Автор Тема: 2017-й: продолжение следует…  (Прочитано 5763 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #60 : Липня 25, 2016, 12:37:25 00:37 »

Цитувати

Які труднощі другий рік не дозволяють міністру оборони звільнити міністерство від саботажників? За два роки можно було б сформувати нове міністерство і ліквідувати старе - тоді не було б питання зі звільненнями...  :shuffle:

Саботажники i корупцiонери вiдновлюються по судам.

Не можна відновитись у неіснуючу установу. Це якщо, наприклад, ліквідувати "міністерство оборони", а замість нього створити "департамент національної оборони"... Як зробили з ДАІ...

У випадку реорганізації чи скороченні теж нібито не можна відновитися на посаді. Не знаю, може в МО якийсь інший КЗоТ?

У будь-якому випадку, я вважаю, що "складно звільнити" - це не виправдання збереження саботажників і корупціонерів на відповідальних посадах. Підлеглого завжди можна поставити в такі умови, що він або змушений буде виконувати свої обов'язки, або підпаде під порушення службових обов'язків чи кримінал...

До речі, а що зараз заважає почати оновлювати суди? Новий закон набув чинності, чи ще ні?

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #61 : Липня 25, 2016, 01:18:33 01:18 »

Які труднощі другий рік не дозволяють міністру оборони звільнити міністерство від саботажників? За два роки можно було б сформувати нове міністерство і ліквідувати старе - тоді не було б питання зі звільненнями...
:shuffle:

Конечно, а потом будет тоже самое что с ментами.
Разгоняют сейчас "зраду" про то что вымыли все кадры из ментовки изза реформы и люстрации. Причем разгоняют как раз те кто еще вчера вопил "даеш тотальные увольнения в ментуре!"

По-перше, завжди є незадоволені. Якби не було реформ у МВС, вважаю, незадоволених було б більше. Та й зараз більше незадоволених пасивністю влади, ніж реформами.

По-друге, ефективна робота силових структур зараз - життєва необхідність. Без реформування вони не ефективні.

По-третє, корупціонер на відповідальній посаді - потенційний зрадник, слабка ланка, яким би фахівцем він не був.

Четверте, треба відрізняти пропаганду від конструктивної критики. Не треба усі критичні висловлювання автоматично записувати до "зради".

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #62 : Липня 26, 2016, 11:38:03 23:38 »
Спаcибо Толику Гриценко за "классную" реформу!  :smilie2:

Наскільки я розумію, проблема не в Гриценку і не в реформі. Ця система працює в країнах НАТО.
Але в наших умовах ніяка система, окрім корупційної, не працює, хіба що на ручному керуванні.
От Бірюков вже 2 роки намагається робити в МО реформи. А що виходить?
Бійці продовжують купляти імпортну форму/взуття своїм коштом.
Годують, як виявили перевірки, погано...
Підозрюю, що через кілька років писля того, як Бірюков з Полтораком підуть з МО, в них так само будуть тикати пальцем і казати: ото вони "нареформували"...  :smilie8:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #63 : Липня 27, 2016, 12:01:05 00:01 »
Хороша тема.

Тема, яка обгрунтовує і роз"яснює буквально на пальцях, про "пиздець" який суне в Україну, хоча й не надто швидко, але планомірно.

І ще : тут деякі діти з дитсадка стверджують:   війна, велика війна, якщо і буде, то це буде війна Заходу проти рашки. А що таке для армії США якась там база? Два пуски томагавків.

Пояснюю: Захід воювати за Україну не буде, ні за яких обставин.

Чому ?
Бо проживе й так.
Заходу ці проблеми ні до чого.
А Росія на Захід не нападе ( в найближчі років 30-50, принаймні).

А от Україна Молдова й Прибалтика - це вам не Захід.
Це якраз саме ми.
................................................
Згадуйте тепер 2010 рік і своє тупориле "противсіхство", шлях до втрати Україною суверенітету був взятий якраз тоді.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #64 : Липня 27, 2016, 02:39:55 02:39 »
Цитувати
Видання відзначає, що в разі реалізації планів російського військового командування зі створення шести нових воєнних баз, загальна кількість військ, які нестимуть загрозу Україні з Росії, Криму, Донбасу, Білорусі й Придністров'я, включно з бойовиками самопроголошених ДНР та ЛНР, досягне майже 100 тисяч багнетів.

Видання підкреслює, що українським кордонам загалом загрожують близько тисячі танків і трьох тисяч броньованих машин. "Приблизно стільки ж було рік тому. Але за рік майже на третину (з 890 до 1160 одиниць) зросла кількість російської артилерії калібром понад 100 мм і подвоїлась (з 235 до 450 одиниць) кількість реактивних систем залпового вогню", - додає "Фокус".

Крім того, значно підсилились військово-повітряні сили "українського кільця", адже кількість бойових літаків зросла до 560 машин, а бойових вертольотів - до 400, пише тижневик.
http://www.bbc.com/ukrainian/press_review/2016/07/160723_weekly_review_ko

Цитувати
На бывшем аэродроме у города Валуйки Белгородской области недалеко от границы с Украиной с конца марта 2014 года создана передовая база армейской авиации ВВС России...

Всего за 8 месяцев в период  с октября 2015 г. по июнь 2016 г.  российская военная база ускоренными темпами была полностью заполнена как живой силой, так и военной техникой.
https://informnapalm.org/25292-valujki/

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #65 : Серпня 01, 2016, 01:01:26 01:01 »
Спаcибо Толику Гриценко за "классную" реформу!  :smilie2:

Наскільки я розумію, проблема не в Гриценку і не в реформі. Ця система працює в країнах НАТО.
Але в наших умовах ніяка система, окрім корупційної, не працює, хіба що на ручному керуванні.
От Бірюков вже 2 роки намагається робити в МО реформи. А що виходить?
Бійці продовжують купляти імпортну форму/взуття своїм коштом.
Годують, як виявили перевірки, погано...
Підозрюю, що через кілька років писля того, як Бірюков з Полтораком підуть з МО, в них так само будуть тикати пальцем і казати: ото вони "нареформували"...  :smilie8:

На підтвердження - відгук з фронту:
Цитувати
воин утверждает, что почти всю амуницию солдатам приходится покупать за свои деньги. По его словам, многое также доставляют волонтеры.

Веселый отмечает, что то, что выдается со складов ВСУ, часто приходит с опозданием и бывает невысокого качества. В частности, по его информации, выдаваемые солдатам бронежилеты "Корсар" приходят в негодность уже через два месяца использования.
http://censor.net.ua/video_news/399837

Ось вам "классная" реформа від Полторака...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #66 : Серпня 01, 2016, 01:07:19 01:07 »
Цитувати
Ось вам "классная" реформа від Полторака...

Коржному своє.
Я наприклад бачу що якийсь поц тисне посилання на помийку цензор.нет  зашквареного Бутусова.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #67 : Серпня 01, 2016, 10:39:52 10:39 »
Цитувати
Ось вам "классная" реформа від Полторака...

Коржному своє.
Я наприклад бачу що якийсь поц тисне посилання на помийку цензор.нет  зашквареного Бутусова.

На самом деле на качество новой формы имеются нарекания, ее действительно не хотят носить по причине отвратительного качества ткани.
Но манера подачи со стороны цензора мерзкая, это раз. А два то что как обычно в виноватых оказываются люди не только непричастные к факту, а еще и пытающиеся чтото сделать для улучшения.
Ну типа как Порошенко обвиняют в невыполнении обещания закончить АТО за две недели.
Гонимый популизм и самопиар короче.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #68 : Серпня 03, 2016, 11:57:14 23:57 »
Цитувати
Ось вам "классная" реформа від Полторака...

Коржному своє.
Я наприклад бачу що якийсь поц тисне посилання на помийку цензор.нет  зашквареного Бутусова.

Що то за дурні відмовки? Яка різниця, звідки цитувати, якщо інформація відповідає дійсності?
Є факт - речове забезпечення на передовій не відповідає розумним вимогам.
Ось ще підтвердження:

Цитувати
Это просто полная х...... нашей сегодняшней системе обеспечения.
Люди фактически унижены и поставлены в такое положение, что нет другого варианта, как постоянно тратить свои собственные деньги на обслуживание военной автотехники или просить запчасти у волонтеров.
В боевом батальоне, который каждый день под обстрелом и несет потери, всего одна из четырех рабочая полуживая медицинская машина.
Я хочу спросить:
А где громко обещанные выполнения заявок по автозапчастям?
Только ведь недавно об этом писали.
Где эти люди, рассказывающие как надо их писать и кому подавать?
Вы упыри тыловые, вообще в своем уме.
...
Вы понимаете, что мы 2,5 года воюем, а у нас запчасти не доходят до передовой.

http://censor.net.ua/b3354

Чи Юрій Мисягін вам теж не підходить?

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #69 : Серпня 04, 2016, 01:13:32 01:13 »
Цитувати
Ось вам "классная" реформа від Полторака...

Коржному своє.
Я наприклад бачу що якийсь поц тисне посилання на помийку цензор.нет  зашквареного Бутусова.

На самом деле на качество новой формы имеются нарекания, ее действительно не хотят носить по причине отвратительного качества ткани.
Но манера подачи со стороны цензора мерзкая, это раз. А два то что как обычно в виноватых оказываются люди не только непричастные к факту, а еще и пытающиеся чтото сделать для улучшения.
Ну типа как Порошенко обвиняют в невыполнении обещания закончить АТО за две недели.
Гонимый популизм и самопиар короче.

По-перше, міністр оборони Полторак аж ніяк не непричетна особа: речове забезпечення - це його сфера відповідальності.

Щодо Бірюкова, IMHO, його ефективність як волонтера на порядок перевищує його спроможність як радника президента і міністра оборони. Напевно, він дійсно намагається зробити, як краще. Але поки що виходить, на жаль, як завжди - корумпована система блокує чи спотворює майже всі намагання її реформувати...

Хто там ще "непричетний"? Порошенко? Його, начебто, у ціх посиланнях не згадували.

PS
Обіцянку завершити АТО за короткий час від Порошенка ніхто не вимагав, він сам таке ляпнув - саме заради самопіару.
Звичайно, що її неможливо було виконати за тих обставин. Але навіщо було обіцяти? Він достатньо розумна людина, щоб збагнути, що є ймовірність вторгнення РФ. Тим більше після окупації Криму. Тобто він розумів, що виконання цієї обіцянки залежить від обставин, на які він не впливає. Але пообіцяв. Мовляв, нехай мене виберуть, а там вже не матиме значення, що вийде з тих обіцянок. Це і є популізм.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #70 : Серпня 04, 2016, 09:51:41 09:51 »

По-перше, міністр оборони Полторак аж ніяк не непричетна особа: речове забезпечення - це його сфера відповідальності.

Щодо Бірюкова, IMHO, його ефективність як волонтера на порядок перевищує його спроможність як радника президента і міністра оборони. Напевно, він дійсно намагається зробити, як краще. Але поки що виходить, на жаль, як завжди - корумпована система блокує чи спотворює майже всі намагання її реформувати...

Хто там ще "непричетний"? Порошенко? Його, начебто, у ціх посиланнях не згадували.

"Сфера ответственности" это всего лиш сфера ответственности. У Полторака этих сфер выше крышии он лино за всем следить не может просто физически.
Для примера упростим. Есть капитан корабля. Он ответственнен за все на корабле, но за поломку движка ответственность должен нести непосредственный виновник - моторист. И если ктото вместо указания на этого непосредственного виновника просто рестекается по древу время от времени упоминая капитана то от тупо трендит. Ибо у капитана другого моториста просто нет и заменит этого нет возможности до захода в порт. Я конечно преувеличил для доходчивости, но общий смысл думаю ясен.
Если кто то не понял разжую - воровали ВСЕ. Тоесть берем любого человека в минобороны хоть както связаного с финансовым и материальным обеспечением и его можно сажать. Там таких кто не воровал просто небыло. Они не могут не воровать, тем более имея какую возможность ныне как массированые закупки в МО и сильную поддержку со стороны наших депутатов "патриотов". Ведь продвигали эту форму как я понял Пашинский и непосредственно Таня Черновол.
Я еще в 2014 написал что главная проблема нашего госаппарата вообще и МО в частности это не матбаза, а проблема кадров. У нас глобальный кадровый голод. Начиная от сержантов и заканчивая министрами


PS
Обіцянку завершити АТО за короткий час від Порошенка ніхто не вимагав, він сам таке ляпнув - саме заради самопіару.
Звичайно, що її неможливо було виконати за тих обставин. Але навіщо було обіцяти? Він достатньо розумна людина, щоб збагнути, що є ймовірність вторгнення РФ. Тим більше після окупації Криму. Тобто він розумів, що виконання цієї обіцянки залежить від обставин, на які він не впливає. Але пообіцяв. Мовляв, нехай мене виберуть, а там вже не матиме значення, що вийде з тих обіцянок. Це і є популізм.

С чего ты это решил? Я еще с 90го говорил что у Украины будет война с РФ, но не только в политикуме, но и в народе у меня единомышленнико в было ноль целых ноль десятых. Это сейчас все сильны задним умом.
Я как раз думаю что и у нашего руководства и у запада превалировало мнение что Путин таки не пойдет

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #71 : Серпня 04, 2016, 09:54:52 09:54 »
Цитувати
Ось вам "классная" реформа від Полторака...

Коржному своє.
Я наприклад бачу що якийсь поц тисне посилання на помийку цензор.нет  зашквареного Бутусова.

Що то за дурні відмовки? Яка різниця, звідки цитувати, якщо інформація відповідає дійсності?
Є факт - речове забезпечення на передовій не відповідає розумним вимогам.
Ось ще підтвердження:

Цитувати
Это просто полная х...... нашей сегодняшней системе обеспечения.
Люди фактически унижены и поставлены в такое положение, что нет другого варианта, как постоянно тратить свои собственные деньги на обслуживание военной автотехники или просить запчасти у волонтеров.
В боевом батальоне, который каждый день под обстрелом и несет потери, всего одна из четырех рабочая полуживая медицинская машина.
Я хочу спросить:
А где громко обещанные выполнения заявок по автозапчастям?
Только ведь недавно об этом писали.
Где эти люди, рассказывающие как надо их писать и кому подавать?
Вы упыри тыловые, вообще в своем уме.
...
Вы понимаете, что мы 2,5 года воюем, а у нас запчасти не доходят до передовой.

http://censor.net.ua/b3354

Чи Юрій Мисягін вам теж не підходить?

В соседней ветке ты сам привел конкретное, в отличии от Мисягина, разъяснение Бирюкова по поводу автотехники.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #72 : Серпня 04, 2016, 10:35:34 10:35 »
http://censor.net.ua/b3354

Чи Юрій Мисягін вам теж не підходить?

В соседней ветке ты сам привел конкретное, в отличии от Мисягина, разъяснение Бирюкова по поводу автотехники.

Мисягін лише розповідає про стан речей на передовій. Ви щось маєте заперечити?

А що пояснює Бірюков? Що МО закупило неякісну техніку? І що тепер, не потрібно забезпечувати фронт запчастинами?
Хто повинен відповідати за те, що поранених нема на чому вивезти?

Бірюков багато казав, що потрібно заповнювати заявки. Виявляється, що заявки не виконуються. Винні, як завжди, попередники?

Скільки потрібно часу міністру, щоб навести лад у своєму міністерстві? Війна не чекає.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #73 : Серпня 04, 2016, 12:40:40 12:40 »
"Сфера ответственности" это всего лиш сфера ответственности. У Полторака этих сфер выше крышии он лино за всем следить не может просто физически.
Для примера упростим. Есть капитан корабля. Он ответственнен за все на корабле, но за поломку движка ответственность должен нести непосредственный виновник - моторист. И если ктото вместо указания на этого непосредственного виновника просто рестекается по древу время от времени упоминая капитана то от тупо трендит. Ибо у капитана другого моториста просто нет и заменит этого нет возможности до захода в порт. Я конечно преувеличил для доходчивости, но общий смысл думаю ясен.
Если кто то не понял разжую - воровали ВСЕ. Тоесть берем любого человека в минобороны хоть както связаного с финансовым и материальным обеспечением и его можно сажать. Там таких кто не воровал просто небыло. Они не могут не воровать, тем более имея какую возможность ныне как массированые закупки в МО и сильную поддержку со стороны наших депутатов "патриотов". Ведь продвигали эту форму как я понял Пашинский и непосредственно Таня Черновол.
Я еще в 2014 написал что главная проблема нашего госаппарата вообще и МО в частности это не матбаза, а проблема кадров. У нас глобальный кадровый голод. Начиная от сержантов и заканчивая министрами

Сфера відповідальності означає, що він повинен нести відповідальність за стан речей у цій сфері. Якщо щось в його відомстві не працює, він чи його підлеглі повинні розібратись і вирішити проблему. Якщо проблема не вирішується роками, потрібно вже робити висновки щодо відповідності осіб займаним посадам...

Щодо приклада. Якщо з кораблем щось станеться, відповідати буде не тільки моторист, але й капітан.
Що означає, нема іншого "моториста"? В Україні закінчилися менеджери?

Не можуть не красти - потрібно звільняти, садити, конфіскувати, шукати інших. Якщо залишити корупцію, війну ми програємо.
Кадровий голод є. Але цю проблему, як і інщі, треба вирішувати. Захід не дуже поспішає допомагати Україні зброєю, але на навчальні програми кошти надають значно легше.
Патрульних поліцейских готують 4-6 місяців? Гадаєте, менеджерів по закупкам і спеців з логістики не можна було підготувати за 2 роки?

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #74 : Серпня 04, 2016, 12:55:42 12:55 »
Цви Ариели:
Цитувати
Нужно сконцентрироваться на том, что точно даст эффект - это:
- реальное, а не «парадное» строительств новой украинской армии по стандартам НАТО, а не по советским лекалам;
- качественный ремонт и ускоренная модернизация старых запасов, как отечественной, так и б.у. зарубежной техники для полного насыщения ими всех подразделений, с последующей планомерной заменой их на максимально эффективные новые образцы вооружений и боеприпасов;
- акцент на качественную военную подготовку личного состава, что может существенно нивелировать количественное преимущество противника;
- вкладывание денег в военно-патриотическое воспитание молодого поколения;
- создание эффективной системы всеобщей военной подготовке населения, теробороны и резерва, а также их быстрой мобилизации, развертывания и взаимодействия с действующими силами ВСУ, НГУ и МВД;
- и, конечно же, борьба с коррупцией и непрофессионализмом, без победы над которыми у Украины просто не хватит ни денег и не возможностей для реальной модернизации страны и ее сектора обороны.
http://censor.net.ua/b3360

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #75 : Серпня 04, 2016, 02:15:51 14:15 »
"Сфера ответственности" это всего лиш сфера ответственности. У Полторака этих сфер выше крышии он лино за всем следить не может просто физически.
Для примера упростим. Есть капитан корабля. Он ответственнен за все на корабле, но за поломку движка ответственность должен нести непосредственный виновник - моторист. И если ктото вместо указания на этого непосредственного виновника просто рестекается по древу время от времени упоминая капитана то от тупо трендит. Ибо у капитана другого моториста просто нет и заменит этого нет возможности до захода в порт. Я конечно преувеличил для доходчивости, но общий смысл думаю ясен.
Если кто то не понял разжую - воровали ВСЕ. Тоесть берем любого человека в минобороны хоть както связаного с финансовым и материальным обеспечением и его можно сажать. Там таких кто не воровал просто небыло. Они не могут не воровать, тем более имея какую возможность ныне как массированые закупки в МО и сильную поддержку со стороны наших депутатов "патриотов". Ведь продвигали эту форму как я понял Пашинский и непосредственно Таня Черновол.
Я еще в 2014 написал что главная проблема нашего госаппарата вообще и МО в частности это не матбаза, а проблема кадров. У нас глобальный кадровый голод. Начиная от сержантов и заканчивая министрами

Сфера відповідальності означає, що він повинен нести відповідальність за стан речей у цій сфері. Якщо щось в його відомстві не працює, він чи його підлеглі повинні розібратись і вирішити проблему. Якщо проблема не вирішується роками, потрібно вже робити висновки щодо відповідності осіб займаним посадам...

Щодо приклада. Якщо з кораблем щось станеться, відповідати буде не тільки моторист, але й капітан.
Що означає, нема іншого "моториста"? В Україні закінчилися менеджери?

Не можуть не красти - потрібно звільняти, садити, конфіскувати, шукати інших. Якщо залишити корупцію, війну ми програємо.
Кадровий голод є. Але цю проблему, як і інщі, треба вирішувати. Захід не дуже поспішає допомагати Україні зброєю, але на навчальні програми кошти надають значно легше.
Патрульних поліцейских готують 4-6 місяців? Гадаєте, менеджерів по закупкам і спеців з логістики не можна було підготувати за 2 роки?

Ну понесе он видповидальнисть и чо дале? Кто его назначал? - Порошенко. Этого тоже уволим нах, пусть понесет ответственность. А кто там Порошенко выбирал? Ах, извините, мудрый украинський нарид. С этими долдонами чо будем делать? Какую ответственность они должны понести? Массовые растрелы нам помогут?
Закончились менеджеры в Украине... А, извиняюсь, они начинались? Уровень квалификации наших кадров катастрофически низок практически во всех областях. Любой кто хоть чтото из себя представляет уезжает за кордон, что собственно и не удивительно. Откуда могут взятся нормальные управленцы если это практически самая востребованая и мобильная специализация в мире, а расценки у нас на них на уровне экваториальной африки?
А сажать... Всех не пересажаете. Я ж говорю там весь интенданский состав надо сажать, поголовно. Под сотню тыс наверное,  ну полсотни тыс точно. А остальные министерства - Минздрав, Инфраструктуры, Энергетики? А начальники ЖЭКов? А рядовые учителя и врачи которые практически поголовно занимаются поборами? Мы половину ратоспособного населения посадим?
Систему надо менять. Порошенко и Полторак меняют ее плохо и медлено, гуд. Мы знаем кто прийдет на их место после перевыборов, соцопросы извесны. Полагаешь эта "альтернатива" будет проводить реформы успешнее и быстрее?

ЗЫ: А таки стратегические планы как Цви Ариели я могу генерить по десятку в минуту в любой области человеческой деятельности. Как говориться нет ничего невозможного если ты не собираешся делать этого самостоятельно

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #76 : Серпня 06, 2016, 02:27:09 14:27 »
Ну понесе он видповидальнисть и чо дале? Кто его назначал? - Порошенко. Этого тоже уволим нах, пусть понесет ответственность. А кто там Порошенко выбирал? Ах, извините, мудрый украинський нарид. С этими долдонами чо будем делать? Какую ответственность они должны понести? Массовые растрелы нам помогут?

Тобто, не потрібно нікого чипати, все залишити як є?
Дивна логіка.  :smilie8:

Закончились менеджеры в Украине... А, извиняюсь, они начинались? Уровень квалификации наших кадров катастрофически низок практически во всех областях. Любой кто хоть чтото из себя представляет уезжает за кордон, что собственно и не удивительно. Откуда могут взятся нормальные управленцы если это практически самая востребованая и мобильная специализация в мире, а расценки у нас на них на уровне экваториальной африки?

А що заважає платити конкурентну зарплату хоча б на ключових посадах?
Керівнику Укрзалізниці можуть платити $800 тис на рік, "Електроважмашу" - $600 тис, ... Що заважає залучили кваліфіковані кадри на ключові посади в МО?

А сажать... Всех не пересажаете. Я ж говорю там весь интенданский состав надо сажать, поголовно. Под сотню тыс наверное,  ну полсотни тыс точно. А остальные министерства - Минздрав, Инфраструктуры, Энергетики? А начальники ЖЭКов? А рядовые учителя и врачи которые практически поголовно занимаются поборами? Мы половину ратоспособного населения посадим?

Не треба демагогії.
Під час війни, насамперед, цікавлять силові структури. В першу чергу, МО і ГШ.
Якщо я не помиляюсь, штат МО десь до тисячі осіб. Не той масштаб, щоб за два роки не можна було б навести лад...

Систему надо менять. Порошенко и Полторак меняют ее плохо и медлено, гуд. Мы знаем кто прийдет на их место после перевыборов, соцопросы извесны. Полагаешь эта "альтернатива" будет проводить реформы успешнее и быстрее?

Порошенко поки що міняє її під тиском Заходу. Поки що Захід тисне здебільшого у потрібному нам напрямку. Хоча зміни все одно йдуть погано і повільно. А якщо влада на Заході зміниться (уявіть: Трамп, Штайнмаєр, Саркозі) і почне тиснути в іншому напрямку?

Порошенка все одно доведеться міняти, якщо країна дотягне до чергових виборів. Тому треба заздалегідь шукати альтернативу.

ЗЫ: А таки стратегические планы как Цви Ариели я могу генерить по десятку в минуту в любой области человеческой деятельности.
Поки не побачу - не повірю...  :smilie8:

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #77 : Серпня 06, 2016, 03:52:59 15:52 »
Цитувати
...Смотрите, генералы, которые сейчас управляют войсками, на момент развала Советского Союза были, в лучшем случае, лейтенантами, может быть — капитанами. То есть, младшими офицерами. Потом начался развал армии, она перестала тренироваться, максимально сократилось финансирование. Солдаты либо ничего не делали, либо строили дачи генералам. Если мы возьмем весь генеральский состав ВСУ, Нацгвардии, неважно кого — все это люди, которые развалили армию. Два года войны не привели Украину к тому, чтобы этих людей сместили. К сожалению.

— Но, по логике вещей, именно к этому и должно было бы привести?

— Безусловно. Единственный способ исправить ситуацию — сместить этих людей. Украинский народ должен четко понимать, что проблема именно в генералах. Даже не в политиках. Генералы непосредственно управляют армией. Именно от них зависит, какой будет подготовка.

— В нынешней ситуации у них нет интереса что-то менять?

— Абсолютно нет. Система вообще не способна сама себя поменять. Это как муравейник. Муравьи же не могут встать и сверху увидеть все то, что у них там происходит. Человек может посмотреть и решить: «Окей, этот муравейник нужно убрать».

Вот сейчас пришел новый командующий Нацгвардией и говорит, что очень хочет что-то изменить. Надеюсь, что изменения будут. Но пока я их не вижу. Декларируется, что наша бригада работает по стандартам НАТО. На данный момент не имплементирован ни один стандарт, все остается на декларативном уровне. Единственное, что в этой бригаде хорошо, что ее офицерское ядро хочет что-то изменить, и что есть волонтеры-инструктора. Это наша инициатива была сделать курс подготовки четыре месяца постоянных тренировок. Мало где так долго тренируются. Но такая подготовка — это не была инициатива генералов Главка. Они в этом не принимали никакого участия. Слава Богу, что они еще не сильно мешают.
Цитувати
— Вот, например, вещевое довольствие. Все прекрасно знают, как происходит закупка вещей. Не думаю, что кого-то удивлю, если скажу, что существует такая вещь, как откаты. Конечно, командованию неприятно, что мы не хотим принимать определенные вещи, которые нам сверху дают. Нам, например, выдали шапки-ушанки с высокой закупочной ценой. Мы не хотим их носить. Потому что это бред, который очень дорого стоит. Зачем вы нам это даете? Нам это не нужно! У закупщика, например, можно купить флисовые шапки оптом в 10,5 раз дешевле. Ушанку же под каску не оденешь.

Понятно, что командованию неприятен такой курс событий. В этой бригаде заинтересованы общественные деятели и министр. Делать все, что хочется, у командования уже не получается. Поэтому для них этот проект ошибочен. Плюсстандарты НАТО какие-то, всех этих генералов перетасуют, переротируют, им отделы как-то изменят. Вы что, для них же это страшное дело!

Мы ждем, пока всю Нацгвардию переведут на стандарты НАТО, и нас — в том числе. Министр готов подписать новую штабную структуру, но она ему пока не подается. Это уже слишком долго происходит. Необоснованно долго. Штаб разработан. Есть начальник штаба, очень грамотный человек. Все готово. Поэтому я считаю, что это должно случиться уже в ближайшее время, если мы хотим куда-то двигаться.
Цитувати
— И где выход из этой ситуации?

— Я его вижу только в том, чтобы продвигать нормальных ребят-офицеров, которые еще не стали частью той грешной, совковой системы. Их много, в том числе и тех, кто был в АТО. Они сами по себе такие, адекватные. Этих людей надо продвигать и ставить наверх. Они приобретут опыт. Да, сделают ошибки. Но это как с патрульной полицией. Все понимают, что эти ребята молодые и неопытные. Но они не коррупционеры изначально. Это хорошо. Это значит, что есть шанс.

http://argumentua.com/stati/instruktor-natsgvardii-tsvi-arieli-chelovek-kotoryi-voruet-bezuslovno-predatel-ukrainy

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #78 : Серпня 06, 2016, 03:58:46 15:58 »

Порошенко поки що міняє її під тиском Заходу. Поки що Захід тисне здебільшого у потрібному нам напрямку. Хоча зміни все одно йдуть погано і повільно. А якщо влада на Заході зміниться (уявіть: Трамп, Штайнмаєр, Саркозі) і почне тиснути в іншому напрямку?

Порошенка все одно доведеться міняти, якщо країна дотягне до чергових виборів. Тому треба заздалегідь шукати альтернативу.



Ну i як пошуки ? Сказавши А, кажiть вже i Б.  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #79 : Серпня 06, 2016, 04:17:40 16:17 »
Цитувати
Ось вам "классная" реформа від Полторака...

Коржному своє.
Я наприклад бачу що якийсь поц тисне посилання на помийку цензор.нет  зашквареного Бутусова.

На самом деле на качество новой формы имеются нарекания, ее действительно не хотят носить по причине отвратительного качества ткани.
Но манера подачи со стороны цензора мерзкая, это раз. А два то что как обычно в виноватых оказываются люди не только непричастные к факту, а еще и пытающиеся чтото сделать для улучшения.
Ну типа как Порошенко обвиняют в невыполнении обещания закончить АТО за две недели.
Гонимый популизм и самопиар короче.

По-перше, міністр оборони Полторак аж ніяк не непричетна особа: речове забезпечення - це його сфера відповідальності.

Щодо Бірюкова, IMHO, його ефективність як волонтера на порядок перевищує його спроможність як радника президента і міністра оборони.


Обговорювали вже в цiй темi...

Про масло без масла
http://ukrpravda.net/index.php?topic=39685.msg1127047#msg1127047

Цитувати
Напевно, він дійсно намагається зробити, як краще. Але поки що виходить, на жаль, як завжди - корумпована система блокує чи спотворює майже всі намагання її реформувати...

Хто там ще "непричетний"? Порошенко? Його, начебто, у ціх посиланнях не згадували.

PS
Обіцянку завершити АТО за короткий час від Порошенка ніхто не вимагав, він сам таке ляпнув - саме заради самопіару.
Звичайно, що її неможливо було виконати за тих обставин. Але навіщо було обіцяти? Він достатньо розумна людина, щоб збагнути, що є ймовірність вторгнення РФ. Тим більше після окупації Криму. Тобто він розумів, що виконання цієї обіцянки залежить від обставин, на які він не впливає. Але пообіцяв. Мовляв, нехай мене виберуть, а там вже не матиме значення, що вийде з тих обіцянок. Це і є популізм.


У нас праламентсько-президенська республiка, ви забули ? I президент - не одноосiбний диктатор.
Пашинський  - голова комiтету ВР з безпеки та оборони, i Танюша Чорновол теж зацiкавлена особа, i саме вони просувають всяке фуфло.
Prosperity is based on people and ideas

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2757
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #80 : Серпня 06, 2016, 05:23:48 17:23 »
Веселый отмечает, что то, что выдается со складов ВСУ, часто приходит с опозданием и бывает невысокого качества. В частности, по его информации, выдаваемые солдатам бронежилеты "Корсар" приходят в негодность уже через два месяца использования.
http://censor.net.ua/video_news/399837

Ось вам "классная" реформа від Полторака...
[/quote]

Сука ти з якого 2014го року вилізло?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #81 : Серпня 06, 2016, 05:27:48 17:27 »
Ну понесе он видповидальнисть и чо дале? Кто его назначал? - Порошенко. Этого тоже уволим нах, пусть понесет ответственность. А кто там Порошенко выбирал? Ах, извините, мудрый украинський нарид. С этими долдонами чо будем делать? Какую ответственность они должны понести? Массовые растрелы нам помогут?

Тобто, не потрібно нікого чипати, все залишити як є?
Дивна логіка.  :smilie8:

Закончились менеджеры в Украине... А, извиняюсь, они начинались? Уровень квалификации наших кадров катастрофически низок практически во всех областях. Любой кто хоть чтото из себя представляет уезжает за кордон, что собственно и не удивительно. Откуда могут взятся нормальные управленцы если это практически самая востребованая и мобильная специализация в мире, а расценки у нас на них на уровне экваториальной африки?

А що заважає платити конкурентну зарплату хоча б на ключових посадах?
Керівнику Укрзалізниці можуть платити $800 тис на рік, "Електроважмашу" - $600 тис, ... Що заважає залучили кваліфіковані кадри на ключові посади в МО?

А сажать... Всех не пересажаете. Я ж говорю там весь интенданский состав надо сажать, поголовно. Под сотню тыс наверное,  ну полсотни тыс точно. А остальные министерства - Минздрав, Инфраструктуры, Энергетики? А начальники ЖЭКов? А рядовые учителя и врачи которые практически поголовно занимаются поборами? Мы половину ратоспособного населения посадим?

Не треба демагогії.
Під час війни, насамперед, цікавлять силові структури. В першу чергу, МО і ГШ.
Якщо я не помиляюсь, штат МО десь до тисячі осіб. Не той масштаб, щоб за два роки не можна було б навести лад...

Систему надо менять. Порошенко и Полторак меняют ее плохо и медлено, гуд. Мы знаем кто прийдет на их место после перевыборов, соцопросы извесны. Полагаешь эта "альтернатива" будет проводить реформы успешнее и быстрее?

Порошенко поки що міняє її під тиском Заходу. Поки що Захід тисне здебільшого у потрібному нам напрямку. Хоча зміни все одно йдуть погано і повільно. А якщо влада на Заході зміниться (уявіть: Трамп, Штайнмаєр, Саркозі) і почне тиснути в іншому напрямку?

Порошенка все одно доведеться міняти, якщо країна дотягне до чергових виборів. Тому треба заздалегідь шукати альтернативу.

ЗЫ: А таки стратегические планы как Цви Ариели я могу генерить по десятку в минуту в любой области человеческой деятельности.
Поки не побачу - не повірю...  :smilie8:

Хотел отвечать по каждому пункту, но подумал - зачем? Ведь все упирается в один вопрос - КТО?
От тыкни пальцем кого надо выбрать президентом или какую партию поддержать в парламент что бы он и она реализовывали нужные реформы быстро и качественно.
Тогда будет что обсуждать.
Я тоже недоволен протекание реформ и что? Да ничего. Просто знаю что на смену Порошенко прийдет некое чмо которое все загробит вообще. И Трамп тут не при чем, это внутренние процессы нашего общества

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #82 : Серпня 06, 2016, 08:38:44 20:38 »
Хотел отвечать по каждому пункту, но подумал - зачем? Ведь все упирается в один вопрос - КТО?
От тыкни пальцем кого надо выбрать президентом или какую партию поддержать в парламент что бы он и она реализовывали нужные реформы быстро и качественно.
Тогда будет что обсуждать.
Я тоже недоволен протекание реформ и что? Да ничего. Просто знаю что на смену Порошенко прийдет некое чмо которое все загробит вообще. И Трамп тут не при чем, это внутренние процессы нашего общества

Тобто, вважаєте, реформи провести може тільки диктатор?
Вважаю, хороших диктаторів не буває.

Дуже ймовірно, що на зміну Порошенку прийде щось гірше, як на зміну Ющенку прийшов Янукович. Я вважаю, що саме Ющенко своєю політикою привів Януковича до влади. І майже те саме зараз робить Порошенко. Як ніяк "любі друзі"...

Цитувати
В Украине нет спроса на политические силы, есть спрос на новых вождей. При этом ни один из лидеров политических сил не сможет сказать, чем его идеология отличается от другой платформы партии. К тому же, эта идеология меняется в соответствии с конъюнктурой. У нас есть партия Юлии Тимошенко, партия Арсения Яценюка, партия Петра Порошенко, партия Олега Ляшко, партия Андрея Садового и  Оппозиционный блок без Януковича...
http://nv.ua/publications/portnikov-o-budushchem-poroshenko-s-saakashvili-i-vojnu-rossii-s-zapadom-175022.html

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #83 : Серпня 06, 2016, 09:04:14 21:04 »
Цитувати
При этом ни один из лидеров политических сил не сможет сказать, чем его идеология отличается от другой платформы партии. К тому же, эта идеология меняется в соответствии с конъюнктурой. У нас есть партия Юлии Тимошенко, партия Арсения Яценюка, партия Петра Порошенко, партия Олега Ляшко, партия Андрея Садового и  Оппозиционный блок без Януковича...

http://nv.ua/publications/portnikov-o-budushchem-poroshenko-s-saakashvili-i-vojnu-rossii-s-zapadom-175022.html


Ну от з усього цього зоопарку, Порошенко самий адекватний.
Знаєте когось кращого - кажiть, не соромтесь.  :smilie1:
« Останнє редагування: Серпня 06, 2016, 09:12:06 21:12 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #84 : Серпня 06, 2016, 09:16:10 21:16 »
Хотел отвечать по каждому пункту, но подумал - зачем? Ведь все упирается в один вопрос - КТО?
От тыкни пальцем кого надо выбрать президентом или какую партию поддержать в парламент что бы он и она реализовывали нужные реформы быстро и качественно.
Тогда будет что обсуждать.
Я тоже недоволен протекание реформ и что? Да ничего. Просто знаю что на смену Порошенко прийдет некое чмо которое все загробит вообще. И Трамп тут не при чем, это внутренние процессы нашего общества

Тобто, вважаєте, реформи провести може тільки диктатор?
Вважаю, хороших диктаторів не буває.
(click to show/hide)

Нет, не считаю так. В обществе должна созреть общественная сила с запросом на реформы. Не просто "вступим в евросоюз", "давай НАТО", "евроценности", а конкретные реформы с их примерным планом внедрения. Эта общественная сила должна создать партию и уже партия должна выдвинуть адекватного лидера, хорошего организатора.
И вот этот конструкт сможет провести в Украине нужные реформы.
В настоящее время не наблюдаем даже первоначального этапа - формирования прослойки четко понимающей КАКИЕ реформы нужны и КАК их проводить. Есть отдельные личности это понимающие и большое количество людей чувствующих что чтото надо менять. Что и как менять они еще не определились. Поэтому и возникают постоянно какие дебильные откаты и ступоры в политикуме.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #85 : Серпня 08, 2016, 02:27:56 02:27 »
Цитувати
При этом ни один из лидеров политических сил не сможет сказать, чем его идеология отличается от другой платформы партии. К тому же, эта идеология меняется в соответствии с конъюнктурой. У нас есть партия Юлии Тимошенко, партия Арсения Яценюка, партия Петра Порошенко, партия Олега Ляшко, партия Андрея Садового и  Оппозиционный блок без Януковича...

http://nv.ua/publications/portnikov-o-budushchem-poroshenko-s-saakashvili-i-vojnu-rossii-s-zapadom-175022.html


Ну от з усього цього зоопарку, Порошенко самий адекватний.
Знаєте когось кращого - кажiть, не соромтесь.  :smilie1:

В цьому зоопарку, нажаль, адекватних сучасним викликам людей нема.  :smilie2:
Нема натхнення починати ще один "срач" по кандидатам в президенти.
По-перше, до виборів ще багато що може змінитись, якщо доживемо.
По-друге, ідеальних кандидатів все одно нема - будемо вибирати, як завжди, з того, що буде. Є невелика надія, що хтось з молодих дозріє і якось себе проявить...

Чи ви на предмет можливого перевороту цікавитесь?  :smilie3:

PS
От ви втішаєтесь, що Порошенко "самий адекватний з того зоопарку". А що ви розумієте під його адекватністю? Ось, наприклад, три можливі версії розвитку подій:
1. Суттєва ескалація конфлікту з РФ. Найбільш ймовірний результат - черговий "котел" чи втрата території. Погодиться Порошенко підписати капітуляцію, замасковану під черговий "Мінськ", чи буде воювати (війсковий стан, загальна мобілізація і т.і.)?
2. АТО без форс-мажорів дотягнеться до чергових виборів, "реформи" будуть впроваджуватись тими ж темпами, рейтинг президента буде близько нуля. Що вибере Порошенко: чесно програти і передати владу популістам; застосує адмінресурс, щоб сфальсифікувати вибори; знайде привід, щоб відмінити чи відтермінувати вибори на невизначений термін?
3. Европа зніме санкції з РФ і виставить ультиматум: примирення на умовах Путіна, або припинення фінансової допомоги. Що вибере Порошенко, дефолт чи капітуляцію?

PPS
Варіант, що з РФ щось станеться до чергових виборів, не розглядаю, бо то будуть зовсім інші обставини.
« Останнє редагування: Серпня 08, 2016, 02:39:54 02:39 від Point »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #86 : Серпня 08, 2016, 08:29:46 08:29 »
Хотел отвечать по каждому пункту, но подумал - зачем? Ведь все упирается в один вопрос - КТО?
От тыкни пальцем кого надо выбрать президентом или какую партию поддержать в парламент что бы он и она реализовывали нужные реформы быстро и качественно.
Тогда будет что обсуждать.
Я тоже недоволен протекание реформ и что? Да ничего. Просто знаю что на смену Порошенко прийдет некое чмо которое все загробит вообще. И Трамп тут не при чем, это внутренние процессы нашего общества

Тобто, вважаєте, реформи провести може тільки диктатор?
Вважаю, хороших диктаторів не буває.

Дуже ймовірно, що на зміну Порошенку прийде щось гірше, як на зміну Ющенку прийшов Янукович. Я вважаю, що саме Ющенко своєю політикою привів Януковича до влади. І майже те саме зараз робить Порошенко. Як ніяк "любі друзі"...

Цитувати
В Украине нет спроса на политические силы, есть спрос на новых вождей. При этом ни один из лидеров политических сил не сможет сказать, чем его идеология отличается от другой платформы партии. К тому же, эта идеология меняется в соответствии с конъюнктурой. У нас есть партия Юлии Тимошенко, партия Арсения Яценюка, партия Петра Порошенко, партия Олега Ляшко, партия Андрея Садового и  Оппозиционный блок без Януковича...
http://nv.ua/publications/portnikov-o-budushchem-poroshenko-s-saakashvili-i-vojnu-rossii-s-zapadom-175022.html

О, прорізалось врешті бюторасне нутро  :weep:

Давай вже за свою макаку топи  :love:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #87 : Серпня 08, 2016, 07:44:05 19:44 »
Що тут, здриснув правдоруб в кущі  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #88 : Серпня 08, 2016, 07:47:31 19:47 »
О, прорізалось врешті бюторасне нутро  :weep:

Давай вже за свою макаку топи  :love:

Довго прихоувувати своє бюторасне нутро не може жоден бюторас. Бо тоді його існування у соціумі стає непотрібним  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Re: 2017-й: продолжение следует…
« Reply #89 : Серпня 08, 2016, 08:19:56 20:19 »
О, прорізалось врешті бюторасне нутро  :weep:

Давай вже за свою макаку топи  :love:

Довго прихоувувати своє бюторасне нутро не може жоден бюторас. Бо тоді його існування у соціумі стає непотрібним  :weep:

Та щось вже дуже правильно товариш співає. І все узагальнює, узагальнює  :weep: