливість вижити, пережити цей період, коли МВФ поставив найпершу і жорстку умову - приведення цін на комунальні послуги до ринкового рівня. Не погодитися - означало сказати бай-бай кредитам, а відтак і Євроасоціації.

Брехня. у нас уже вища ціна на комуналку ніж у німеччині гугл в допомогу.
система субсиді спрямована на наповнення кармана ахметкі.

2. Повна безкарність ригівської шобли.
Чечетов де? Янукович де? Калашніков де? Що там по іншим, не хочу шукати.

Де рішення судів про притягнення чечетова до крим відповідальності з конфіскацією? у мене за стіною адвокат-решала його слова - нічого не змінилось крім такси.

3. Повна відсутність судової системи (так як і раніше є решали, які решають)
Закон прийнятий, юльковська і ляшковські фракції довго боролися проти прийняття, але врешті-решт Президент зробив з них мудаків. Якими вони власне і так є.

я вже писав просто піднялась такса за рішення.

4. Відсутнє право власносності для простих смертних (прикладом є мій паркан який знесло луцьк тепло і попри два рішення міської ради так і не відновило)
Паркан -  ще не відсутність права власності, тут питання таке - право на землю. Тут тимошенко також закликає не дати вам права власності на вашу власність.
Знову брехня знищили паркан - мою приватну власність, про землю мова не йде, є два рішення міської ради, луцьктеплу=фірташу пох, паркан відновили власними силами, при заяві що буду стріляти мені пояснили що мене засадять. Питання будуть?

4.1. Необхідна друга поправка до конституції (така як у штатах)
Про що мова?
про право захищати свою приватну власність зі зброєю в руках. див пункт вище.
5. Зубожіння населення і масовий виїзд за кордон.
Це вже триває 25 років, не аргумент.

ти не уявляєш теперішніх маштабів....

6. Подивіться на вулиці скільки нових магазинів секонду і ломбардів з'явилось? отож бо і воно.
Секонди і ломбарди почали з'являтися років 15 тому. Не аргумент.

та що ви, що ви 15 років назад у луцьку був 1 ломбард - зараз близько 200 при чому 199 з'явились 1,5-2 роки назад.
поясни красавчег як на вул. Лесі Українки яка в 2005 році зайняла перше місце по благоустрою в Європі, замість барів, аптек, комп фірм, салонів краси, банків і інших - зявилось 25 секондів.

Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
херово читаєте матчасть ботики
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Є такий психологічний тест - тест Зонді.
Там саме такі морди як у тимошонкі.
Що то за тест?..
 :smilie7:

http://psytests.org/szondi/szondi-run.html

Пройди... потім поділимося  :shuffle:
Ну прошел, Тимошенко причем? 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
хто б звільнив Україну від Тимошенко?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
аууу світ де коментарі...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
хто б звільнив Україну від Тимошенко?

А хіба Тимошенко Україною володіє  :smilie11:

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Чомусь пригадалось  :gigi:
Мені в динаміці більше подобається:











Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Брехня. у нас уже вища ціна на комуналку ніж у німеччині гугл в допомогу.

Ну то якщо ти вже знаєш, цифри давай.

система субсиді спрямована на наповнення кармана ахметкі.
А якби не було субсидій, то людей би повиганяли з квартир. Тоді б ти кого звинуватив, знову ж таки Яценюка чи ще когось?

Де рішення судів про притягнення чечетова до крим відповідальності з конфіскацією? у мене за стіною адвокат-решала його слова - нічого не змінилось крім такси.

чечетов, якщо ти не в курсі, вистрибнув з 17 поверха.

я вже писав просто піднялась такса за рішення.
так а чого ти хочеш, закон ще не вступив у дію.

Знову брехня знищили паркан - мою приватну власність, про землю мова не йде, є два рішення міської ради, луцьктеплу=фірташу пох, паркан відновили власними силами, при заяві що буду стріляти мені пояснили що мене засадять. Питання будуть?

Ну то й судися тоді зі своїм луцьктеплом, закони України про власність тут ні до чого.
Не твоя земля - то й паркан не твій, ти б навіть у ЄС чи США нічого їм не довів.
 
про право захищати свою приватну власність зі зброєю в руках. див пункт вище.
Враїховуючи скільки в нас психічно нестабільних людей, давати зброю це самогубство нації.
Де ще така є поправка окрім США?

та що ви, що ви 15 років назад у луцьку був 1 ломбард - зараз близько 200 при чому 199 з'явились 1,5-2 роки назад.
поясни красавчег як на вул. Лесі Українки яка в 2005 році зайняла перше місце по благоустрою в Європі, замість барів, аптек, комп фірм, салонів краси, банків і інших - зявилось 25 секондів.


Бо людям вигідно купувати секонд. Він набагато вищої якості ніж китайське сміття. Як тільки ВО Свобода прийде до влади і всі стануть багаті та щасливі, та набудують своїх підприємств, :gigi: так відразу ж секонди самі собою зникнуть

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ну користується секонд у населення попитом бiльше нiж китайська синтетика, що поробиш? Знову це теж ринок, попит i пропозицiя.
Ebay - це теж великий секонд-хенд до речi, тiльки вiртуальний.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Брехня. у нас уже вища ціна на комуналку ніж у німеччині гугл в допомогу.

Ну то якщо ти вже знаєш, цифри давай.

система субсиді спрямована на наповнення кармана ахметкі.
А якби не було субсидій, то людей би повиганяли з квартир. Тоді б ти кого звинуватив, знову ж таки Яценюка чи ще когось?

Якби да каби. По конституції надра належать народу. Тарифи - мінімальні або по собівартості - не треба субсидій.


Де рішення судів про притягнення чечетова до крим відповідальності з конфіскацією? у мене за стіною адвокат-решала його слова - нічого не змінилось крім такси.

чечетов, якщо ти не в курсі, вистрибнув з 17 поверха.

та пох. Злочини проти України вчиняв- вчиняв - дафай да свіданія

я вже писав просто піднялась такса за рішення.
так а чого ти хочеш, закон ще не вступив у дію.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Знову брехня знищили паркан - мою приватну власність, про землю мова не йде, є два рішення міської ради, луцьктеплу=фірташу пох, паркан відновили власними силами, при заяві що буду стріляти мені пояснили що мене засадять. Питання будуть?

Ну то й судися тоді зі своїм луцьктеплом, закони України про власність тут ні до чого.
Не твоя земля - то й паркан не твій, ти б навіть у ЄС чи США нічого їм не довів.


Земля моя, паркан мій Свідоцтво про право власності для луцьк тепла не документ. Судитись? наївний блядь. дивись пост вище. Два рішення міської ради їм пох.
 
про право захищати свою приватну власність зі зброєю в руках. див пункт вище.
Враїховуючи скільки в нас психічно нестабільних людей, давати зброю це самогубство нації.
Де ще така є поправка окрім США?

тобто твоїми словами до мене у хату ломляться, нищать майно - а я просто дивлюсь?
так як на майдані з прапором проти куль і гранат? ну ти й сука.
а хрен вам. Навчений тепер буду стріляти. А кримінал ну й хер з ним - решала порешає.

та що ви, що ви 15 років назад у луцьку був 1 ломбард - зараз близько 200 при чому 199 з'явились 1,5-2 роки назад.
поясни красавчег як на вул. Лесі Українки яка в 2005 році зайняла перше місце по благоустрою в Європі, замість барів, аптек, комп фірм, салонів краси, банків і інших - зявилось 25 секондів.


Бо людям вигідно купувати секонд. Він набагато вищої якості ніж китайське сміття. Як тільки ВО Свобода прийде до влади і всі стануть багаті та щасливі, та набудують своїх підприємств, :gigi: так відразу ж секонди самі собою зникнуть

Дебіл у людей немає грошей купувати нове. Комуналка 1,5 тис, харчі 2,5 тис - школа двоє дітей 1 тис це по мінімуму тобто 5 тисяч мінімуму на середню сімю. Одяг, відпочинок, розваги - забудь
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
От тут про одяг знайшов.

У 2015 році, основними покупцями українського одягу є країни Європейського Союзу, придбавши 90,5% українського одягу на суму 525 мільйонів доларів.

Про це повідомляє ДП "Укрпромзовнішекспертиза".

Як зазначається, світова торгівля одягом зростає в середньому на 4% на рік, однак питома вага України на світовому ринку одягу за останні 5 років зменшився з 0,16% до 0,10%.

Майже 90% обсягів українського експорту припадало на давальницькі схеми 88% в 2013 р (583 млн. дол.) І 89% в 2014 р (566 млн. дол.).

За словами експертів УПЕ, у товарній структурі українського експорту переважає верхній одяг (285,6 млн. дол. або 64,2%) і нижня білизна (77,4 млн. дол. або 17,4%).

"В останні роки, основними покупцями українського одягу є країни Європейського Союзу (525 млн. дол. або 90,5%) і Росія (33 млн. дол. або 5,6%), при цьому помітна тенденція скорочення частки Росії в загальному експорті і зростання частки Європейського Союзу", - сказано в повідомленні.

Головними європейськими імпортерами українського одягу є: Німеччина (161 млн. дол.), Угорщина (32 млн. дол.), Італія (31 млн. дол.), Польща (30 млн. дол.), На які сумарно в 2015 р припадало майже 57% експорту з України.

При цьому найбільш перспективними для українських виробників одягу є європейські країни не тільки з великими обсягами імпорту, а й зі значними темпами зростання імпортного попиту.

Зокрема, такими перспективними ринками є Люксембург (+20,0% в рік), Польща (+15,4%), Латвія (+12,9%), Словаччина (+12,5%), Литва (+12, 4%), Іспанія (+9,2%), Болгарія (+9,0%) і Нідерланди (+8,1%).


Чому в нас цей одяг, який так охоче купують європейці, не продається?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
И шо за одяг на пол миллиарда аж? Какие бренды?   :smilie11:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
И шо за одяг на пол миллиарда аж? Какие бренды?   :smilie11:

Самому цікаво. Аж дивно.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Шиють для iноземних брендiв, якi розмiщують тут закази, скорiш за все.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Шиють для iноземних брендiв, якi розмiщують тут закази, скорiш за все.

Саме так. Які саме бренди не знаю, але чув що шиють, ну там не знаю, адідас чи щось подібне, не знавець брендів.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Шиють для iноземних брендiв, якi розмiщують тут закази, скорiш за все.
И пол миллиарда превоащается на десяток миллионов на оплату швей. А с таким курсом в доп прибыл , тому же Ньго Боссу , который ее использует.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Шиють для iноземних брендiв, якi розмiщують тут закази, скорiш за все.
саме так і є