Одне з рішень - винагорода, коли стукнув про порушення закону
Типовий магічний рецепт. При совку це вже було - допомогло? Треба шукати причини і розуміння, а не хапатись за чергові "рецепти".
Более того, инициативных людей душит сама «толпа», как «выскочек». А если сюда еще прибавить зависть к успешным и талантливым людям, а также кумовство, то все вообще стает печально ((
Ось це вже дуже точне спостереження.
Мені здається у нас досі теж саме що було при совку - занадто велика ставка на спотворений змагальний стимул. Це йде починаючи ще зі школи.
Люди у нас побурчали и на этом все. А некоторые товарищи на этом фоне сколачивают капиталы, грабя этих людей. Во-вторых, это практически полное отсутствие инициативы.
В чому ключова відмінність християнства та язичництва?
Язичництво - це спроба зрозуміти навколишній світ антропоморфизуючи його. Тобто в його основі лежить базова віра в те, що людина здатна його зрозуміти - тому що він побудований так само як вона. Начебто красиво. Але чи є тут мораль?
Християнство - антропоцентрична, і певною мірою суспільноцентрична ідея, яка навколишній світ майже не намагається зрозуміти, але зосереджена на розумінні людини і людей. Чи є там мораль? Там сама мораль тількі і є.
Питання - чому ще тисячі років тому не було винайдено наприклад дельтаплан, чи парову машину? Адже можливості були, передумови начебто теж. Для християнства успіх у розумінні навколишнього світу не є навіть предметом - це побічний наслідок розуміння людини самої себе, та розуміння суспільних відносин. Християнство - це мораль про себе і мораль про суспільство. Все інше навіть не розглядається, тому що приходить само собою.
Висновок? Для того щоб побудувати парову машину ще тисячи років тому, потрібні були не знання, не вчені, не робітникі і не матеріали. Потрібен був відповідний стан суспільства, суспільної думки, а також люди які здатні були створити відповідні умови для суспільства в цілому і для маленьких груп. Тобто люди могли це зробити ще тоді, але були не готові в середині себе, не було відповідного розуміння себе і відносин з іншими, а також розуміння того що важливіше саме це, а не питання які ставить навколишній світ.
Тобто будь-який успіх починається з появи великих і маленьких менеджерів по-сучасному, а не з винаходів, знань, науки, здібностей, технологій і т.і. Коли суспільство почне поважати таких "менеджерів" та створить суспільний запит на них - буде успіх.