Автор Тема: Богомолець дай тільки рота розкити  (Прочитано 5449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AlekseyP

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #30 : Квітня 11, 2014, 11:42:02 23:42 »
Пусть лучше расскажет, где ее лучшая подружка прячется

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #31 : Квітня 11, 2014, 11:48:33 23:48 »
А тюрьма там угрожала всем, без исключения, если посадили деда 73 лет, с авоськой продуктовой, за нападение и избиение Беркута.

Всем, кроме "засланных казачков". :rotate: :rotate: :rotate: Вспомните её высказывания о "снайперах Майдана". Она не такая глупая чтобы что-то напутать в таких серьёзных вопросах. Тем более в разговорах с иностранными дипломатами, которые тоже перепроверяют и выверяют каждое своё и чужое слово.

особливо з товаришем з Естонії

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #32 : Квітня 11, 2014, 11:53:50 23:53 »
Ця скотина вперто ігнорує українську мову.

да ты достал. Срешь только по веткам.
Ну вот я тоже пишу по русски. Але то зовсім не значить, що не користуюся українською. Просто думки висловлювати мені легше саме російською. Втім, не відчуваю ані найменьшого дискомфорту, якщо мій співрозмовник говорить українською і автоматично переходжу на неї. Так що будь ласка, ЗАТКНИ ПЕЛЬКУ і визначай людей не по мові, на якій вони розмовляють, а по їх діям.

А к самой Богомолец у меня пока отношение неоднозначное. Не могу ее почувствовать и понять.
« Останнє редагування: Квітня 11, 2014, 11:59:00 23:59 від Kren »
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #33 : Квітня 12, 2014, 12:04:16 00:04 »
На Шустері у Богомолець найменша підтримка.
От теж думаю, що в ній не так?..
Слухаю її, і хочеться сказати - не вірю.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #34 : Квітня 12, 2014, 12:20:19 00:20 »
Ця скотина вперто ігнорує українську мову.

да ты достал. Срешь только по веткам.
Ну вот я тоже пишу по русски. Але то зовсім не значить, що не користуюся українською. Просто думки висловлювати мені легше саме російською. Втім, не відчуваю ані найменьшого дискомфорту, якщо мій співрозмовник говорить українською і автоматично переходжу на неї. Так що будь ласка, ЗАТКНИ ПЕЛЬКУ і визначай людей не по мові, на якій вони розмовляють, а по їх діям.

А к самой Богомолец у меня пока отношение неоднозначное. Не могу ее почувствовать и понять.

От поїдіть в Крим чи в Донбас і розкажи тамтешньому планктону, що немає значення якою мовою говорить людина, аби людина була хороша. І відразу спілкуйся з ними українською. Потім прийдеш сюди й розповіси про враження.

Однак мова йде не про тебе. Ти в Президенти не йдеш.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #35 : Квітня 12, 2014, 12:25:02 00:25 »
Не знаю, в період Майдану вона мені подобалась.
А зараз щось не можу її зрозуміти...

Тому що на Майдані вона була на своєму місці. Вона профі, а не політик.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #36 : Квітня 12, 2014, 12:36:44 00:36 »
Ця скотина вперто ігнорує українську мову.

да ты достал. Срешь только по веткам.
Ну вот я тоже пишу по русски. Але то зовсім не значить, що не користуюся українською. Просто думки висловлювати мені легше саме російською. Втім, не відчуваю ані найменьшого дискомфорту, якщо мій співрозмовник говорить українською і автоматично переходжу на неї. Так що будь ласка, ЗАТКНИ ПЕЛЬКУ і визначай людей не по мові, на якій вони розмовляють, а по їх діям.

А к самой Богомолец у меня пока отношение неоднозначное. Не могу ее почувствовать и понять.

От поїдіть в Крим чи в Донбас і розкажи тамтешньому планктону, що немає значення якою мовою говорить людина, аби людина була хороша. І відразу спілкуйся з ними українською. Потім прийдеш сюди й розповіси про враження.

Однак мова йде не про тебе. Ти в Президенти не йдеш.

не неси йухню. А насчет президенства..еще не вечер. А вдруг  :smilie8:
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #37 : Квітня 12, 2014, 12:52:14 00:52 »
Не знаю, в період Майдану вона мені подобалась.
А зараз щось не можу її зрозуміти...

Тому що на Майдані вона була на своєму місці. Вона профі, а не політик.

Таки дійсно профі. З  бізнесу у сучасних українських умовах. :smilie1:

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #38 : Квітня 12, 2014, 12:58:44 00:58 »
На Шустері у Богомолець найменша підтримка.
От теж думаю, що в ній не так?..
Слухаю її, і хочеться сказати - не вірю.
Не знаю який з неї лікар, але на кандидата в президенти країни
вона не тягне абсолютно :bk
Кадри рєшают всьо

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #39 : Квітня 12, 2014, 01:11:32 01:11 »
Ну мне импонирует в ней то, что она не прибедняется, не пишет, что живет в коммуналке...

а ну та... Добкін також не прибідняється, каже гроші є... трам пам пам...
а на питання, "откуда Зін"... на державній службі за останні -надцять років назбиралось 16 лимонів, якось відповідати не хоче...

а так, та... чесно каже, в мене є, я не приховую :gigi: :gigi: :gigi: , як деякі

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #40 : Квітня 12, 2014, 01:15:01 01:15 »
вибачте, але людина, шо перебігла з "ну" до Черновецького...
ну лікар, так лікар... а на шось більше претендувати не має НІ ЗА ЩО.

соррі, пані лікар.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #41 : Квітня 12, 2014, 01:21:19 01:21 »
Ну мне импонирует в ней то, что она не прибедняется, не пишет, что живет в коммуналке...

а ну та... Добкін також не прибідняється, каже гроші є... трам пам пам...
а на питання, "откуда Зін"... на державній службі за останні -надцять років назбиралось 16 лимонів, якось відповідати не хоче...

а так, та... чесно каже, в мене є, я не приховую :gigi: :gigi: :gigi: , як деякі
Казав що якісь акції знайшов у шкапчику,
ну і продав їх за нєнадобностю, а воно оказалось вигодно.. :bm
Кадри рєшают всьо

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #42 : Квітня 12, 2014, 01:29:10 01:29 »
Ця скотина вперто ігнорує українську мову.

да ты достал. Срешь только по веткам.
Ну вот я тоже пишу по русски. Але то зовсім не значить, що не користуюся українською. Просто думки висловлювати мені легше саме російською. Втім, не відчуваю ані найменьшого дискомфорту, якщо мій співрозмовник говорить українською і автоматично переходжу на неї. Так що будь ласка, ЗАТКНИ ПЕЛЬКУ і визначай людей не по мові, на якій вони розмовляють, а по їх діям.

А к самой Богомолец у меня пока отношение неоднозначное. Не могу ее почувствовать и понять.

От поїдіть в Крим чи в Донбас і розкажи тамтешньому планктону, що немає значення якою мовою говорить людина, аби людина була хороша. І відразу спілкуйся з ними українською. Потім прийдеш сюди й розповіси про враження.

Однак мова йде не про тебе. Ти в Президенти не йдеш.

не неси йухню.
А насчет президенства..еще не вечер. А вдруг  :smilie8:

А що не так? Що не сподобалось? Заперечити по суті не можеш, то ти зразу перейшов на мат.

Повторюю, рос. мова може розглядатись в Україні тільки як явище постколоніальне, відживаюче. Той хто вважає, що рос. мова в Україні повинна мати якесь майбутнє - той хай пакує свій чумайдан і киздує в рашку хоч зараз.
В рашку приїдеш і спробуєш там з ними поспілкуватись українською, сажеш їм, "а какая разніца? Ліш би чєлавєк бил хароший!".

...Бо це ти тут, тільки в супертолерантній Україні можеш бути такий дох...я грамотний. В Росії тобі роги обламають швидко.

« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 01:33:10 01:33 від Бумеранг »

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #43 : Квітня 12, 2014, 02:57:32 02:57 »
И Богомолец, и Гриценко - одного поля ягоды. В том смысле, что эти ягоды "высажены" в кандидаты, чтобы отобрать проценты в Юли (прежде всего) и Порошенко (в меньшей мере, но и его это заденет). А цель этого очень проста - вывести во второй тур Добкина вместо Юли. И это не настолько смешно, как может показаться - надо только представить влияние админресурса ПР на ЮВ в условиях полной "самостоятельности" милиции и разгула бандитизма вообще и сепаратизма в частности.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #44 : Квітня 12, 2014, 03:50:48 03:50 »
И Богомолец, и Гриценко - одного поля ягоды. В том смысле, что эти ягоды "высажены" в кандидаты, чтобы отобрать проценты в Юли (прежде всего) и Порошенко (в меньшей мере, но и его это заденет). А цель этого очень проста - вывести во второй тур Добкина вместо Юли. И это не настолько смешно, как может показаться - надо только представить влияние админресурса ПР на ЮВ в условиях полной "самостоятельности" милиции и разгула бандитизма вообще и сепаратизма в частности.

Добкін проти Порошенка у другому турі - то клас!  :upa

І скажіть, куди та тимошенчиха лізе, на кой хєр вона взагалі приїхала? Сиділа б собі у Німеччині, відпочивала, а то ж ВОНА працювала скіки років поспіль, пора на відпочинок.

Не знаю хто як, а я у першому турі буду голосувати за Богомолець, а якщо рапотово пройде.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #45 : Квітня 12, 2014, 03:52:06 03:52 »
у Богомолець "лицо скушное - дєнєг нікто нє даст" (с) - це якщо коротко.

а якщо розлого - вона грає у "Капітана Очевидність", постійно проговорюючі якісь банальності, типу "треба позбавитися корупції" або "можновладці - це слуги народа, а не навпаки". ці банальності вже у всіх оскомину набили.

як вона збирається змінювати країну - не каже. хто в її команді - невідомо. те, що взяла гроші на президентство "у друзів", а не заплатила свої - підозріло. допомагала майдану - молодець, але цього замало, щоб стати президентом.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 03:59:00 03:59 від Блакитний Апельсин »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #46 : Квітня 12, 2014, 04:45:00 04:45 »
Справді було приємно читати її звіти в ФБ про роботу на майдані. Але коли вона почала вернути ніс, що мовляв посаду їй замалу запропонували - тут вже з'явилися сумніви. На майдані було море лікарів, ніхто з них потім не вимагав посад, хоч може могли б і краще зробити це організаційно і професійно. Поки що незарах  :smiley23:. Свої 5% теж треба заробити

Треба мобілізуватися і вибрати Пороха в першому турі - його перемога очевидна (якщо не виявиться раптом що він брат-двійник путіна, який зробив операцію і всі ці роки готувався до спецоперації :eyes:). Економія грошей і скоріше можна буде поставити крапку в питанні легітимності влади і призначити вибори в ВР
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 04:47:37 04:47 від UMC »

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #47 : Квітня 12, 2014, 04:48:07 04:48 »
Добкін проти Порошенка у другому турі - то клас!  :upa

І скажіть, куди та тимошенчиха лізе, на кой хєр вона взагалі приїхала? Сиділа б собі у Німеччині, відпочивала, а то ж ВОНА працювала скіки років поспіль, пора на відпочинок.

Не знаю хто як, а я у першому турі буду голосувати за Богомолець, а якщо рапотово пройде.
Мені важко з Вами погодитись: Добкін у 2-му турі упевненно виграє в Харківській, Донецькій та Луганській областях навіть без адмінресурсу, стаючи фактично легітімним "президентом" - прапором сепаратизму на Сході. Мені здається, що сптрияти виникненню ризику такої ситуації навряд чи варто із-за чисто особистих симпатій чи антипатій.

В другий тур мають вийти Порошенко та Тимошенко. Лише ці 2 кандидати гарантують європейський вибір і можуть створити відповідні команди. І я не думаю, що потрібно апелювати до їхніх дореволюційних іпостасей - так, вони не ангели (а ангелів в Україні ніколи не було, нема, і ніколи не буде), але вони обоє сильно змінились за цей час. Зрештою, як і всі ми.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #48 : Квітня 12, 2014, 04:51:32 04:51 »
Ну краще все ж Порошенко та Богомолець...

А Добкін ну може ви праві. Непотрібен він у другому.

Але Тимошенко у другому - то визнання того, що народ не порозумнішав.


Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #49 : Квітня 12, 2014, 04:55:32 04:55 »
А чому Ющенко не балотується? Класний тролінг був би. А Луценко Ю.?

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #50 : Квітня 12, 2014, 05:07:05 05:07 »
Справді було приємно читати її звіти в ФБ про роботу на майдані. Але коли вона почала вернути ніс, що мовляв посаду їй замалу запропонували - тут вже з'явилися сумніви. На майдані було море лікарів, ніхто з них потім не вимагав посад, хоч може могли б і краще зробити це організаційно і професійно. Поки що незарах  :smiley23:. Свої 5% теж треба заробити

Треба мобілізуватися і вибрати Пороха в першому турі - його перемога очевидна (якщо не виявиться раптом що він брат-двійник путіна, який зробив операцію і всі ці роки готувався до спецоперації :eyes:). Економія грошей і скоріше можна буде поставити крапку в питанні легітимності влади і призначити вибори в ВР
Я вважаю неможливою перемогу Порошенко (як і будь-кого іншого) в 1-му турі. Навіть якби Тимошенко знялась (що малоймовірно) - пелетон розтягне процентів 55 (по меншій мірі, у такому випадку).

До того ж, що до Порошенко все ще є певні сумніви. Для мене, наприклад, принципово, щоб він позбувся російських фабрик ще ДО виборів - це досить дієвий важіль впливу, який безумовно буде використаний Кремлем. (Як відомо, він пообіцяв продати всю власніть ПІСЛЯ перемоги. Це він заявив, здається Більду. В Україні, до речі, я цього від нього не чув, а як він відремонтував за один день Динамо і бруківку на Інститутській, уже відомо.) Так що навряд чи слід спішити з остаточним вибором.





Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #51 : Квітня 12, 2014, 05:16:48 05:16 »
Ну краще все ж Порошенко та Богомолець...

А Добкін ну може ви праві. Непотрібен він у другому.

Але Тимошенко у другому - то визнання того, що народ не порозумнішав.
Богомолець в другий - без шансів. ІМХО, звичайно. Вона зараз дуже далека від цього. А до виборів її так підсвітять з різних невигідних боків, що 4% буде їй за щастя. До того ж, в неї зовсім немає команди. А це значить, що їй не тільки дали гроші на вибори, а і командою забезпечать. І що це буде за команда? Адже є різні погляді на те, хто дав їй ці гроші...





Offline AlekseyP

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #52 : Квітня 12, 2014, 07:00:31 07:00 »
Богомолец во 2м туре - это вы серьезно? Там и 1% не будет...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #53 : Квітня 12, 2014, 07:20:50 07:20 »
Цитувати
Богомолец во 2м туре - это вы серьезно? Там и 1% не будет...

Все залежить від розкрутки.

І команду можна підібрати - якщо буде реальний вихід хоча б у другий тур, то команда сама набіжить.

А те що тимошенчиха буде топити, писати пасквілі для зниження рейтингу - то зрозуміло, але це навіть можна використати! - показати, ХТО там опонує - варовка та сучкаблох, народ зрозуміє.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #54 : Квітня 12, 2014, 08:54:31 08:54 »
Не знаю, в період Майдану вона мені подобалась.
А зараз щось не можу її зрозуміти...

а що не так?
нема простих рішень?
нема популярних гасел?

Ви знаєте, навпаки, ніякої конкретики.
Розповіла про свій рід до третього покоління. Ще якусь "водичку", а що робити, конкретні питання - нуль.

Ви знаєте, я спостерігаю цікаву картину: відносно чесна людина не може сформулювати думку на публічному виступі, не знає, за які ниточки смикати і таку людину вважають поганим політиком та звісно не голосують. Це нормально? Десь так, бо хороший політик свій рейтинг собі якось напрацював. Але хто в нас хороші политики? Люди, слабкість, бездіяльність чи злочинна діяльність яких відома вже багато років! Але вони все ще впевнено говорять на камеру, повторюють перевірені гасла і т.і. і тому мають рейтинг...
Дурнувата якась картина, не погоджуєтеся?

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #55 : Квітня 12, 2014, 10:25:41 10:25 »
А чому Ющенко не балотується? Класний тролінг був би. А Луценко Ю.?

Думаю, що такий порив у нього був, але Катя з скандалом заборонила  :smilie1:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #56 : Квітня 12, 2014, 11:32:19 11:32 »
Добкін проти Порошенка у другому турі - то клас!  :upa

І скажіть, куди та тимошенчиха лізе, на кой хєр вона взагалі приїхала? Сиділа б собі у Німеччині, відпочивала, а то ж ВОНА працювала скіки років поспіль, пора на відпочинок.

Не знаю хто як, а я у першому турі буду голосувати за Богомолець, а якщо рапотово пройде.
Мені важко з Вами погодитись: Добкін у 2-му турі упевненно виграє в Харківській, Донецькій та Луганській областях навіть без адмінресурсу, стаючи фактично легітімним "президентом" - прапором сепаратизму на Сході. Мені здається, що сптрияти виникненню ризику такої ситуації навряд чи варто із-за чисто особистих симпатій чи антипатій.

Что бы этого не было 100%, нужно Порошенко выигрывать в первом туре, т.е. Тимошенко, Тягнибок, Гриценко и прочие должны сняться.
Тогда будет 50+ - Порошенко, а остальное рассеяно на Тигипко, Добкине, Бойко, Яроше и Королевской.
И никакого признанного лидера Юго-Востока.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #57 : Квітня 12, 2014, 11:36:02 11:36 »


В другий тур мають вийти Порошенко та Тимошенко. Лише ці 2 кандидати гарантують європейський вибір і можуть створити відповідні команди. І я не думаю, що потрібно апелювати до їхніх дореволюційних іпостасей - так, вони не ангели (а ангелів в Україні ніколи не було, нема, і ніколи не буде), але вони обоє сильно змінились за цей час. Зрештою, як і всі ми.

А в этом случае очень велик риск, что Юго-Восток либо проигнорирует выборы, либо ПР будет их активно срывать, под предлогом, что мнение Юго-Востока не учитывают.
Так что такая пара во втором туре чревата очередными волнениями.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Богомолець дай тільки рота розкити
« Reply #58 : Квітня 12, 2014, 11:43:23 11:43 »
Ця скотина вперто ігнорує українську мову.

да ты достал. Срешь только по веткам.
Ну вот я тоже пишу по русски. Але то зовсім не значить, що не користуюся українською. Просто думки висловлювати мені легше саме російською. Втім, не відчуваю ані найменьшого дискомфорту, якщо мій співрозмовник говорить українською і автоматично переходжу на неї. Так що будь ласка, ЗАТКНИ ПЕЛЬКУ і визначай людей не по мові, на якій вони розмовляють, а по їх діям.

А к самой Богомолец у меня пока отношение неоднозначное. Не могу ее почувствовать и понять.

От поїдіть в Крим чи в Донбас і розкажи тамтешньому планктону, що немає значення якою мовою говорить людина, аби людина була хороша. І відразу спілкуйся з ними українською. Потім прийдеш сюди й розповіси про враження.

Однак мова йде не про тебе. Ти в Президенти не йдеш.

не неси йухню.
А насчет президенства..еще не вечер. А вдруг  :smilie8:

А що не так? Що не сподобалось? Заперечити по суті не можеш, то ти зразу перейшов на мат.

Повторюю, рос. мова може розглядатись в Україні тільки як явище постколоніальне, відживаюче. Той хто вважає, що рос. мова в Україні повинна мати якесь майбутнє - той хай пакує свій чумайдан і киздує в рашку хоч зараз.
В рашку приїдеш і спробуєш там з ними поспілкуватись українською, сажеш їм, "а какая разніца? Ліш би чєлавєк бил хароший!".

...Бо це ти тут, тільки в супертолерантній Україні можеш бути такий дох...я грамотний. В Росії тобі роги обламають швидко.

да ты задрал со своими наездами на язык. Командовать дома на кухне будешь, а рассказывать мне каким и когда языком пользоваться не стоит. Потому что я пользуюсь тем языком, которым мне удобно в конкретной ситуации. И мне не напряжно использовать любой их трех, которые я знаю. А если ты настолько тупое, что не понимаешь, что знать несколько языков лучше чем один и использовать их по своему усмотрению, желанию и ситуации...то говорить то с тобой не о чем.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 11:51:02 11:51 від Kren »
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі