Автор Тема: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності  (Прочитано 5680 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #60 : Серпня 21, 2016, 12:31:01 12:31 »
Тi хто мають важелi впливу, i проштовхують "потрiбних людей" для прийняття рiшень, наприклад на голову того ж НАЗК або Спецзв'язку.
І на голову УСС?  :smilie3:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #61 : Серпня 21, 2016, 12:39:03 12:39 »
Як ПВОшник за військовою спеціальністю скажу - кацапській авіації писта, якщо вони сюди масовано полізуть. В деталі не вникатиму.  :smilie7:

ПВОшник діючий чи з запасу?
Якщо запасу, то якої давнини?

Кінця совка - початку незалежної України  :Prapor2:

Але про ситуацію, що є зараз, знаю не лише з форумів.  :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #62 : Серпня 21, 2016, 12:53:09 12:53 »
Тi хто мають важелi впливу, i проштовхують "потрiбних людей" для прийняття рiшень, наприклад на голову того ж НАЗК або Спецзв'язку.
І на голову УСС?  :smilie3:

Так. "Українські спеціальні системи" є дочірнім підприємством Держспецзв'язку (ДССЗЗІ).
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #63 : Серпня 21, 2016, 02:38:11 14:38 »
Тi хто мають важелi впливу, i проштовхують "потрiбних людей" для прийняття рiшень, наприклад на голову того ж НАЗК або Спецзв'язку.
І на голову УСС?  :smilie3:

Так. "Українські спеціальні системи" є дочірнім підприємством Держспецзв'язку (ДССЗЗІ).
То читаємо тест закону "Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України" та насолоджуємось відповідальністю відповідальних.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #64 : Серпня 21, 2016, 03:02:15 15:02 »
На всяк випадок, як на мене, то провина лежить перш за все на НАЗК, яка тільки створюється. Основне питання, - коли замовили КСЗІ? Коли почали співпрацювати з Мінюстом, без взаємодіє з яким (з його базами) сенсу в реєстрі немає?
Коли почали викручувати руки Спецзв'язку начебто всі знають  :smilie3:

Як на мене, то треба триматися за принципи, а решта - фігня. От добре що багато хто засвітився в ситуації, також і ти, хто начебто не мав до неї стосунку.

Зараз розганяється тема дискредитації ЕЦП ... не менше. Та з якого бодуна?

Але і НАЗК, і Спецзв'язок, як центральні органи виконавчої влади зі спеціальним статусом  :smilie3: націлені на 1 вересня. То може дамо їм шанс?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #65 : Серпня 22, 2016, 12:08:49 00:08 »


Зараз розганяється тема дискредитації ЕЦП ... не менше. Та з якого бодуна?

З такого що це теж саме, якби хто небудь у паспортному столi отримав паспорт на ваше iм'я, а потiм з цим паспортом пiшов би до нотарiуса, i переписав би на себе вашу квартиру.
Ось що зробила державна установа УСС.
Антошка з Вiнником отримали фальшивий ключ вiд справжньої держустанови, з цим ключем зробили фальшиву декларацiю на Рябошапку, i все заради того щоб довести - що "система погана", дирява, розробники налажали, грантожери вкрали кошти, система "не захищена", а тому сертифiкувати її не можна, i поспiшати нiкуди  ...
A потiм УСС ще почала замiтати слiди, спростовувати видачу ключа через прес-службу, хоча технiчно цей злочин довести можна дуже легко. Що я сподiваюсь, i вiдбудеться.
« Останнє редагування: Серпня 22, 2016, 12:55:34 00:55 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #66 : Серпня 22, 2016, 12:14:28 00:14 »
Цитувати
Але і НАЗК, і Спецзв'язок, як центральні органи виконавчої влади зі спеціальним статусом  :smilie3: націлені на 1 вересня. То може дамо їм шанс?

Придумають ще якусь лазєйку, вони ж бояться е-декларування як вогню. Tочнiше вже придумали...

Цитувати
Виробник програми е-декларування не мав права розробляти систему для державного реєстру

З дня відкриття доступу до системи електронного декларування 15 серпня 2016 року я і мої колеги займаються відкритими дослідженнями цієї системи, історії її фінансування, розробки, впровадження та супроводу в медіа.

Разом з нами працюють волонтери, які є експертами в різних галузях знань.

Одна з волонтерів Galina Hagen надала довідку, яка показує, що виробник програмного забезпечення ТОВ Міранда не має відповідної ліцензії або дозволу для розробки системи для державної інституції.  І це пов’язано з вимогами безпеки.

Галина пише:
Законом дані державних реєстрів визначено як власність держави – це ключове. Далі всі мають виконувати корпус Законів – “для всіх суб’єктів системи технічний захист інформації в Україні незалежно від їхньої організаційно-правової форми та форми власності, в інформаційно-телекомунікаційних системах яких обробляється інформація, яка є власністю держави”

Щодо вимог законодавства – там прямі порушення. Згідно Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» (Стаття 8 и Стаття 10 з посиланням на Постанову Кабінету Міністрів «Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та  інформаційно-телекомунікаційних системах» Стаття 20 и Стаття 23) розроблений НД ТЗІ 3.7-003-05 “Порядок проведення робіт із створення комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі” де зазначено, що:

Розділ 1 “Встановлений цим НД ТЗІ порядок є обов’язковим для всіх суб’єктів системи ТЗІ в Україні незалежно від їхньої організаційно-правової форми та форми власності, в ІТС яких обробляється інформація, яка є власністю держави”

А згідно з іншим документом Порядок створення комплексних систем захисту інформації, проведення експертизи та видачі Експертних висновків і Атестатів відповідності

(click to show/hide)

http://maidan.org.ua/2016/08/vyrobnyk-prohramy-e-deklaruvannya-ne-mav-prava-rozroblyaty-systemu-dlya-derzhavnoho-rejestru/?utm_campaign=pani&utm_medium=twitter&utm_source=twitter
Prosperity is based on people and ideas

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #67 : Серпня 22, 2016, 12:20:51 00:20 »
Як ПВОшник за військовою спеціальністю скажу - кацапській авіації писта, якщо вони сюди масовано полізуть. В деталі не вникатиму.  :smilie7:

ПВОшник діючий чи з запасу?
Якщо запасу, то якої давнини?

Кінця совка - початку незалежної України  :Prapor2:

Але про ситуацію, що є зараз, знаю не лише з форумів.  :smilie7:

Ну, тоді "я такой же осел как и вы сэр"  :smilie3:
(click to show/hide)
Моя спеціалізація - АСУ радіолокаційної роти. Присягу складав в перші роки незалежності. Але вже більш 20 років з армією справ не мав...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #68 : Серпня 22, 2016, 09:40:19 09:40 »
Відповіла в іншій гілці.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #69 : Серпня 23, 2016, 07:30:16 19:30 »
Чому цей провокатор досi на свободi ?!  :Sho_za:

Цитувати
ОУН на День незалежності спробує знести пам'ятник Щорсу
Вівторок, 23 серпня 2016, 16:50


Організація українських націоналістів має намір демонтувати пам'ятник Миколі Щорсу в Києві 24 серпня.
Про це "Українським новинам" повідомив голова ОУН Микола Коханівський.
"Нам, мабуть, буде трохи складно, тому що його оточить Нацгвардія і який-небудь "Беркут". Якщо ні, то ми будемо використовувати будівельні рихтування, кувалди, сходи. Всі підручні матеріали... (Якщо Нацгвардія оточить пам'ятник) будемо дивитися по ситуації, може, будемо щось кидати", – сказав він.
 
Коханівський зазначив, що ОУН попередила про свою акцію владу Києва, але не отримала від них жодної відповіді. Він додав, що організація має намір почати знесення пам'ятника о 15:00.
Як відомо, раніше Коханівський вже анонсував знищення пам'ятника Щорсу, однак це так і не було зроблено.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/23/7118506/
Prosperity is based on people and ideas

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #70 : Серпня 23, 2016, 08:19:46 20:19 »
Чому цей провокатор досi на свободi ?!  :Sho_za:

Цитувати
ОУН на День незалежності спробує знести пам'ятник Щорсу

Вам шкода Щорса? А чому? Він вам хто, прадідусь?  :smilie11:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #71 : Серпня 23, 2016, 08:20:43 20:20 »
Чому цей провокатор досi на свободi ?!  :Sho_za:
Цитувати
ОУН на День незалежності спробує знести пам'ятник Щорсу
Вам шкода Щорса?
А чому?
Він вам хто, прадідусь?  :smilie11:
Щорса - не жалко.
А от кобила його...  :smiley24:
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #72 : Серпня 23, 2016, 08:25:00 20:25 »


Цитувати
ОУН на День незалежності спробує знести пам'ятник Щорсу

Вам шкода Щорса? А чому? Він вам хто, прадідусь?  :smilie11:


Може вам?!  :Sho_za:
Закон по декомунизацiї повинен виконувати Кличко. Але хуйло хоче кровi в столицi, хоче зiпсувати свято i цi дурачки йому пiдiгрують. Виконують замовлення для ЛайНьюз, вже до речi не в перший раз. 

Такою була "перемога" Коханiвського над банком.
« Останнє редагування: Серпня 23, 2016, 08:28:11 20:28 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #73 : Серпня 23, 2016, 08:28:33 20:28 »


Цитувати
ОУН на День незалежності спробує знести пам'ятник Щорсу

Вам шкода Щорса? А чому? Він вам хто, прадідусь?  :smilie11:


Може вам?!  :Sho_za:
Закон по декомунизацiї повинен виконувати Кличко. Але хуйло хоче кровi в столицi, хоче зiпсувати свято i цi дурачки йому пiдiгрують. Виконують замовлення для ЛайНьюз, вже до речi не в перший раз.

Якої крові? З бронзового Щорса?  :smilie8: Що за хуйню ви тут несете, при хуях тут хуйло? Знов пісні, як коли вілєнкіна напроти Бесарабки валили - "нізяааа, правааааакааація, картинка лайнюууууз".  :Sho_za:

Ну буде картинка як народ хуйнув Щорса, бо Кличко мишей не ловить, і хулі з того? А ніхуя по суті. А Щорса зате не буде, і це добре.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #74 : Серпня 23, 2016, 08:57:54 20:57 »

Якої крові? З бронзового Щорса?  :smilie8: Що за хуйню ви тут несете, при хуях тут хуйло? Знов пісні, як коли вілєнкіна напроти Бесарабки валили - "нізяааа, правааааакааація, картинка лайнюууууз".  :Sho_za:

Ну буде картинка як народ хуйнув Щорса, бо Кличко мишей не ловить, і хулі з того? А ніхуя по суті. А Щорса зате не буде, і це добре.

Нацгвардiйцiв. Щорса повиннi зносити комунальнi служби, але нiяк не зашкварений провокатор Коханiвський.

До того ж Коханiвський (це навiть не його прiзвище) - старий ФСБшник. http://arm.lviv.ua/novini-oblasti/185-lvivske-tv-zapalae-vognem-lyustratsiji

То ж питання , чому це чмо ще досi на волi?  :smilie11:
« Останнє редагування: Серпня 23, 2016, 09:07:25 21:07 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #75 : Серпня 23, 2016, 09:07:51 21:07 »
http://rian.com.ua/kiev/20160823/1015137728.html

Тут пишуть, що демонтаж буде проведено вночі комунальними службами, отже Коханівський зможе насолодитись хіба що голим постаментом.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #76 : Серпня 23, 2016, 09:11:36 21:11 »
http://rian.com.ua/kiev/20160823/1015137728.html

Тут пишуть, що демонтаж буде проведено вночі комунальними службами, отже Коханівський зможе насолодитись хіба що голим постаментом.

 :smiley24:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #77 : Серпня 23, 2016, 09:14:55 21:14 »

Якої крові? З бронзового Щорса?  :smilie8: Що за хуйню ви тут несете, при хуях тут хуйло? Знов пісні, як коли вілєнкіна напроти Бесарабки валили - "нізяааа, правааааакааація, картинка лайнюууууз".  :Sho_za:

Ну буде картинка як народ хуйнув Щорса, бо Кличко мишей не ловить, і хулі з того? А ніхуя по суті. А Щорса зате не буде, і це добре.

Нацгвардiйцiв. Щорса повиннi зносити комунальнi служби, але нiяк не зашкварений провокатор Коханiвський.

З хуялі там буде кров нацгвардійців? Він їм потрібний, той Щорс? Комунальщики повинні, але не зносять. То хай зносить Коханівський. Ніхуя страшного у "картинці" зносу пам'ятнику комуняцькому підарасу немає. Ну хуйлята вірять, що є, але ж практика показала, що то хуйня на пісній олії. І не треба її розмащувати тута.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #78 : Серпня 23, 2016, 09:56:27 21:56 »
Чому цей провокатор досi на свободi ?!  :Sho_za:

Цитувати
ОУН на День незалежності спробує знести пам'ятник Щорсу

Вам шкода Щорса? А чому? Він вам хто, прадідусь?  :smilie11:

Мені шкода Щорса. Він мені ніхто але й не Ленін.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #79 : Серпня 23, 2016, 10:21:39 22:21 »
Чому цей провокатор досi на свободi ?!  :Sho_za:

Цитувати
ОУН на День незалежності спробує знести пам'ятник Щорсу

Вам шкода Щорса? А чому? Він вам хто, прадідусь?  :smilie11:

Мені шкода Щорса. Він мені ніхто але й не Ленін.

Вам шкода комуняцького упиздня, котрий брав Київ на чолі червоних військ? Ояєбу. :fp2

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #80 : Серпня 24, 2016, 12:39:06 00:39 »
http://rian.com.ua/kiev/20160823/1015137728.html

Тут пишуть, що демонтаж буде проведено вночі комунальними службами, отже Коханівський зможе насолодитись хіба що голим постаментом.

Гарно, якщо так, але мені здається, що всі ці конструкції наколо Щорса ЗАВАЖАЮТЬ його демонтувати. Кияни, хто знає, вже почали зносити покидька чи ні?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #81 : Серпня 24, 2016, 01:34:16 01:34 »
Вам шкода комуняцького упиздня, котрий брав Київ на чолі червоних військ? Ояєбу. :fp2

Особисто мені його ні на грам не шкода. Просто є сумніви, що Коханівський і Ко зможуть грамотно демонтувати пам'ятник.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #82 : Серпня 24, 2016, 02:12:44 02:12 »
Вам шкода комуняцького упиздня, котрий брав Київ на чолі червоних військ? Ояєбу. :fp2

Особисто мені його ні на грам не шкода. Просто є сумніви, що Коханівський і Ко зможуть грамотно демонтувати пам'ятник.

Хай демонтують "неграмотно", раз "грамотні" саботують процес вже котрий місяць.

"Done is better than perfect"(c)

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #83 : Серпня 24, 2016, 10:44:56 10:44 »

Мені шкода Щорса. Він мені ніхто але й не Ленін.

Вам шкода комуняцького упиздня, котрий брав Київ на чолі червоних військ? Ояєбу. :fp2

Мені подобається пам'ятник і у мене немає стільки негативу до Щорса як до Леніна.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #84 : Серпня 24, 2016, 04:39:22 16:39 »

Мені шкода Щорса. Він мені ніхто але й не Ленін.

Вам шкода комуняцького упиздня, котрий брав Київ на чолі червоних військ? Ояєбу. :fp2

Мені подобається пам'ятник і у мене немає стільки негативу до Щорса як до Леніна.

Вражаюче невігластво. Щоб не сказати ватність.

Може ви й крайнєплотницькому готові "посміхнутися"? Він ж теж не хуйло врешті-решт...

Червоний терор у Києві у 1918му - це справа рук щорса сотоваріщі. Що тоді відбувалося можна дізнатися навіть з, блядь, вікіпедії. Але самого факту наступу на Київ у складі окупаційної кацабонської армії повинно було бути достатньо для формування ставлення до пам'ятника тієї пиздоті.
« Останнє редагування: Серпня 24, 2016, 04:52:30 16:52 від Адам Жоржович »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #85 : Серпня 25, 2016, 09:40:58 09:40 »
Вам шкода комуняцького упиздня, котрий брав Київ на чолі червоних військ? Ояєбу. :fp2

Особисто мені його ні на грам не шкода. Просто є сумніви, що Коханівський і Ко зможуть грамотно демонтувати пам'ятник.
Мені конячку шкода, але спочатку треба прибрати пам'ятник, дядьку від конячки відпиляти та можливо повернути конячку на місце.  :smilie5: Пам'ятник назвати - вільна конячка.
Доречі, Коханівський озвучив нову дату - 14 жовтня.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #86 : Серпня 25, 2016, 10:14:15 10:14 »
Мені конячку шкода, але спочатку треба прибрати пам'ятник, дядьку від конячки відпиляти та можливо повернути конячку на місце.  :smilie5: Пам'ятник назвати - вільна конячка.
Доречі, Коханівський озвучив нову дату - 14 жовтня.
Ленiн, Петровський, Косiор... давно знятi, бо там були суто вождi.
З Щорсом буде таки морока, хоча, суто технiчно, там нема чого хвилюватися.
Втiм, пiд бул. Т. Шевченко, поруч з М. Унiверситет... та Бот. садом, найгбиша в центрi Киева станцiя метро.
+ комунiкацii, (електрика, газ, сзвязок...) якi треба надто обережно обходити пiд час знесення коняки з комунякою.
Лишати саму коняку... нема сенсу.
Особисто я прости будь яких памятникiв вождям та гетьманам.
Бо так можна добалакатися до памятника Б. Хмельницькому, який продався на Переясл.Радi Московському Царю.
То, може, його теж... знесемо, як вважаете?..
Чи нам Ленiна iз Щорсом виставчить?..
По Каханiвському та Ко - краще б вони Фронту допомогали, анiж з монументами боролися.
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #87 : Серпня 25, 2016, 10:23:08 10:23 »
Мені конячку шкода, але спочатку треба прибрати пам'ятник, дядьку від конячки відпиляти та можливо повернути конячку на місце.  :smilie5: Пам'ятник назвати - вільна конячка.
Доречі, Коханівський озвучив нову дату - 14 жовтня.
Ленiн, Петровський, Косiор... давно знятi, бо там були суто вождi.
З Щорсом буде таки морока, хоча, суто технiчно, там нема чого хвилюватися.
Втiм, пiд бул. Т. Шевченко, поруч з М. Унiверситет... та Бот. садом, найгбиша в центрi Киева станцiя метро.
+ комунiкацii, (електрика, газ, сзвязок...) якi треба надто обережно обходити пiд час знесення коняки з комунякою.
Лишати саму коняку... нема сенсу.
Особисто я прости будь яких памятникiв вождям та гетьманам.
Бо так можна добалакатися до памятиника Б. Хмельницького, який продався на Переясл.Радi Московському Царю.
То, може, його теж... знесемо, як вважаете?..
Чи нам Ленiна iз Щорсом виставчить?..
По Каханiвському та Ко - краще б вони Фронту допомогали, анiж з монументами боролися.
 :smilie7:
Та не залишать конячку звісно, але конячка гарна. щорс - без питань.
Ну і, є закон, треба виконувати. щорс - комуняка і пам'ятник йому саме за це стоїть. Заради "культурної цінності" хай залишають конячку. Але не залишать  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Такі хочуть зіпсувати День Незалежності
« Reply #88 : Серпня 25, 2016, 10:37:20 10:37 »
Та не залишать конячку звісно, але конячка гарна. щорс - без питань.
Ну і, є закон, треба виконувати. щорс - комуняка і пам'ятник йому саме за це стоїть.
Заради "культурної цінності" хай залишають конячку. Але не залишать  :weep:
Взагалi-то Щорс... бiльшовик, та ще Укр. розливу.
Коняку... жаль - тварина не винна.
Там ще й основа - супер - стiльки гранiту вбухали.
Будували на вiки, бо сама архiтектура споруди -  :smiley24:.
Подивимось, хто перший вiзьметься за споруду.
Клячко... повинен форсувати питання якнайшвидше.
Бо, справдi, буде як з Ленiним на Бесарабцi - повяжуть трос та тягачами скинуть.
Хай все буде цивилiзовано.
 :smilie7: