Автор Тема: Розваги під час війни  (Прочитано 405 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Розваги під час війни
« : Липня 09, 2016, 08:58:06 20:58 »
Повернувся з ВДНГ
Хотіли покататися з сином на роверах але потрапили у розважальний центр.
Хто не знає ВДНГ тепер не рошифровується а назвою Країни розваг.
Має свою емблему, промо і таке інше http://dreamkyiv.com/na-vdng-prezentuvaly-novu-adventyku/

Команда організаторов дійсно творча, їм вдалося вдихнути друге життя у це "нафталінове місце".
Є розваги для дітей (парк гойдалок, будиночки на деревах) для дорослих фан зона.

Весь час мене не покидало відчуття що я знаходжусь в якійсь іншій країні а точніше в Росії.
Лише вказивники та деяка реклама була українською.
Всюди російська, оголошення, персонал і люди навколо.
Безтурботні, переважно молодь при грошах.
На парковці немає місць, приїхали дорого одягнені з такими ж друзями.

Впевнений якщо влаштувати опитання Що ви тут робите коли на сході гинуть люди більшістя відповіла б Ето не наша война.

Дивно все це :(




Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Розваги під час війни
« Reply #1 : Липня 10, 2016, 10:57:39 10:57 »
Хочу вас заспокоiти, що людинi - будь якiй - потрiбен позитиф - хай навiть в такiй хвормi.
Не можна весь час думати про вiйну, кров,, втрати тощо - просто дах поiде...
Тому для дiтей - кращий варiант саме така Краiна Розваг.
Не дурнi це придумали, хоч i далеко...
А що пропонуете молодi - Нiчнi Клюби з наркотою та стусанами чи перегони МАЖОРIВ на автострадах Столицi?..
Оце таки буде чудово...
Тому... хоч ВДНГ далеченько вiд того ж таки Хрещатика чи Михайлiвськоi пл... нехай краще такi розваги чим Iнтернет та смiття.
Я щодня бачу, як дiти "рожважаються" у дворах, де поруч бомжi, пянички та всяка кримiнальна наволоч, що шукае забави на свою сраку.
То кращiй варiант - або Пуща з велосiпедами, або Днiпровськi пляжи - хоч якась Природа...
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Розваги під час війни
« Reply #2 : Липня 10, 2016, 11:43:34 11:43 »
Та я не проти розваг загалом. Сам прийшов туди розважатися.
Але їзда на ровері та розпивання пива на дансінгу це різне і це раз.
А подруге вразила саме атмосфера та контінгент - російськомовні безтурботні господарі життя та їх родини.
Одне персонально мене радує - завтра до Львова їду там трохи полегшає :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Розваги під час війни
« Reply #3 : Липня 10, 2016, 11:53:44 11:53 »
Та я не проти розваг загалом. Сам прийшов туди розважатися.
Але їзда на ровері та розпивання пива на дансінгу це різне і це раз.
А подруге вразила саме атмосфера та контінгент - російськомовні безтурботні господарі життя та їх родини.
Одне персонально мене радує - завтра до Львова їду там трохи полегшає :smilie1:
Для тих, хто обожнюе Iсторичну тематику е Парк Киiвська Русь - можна там проводити час, але лише дорога... набагато бiльше часу, та й далеко за Киiвом.
Саме ВДНГ... притягуе туристiв, а ця публiка байдужа до Нац. традицiй, тому що... грошi не пахнуть.
З iншого боку... ВДНГ... треба якось зводити бюджет Паркового Мiстечка - свого часу це було пропагандистське г... де за 50 коп. вешталися з одного пустого павiлiону в iншiй...
Мене там приваблювали хiба що лiтаки, навкруги котрих завжди було купа народу та Чортове Колесо...
Але це було в далекi 80 рокi... коли ВДНГ... був надто вiддалений вiд Хрещатика й Iсторiчного Подолу та Днiпра...
 :smilie7: