Автор Тема: Юго-Восток должен бьіть усльішан!  (Прочитано 4474 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #30 : Квітня 12, 2014, 12:06:13 00:06 »
Кру_Єлл
Так справа в тому, що інформації вже є багато - на українських ТВ, в інтернеті, по радіо.
Але, таке відчуття, що Схід НЕ ХОЧЕ чути.
От що сумно...
Замало, дуже замало. Тобто на ТБ добре вміють популяризувати якісь моральні речі - мову, культуру, гімн, таке інше. Вони роблять це дуже добре, дуже ємоційно, я сама іноді плачу, коли бачу щось на кшалт гімну України в виконанні дітей, або ту соціалку де діти виступали за мир. Але потім шахтер Вітьок чує - "бандери закриють шахти, не буде грошей, а за газ заберуть останні труси" і вірить, бо рік за роком ситуація в країні дедалі гіршала, Вітьок готовий йти на барикади за свое матеріальне положення, а не за мову або Путіна. Треба Вітьку пояснювати, треба популярні, прості, але не примітівні ролики по ТБ, сотні інтервью політиків, особливо місцевих про переваги обраного нами кроку.
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #31 : Квітня 12, 2014, 12:06:24 00:06 »
Кру_Єлл
Так справа в тому, що інформації вже є багато - на українських ТВ, в інтернеті, по радіо.
Але, таке відчуття, що Схід НЕ ХОЧЕ чути.
От що сумно...

Якщо ми скажемо що ситуація важка і гиивня впала до долара через те що це їхні януклвичі азарови і прочіє клімєнкі розграбували країну і зрйнували економіку,заради своїх Межигір і золотих батонів
Чи почує це Схід?
Чи не в стані буде це почути бо "Янукович то свій бандит, а отже все робив правильно"?
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 12:26:14 00:26 від UnionJack »

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #32 : Квітня 12, 2014, 12:10:41 00:10 »
Я бездуховную вещь напишу. Глубоко пофигу жителю Донбаса (да и Юга) на языковые проблемы, это 100500 проблема в списке вопросов, которые его волнуют.
Если откреститься от стереотипов, то обычному человеку нужна в первую, главную очередь экономическая, черт ее дери, стабильность. Все те, кто не радикальные сепаратисты, а сочувствующие (обычные люди), те пассивно поддерживают "путин-памаги" не из-за мифических притеснений языка, а из-за того, что зимой надо будет платить за газ 1.5к гривен при зарплате в 3к, да и ту можно не получить. А в РФ у всех зп по писят тыщ, газ вообще бесплатный, пенсии по 30 тыщ. Как только экономическая ситуация хоть немного, хоть чуть-чуть придет в себя - как только мы увидим стабилизацию доллара, прекращение задержек зп, борьбу с поборами, прочие вещи такого плана, и мы сразу же забудем о этих языковых и сепаратистских проблемах. 
Мне кажется, что сейчас нужно немного меньше говорить о моральных вещах, а больше об экономических, что, пожалуй, не так красиво звучит, но приносит больше пользы, если, конечно, ставить перед собой цель сохранить Украину в существующих границах, а не уменьшить ее территорию до нескольких 100% украинских областей, жители которых соответствуют образу идеального украинца.

П. С. Українською я також вмію, але довгі тексти писати тяжко, вибачайте. :)

Абсолютно в точку.
Ось у тому й справа, що центральний корумпований уряд завжди ніколи нічого не робив у цьому напрямку на сході.
Те, що на сході нічого не робилося і не робиться нині - це лише окремий випадок із загально державного. Наприклад, що зроблено по тому ж самому Космосу? Чи його нема за що притягнути? Янукович ще й досі не в базі Інтерполу. А такий діяч як Каськів, який влаштував в прямому ефірі підписанння доленосного контракту по будівництву LNG-терміналу з лижним інструктором. Чому нема на нього справи? А Бімба хоча б у розшуку? Напевно немає за що притягнути
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #33 : Квітня 12, 2014, 12:12:09 00:12 »
Ну не знаю. Можливо і мало інформації на ТВ.
Але, мене дивує інше. Люди на Сході розучились самостійно аналізувати? Вони не можуть подумати, що в останні роки, які і привели до такого зубожіння ВСЮ країну, правили їхні, донецькі (луганські)? Вони не бачать, як живуть їх олігархи, і як жебрають прості люди?
От не розумію я такого... :smilie2:

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #34 : Квітня 12, 2014, 12:12:25 00:12 »

Абсолютно в точку.
Ось у тому й справа, що центральний корумпований уряд завжди ніколи нічого не робив у цьому напрямку на сході.
Так! Саме тому люди там затуркані та налякані. Вибачте їх, не вибачайте тих виблядків-терористів-сепаратистів. Але не поливайте помиями шахтера Вітька та кораблебудувальника Санька.  :smilie1:
Тягар білої людини? Можливо, але тільки завдяки цьому є можливість побачити Україну в майбутьному принаймні в цих кордонах, а не в межах Київо-Львівської-Тернопільскої республіки.
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #35 : Квітня 12, 2014, 12:18:45 00:18 »
Только не понятно, куда Днепро и Запор включить. Я склонен, что к югу.
Я одесит і своє місто включаю до заходу. Західніше тільки молдовани та румуни

Логічно.
З іншого боку, ви знаходитись східніше навіть від молдаван )
Жарт

Насправді, з Одесою змішані відчуття. Європейський дух однозначно присутній, але гопо-совкізм теж ще той. Асоціація з Одесою, як десь в готелі включиш тєлік, а там Квасюк чи як там його і відповідний істеблішмент місцевий. Для мене це був винос мозга реальний. Я не міг повірити що таке можливо в Україні.
Ще чомусь на памяті памятник Катерині, побиття Родіною людей що вийшли протестувати. Чомусь Макс Чайка згадався, царство небесне. Субєктивно звичайно, але для мене Одеса більше Юго-Восток
Якщо 100 разів сказати на людину, що вона свиня, то на 101 вона зарохкає. Таким же чином я можу сказати, що для мене Київ це льоня-космос, ялинкович з бандою донецьких і Родіна-Мать, яка чомусь по ОРТ ще не закликала Україну від бендеровців визволять
[/b]

Ну взагалі (У)Родіна-мать в Києві стоїть обличчям на схід  :smilie7: Мене це колись дивувало, ну а потім стало зрозуміло - автори проекту знали, звідки чекати напасті  :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #36 : Квітня 12, 2014, 12:22:56 00:22 »
також дуже вибішує їхнє ниття. усю дорогу пропихували своїх президентів, партію отрИгонів і продовжували жити в лайні, тянучи туди усю Україну. тепер, коли всім стало очевидно, КОГО вони вибрали в президенти, замість каяття перед іншими регіонами, вони починають тягнути сюди інше лайно (вибачте, Хуйло) у вигляді Путіна
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #37 : Квітня 12, 2014, 12:29:29 00:29 »
Ментально плебс Донбасу - це Роїсся. Стадні інстинкти, бажання, щоб "наша" банда всім іншим вставила, віра тільки у кулак і бабло. Може, там таких меншість, але поки що визначальна.

Нам того генетичного сміття не треба, але землю віддавати не можна. Нова Україна і так починається з ганьби з Кримом, яка отруює перемогу Майдану. Це шкідливо навіть з економічної точки зору.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #38 : Квітня 12, 2014, 12:41:21 00:41 »
Наші хлопці на Сході роблять велике діло, але Роїсся допомагає п'ятій колоні серйозніше і систематичніше, ніж Україна проукраїнським силам. Мєнти не наші, Гепи-Рінати-Єфремови рулять, не задавивши їх, Україна там не утвердиться.

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #39 : Квітня 12, 2014, 12:48:29 00:48 »
Нам того генетичного сміття не треба, але землю віддавати не можна.
Тобто потруїти то бидло і заселити лише зразковими етнічніми та україномовними українцями? Вельми дякую, але не дуже приваблива пропозиція.
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #40 : Квітня 12, 2014, 12:51:23 00:51 »
Ментально плебс Донбасу - це Роїсся. Стадні інстинкти, бажання, щоб "наша" банда всім іншим вставила, віра тільки у кулак і бабло. Може, там таких меншість, але поки що визначальна.

Нам того генетичного сміття не треба, але землю віддавати не можна.

І як ви цю суперечність проплонуете вирішити?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #41 : Квітня 12, 2014, 12:52:34 00:52 »
Только не понятно, куда Днепро и Запор включить. Я склонен, что к югу.

Дніпро - без варіантів, там все добре і колорадо-фашизм не пройде - 100%
з ТС також погоджуюся на 100%. сепаратистам і терористам - тюрма (депортація) і знищення. ПІСЛЯ цього приділити увагу сходу, там справді є проблеми, які треба вирішувати. вирішувати треба починати з царьова, єфрємова і ахмєтова.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 12:54:55 00:54 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #42 : Квітня 12, 2014, 12:53:40 00:53 »
Осьо читав що понаписували мудрі люди тай задумався...
Гроші добробут? - так мій бізнес партнер айтішнік за рік квартиру купив 3- кімнатну в луцьку але як був совком так і лишився. А кум який на заробітки їздив до московії - який бу аполітичною людиною (абсолютно політика по фуй) став ярим націоналістом - всього за півроку....
Люди та зрозумійте щастя не в грошах -навіть не в їх кількості....
Щастя -коли дружина голову вам на плечі схиляє
            коли синочок взяв велосипед
            коли донька вам посуд весь помиє
            коли підіткнете їм сонним плед....
           коли бузок весною запахнить
            коли батьки всміхнуться щиро
           коли наснага в жилах забринить
            коли майбутнье зустрічаєте ви сміло
           та що це довго можна говорить...
           і сперечатися не раз
            як маєш щось робить - роби
         не владен над тобою час
(мої слова - написано щойно)
Щасти вам брати...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #43 : Квітня 12, 2014, 12:55:07 00:55 »
Нам того генетичного сміття не треба, але землю віддавати не можна.
Тобто потруїти то бидло і заселити лише зразковими етнічніми та україномовними українцями? Вельми дякую, але не дуже приваблива пропозиція.

Це ВАША пропозиція. Вище, до речі, я нічого не писав про російськомовність. Мене радше цікавили звички поведінки в суспільстві і уявлення про те, яке має бути життя. А генетика, на жаль, залежить від багаторічного заселення регіону кримінальним елементом.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #44 : Квітня 12, 2014, 01:01:04 01:01 »
Ментально плебс Донбасу - це Роїсся. Стадні інстинкти, бажання, щоб "наша" банда всім іншим вставила, віра тільки у кулак і бабло. Може, там таких меншість, але поки що визначальна.

Нам того генетичного сміття не треба, але землю віддавати не можна.

І як ви цю суперечність проплонуете вирішити?

Підтримувати тих,  хто не в стаді. Прижучити місцевих господарів життя, щоб нормальна частина могла не боятися. Буйних садити, озброєних - якщо треба, стріляти, гопники силу поважають. З нормальною більшістю говорити про економіку, і щось РОБИТИ, щоб втрату зв'язків з Расією компенсувати виходами на інші ринки, і піарити такі заходи. Мочити через медіа Роїссю і сепарастів.

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #45 : Квітня 12, 2014, 01:01:52 01:01 »
Нам того генетичного сміття не треба, але землю віддавати не можна.
Тобто потруїти то бидло і заселити лише зразковими етнічніми та україномовними українцями? Вельми дякую, але не дуже приваблива пропозиція.

Це ВАША пропозиція. Вище, до речі, я нічого не писав про російськомовність. Мене радше цікавили звички поведінки в суспільстві і уявлення про те, яке має бути життя. А генетика, на жаль, залежить від багаторічного заселення регіону кримінальним елементом.
Ні-ні, саме ваша, а не моя. Якщо люди не треба, а земля треба, то можна викреслити зі схеми людей, або забрати у них землю і перенести ії собі. Технічно перший варіант простіше.
Але прошу пробачення. Я зреагувала з іншої причини - нещодавно читала один відомий всім нам кримський форум, де якийсь покидьок штовхав ідеї що непогано б кудись українців подіти, наприклад знищити фізично або вислати кудись, а чудову землю, яка родить смачні помідори, віддати сибірякам, які гарні росіяни, котрим не пощастило з кліматом. Як же ж я матюкалася про себе! І тут Ваші слова про хорошу землю та поганих людей.  :smilie2:


Мушу додати, що я ніколи не була на Сході (хіба що в Харкові) та не знаю жодної людини звідти, тому суджу по місцевих людях, я з Миколаєва.  :smilie1:
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 01:03:43 01:03 від Кру_Элл »
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #46 : Квітня 12, 2014, 01:03:18 01:03 »
Головному редактору сайту Новости Донбасса @novostidnua тільки що спалили автомобіль pic.twitter.com/pe3qHK6G3D
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #47 : Квітня 12, 2014, 01:10:07 01:10 »
Цитувати

Це ВАША пропозиція. Вище, до речі, я нічого не писав про російськомовність. Мене радше цікавили звички поведінки в суспільстві і уявлення про те, яке має бути життя. А генетика, на жаль, залежить від багаторічного заселення регіону кримінальним елементом.
Ні-ні, саме ваша, а не моя. Якщо люди не треба, а земля треба, то можна викреслити зі схеми людей, або забрати у них землю і перенести ії собі. Технічно перший варіант простіше.
Але прошу пробачення. Я зреагувала з іншої причини - нещодавно читала один відомий всім нам кримський форум, де якийсь покидьок штовхав ідеї що непогано б кудись українців подіти, наприклад знищити фізично або вислати кудись, а чудову землю, яка родить смачні помідори, віддати сибірякам, які гарні росіяни, котрим не пощастило з кліматом. Як же ж я матюкалася про себе! І тут Ваші слова про хорошу землю та поганих людей.  :smilie2:


Мушу додати, що я ніколи не була на Сході (хіба що в Харкові) та не знаю жодної людини звідти, тому суджу по місцевих людях, я з Миколаєва.  :smilie1:

Буду вдячний, якщо ви знайдете у мене вислів про те, що на Донбасі ВСІ є генетичним сміттям. Чи для вас слова "плебс" і "населення" - синоніми? Я вважаю,що на Донбасі прошарок гопників потужніший і дикіший, ніж в інших місцях - будете сперечатись? Чи ви не згодні, що він не надто цінний для України? Або з тим, що зіпхати його разом з Донбасом не можна? 

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #48 : Квітня 12, 2014, 01:13:05 01:13 »
а що мої слова це сміття?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #49 : Квітня 12, 2014, 01:20:32 01:20 »
Щастя -коли дружина голову вам на плечі схиляє
            коли синочок взяв велосипед
            коли донька вам посуд весь помиє
            коли підіткнете їм сонним плед....
           коли бузок весною запахнить
            коли батьки всміхнуться щиро
           коли наснага в жилах забринить
            коли майбутнье зустрічаєте ви сміло
           та що це довго можна говорить...
           і сперечатися не раз
            як маєш щось робить - роби
         не владен над тобою час
(мої слова - написано щойно)
Щасти вам брати...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #50 : Квітня 12, 2014, 10:24:32 10:24 »
convex, прошу мене вибачити, це було прикре непорозуміння через мою неуважність.  :smilie1:
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #51 : Квітня 12, 2014, 11:13:05 11:13 »
Жители донецка и луганска мною лично услышаны. Я конечно сильно извиняюсь, но с недавних пор блокирующие военную технику, которая идет защищать наши границы, кричащие "расия-донбасс", призывающие российские войска и размахивающие триколорами у меня не вызывают ничего, кроме омерзения. Это предатели. И какого черта слушать изменников, не могу понять.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #52 : Квітня 12, 2014, 05:07:30 17:07 »
Кру_Єлл
Так справа в тому, що інформації вже є багато - на українських ТВ, в інтернеті, по радіо.
Але, таке відчуття, що Схід НЕ ХОЧЕ чути.
От що сумно...

Якщо ми скажемо що ситуація важка і гиивня впала до долара через те що це їхні януклвичі азарови і прочіє клімєнкі розграбували країну і зрйнували економіку,заради своїх Межигір і золотих батонів
Чи почує це Схід?
Чи не в стані буде це почути бо "Янукович то свій бандит, а отже все робив правильно"?

Вони почують лише те що хочуть чути.
А чути вони хочуть про сильного лідера який залізною рукою вирішить всі їх проблеми.
А слабаків на яких вони смло можуть плювати вони за лідерів та людей достойних керувати ніколи не вважатимуть.
От і весь секрет популярності Янека і його банди.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #53 : Квітня 12, 2014, 05:08:44 17:08 »
Цитувати
Вони почують лише те що хочуть чути.
А чути вони хочуть про сильного лідера який залізною рукою вирішить всі їх проблеми.
А слабаків на яких вони смло можуть плювати вони за лідерів та людей достойних керувати ніколи не вважатимуть.
От і весь секрет популярності Янека і його банди.
100%

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #54 : Квітня 12, 2014, 05:10:01 17:10 »
Жители донецка и луганска мною лично услышаны. Я конечно сильно извиняюсь, но с недавних пор блокирующие военную технику, которая идет защищать наши границы, кричащие "расия-донбасс", призывающие российские войска и размахивающие триколорами у меня не вызывают ничего, кроме омерзения. Это предатели. И какого черта слушать изменников, не могу понять.

Тут є два варіанта.
Преший, ті хто закликає прислухатись і все зробити виключно в інтересах зрадників та бандитів, з донбаса та луганська, і самі з зрадкниками, і просто працюють з ними заодно.
Друге, це дурні так слабохарактерні ботани.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #55 : Квітня 12, 2014, 05:20:08 17:20 »
Та і взагалі всі ці їх претензії, про неповажають - не цінять не чуюь не розумють що в них особливі потреби які потребують особливих преференций і дозволу плювати на всіх решту, це один в один претензії  гопників і бакланів до суспільства.
Дуже часто навіть слова і вирази ті самісенькі.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Юго-Восток должен бьіть усльішан!
« Reply #56 : Квітня 12, 2014, 05:26:12 17:26 »
Ще не треба забувати, що Схід - це класичний дикенсівсько-марксо-ленінський пролетаріат. ;) Дніпро й Одеса хоч і російськомовні, але все-таки ментально ближчі до міщанських Києва і Львова, ніж до робітничого класу вугільних басейнів.