Автор Тема: Кто заходіт із бубьон, то биваєт нає..бьон (про майбутній безвіз до Євросоюзу)  (Прочитано 1307 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Чи не забули ще 54 % ідіотів, як вони свято вірили, що Петя "не екстреміст і не популіст і він нас виведе "в Європу" ?  :laugh:

Звичайно ж, він вас виведе.

Як то кажуть : " Під дурного хату"
.............................


АКТУАЛЬНО
Від ЄС не звучало ідеї про надання безвізу з 1 січня 2017 року - посол



Посол України в Європейському Союзі Микола Точицький заперечує інформацію про надання Україні й Грузії безвізового режиму з ЄС 1 січня 2017 року.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами в Києві.

"Я ще не бачив жодної доповіді Ради ЄС, в Раді не було жодного обговорення питання безвізового режиму. Від дипломатів країн-членів я такої позиції також не чув", - зауважив він.

"Уже є проект доповіді в Європарламенті й там жодної такох подібної немає", - нагадав Точицький.

Він також наголосив, що не бачить мотивів прив'язувати безвіз до 2017 року.

Нагадаємо, раніше брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк заявив, що дипломати ЄС очікують, що Україна та Грузія отримають безвізовий режим з ЄС з 1 січня 2017 року.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/08/23/7053703/

Обіцянка-цяцянка, а дурному радість

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Багато питань вирiшиться пiсля того, коли стане зрозумiло чи буде введене сертифiковане е-декларування з 1 вересня, чи нi. Вiд цього залежить не тiльки безвiз, а й вже  затверджена фiнансова допомога США, Свiтового банку, МВФ та iншi iнвестицiї.

Судячи з того як нашi клептократи упираються, а Антошка, Турчинов i Со. вдалися навiть до фальсифiкацiй електронного пiдпису, здаватись вони не збираються, а вигадають ще 1000 причин , щоб цього не вiдбулось. Ну а безвiз  то таке... їм вiн не потрiбен.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Від ЄС не звучало ідеї про надання безвізу з 1 січня 2017 року...

Тiльки ідіоти не розуміють, що від ЄС ВЗАГАЛІ НIКОЛИ не звучало ідеї про надання безвізу Україні.

Представники ЄС говорили лише загальні слова, наприклад, "democrary is good" (демократія - це добре).

I тільки Шоколадник перекладав "democrary is good" як "ЄС готовий скасувати візи Україні" (дивись нижче)

Цитувати
А вот по мнению внефракционного депутата Верховной Рады, кандидата в президенты Петра Порошенко, Евросоюз будет готов к введению безвизового режима для граждан Украины уже в конце 2014 года.
тут

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
О, нєрушимий блок комуністов і бєспартійних  кацапнявих і бюторасів.  :weep:

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
О, нєрушимий блок комуністов і бєспартійних  кацапнявих і бюторасів.  :weep:

А по суті питання - для чого ЄС скасує візи Україні (тобто пустить на свій ринок праці мільйони українців)?

Щоб на цьому ринку знизилися зарплати?

Головою думати треба!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
А по суті питання - для чого ЄС скасує візи Україні (тобто пустить на свій ринок праці мільйони українців)?

Щоб на цьому ринку знизилися зарплати?

Головою думати треба!

 :smilie10: скасування віз - то автоматично видача дозволу на роботу?  :smilie10:

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
... раніше брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк заявив, що дипломати ЄС очікують, що Україна та Грузія отримають безвізовий режим з ЄС з 1 січня 2017 року.

У зв'язку з цією заявою Рікарда Йозвяка (!!!) в Україні оголошенi триденні святкування!
« Останнє редагування: Серпня 24, 2016, 11:07:41 11:07 від Шильдер »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
... раніше брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк заявив, що дипломати ЄС очікують, що Україна та Грузія отримають безвізовий режим з ЄС з 1 січня 2017 року.

У зв'язку з цією заявою Рікарда Йозвяка (!!!) в Україні оголошенi триденні святкування!

Українці ніколи не забувають одну з своїх любимих приказок:  "Дурний думкою багатіє" і застосовують її, як правило, щодо самих себе  :laugh:
Багатоденні святкування в Україні можуть бути придумані з будь-якого приводу  :smilie5:

Коли Президентом став шоколадник , то в Україні розпочався "тотальний вихідний" :gigi:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Багато питань вирiшиться пiсля того, коли стане зрозумiло чи буде введене сертифiковане е-декларування з 1 вересня, чи нi. Вiд цього залежить не тiльки безвiз, а й вже  затверджена фiнансова допомога США, Свiтового банку, МВФ та iншi iнвестицiї.

Судячи з того як нашi клептократи упираються, а Антошка, Турчинов i Со. вдалися навiть до фальсифiкацiй електронного пiдпису, здаватись вони не збираються, а вигадають ще 1000 причин , щоб цього не вiдбулось. Ну а безвiз  то таке... їм вiн не потрiбен.

Розумним людям вже давно все зрозуміло. А ти сиди та чекай "е-декларування" :laugh:

Колись в СРСР, для будівельників БАМу, для молоді, придумали колись таку дуже "оптимістичну" пісеньку:

" Ні нада пєчаліцца,
Вся жизнь впєрєді!
Вся жизнь впєрєді-
Надєйся і жді!"
  :laugh: :laugh: :laugh:

...А безшабашні молодухи, які пойшли вже Крим і Рим, що поїхали працювати на трасу БАМа, (жити в наметах, без зручностей, годувати комарів і т.д., аби тільки знайти собі мужика) останню строчку цієї пісеньки співали по своєму:

" Вся жизнь впєрєді - раздєнься і жді"  :smilie5:

Давай, Реема, сиди й чекай " е-декларування"  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
О, нєрушимий блок комуністов і бєспартійних  кацапнявих і бюторасів.  :weep:

Єгорка, я тобі єдине можу тобі порадити те саме, що я порадив Реемі, в попередньому своєму пості.

І коли невдовзі мине 1 січня 2017 року, і звичайно ніякого безвізу для українців не відбудеться, то тоді тобі пригадається й ще одна картярська приказка: "НЄТ БУБЄЙ - ХОТЬ ХУЄМ БЄЙ"

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
О, нєрушимий блок комуністов і бєспартійних  кацапнявих і бюторасів.  :weep:

Єгорка, я тобі єдине можу тобі порадити те саме, що я порадив Реемі, в попередньому своєму пості.

І коли невдовзі мине 1 січня 2017 року, і звичайно ніякого безвізу для українців не відбудеться, то тоді тобі пригадається й ще одна картярська приказка: "НЄТ БУБЄЙ - ХОТЬ ХУЄМ БЄЙ"

Мені якось похер той безвіз - в мене є постійне проживання в ЄС  :smilie5:

А всіляких бюторасів в Європи і не треба дуже пускати, за них Жулька з молодим кавалером туди поїздить  :weep:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Багато питань вирiшиться пiсля того, коли стане зрозумiло чи буде введене сертифiковане е-декларування з 1 вересня, чи нi. Вiд цього залежить не тiльки безвiз, а й вже  затверджена фiнансова допомога США, Свiтового банку, МВФ та iншi iнвестицiї.

Судячи з того як нашi клептократи упираються, а Антошка, Турчинов i Со. вдалися навiть до фальсифiкацiй електронного пiдпису, здаватись вони не збираються, а вигадають ще 1000 причин , щоб цього не вiдбулось. Ну а безвiз  то таке... їм вiн не потрiбен.

Розумним людям вже давно все зрозуміло. А ти сиди та чекай "е-декларування" :laugh:



Справа не в безвiзi як такому, справа в глибоких структурних реформах.. а безвiз то скорiше приємна винагорода, а не самоцiль.
Таких реформах, про якi вже дуже багато i довго говорили, але нiколи насправдi не робили, е-декларування - це лише один iз механiзмiв, а їх ще багато.
Тож коли почалися першi реальнi кроки, не дивно що система вiдчайдушно опирається. Було б дивно, якби не опиралась.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
" Ні нада пєчаліцца,
Вся жизнь впєрєді!
Вся жизнь впєрєді-
Надєйся і жді!"  :laugh:


Краще 5 рокiв помилок, нiж 50 рокiв саботажу. До сих пiр було майже 25 рокiв саботажу i дерибану нажаль, i Юлька теж приймала в цьому банкетi не останню участь.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
О, нєрушимий блок комуністов і бєспартійних  кацапнявих і бюторасів.  :weep:

Єгорка, я тобі єдине можу тобі порадити те саме, що я порадив Реемі, в попередньому своєму пості.

І коли невдовзі мине 1 січня 2017 року, і звичайно ніякого безвізу для українців не відбудеться, то тоді тобі пригадається й ще одна картярська приказка: "НЄТ БУБЄЙ - ХОТЬ ХУЄМ БЄЙ"

Мені якось похер той безвіз - в мене є постійне проживання в ЄС  :smilie5:

А всіляких бюторасів в Європи і не треба дуже пускати, за них Жулька з молодим кавалером туди поїздить  :weep:

Може особисто в тебе право на постійне проживання в ЄС є. А от в твоїх духовних братів нема й не буде ніколи.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
" Ні нада пєчаліцца,
Вся жизнь впєрєді!
Вся жизнь впєрєді-
Надєйся і жді!"  :laugh:


Краще 5 рокiв помилок, нiж 50 рокiв саботажу. До сих пiр було майже 25 рокiв саботажу i дерибану нажаль, i Юлька теж приймала в цьому банкетi не останню участь.

Тебе чекає п"ятдесят наступних років помилок  :smilie5: