Автор Тема: Подивіться на це "нове обличчя" - взірець русофільства (про Богомолець)  (Прочитано 5978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Президент мало шо будет решать. Только законы подписывать с него требуется. Главное, что с МВФ эта власть непособачилась.

То чого тоді Ольга богомолець пре в Президенти? Чого? Що вона хоче? Керувати безпекою і зовнішньою політикою ?

Уявляю собі. То тоді ніякої державності України більш не треба, а просто вводити рос. як другу державну і вперьод, вслід за Білорусією.
І Богомолець на це піде. Якщо стане Президентом, не приведи Господи.

У цьому напрямку вона багато на що піде. Буде черговий виток "браццької дружби". Схоже, що Богомолець черговий "подарунок" наших "братів". Зверніть увагу на її "співпрацю" з соціалістичною партією. Комуністи можуть або взагалі не потрапити у Раду наступного скликання, або потрапити у мізерній кількості. Це послабить вплив п'ятої колони. Їх замінять і підтримають соціалісти. Богомолець має стати "новим обличчям", яке реанімує соціалістів. Авжеж! Громадська активістка Майдану, вдало пропіарена на трагічних подіях. Погляньте, як метушиться навколо неї стара повія Мороз.

Я раніше за ціею Ольгою не слідкував, до Євромайдану я про неї й не чув, а тепер, пару раз її лише в телевізорі її побачив - все, крапка! Це троянська коняка "Руського міра". Лише дивуюсь, як широкий загал цього не бачить і не розуміє.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Свого часу вона виконувала пісні на вірші Ліни Костенко. Може, і зараз їх можна знайти в гуглі ;) :smilie5:
Ну той що ?????????????????????????
Жириновський колись в Держ Думі РФ турецькою мовою розмовляв ;))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
та хоч би хтось, нарешті, зробив їй зауваження за відверте кацапство.

Зверніть увага, російською вона говорить не так як більшість киян, а з такими р-а-астяжистими ма-а-асковськими переливами.

Киянка вона. Корінна. Народилась і виросла на вулиці академіка А.А.Богомольця. :rotate: :rotate: :rotate:

Я сам киянин, хоча й не корінний, але народився й виріс тут, ( район Голосієво) батьки з київської обл. Але мову простих киян (якщо російською) добре знаю з дитинства, інтонацію й вимову. Ольга Богомолець балакає так, як балакають ті, хто ніколи не жив  і не ріс в україномовному середовищі. Відчувається, що всі родичі її були чітко зациклені на Росію, на все московське. Все українське - їй глибоко чуже.
Але найстрашніше те , що вона нас призвичаює до кацапської мови, мовляв, нічого страшного, хай і рос. мова в нас буде, всі ми люди і т.д.

Саме так. У побуті вона і вся її родина виключно російськомовні.
Не те що в побуті, а я б так сказав: в крові. 

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Свого часу вона виконувала пісні на вірші Ліни Костенко. Може, і зараз їх можна знайти в гуглі ;) :smilie5:

Вона навіть сама намагалась писати вірші українською. Однак, її діти у побуті спілкуються виключно російською. Ольга, безперечно, поважає українську мову, проте розвиток і захист мови для неї питання навіть не другорядні... Так само, як і реальна незалежність України. ІМХО Ольга доволі легко піде на поступки Москві у цих питаннях, якщо зовні все буде виглядати благопристойно. :smilie1:
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 12:08:08 00:08 від Loge »

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Якщо ТС ліньки шукати - то от йому посилання - нехай послухає ;)

Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Свого часу вона виконувала пісні на вірші Ліни Костенко. Може, і зараз їх можна знайти в гуглі ;) :smilie5:

Вона навіть сама намагалась писати вірші українською. Однак, її діти у побуті спілкуються виключно російською. Вона, безперечно, поважає українську мову, проте розвиток і захист мови для неї питання навіть не другорядні... Так само як і реальна незалежність України. ІМХО Ольга доволі легко піде на поступки Москві у цих питаннях, якщо зовні все буде виглядати благопристойно. :smilie1:

Правда ????? Якщо це правда - дуже дякую за інфу;)) буквально пігодини тому назад, на шустерці, ця аферистка розповідала, що з дітьми вона говорить українською мовою!

Я вже давно політиків вираховую дуже швидко: Богомолець - аферистка, якої ще Україна не бачила. Підла й лицемірна, безпринципа, не зупиниться ні перед чим.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Якщо ТС ліньки шукати - то от йому посилання - нехай послухає ;)


Не треба було посилання викладувати, хіба б я не повірив би?
Ну той що, що хтось десь співав записував і викладав в ютуб укроїнською мовою пісні? Що це міняє?

Вона звичайно ж не є махровий українофоб, однак все українське їй чуже й нерідне, інтереси України вона здасть і оком не моргнувши.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Я особисто її бачив кілька років тому в магазині Laura Ashley з двома дочками. всі говорили укр. мовою. нормальною розмовною, з русизмами, видно, і в сім'ї так говорять...
інша справа - нафіга дівчаткам років по 12 купувати такі дорослі сукні?..  :smilie5:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Свого часу вона виконувала пісні на вірші Ліни Костенко. Може, і зараз їх можна знайти в гуглі ;) :smilie5:

Вот её альбомы без потерь:

http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=22067

http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=19948

http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=13711
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
колись її пісня, там де,  "аж холодно джмелю" (я тоді не знав, що це Ліна Костенко) подобалась...
взагалі думав, що вона якась співачка, в ті часи багато було таких...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
ТС юлек?


І то здається запеклий юльок. :)

ты его офнеш или я? :) Или пусть пока поживет?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Свого часу вона виконувала пісні на вірші Ліни Костенко. Може, і зараз їх можна знайти в гуглі ;) :smilie5:

Вона навіть сама намагалась писати вірші українською. Однак, її діти у побуті спілкуються виключно російською. Вона, безперечно, поважає українську мову, проте розвиток і захист мови для неї питання навіть не другорядні... Так само як і реальна незалежність України. ІМХО Ольга доволі легко піде на поступки Москві у цих питаннях, якщо зовні все буде виглядати благопристойно. :smilie1:

Правда ????? Якщо це правда - дуже дякую за інфу;)) буквально пігодини тому назад, на шустерці, ця аферистка розповідала, що з дітьми вона говорить українською мовою!

Я вже давно політиків вираховую дуже швидко: Богомолець - аферистка, якої ще Україна не бачила. Підла й лицемірна, безпринципа, не зупиниться ні перед чим.

Ви дуже сильно перебільшуєте! Але таки є одне але... Вона занадто вже "договороспроможна". За сучасними стандартами Ольгу можна вважати більш-менш порядною людиною. Однак, вона навряд чи здатна бути безкомпромісним гарантом конституції і незалежності України.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Я особисто її бачив кілька років тому в магазині Laura Ashley з двома дочками. всі говорили укр. мовою. нормальною розмовною, з русизмами, видно, і в сім'ї так говорять...
інша справа - нафіга дівчаткам років по 12 купувати такі дорослі сукні?..  :smilie5:

Бо мають гроші, час та натхнення... Вона й англійською з дочками розмовляє, іноді годинами... Однак, мова спілкування у них переважно російська, і у цьому немає нічого поганого. Доки не збереш докупи ісі дрібні деталі і не побачиш усю картину... :lol: :lol: :lol:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
За сучасними стандартами Ольгу можна вважати більш-менш порядною людиною. Однак, вона навряд чи здатна бути безкомпромісним гарантом конституції і незалежності України.

У нас есть выбор из 23 кандидатов.  На фоне остальных 22, более-менее порядочный человек, даже "по современным стандартам" - хоть что-то. 
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
...Шустерка в розгарі якраз, ця з "сурйозним" виглядом тьотя стоїть вже півгодини на подіумі і патякає щось там по-кацапські, нав"язуючи нам двоязичіє.

Обуєть!!!  розповіла, що в них в домі заборонялось розмовляти українською. І зверніть увагу, вона навіть не посоромлялась розповісти про таке гидотство. 
Хай ця Ольга  Ароновна поїде в Донбас, зайде в захоплені будівлі і тим ушльопкам розкаже, що хай в спілкуванні використовують і укр. мову теж.

Выступление на Майдане врача Ольги Богомолец 2014.02.21

"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308


Это OldBoy. Узнаю брата Колю(с)

не...не он
Но наверняка из этой стаи)))))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча


Ви дуже сильно перебільшуєте! Але таки є одне але... Вона занадто вже "договороспроможна". За сучасними стандартами Ольгу можна вважати більш-менш порядною людиною. Однак, вона навряд чи здатна бути безкомпромісним гарантом конституції і незалежності України.
[/quote]
Більш-менш порядною..... цікавий вислів. ))  Фаворитів през. перегонів щодня розглядають буквально під мікроскопом, всіх бліх вишуковують. А ця Ольга - якось так нізвідки почала завойовувати ще й симпатії виборців.

одне порадувало, коли в шустерці виставляли рівень довіри то в Ольги 6% і третє місце.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Ну Ярош просто в другому турі програє і Юльці і Пороху і Тигипку(тьфу-тьфу-тьфу). Так що з неї хоч якісь варіанти.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Я особисто її бачив кілька років тому в магазині Laura Ashley з двома дочками. всі говорили укр. мовою. нормальною розмовною, з русизмами, видно, і в сім'ї так говорять...
інша справа - нафіга дівчаткам років по 12 купувати такі дорослі сукні?..  :smilie5:

Бо мають гроші, час та натхнення... Вона й англійською з дочками розмовляє, іноді годинами... Однак, мова спілкування у них переважно російська, і у цьому немає нічого поганого. Доки не збереш докупи ісі дрібні деталі і не побачиш усю картину... :lol: :lol: :lol:

Здрасьтє-пажалуста!
виховує дочок рос. мовою в Україні і в цьому нічого поганого???
А в чому ще нема нічого поганого? То хто тоді ми? Навіщо тоді існує наша країна? То може нам йти спокійно в Росію, південно-західним федеральним округом, буде все класно, широкий економічний простір, дешевий газ і бензин, бо ж, врешті-решт, яка різниця? Хіба в цьому буде щось погане ?

То тоді який сенс в існуванні незалежної України взагалі ?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Я особисто її бачив кілька років тому в магазині Laura Ashley з двома дочками. всі говорили укр. мовою. нормальною розмовною, з русизмами, видно, і в сім'ї так говорять...
інша справа - нафіга дівчаткам років по 12 купувати такі дорослі сукні?..  :smilie5:

Бо мають гроші, час та натхнення... Вона й англійською з дочками розмовляє, іноді годинами... Однак, мова спілкування у них переважно російська, і у цьому немає нічого поганого. Доки не збереш докупи ісі дрібні деталі і не побачиш усю картину... :lol: :lol: :lol:

ну, я теж не бачу поганого в цьому)) і про Радомишль нічого поганого сказати не можу ,все там нормально зроблено (про закритий доступ до води жителям містечка - хз, якщо правда, то звичайно це її не прикрашає...
а про сукні (чи що вони там купили, не пам'ятаю) я просто подумав, що вони якісь не для дівчаток, що їм би якісь молодіжніші речі носити... у Лори Ешлі нема, здається, спеціальних дитячих і тінейджерських колекцій, там для дорослих пань... ну, хтозна, може у їх сім'ї такі порядки  :smilie1:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
За сучасними стандартами Ольгу можна вважати більш-менш порядною людиною. Однак, вона навряд чи здатна бути безкомпромісним гарантом конституції і незалежності України.

У нас есть выбор из 23 кандидатов.  На фоне остальных 22, более-менее порядочный человек, даже "по современным стандартам" - хоть что-то.

Наверное, я очень старомодный. Я, например, считаю, что наши офицеры в Крыму за редчайшим исключением вели себя не как герои, а как предатели... Мы с Ольгой одного года рождения и воспитывались в примерно одинаковых условиях, поэтому с одной стороны я её очень хорошо пониманию, а с другой стороны очень многие её поступки меня шокируют. Например, дружба с Кильчицкой. С такими людьми я стараюсь не иметь никаких дел даже в ущерб себе.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
топикстартер не Фарион случайно?  :lol:

Ирка, харе шифроваться. мы тебя опознали  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
За сучасними стандартами Ольгу можна вважати більш-менш порядною людиною. Однак, вона навряд чи здатна бути безкомпромісним гарантом конституції і незалежності України.

У нас есть выбор из 23 кандидатов.  На фоне остальных 22, более-менее порядочный человек, даже "по современным стандартам" - хоть что-то.

Наверное, я очень старомодный. Я, например, считаю, что наши офицеры в Крыму за редчайшим исключением вели себя не как герои, а как предатели... Мы с Ольгой одного года рождения и воспитывались в примерно одинаковых условиях, поэтому с одной стороны я её очень хорошо пониманию, а с другой стороны очень многие её поступки меня шокируют. Например, дружба с Кильчицкой. С такими людьми я стараюсь не иметь никаких дел даже в ущерб себе.
:smiley24:
я теж так думаю - про Кільчицьку... ще якби якісь чисто по розпилу ділові контакти, а то прямо пАдруги...
про офіцерів - згадалось інтерв'ю з морпєхом в Криму, який мало не плаче - "все нас бросили"... прямо як той сепаратист в ДонОДА "извините, єто ємоции"
тьху!  :smiley23: нафіга на камеру таке казати і так себе поводити?? ганьба... якщо сциш (а це з усіма буває періодично), то нафіга це демонструвати??

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
топикстартер не Фарион случайно?  :lol:

Ирка, харе шифроваться. мы тебя опознали  :smiley14:

звернись до спеціалістів ( від психіатрії).

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
За сучасними стандартами Ольгу можна вважати більш-менш порядною людиною. Однак, вона навряд чи здатна бути безкомпромісним гарантом конституції і незалежності України.

У нас есть выбор из 23 кандидатов.  На фоне остальных 22, более-менее порядочный человек, даже "по современным стандартам" - хоть что-то.

Наверное, я очень старомодный. Я, например, считаю, что наши офицеры в Крыму за редчайшим исключением вели себя не как герои, а как предатели... Мы с Ольгой одного года рождения и воспитывались в примерно одинаковых условиях, поэтому с одной стороны я её очень хорошо пониманию, а с другой стороны очень многие её поступки меня шокируют. Например, дружба с Кильчицкой. С такими людьми я стараюсь не иметь никаких дел даже в ущерб себе.
:smiley24:
я теж так думаю - про Кільчицьку... ще якби якісь чисто по розпилу ділові контакти, а то прямо пАдруги...
Почалось з розпилу, дійшло до кумівства, тому падруги канєшно :bk
Кадри рєшают всьо

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Богомолец для популяризации украинской культуры сделала гораздо больше, чем многие профессиональные деятели.

Ее романсы на стихи Лины Костенко - это отдельная страница нашей культуры.

Но зачем ей в президенты мне непонятно, и даже не представляю, кто ее может всерьез рассматривать в этой роли. Максимум - депутат Рады.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Богомолец для популяризации украинской культуры сделала гораздо больше, чем многие профессиональные деятели.

Ее романсы на стихи Лины Костенко - это отдельная страница нашей культуры.

Это не страница, а маска добропорядочности,
наспех нахлобученная на грязное аморальное лошадиное рыло :at
Кадри рєшают всьо

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Богомолец для популяризации украинской культуры сделала гораздо больше, чем многие профессиональные деятели.

Ее романсы на стихи Лины Костенко - это отдельная страница нашей культуры.

Но зачем ей в президенты мне непонятно, и даже не представляю, кто ее может всерьез рассматривать в этой роли. Максимум - депутат Рады.

Абсолютно точно! Мета цього проекту знайти "нове привабливе обличчя" для соціалістичної партії, здатне повернути її у "велику політику" і у перспективі стати лідером фракції соціалістів у новобраній Раді. :love:

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Богомолец для популяризации украинской культуры сделала гораздо больше, чем многие профессиональные деятели.

Ее романсы на стихи Лины Костенко - это отдельная страница нашей культуры.

Это не страница, а маска добропорядочности,
наспех нахлобученная на грязное аморальное лошадиное рыло :at

А  как, в таком случае, назвать это рыло которое отмечало день рождения  в тот же день, когда Ольга Богомолец спасала людей на  Майдане?
 

Женя Тимошенко отмечала день рождения в роскошном отеле Рима

Больше читайте здесь: http://ru.tsn.ua/politika/vo-vremya-krovavoy-boyni-na-maydane-zhenya-timoshenko-otmechala-den-rozhdeniya-v-roskoshnom-otele-rima-351208.html
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 01:42:22 01:42 від ArsKA »
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:
Богомолец для популяризации украинской культуры сделала гораздо больше, чем многие профессиональные деятели.

Ее романсы на стихи Лины Костенко - это отдельная страница нашей культуры.

Это не страница, а маска добропорядочности,
наспех нахлобученная на грязное аморальное лошадиное рыло
+1000
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 01:38:10 01:38 від Бумеранг »