Автор Тема: як і обіцяв літні польові навчання Свободи і Соколу  (Прочитано 3332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Всі ці пишущіє здоров'я мужики, вони давно з АТО повернулися?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
МИ ГОТОВІ ЗУСТРІТИ ВОРОГА - А ТИ?

 :weep: :weep: :weep: зрозуміло, це і є відповідь.

жгі далі!  :smiley24:  :weep:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
наша пісня гарна й нова, якщо щось не вкладається в голову - значить неправильно.
Бухаєш бувалий ти, я давно вже не вживаю.
У мене хороший фотоапарат тому і фото по 1,5 метра, щось не подобається подай у суд.
по фото питання будуть? нема пішов нах.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Всі ці пишущіє здоров'я мужики, вони давно з АТО повернулися?
читати не вміємо?
чукча писатель- не читатель?
Командир і ще декілька по два строки в АТО, декілька вік за 60, вісім чоловік вік до 19.
і останнє тобі ссука хотілося щоб ми м'ясом воювали? хуй тобі.
Спочатку навчання.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Нема коментарів по суті - нах.
Нема конструктивних зауважень - нах.
Якщо ти диванни хомячок типу світу чи бувалого - нах.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
наша пісня гарна й нова, якщо щось не вкладається в голову - значить неправильно.
Бухаєш бувалий ти, я давно вже не вживаю.
У мене хороший фотоапарат тому і фото по 1,5 метра, щось не подобається подай у суд.
по фото питання будуть? нема пішов нах.
Хворому на голову... не обовязково бухати.
Ганьбити й ображатися - це його Природа.
Сжимати фото в редакторi не вмiеш - так й кажи.
Та про шо мова - ти ж у нас iнвалiд - по зору?..
Ото й кажи - погано бачу, недочуваю, всiх, кого бачу нах шлю...
Оце твое...
Не дарма в АТО не взяли - таким лише дай зброю...
Втiм, що з Ковальчука взяти - Каким ты был, такиим ты остался.
ГИДОТА...
 :moskali:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
наша пісня гарна й нова, якщо щось не вкладається в голову - значить неправильно.
Бухаєш бувалий ти, я давно вже не вживаю.
У мене хороший фотоапарат тому і фото по 1,5 метра, щось не подобається подай у суд.
по фото питання будуть? нема пішов нах.
Хворому на голову... не обовязково бухати.
Ганьбити й ображатися - це його Природа.

Гарно виглядаєш у зеркалі
Сжимати фото в редакторi не вмiеш - так й кажи.

"Впадло"
Та про шо мова - ти ж у нас iнвалiд - по зору?..
не інвалід
Ото й кажи - погано бачу, недочуваю, всiх, кого бачу нах шлю...
Оце твое..

Ні це твоє конструктиву нема - тільки гівном кидаєшся.

Не дарма в АТО не взяли - таким лише дай зброю...

Іти туди не знаючи куди - не навченим? ти точно даун.
Втiм, що з Ковальчука взяти - Каким ты был, такиим ты остался.
ГИДОТА...

у дзеркало глянь
 :moskali:
мудаг
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
цілком очікувано. Довбні крім гівна нічого написати не можуть...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ти виклав якісь фотки дитячого піонертабору який виїхав в ліс на шашлики, молоді лобурі побавилися пістолетами, попозували з рушницями, відпочили, подихали свіжим повітрям та поїхали собі на хутір.

Що тут можна коментувати? Ну нормальний відпочинок, і діти задоволені і дорослі. МА-ЛАД-ЦИ!  :smiley24: :smiley14:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ти виклав якісь фотки дитячого піонертабору який виїхав в ліс на шашлики, молоді лобурі побавилися пістолетами, попозували з рушницями, відпочили, подихали свіжим повітрям та поїхали собі на хутір.

Що тут можна коментувати? Ну нормальний відпочинок, і діти задоволені і дорослі. МА-ЛАД-ЦИ!  :smiley24: :smiley14:
Це не відпочинок. Підйом о 6.00 - крос 7 км у повному бойовому. з 7 до 8 вільний час. Далі сніданок до 8.30 далі риття шанців будування криївок, каплички до 12.45. о 13 до 14 обід. далі до 16 теоретичні заняття. з 16 до 19 практичні 19.10 вечеря. 20.00 до 22. вільний час, далі відбій.
де тут ти побачив відпочинок?
Це ще я не написав штрафи за невиконання розпорядку...
я особисто у вільний час сортував колоди на шанці...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
шашликів до речі не було, куліш, борщ, сало, помідори огірки
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
виклади свої фото...
я роблю те що можу...
А ЩО РОБИШ ТИ?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
8.30 далі риття шанців будування криївок, каплички до 12.45. о 13 до 14 обід. далі до 16 теоретичні

Це все добре, але ви не там копаєте. Зараз наші копають окопи в донецький області,  а не у львівській. Вас наіпали, ворог зайшов зі сходу  :smilie9:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
8.30 далі риття шанців будування криївок, каплички до 12.45. о 13 до 14 обід. далі до 16 теоретичні

Це все добре, але ви не там копаєте. Зараз наші копають окопи в донецький області,  а не у львівській. Вас наіпали, ворог зайшов зі сходу  :smilie9:
  я вже писав, чукча не читатель?, реконструкція табору УПА з подальшим перетворенням у навчальний табір.
ти пропонуєш не навченим з голою дупою у бій?
поясни чому розформували закарпатську СІЧ - останній добробат у складі ЗСУ?
мої якраз і воюють у пісках, авдіївці і інших...
А ЩО РОБИШ ТИ?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
А ЩО РОБИШ ТИ?

Те ж саме що і ти - сиджу та пизжу в інтернеті  :laugh: Тільки по лісу як ідіот з гвинтівкою не бігаю.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
МИ ГОТОВІ ЗУСТРІТИ ВОРОГА - А ТИ?
Якось неправильно сформульоване. Тут або "Я готовий, а ти?" Чи "Ми готові, а ви?"

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
А ЩО РОБИШ ТИ?

Те ж саме що і ти - сиджу та пизжу в інтернеті  :laugh: Тільки по лісу як ідіот з гвинтівкою не бігаю.
на відміну від тебе форумного цуцика, я вчусь кожен день, купляю обладнання, вчусь, вчусь, вчусь...
щоб бути готовим і навченим коли дзвони Софії знову задзвонять...
а ти як був гівном ним і лишешся
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
МИ ГОТОВІ ЗУСТРІТИ ВОРОГА - А ТИ?
Якось неправильно сформульоване. Тут або "Я готовий, а ти?" Чи "Ми готові, а ви?"
МИ ГОТОВІ. маєш зауваження?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
на відміну від тебе форумного цуцика, я вчусь кожен день, купляю обладнання, вчусь, вчусь, вчусь...
щоб бути готовим і навченим коли дзвони Софії знову задзвонять...
а ти як був гівном ним і лишешся

ну й кому нах потрібні твої навчання, що толку з того? в країні війна, а ти як придурок з гвинтівкою фотографуєшся у мирному лісі біля польского кордону. кіздуй на війну, театрал!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я вже писав "-чукча писатель - не читатель"
ти 18 лютого 2014 року був під маріїнкою? ні - пішов на х-
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
на відміну від тебе форумного цуцика, я вчусь кожен день, купляю обладнання, вчусь, вчусь, вчусь...
щоб бути готовим і навченим коли дзвони Софії знову задзвонять...
а ти як був гівном ним і лишешся

ну й кому нах потрібні твої навчання, що толку з того? в країні війна, а ти як придурок з гвинтівкою фотографуєшся у мирному лісі біля польского кордону. кіздуй на війну, театрал!
ага не навчений , мясом на передову - маладец...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Если на фото  не видно киевского торта или хотя бы шоколадки от Рошена, то сборы считать - непатриотическими.  :smiley16:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
МИ ГОТОВІ ЗУСТРІТИ ВОРОГА - А ТИ?
Якось неправильно сформульоване. Тут або "Я готовий, а ти?" Чи "Ми готові, а ви?"
МИ ГОТОВІ. маєш зауваження?
Кажи за себе. Ти готовий? Ми готові можна казати тільки тоді, коли всі хто на фотках підуть на фронт командою та будуть воювати пліч о пліч.
Про хто ваш твій ворог навіть не питаю, трошки лячно питати  :gigi:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
ні гома коли їм відповідати нема чого вони гавнои кидаються
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Если на фото  не видно киевского торта или хотя бы шоколадки от Рошена, то сборы считать - непатриотическими.  :smiley16:
Дуже тупо. Хоча фотка твоя подобається. Голубий та зелений - гарна суміш  :smilie8:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
МИ ГОТОВІ ЗУСТРІТИ ВОРОГА - А ТИ?
Якось неправильно сформульоване. Тут або "Я готовий, а ти?" Чи "Ми готові, а ви?"
МИ ГОТОВІ. маєш зауваження?
Кажи за себе. Ти готовий? Ми готові можна казати тільки тоді, коли всі хто на фотках підуть на фронт командою та будуть воювати пліч о пліч.
Про хто ваш твій ворог навіть не питаю, трошки лячно питати  :gigi:
я піду туди коли буде треба - це раз.....
не тобі мені розказувати ....
ПОБАЧИШ.....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Если на фото  не видно киевского торта или хотя бы шоколадки от Рошена, то сборы считать - непатриотическими.  :smiley16:
Дуже тупо. Хоча фотка твоя подобається. Голубий та зелений - гарна суміш  :smilie8:
ваші фото в студію
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
ні гома коли їм відповідати нема чого вони гавнои кидаються
А гома у твоєму таборі? Ти обережніше з ним, він не тупий.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
я піду туди коли буде треба - це раз.....
не тобі мені розказувати ....
ПОБАЧИШ.....
Це твій вибір і тільки твій. Не треба мені щось доказувати.
Просто ти запитуєш чи готова я. Пишеш - "ти готовий"? Багато хто вчився стріляти навесні 2014. Зараз злість якось притухла, але готовність захищати своє начебто ні, тобто залишилась. І це добре що є спокійна готовність.
Особисто для мене Рф - ворог назавжди. Скільки того життя  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ковальчук... у тебя... реальнi проблеми iз психикою...
Не ображайся, а сходи до лiкаря...
Кажуть, що в молодому вiцi... можна (треба) лiкуватися, аби потiм не було проблем.
Ти не чуеш критику, особливо, коли тобi правду кажуть.
В твоiй п'есi всього одна роль, з двома словами - пiшов нахуй...
Iншого ти не знаеш або не чуеш.
То нащо кожного разу ображатися?..
То нащо кожного разу... провокуеш народ на грубощi?..
Тобi в кайф, коли з тобою спiлкуються?...
То й веди себе чемно, а не так, як ти робиш.
 :smilie7: