Автор Тема: ...ло висунуло Заходу ультиматум  (Прочитано 6409 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Хуйло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #90 : Серпня 13, 2016, 10:49:08 10:49 »
Що що?  :smilie11:
А звідки ти знаєш ?

А тепер по порядку.
Треба розрізняти 3 речі
1. Чи шукав якийсь політик про болотуванні себе в керівники країни в іншого політика (політиків) якоїсь гласної чи негласної підтримки.?

Будь який політик, що хоче стати керівником країни завжди шукає підтримки в будь-якого іншого політика, питання тільки в тому як це все зобразити й показати, що не постраждали сьогоднішні і майбутні рейтинги.

Коли Янукович болотувався в 2004, то шукав підтримки і в галичан в т.ч., для цього були взяті в команду А.Герман і Т. Чорновіл.
Коли Ющенко болотувався в 2004, то шукав підтримку і в РПЦ, предстивником якої був син  КГБіста О. Зінченко ( вже покійний, помер від раку в 2010 році, СБПУ(о) шник і РПЦешник)
Коли Яценюк болотувався в 2010 році, то в 2009 році він приїздив на поклон до Р. Ахметова, в Донецьк, сподіваючись заручитись підтримкою проросійських кіл, але був нагодований обідом, похлопаний по плечу і відправлений назад до Києва.
В той же час, коли була реклама ("Продуктивне село", "Боєздатна армія") та вся інша комедія від Яценюка, то Яценюк навіть молов таке, що хоче бачити "Європу від Бреста до Владивостока". Тобто, Яценюк явно загравав з проросійським електоратом.
Але жоден кандидат ніколи прямо не скаже, що він хочу заручитись підтримкою іншого високопоставленого політичного лідера ( чи групи лідерів).
...
Продовження в настумному пості.
Може перенести в іншу гілку? Чи хуйло ультиматуму і Тимошенко висувало  :smilie3:

Розумієш у чому справа, політик, що балотується на президента, зобов'язаний зустрічатися з громадянами в будь-якій частині країни. Ти ж кордони України визнаєш?  :smilie7:
Інша справа, шукати прихильності кремля навіть після 2008 року, після нападу на Грузію, після втілення погроз весни 2008 року.
І я не пропоную розривати дипломатичні стосунки з Рф, але хоча б не їхати в кремль під час візиту Саакашвілі в Україну.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #91 : Серпня 13, 2016, 11:04:51 11:04 »
Аматорко, не варто в іншу гілку переносити дискусію.

Хуйло ніколи не висувало ніякиз ультиматумів Тимошенко, бо вона не була ніколи керівником країни.

Тимошенко їхала в Кремль в жовтні 2008 року не шукати там прихильності, а щоб на 2009 рік укласти прямий договір на закупки газ з РФ, викинувши фірташівське РУЕ ( я вже про це тільки що казав).
Прем"єр Тимошенко вела в той день (жовтень 2008) переговори з Прем"єром Путіним.
........................

Остання речення в тому пості я не зрозумів. Не пам"ятаю, коли був в 2008 році візит Саакашвілі до України і ще скажу: візити високих гостей на рівні Президентів, до України, з безпосередніми прем"єрськими робочими візитами Прем"єрів України, не є прямо  пов"язані.

В прем"єра є своя робота і своя за неї відповідальність, не так політична, як фінансово-економічна відповідальність за життя країни в цілому.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #92 : Серпня 13, 2016, 11:11:35 11:11 »
Готуйся зустрічати "дарагіх гастєй:moskali:

Самоваром, пряниками і т.п.

Вони оцінять.


Бумеранг, ти нам тут потрібен лише для вивчення психології ворогів. Дуже показовий матеріал.

Найбільші вороги України, це ті, хто після підписання Ющенком Універсалу з Януковичем (серпень 2006 рік), не поставили на Ющенкові жирний хрест, як на політикові, а продовжували його підтримувати й далі.
Пізніше  ця підтримка, врешті-решт, призвело до втрати Криму й війни в Донбасі, якій кінця не видно.
Тобто, найбільші вороги України це ви, дрищі.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Хуйло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #93 : Серпня 13, 2016, 11:15:19 11:15 »
Про напад на Грузію. (2008 р.)
Тимошенко була посадовою особою і відповідала за стан економіки. Працювати було важко, бо Ющенко руками (заявами) Балоги здійснював щоденну обструкцію ( давши за 100 перших днів більше сотні "доручень".
Тимошенко не мала права встрявати в суто політичні справи, інакше б її тут же, той  же Балога почав би гавкати, що вона займається політиканством. Тому вона стримувалась від політичних оцінок в Грузії декілька днів. Але потім, події в Україні розвивались так, що вона була змушена дати команду фракції за те голосування в вересні, на те голосування яке її скомпрометувало ( це був вересень 2008)
Самий початок, а також початок сесії. Раніше ВР не могла бути задіяною, відпочивала.
Це все в зв"язку з тим, що працючи прем"єром в ворожих умовах, створених Ющенко, доводилось йти не всякі узгодженості й компроміси, які пізніше били по рейтингах.
Чому для неї Ющенко був ворогом? Реприватизацію заборонив в 2005?  :gigi: Почав перехід на ринкові ціни у стосунках з Рф?
2.А тепер друга річ яку треба розрізняти ( про що я почав говорити в попередньому пості)
... Як це так активно шукала прихильності Хуйла й Меркель???
Хто це коли вимірював рівень цієї активності? І чому це політик який болотується не може шукати чиєїсь активності руками інших, негласно ?
Та видно ж хто де світиться. На виборах картинка зазвичай працює.
3.Ти задавала мені, особисто мені запитання, як особисто я думаю( здогадуюсь), чи підтримував Хуйло Ю. Тимошенко на виборах 2010 року

Я взагалі-то вже казав, повторю ще раз: особисто я, не те що здогадувався, а а був впевнений і зараз впевнений, що Хуйло Юлю не підтримував і не підтримав би на президентських виборах нікОли, хоча б тому, що болотувався ідеальний для нього Янукович.
Та Тимошенко також була не проти подовження базування російських військових в Криму. Я запитувала, чи спростовувала Тимошенко твердження хуйла про це?
Але я згодна з тим, що янукович був зручніше. Тимошенко більше ваги мала у світі, скажемо так.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Хуйло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #94 : Серпня 13, 2016, 11:28:33 11:28 »
Аматорко, ти забула хронологію 2008 року.

....
Я прекрасно пам'ятаю ті події. Я навіть пам'ятаю, що підспівувала Тимошенко хуйлу у пісні про краватку, яку жує Саакашвілі.

І так, Саакашвілі з перших своїх ... промов в Україні підтримав Тимошенко, а не Ющенка. Саакашвілі так саме як і Тимошенко шукав зустрічей з хуйлом ... і зараз росіян вважає провідними реформаторами  :smilie5:, тягне їх до Одеси.
Ну і головне, такий же базікало як і Тимошенко, - обвинувачення без доказів.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #95 : Серпня 13, 2016, 11:33:25 11:33 »
Готуйся зустрічати "дарагіх гастєй:moskali:

Самоваром, пряниками і т.п.

Вони оцінять.


Бумеранг, ти нам тут потрібен лише для вивчення психології ворогів. Дуже показовий матеріал.
Я також вдячна Бумерангу  :smilie1: Шкода що ВО Свобода представлена значно менш потужною особою, яка не здатна ... писати багато літер.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Хуйло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #96 : Серпня 13, 2016, 11:47:30 11:47 »

Та Тимошенко також була не проти подовження базування російських військових в Криму. Я запитувала, чи спростовувала Тимошенко твердження хуйла про це?
Але я згодна з тим, що янукович був зручніше. Тимошенко більше ваги мала у світі, скажемо так.

Аматорко, в тебе якась дурна звичка, задавати по декілька разів одній ті самі наївн дитячі запитання.

ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ.

При чому тут особиста думка Тимошенко, до договору про базування російського флоту в Криму ????

Кучма уклав договір з Єльциним в 1996 році, на 20 років базування. І ніхто, ні Ющенко , ні Тимошенко, ні Янукович не були причетні до цього договору і він діяв і був чинний до 2016 року,здається до червня.
І ніхто те питання з усіх тих трьох політиків ніколи не піднімав , бо й не було сенсу, бо договір на аренду військових баз в Криму був діючий, і намагатись його зрушити було безперспективно, бо зразу скандал підняла б Росія. І нічого б тоді це не дало.

Тобто, той договір залишався чинним не залежно від особистого ставлення Тимошенко до того договору, навіть якби вона в 2010 році й стала б Президентом.

Бо це була спадщина ще боягузливої і беззубої політики Кучми- Кравчука.
...........
...Але якщо й існував в природі отой плакат " Флотам бить - флотам дружить", то
 1)його міг замовити встановлення хто завгодно ( для компрометації, як колись в Сум. обл. в 2004 році розвішували безглузді листівки проти Ющенка);
2) навіть якщо він був повстановлюваний і по команді самої Тимошенко, то це було зроблено з метою звичайного передвиборчого піару, для "відповідної" ментальності кримчан, і на той час (2009 рік) нічого крамольного в тому плакаті не було, бо хоч так чи хоч так, але договір про базування рос. флоту був діючий до червня 2016 року( ще наступних 7 з лишнім років).

Повторюю, незалежно від особистого ставлення Тимошенко до цього договору.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #97 : Серпня 13, 2016, 11:55:26 11:55 »
Аматорко, то ти вже зараз критикуєш і Саакашвілі ? :smilie11:

він теж "юльок" ?

А партію Свобода ти теж не любиш? А чого? Тягнибок і Фаріон теж колись з Путіним хіхікали?
Чи чого?

Ти страшенно хочеш реформ? ну так вони вже йдуть. Скоро вони доведуть до того, що більшість українців з України повтікають або вимрать, а територію займе Мордор, а потім китайці.

Шукатимеш тоді серед них для себе аудиторію.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Хуйло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #98 : Серпня 13, 2016, 11:58:06 11:58 »

Та Тимошенко також була не проти подовження базування російських військових в Криму. Я запитувала, чи спростовувала Тимошенко твердження хуйла про це?
Але я згодна з тим, що янукович був зручніше. Тимошенко більше ваги мала у світі, скажемо так.

Аматорко, в тебе якась дурна звичка, задавати по декілька разів одній ті самі наївн дитячі запитання.

ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ.

При чому тут особиста думка Тимошенко, до договору про базування російського флоту в Криму ????

Кучма уклав договір з Єльциним в 1996 році, на 20 років базування. І ніхто, ні Ющенко , ні Тимошенко, ні Янукович не були причетні до цього договору і він діяв і був чинний до 2016 року,здається до червня.
І ніхто те питання з усіх тих трьох політиків ніколи не піднімав , бо й не було сенсу, бо договір на аренду військових баз в Криму був діючий, і намагатись його зрушити було безперспективно, бо зразу скандал підняла б Росія. І нічого б тоді це не дало.

Тобто, той договір залишався чинним не залежно від особистого ставлення Тимошенко до того договору, навіть якби вона в 2010 році й стала б Президентом.

Бо це була спадщина ще боягузливої і беззубої політики Кучми- Кравчука.
...........
...Але якщо й існував в природі отой плакат " Флотам бить - флотам дружить", то
 1)його міг замовити встановлення хто завгодно ( для компрометації, як колись в Сум. обл. в 2004 році розвішували безглузді листівки проти Ющенка);
2) навіть якщо він був повстановлюваний і по команді самої Тимошенко, то це було зроблено з метою звичайного передвиборчого піару, для "відповідної" ментальності кримчан, і на той час (2009 рік) нічого крамольного в тому плакаті не було, бо хоч так чи хоч так, але договір про базування рос. флоту був діючий до червня 2016 року( ще наступних 7 з лишнім років).

Повторюю, незалежно від особистого ставлення Тимошенко до цього договору.
Я ж наївно можу і нагадати, - мова про подовження терміну перебування.
І я не про плакат, а про прямі слова хуйла
Цитувати
Премьер-министр РФ Владимир Путин удивлен реакцией некоторых политических сил на соглашение о продлении сроков пребывания ЧФ в Крыму и заявляет, что бывший премьер-министр Украины Юлия Тимошенко в ходе переговоров с ним в должности премьера не возражала против такого решения. Об этом Путин заявил вчера на брифинге в Киеве, передает УНИАН. "В предыдущие годы — да вот совсем недавно — мы с прежним правительством Украины, в том числе и с Юлией Владимировной, обсуждали вопрос о возможном продлении пребывания российского флота в Крыму. Никто не возражал", — сказал Путин.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Хуйло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #99 : Серпня 13, 2016, 12:11:00 12:11 »

Дай посилання, де Тимошенко під час президентської виборчої кампані 2009-2010 р.р. безпосередньо висловлювалась за те, що вона виступає за продовження дії договору 1996 року (чи укладення аналогічного нового договору) про продовження перебування російського ВМФ на території Криму.

Слова Хуйла не потрібно, потрібно слова Тимошенко

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #100 : Серпня 13, 2016, 12:17:28 12:17 »
Аматорко, то ти вже зараз критикуєш і Саакашвілі ? :smilie11:
Я його давно вже критикую. От як почав базікати без доказів, так і почала.
він теж "юльок" ?
Чому? Саакашвілі як раз нормально ставиться до Тимошенко, навіть слова "любі друзі" в її інтерпретації використовує.
Але я не через те його засуджую, - базікало. Кажу ж, обвинувачення без доказів.
А партію Свобода ти теж не любиш? А чого? Тягнибок і Фаріон теж колись з Путіним хіхікали?
Чи чого?
До ВО Свободи ставлюся ... нормально. Партія націоналістів потрібна, до того ж вони ліві  :smilie5:. Хай краще такі ліві будуть.
Але мені не вистачає на форумі дописувача на кшталт тебе, який би пояснив ідеологію партії. От чому ВО Свобода проти НАТО?
Ти страшенно хочеш реформ? ну так вони вже йдуть. Скоро вони доведуть до того, що більшість українців з України повтікають або вимрать, а територію займе Мордор, а потім китайці.

Шукатимеш тоді серед них для себе аудиторію.
:weep:
Авраам Шмулевич все ж таки росіянин, а не українець, є шанс  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Хуйло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #101 : Серпня 13, 2016, 12:18:15 12:18 »

Дай посилання, де Тимошенко під час президентської виборчої кампані 2009-2010 р.р. безпосередньо висловлювалась за те, що вона виступає за продовження дії договору 1996 року (чи укладення аналогічного нового договору) про продовження перебування російського ВМФ на території Криму.

Слова Хуйла не потрібно, потрібно слова Тимошенко
Потрібно спростування Тимошенко слів хуйла.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #102 : Серпня 13, 2016, 12:29:13 12:29 »
Аматорко, ти не зрозуміла.

Тимошенко ніколи ніде не зобов"зана була десь колись спростовувати чиїсь слова про те чи про інше.

Так само як і будь який інший політик не зобов"заний спростовувати те чи інше, що він десь почує, навіть якщо він ті слова не розділяє.

Ти дай посилання, де Тимошенко колись власноручно заявляла, що особисто вона виступає за продовження в той чи інший юридичний спосіб баз ВМФ РФ на території Криму.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #103 : Серпня 13, 2016, 12:36:02 12:36 »
АМАТОРКО

І ще до тебе особисте прохання, оті мої пости де детально розписано про хронологію подій 2008 року і обставини знаменитого юліного "хіхікання" і про мотиви можливого існування плакату "Флотам бить...", ти собі збережи і потім роздрукуй, щоб ці відомості завжди були в доступному для тебе близькому місці, щоб ти не задавала одній ті самі запитання досить часто ( як тільки забудеш і як тільки про все це виникає дискусія").

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #104 : Серпня 13, 2016, 12:57:30 12:57 »
Аматорко, ти не зрозуміла.

Тимошенко ніколи ніде не зобов"зана була десь колись спростовувати чиїсь слова про те чи про інше.

Так само як і будь який інший політик не зобов"заний спростовувати те чи інше, що він десь почує, навіть якщо він ті слова не розділяє.

Ти дай посилання, де Тимошенко колись власноручно заявляла, що особисто вона виступає за продовження в той чи інший юридичний спосіб баз ВМФ РФ на території Криму.
Вона таємно  :gigi: від мене розмовляла про це з хуйлом.
Ну, це як підписати таємний  :gigi: договір з газпромом, прозвітувати про перемогу ... два дні.
Так саме як текст угоди хуйло злило УП, так і тут ... проінформувало.
Це звичайно каже про те, що хуйло надавало перевагу януковочу, але прихильності хуйла шукала Тимошенко. Чому? Газовий бізнес, нічого особистого  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #105 : Серпня 13, 2016, 01:01:59 13:01 »
АМАТОРКО

І ще до тебе особисте прохання, оті мої пости де детально розписано про хронологію подій 2008 року і обставини знаменитого юліного "хіхікання" і про мотиви можливого існування плакату "Флотам бить...", ти собі збережи і потім роздрукуй, щоб ці відомості завжди були в доступному для тебе близькому місці, щоб ти не задавала одній ті самі запитання досить часто ( як тільки забудеш і як тільки про все це виникає дискусія").
Дякую, але я на свою пам'ять не скаржусь. На плакат мені начхати, я цю тему не використовую  :smilie8:
Своїми запитаннями я нагадую тобі про історичні вже події. Сподіваюсь, ти запам'ятав, що парламент в серпні 2008 так саме відпочивав, як і в цьому році. 2 вересня було першим засіданням парламенту після канікул.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #106 : Серпня 13, 2016, 01:05:40 13:05 »
Акцентація на осбистостях може бути як прямою так і інверсною.

Тобто прихільність до однієї особи, або звинувачення у всьому однієї особи (Тимошенко чи Порошенко - не важливо) - це одна і та сама помилка.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #107 : Серпня 13, 2016, 01:33:15 13:33 »
Акцентація на осбистостях може бути як прямою так і інверсною.

Тобто прихільність до однієї особи, або звинувачення у всьому однієї особи (Тимошенко чи Порошенко - не важливо) - це одна і та сама помилка.
Тимошенко могла особисто знятися з виборів в 2010 на користь Яценюка. От як Яценюк та Кличко особисто знялися з виборів 2014.
Іноді особистість може впливати на хід подій ... особисто  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #108 : Серпня 13, 2016, 09:02:28 21:02 »
Який кацапосос змінив перше слово заголовку?
Вже на СУПі Хуйла хуйлом не можна назвати. Піздєц!!! :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #109 : Серпня 13, 2016, 10:21:46 22:21 »
Аматорко, ти не зрозуміла.

Тимошенко ніколи ніде не зобов"зана була десь колись спростовувати чиїсь слова про те чи про інше.

Так само як і будь який інший політик не зобов"заний спростовувати те чи інше, що він десь почує, навіть якщо він ті слова не розділяє.

Ти дай посилання, де Тимошенко колись власноручно заявляла, що особисто вона виступає за продовження в той чи інший юридичний спосіб баз ВМФ РФ на території Криму.
Вона таємно  :gigi: від мене розмовляла про це з хуйлом.
Ну, це як підписати таємний  :gigi: договір з газпромом, прозвітувати про перемогу ... два дні.
Так саме як текст угоди хуйло злило УП, так і тут ... проінформувало.
Це звичайно каже про те, що хуйло надавало перевагу януковочу, але прихильності хуйла шукала Тимошенко. Чому? Газовий бізнес, нічого особистого  :smilie3:

Аматорко.

Відповіді які ти даєш на моє єдине запитання, наче в кацапській приказці " Я єму про Фому, а он мнє про Єрьому"
Я задав тільки єдине запитання: дай якесь посилання, де Тимошенко на виборах 2009 -2010 р. виступала ( агітувала, пропонувала) в якийсь спосіб продовжити термін оренди Російським ВМФ військових баз на території України ( Криму), який мав закінчитися в червні 1996 рокую.

І знов ти говориш : але прихильності хуйла шукала Тимошенко. Чому? Газовий бізнес, нічого особистого

Причому тут хто коли чию прихильність на виборах шукав ????
Ми ж говоримо про трохи інше, а ти знову за рибу гроші.
Бо не маєш що сказать.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #110 : Серпня 13, 2016, 10:25:31 22:25 »
Який кацапосос змінив перше слово заголовку?
Вже на СУПі Хуйла хуйлом не можна назвати. Піздєц!!! :smiley23:

  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #111 : Серпня 13, 2016, 10:40:09 22:40 »
АМАТОРКО

І ще до тебе особисте прохання, оті мої пости де детально розписано про хронологію подій 2008 року і обставини знаменитого юліного "хіхікання" і про мотиви можливого існування плакату "Флотам бить...", ти собі збережи і потім роздрукуй, щоб ці відомості завжди були в доступному для тебе близькому місці, щоб ти не задавала одній ті самі запитання досить часто ( як тільки забудеш і як тільки про все це виникає дискусія").
Дякую, але я на свою пам'ять не скаржусь. На плакат мені начхати, я цю тему не використовую  :smilie8:
Своїми запитаннями я нагадую тобі про історичні вже події. Сподіваюсь, ти запам'ятав, що парламент в серпні 2008 так саме відпочивав, як і в цьому році. 2 вересня було першим засіданням парламенту після канікул.

Якщо ти на власну пам"ять не скаржишся, то зі мною в дискусіях ти часто запитаєш одне й те саме, тільки переспівуючи ті самі запитання в трохи інших інтерпретаціях.

" А чи шукала Тимошенко прихильності Путіна в 2009 році на виборах чи не шукала ???"

Запитання старшокласниці середньої школи, що страждає "юнацьким максималізмом" і щодо політики воліє отримувати чіткі матиматичні відповіді
Але ж політика - це не математика.

.................................
 А я тобі задам зустрічне запитання: А чи шукав В. Ющенко напередодні виборів 2009-2010 років прихильності в Ріната Ахметова?

Шукав чи не шукав ?

Так чи ні? Дай однозначну відповідь!

Якщо ні - то чого він приїхавши в Донецьк, возив Ахметова на власному службовому авто, наче особистий шофер ?

Зможеш дать відповідь?
Шукав чи не шукав ?  :smilie1:

« Останнє редагування: Серпня 14, 2016, 09:00:26 09:00 від Бумеранг »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #112 : Серпня 14, 2016, 09:47:31 09:47 »
Аматорко.

Відповіді які ти даєш на моє єдине запитання, наче в кацапській приказці " Я єму про Фому, а он мнє про Єрьому"
Я задав тільки єдине запитання: дай якесь посилання, де Тимошенко на виборах 2009 -2010 р. виступала ( агітувала, пропонувала) в якийсь спосіб продовжити термін оренди Російським ВМФ військових баз на території України ( Криму), який мав закінчитися в червні 1996 рокую...
Такого не було. Але і янукович начебто не "агітував, пропонував" таке. Але зробив без всіляких попереджень. І хуйло дивувалось, чого це галас такий стоїть, Тимошенко також була не проти під час обговорення цієї теми з ним, - питання ціни.
Але ти все ж таки з датами розберись.
 
Аматорко, в тебе якась дурна звичка, задавати по декілька разів одній ті самі наївн дитячі запитання.

ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ.

При чому тут особиста думка Тимошенко, до договору про базування російського флоту в Криму ????

Кучма уклав договір з Єльциним в 1996 році, на 20 років базування. І ніхто, ні Ющенко , ні Тимошенко, ні Янукович не були причетні до цього договору і він діяв і був чинний до 2016 року,здається до червня.
І ніхто те питання з усіх тих трьох політиків ніколи не піднімав , бо й не було сенсу, бо договір на аренду військових баз в Криму був діючий, і намагатись його зрушити було безперспективно, бо зразу скандал підняла б Росія. І нічого б тоді це не дало.

Тобто, той договір залишався чинним не залежно від особистого ставлення Тимошенко до того договору, навіть якби вона в 2010 році й стала б Президентом.

Бо це була спадщина ще боягузливої і беззубої політики Кучми- Кравчука...
Сюди ходи - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/643_075  Зверни все ж таки увагу на дати.
Якщо Конституція та національна валюта перемога лазаренка, то хай і цю угоду у свій кошик бере. Тут хоча б його підпис стоїть.  :laugh:
То так саме як для лазаренко, - питання ціни.
Кучма звісно не з боку стояв. А Кравчук взагалі на російських військових в Криму уваги не звертав  :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #113 : Серпня 14, 2016, 10:12:15 10:12 »

Якщо ти на власну пам"ять не скаржишся, то зі мною в дискусіях ти часто запитаєш одне й те саме, тільки переспівуючи ті самі запитання в трохи інших інтерпретаціях.

" А чи шукала Тимошенко прихильності Путіна в 2009 році на виборах чи не шукала ???"
:gigi: Ага, все ж в гілці. Я стверджую, а не запитую. І хуйло хуйлом називаю.
Запитання старшокласниці середньої школи, що страждає "юнацьким максималізмом" і щодо політики воліє отримувати чіткі матиматичні відповіді
Але ж політика - це не математика.

.................................
 А я тобі задам зустрічне запитання: А чи шукав В. Ющенко напередодні виборів 2009-2010 років прихильності в Ріната Ахметова?

Шукав чи не шукав ?

Так чи ні? Дай однозначну відповідь!

Якщо ні - то чого він приїхавши в Донецьк, возив Ахметова на власному службовому авто, наче особистий шофер ?

Зможеш дать відповідь?
Шукав чи не шукав ?  :smilie1:


Я вже давала відповідь. Дозволила навіть Тимошенко робити те саме. Вона і робила.
Ти взагалі кордони України визнаєш чи ні? Розумієш що Москва - це столиця іншої країни, яка доречі напала на Грузію в 2008 та виламувала руки Україні в 2009. Особливо жорстко саме в 2009.
Хай у Тимошенко не було іншого вибору, хай вона країну рятувала чи інші "благородні" слова скажи, але в 2010 вона, розуміючи що їй 2008 та 2009 не пробачать, могла знятися з виборів на користь Яценюка. Вона ж йому партію довірила пізніше  :smilie7:
То не треба бла-бла-бла про 2010 рік. Там провина особисто Тимошенко.

Розберись з датами, визначся з найкращім прем'єром  :smilie3: Вибач, не змогла стриматися, дуже кумедно.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #114 : Серпня 14, 2016, 10:53:26 10:53 »
Хе-хе, бюторасне знову тут шось ліпить про харошую Макаку  :weep:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #115 : Серпня 14, 2016, 10:26:05 22:26 »

Аматорко.

Відповіді які ти даєш на моє єдине запитання, наче в кацапській приказці " Я єму про Фому, а он мнє про Єрьому"
Я задав тільки єдине запитання: дай якесь посилання, де Тимошенко на виборах 2009 -2010 р. виступала ( агітувала, пропонувала) в якийсь спосіб продовжити термін оренди Російським ВМФ військових баз на території України ( Криму), який мав закінчитися в червні 1996 рокую...

Такого не було. Але і янукович начебто не "агітував, пропонував" таке. Але зробив без всіляких попереджень. І хуйло дивувалось, чого це галас такий стоїть, Тимошенко також була не проти під час обговорення цієї теми з ним, - питання ціни.
Але ти все ж таки з датами розберись.
 
Аматорко, в тебе якась дурна звичка, задавати по декілька разів одній ті самі наївн дитячі запитання.

ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ.

При чому тут особиста думка Тимошенко, до договору про базування російського флоту в Криму ????

Кучма уклав договір з Єльциним в 1996 році, на 20 років базування. І ніхто, ні Ющенко , ні Тимошенко, ні Янукович не були причетні до цього договору і він діяв і був чинний до 2016 року,здається до червня.
І ніхто те питання з усіх тих трьох політиків ніколи не піднімав , бо й не було сенсу, бо договір на аренду військових баз в Криму був діючий, і намагатись його зрушити було безперспективно, бо зразу скандал підняла б Росія. І нічого б тоді це не дало.

Тобто, той договір залишався чинним не залежно від особистого ставлення Тимошенко до того договору, навіть якби вона в 2010 році й стала б Президентом.

Бо це була спадщина ще боягузливої і беззубої політики Кучми- Кравчука...
Сюди ходи - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/643_075  Зверни все ж таки увагу на дати.
Якщо Конституція та національна валюта перемога лазаренка, то хай і цю угоду у свій кошик бере. Тут хоча б його підпис стоїть.  :laugh:
То так саме як для лазаренко, - питання ціни.
Кучма звісно не з боку стояв. А Кравчук взагалі на російських військових в Криму уваги не звертав  :smilie7:

Аматорко.
По порядку.
1.Такого не було

Що не було ??? Того що Тимошенко пропонувала (коли небудь) продовжити оренду рос. військ. баз в Криму, чи що не було?
Ось нещодавно тобою скасане: Та Тимошенко також була не проти подовження базування російських військових в Криму. Я запитувала, чи спростовувала Тимошенко твердження хуйла про це?
Ти здатна про що небудь говорити зв"язано й попорядку ? То якщо Тимошенко десь колись не спростовувала заяви Хуйла з того чи іншого приводу, то значить вона їх розділяє ? Чи що ? Чи як ? То так можна звинуватити будь-якого політика, що він вчасно не спростував ту чи іншу заяву іншого політика. Якщо так думати, то Ющенка треба було давно судити за неспростування різноманітних заяв російських політиків з українських питань.

Тобто твоя фраза Тимошенко також була не проти подовження базування російських військових в Криму. насправді не містить в собі якогось логічного конкретного і змістовного навантаження. (Просто це ти так вважаєш, бо ти так хочеш вважати).
2. В чому ти точно права, так я переплутав одну дату, договір на 20 років по флоту був укладений не в 1996, а в 1997 році, я цифру переплутав, тут ти права. Але це абсолютно нічого не змінює по суті. Я давно слідкував за цією темою, є навіть спеціально створений сайт, присвячений майбутньому виведенню ЧФ РФ з Криму. Правда зараз говорити про його логіку і змістовність навряд чи варто.
http://flot2017.com/file/show/normativeDocuments/579
Ну і сайт той вже не оновлюється, тільки шапказалишилась і основний хронометр заради якого він був створений.
3. Так, та угода дійсно теж заслуга Лазаренка ( в т.ч.), бо це глобальне стратегічне питання теж треба було якось розрулювати врешті-решт і законодавчо якось закрити, що й було зроблено 28 травня 1997р. Я цікавився цим питанням, його нам у спадщину залишив боягуз Кравчук, Є в пене розровідб адмірала Безкоровайного, про подробиці всього того, якщо цікаво посилання можу дать ( воно в трьох частинах).
4. Аматорко, якщо ти таки однозначно стверджуєш, що Тимошенко шукала прихильності Хуйла на виборах 2009-2010 р.р., то я в тебе вже третій день питаю: давай документальні докази!
Бо скільки можна, вже третій день не даєш підтвердження.
5. В 2009 році руки Україні викручувала не Москва, а Ющенко, не даючи розірвати газовий контракт з прокладкою - РУЕ, щоб і надалі отримувати свою "доляху" ( я вже вчора тобі про це казав, уважніше читай, або роздруковуй, я і це тобі радив робити).
6. розуміючи що їй 2008 та 2009 не пробачать

Кому що виборці "не пробачили", то нагадую тобі результати 1 туру 2010 :
Тимошенко - 25% , Ющенко - 5%, Яценюк - в розмірах статистичної похибки.
От і думай тепер, кому що дійсно не пробачили за минулі тоді 5 років.

І звичайно ж правильно Юля зробила, ще не знялася з виборів 2010 ні в 1 турі, ні в 2-му.
« Останнє редагування: Серпня 14, 2016, 10:34:21 22:34 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #116 : Серпня 14, 2016, 10:44:11 22:44 »
Хе-хе, бюторасне знову тут шось ліпить про харошую Макаку  :weep:




Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #117 : Серпня 15, 2016, 12:17:10 00:17 »
Здулось жулькануте  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #118 : Серпня 15, 2016, 09:33:57 09:33 »
Здулось жулькануте  :smilie5:

Бери, бери. Їж.  :smilie5:
Це тебе Петя поздоровляє на честь дня Маковея.  :gigi:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: ...ло висунуло Заходу ультиматум
« Reply #119 : Серпня 15, 2016, 02:31:55 14:31 »
Аматорко.
По порядку.
1.Такого не було

Що не було ??? Того що Тимошенко пропонувала (коли небудь) продовжити оренду рос. військ. баз в Криму, чи що не було?
Ось нещодавно тобою скасане: Та Тимошенко також була не проти подовження базування російських військових в Криму. Я запитувала, чи спростовувала Тимошенко твердження хуйла про це?
Ти здатна про що небудь говорити зв"язано й попорядку ? То якщо Тимошенко десь колись не спростовувала заяви Хуйла з того чи іншого приводу, то значить вона їх розділяє ? Чи що ? Чи як ? То так можна звинуватити будь-якого політика, що він вчасно не спростував ту чи іншу заяву іншого політика. Якщо так думати, то Ющенка треба було давно судити за неспростування різноманітних заяв російських політиків з українських питань.

Тобто твоя фраза Тимошенко також була не проти подовження базування російських військових в Криму. насправді не містить в собі якогось логічного конкретного і змістовного навантаження. (Просто це ти так вважаєш, бо ти так хочеш вважати).
2. В чому ти точно права, так я переплутав одну дату, договір на 20 років по флоту був укладений не в 1996, а в 1997 році, я цифру переплутав, тут ти права. Але це абсолютно нічого не змінює по суті. Я давно слідкував за цією темою, є навіть спеціально створений сайт, присвячений майбутньому виведенню ЧФ РФ з Криму. Правда зараз говорити про його логіку і змістовність навряд чи варто.
http://flot2017.com/file/show/normativeDocuments/579
Ну і сайт той вже не оновлюється, тільки шапказалишилась і основний хронометр заради якого він був створений.
3. Так, та угода дійсно теж заслуга Лазаренка ( в т.ч.), бо це глобальне стратегічне питання теж треба було якось розрулювати врешті-решт і законодавчо якось закрити, що й було зроблено 28 травня 1997р. Я цікавився цим питанням, його нам у спадщину залишив боягуз Кравчук, Є в пене розровідб адмірала Безкоровайного, про подробиці всього того, якщо цікаво посилання можу дать ( воно в трьох частинах).
4. Аматорко, якщо ти таки однозначно стверджуєш, що Тимошенко шукала прихильності Хуйла на виборах 2009-2010 р.р., то я в тебе вже третій день питаю: давай документальні докази!
Бо скільки можна, вже третій день не даєш підтвердження.
5. В 2009 році руки Україні викручувала не Москва, а Ющенко, не даючи розірвати газовий контракт з прокладкою - РУЕ, щоб і надалі отримувати свою "доляху" ( я вже вчора тобі про це казав, уважніше читай, або роздруковуй, я і це тобі радив робити).
6. розуміючи що їй 2008 та 2009 не пробачать

Кому що виборці "не пробачили", то нагадую тобі результати 1 туру 2010 :
Тимошенко - 25% , Ющенко - 5%, Яценюк - в розмірах статистичної похибки.
От і думай тепер, кому що дійсно не пробачили за минулі тоді 5 років.

І звичайно ж правильно Юля зробила, ще не знялася з виборів 2010 ні в 1 турі, ні в 2-му.
Давай по порядку.
1.    "Такого не було" - це пряма відповідь на твоє "єдине запитання". В лапках - цитати.
Дивись свій допис, дивись мою відповідь. Що може бути простіше?

Хочеш про логіку поговорити, я завжди готова  :gigi:
Ти пропонуєш обговорити наявність факту агітації Тимошенко за подовження терміну перебування російської військової бази в Криму під час передвиборчої кампанії 2009-2010 рр. Такого факту немає.
Але і янукович не агітував за це, але угоду підписав, тому відсутність агітації не є достатньою умовою неподовження строку дії угоди. Якщо ти тут не бачиш логіки чи "логічного конкретного і змістовного навантаження", то ... це виключне твій біль.

Щодо спростування. Ти згадуєш Ющенко, то приклад наведу щодо його дії. Хуйло казало, що Росукренерго — це  ж українці, фірташ. А Ющенко спростовував слова хуйла кажучи що Росукренерго є вимогою газпрому. Тобто фірташа у якості прокладки та і прокладку як таку вимагав газпром. Це приклад спростування тверджень хуйла.

Так саме Тимошенко могла сказати в 2009, що газпром ій викрутив руки, ... європейці їй викрутили руки і вона вимушена була погодитися на умови газпрома. А вона звітувала про перемогу, два дні. Потім хуйло злило текст угоди УП і всі побачили що саме є перемогою. І перемогою кого.

2. Краще тексти угод читай, ти ж бажав документів.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/643_018
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/643_020
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/643_046
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/643_082
Ну і до цього ж пункту, - логіка в тексті  - це умовно кажучи наявність в тексті імплікацій.

3. Ну воно закрито саме таким чином було, тому що в тексті Конституції згадувалось вже. То це перемога парламенту була, а не виконавчої влади.

4. Тобі картинки чи текст?  :gigi:

5. Ну так вона його і розірвала та отримала ціну та обсяг. Зробила добру справу для російського бюджету, туркменський газ заміщувати Рф припинила, свій як би стала поставляти. Фірташ пішов лісом, Туркменістан заблокований Рф. Там на всяк випадок росіяни навіть трубу підірвали на початку 2009  :smilie7:

6. Ти не про те кажеш. Задача стояла - перемогти януковича, а не Ющенка. 
Доречі, Яценюк набрав 6,96%, а не "в розмірах статистичної похибки".
Ну і, сенс зніматися існує у першому турі, тобто з виборів взагалі, от як зробили Яценюк та Кличко в 2014 році.

Втомилась  :smilie7: ... але готова ще про логіку у текстах поговорити  :gigi: