Автор Тема: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"  (Прочитано 2527 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline agros

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« : Жовтня 01, 2016, 01:54:24 13:54 »
Просто хочу поділитися з товариством.

13-01 (01/10/2016) мав дзвінок від "служби безпеки Ощадбанку, Юлі" , треба звірити дані вашої (моєї) картки, щоб уникнути проблем і блокування в майбутньому (угу, щаЗЗ). Продиктуйте цифри номеру на картці спереду та ззаду.. дзвінок з номеру припейд (Київстар)... включив "шланга" - а яке відділення турбує, біля дому чи в місті... "Це загальна служба безпеки (во як!). То будете диктувати? хм., звісно буду...)) :smilie9:

може б і усе було б  чудово для них, але кілька моментів не співпало:
- ще не дуже старий .. і зовсім не маразматик
- працюю з багатьма банками, КРІМ ощаду

покашляв.. сказав, що треба піти знайти картку і я перетелефоную їм (Юлі)..
сам вирішив вчинии як "добрий і свідомий самаритянин" - повідомити в СБ Ощаду і Поліцію до купи (просто була цікава реакція тих кому платимо зп через податки, ну й надія - що може ж таки когось врятую від втрати грошей).

СБ Ощаду - це просто колл-центр -0-800-. відповіли швидко (сек 20), прийняли повідомлення., хто, звідки, з якого № телефонували. Тіпа патом разбєрьомся. ПСБ!.. ну псб, то хоч псб заробив.

НацПоліц - >2 хвилини слухав музику і пропозицію "очікувати" (якщо б вбивали - то вбили б і встигли б прикопати). Це під КИєвом, сама досвідчена й перша в реформі Нац Поліція., що казати про "РАЙОНи". Спитав чи такий випадок (банківське шахрайство їх цікавить) - сказали, що вони приймать ВСЕ..(повідомлення). Прийняли повідомлення.  ЯсноДіло - хто, звідки, адреса де живу, звідки дзвоню.. (наче за мною будуть їхати).. Про номер з якого телефонували двічі нагадував - поки відповіли, ЩО ЗАПИСАЛИ.

1 результат - через хв.4-5 дзвінок з місцевого відділку Поліції. Уточнення, більше інформації.? ага!! : "ЯКА МЕТА ВАШОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО БАНК.КАРТКУ?" пІЛять! - хочу щоб ви спіймали й надавали по-сраці виконали свою роботу. "а-а-а.. просто повідомлення. ну добре".
Це при тому що сказав їм - що я відповів шахраям - що знайду картку й передзвоню.. Запропонувати зробити дзвінок.. подиктувати номер, помилитися кілька разів, потягти час. І хоча б приблизно визначити звідки територіально дзвонять (тел міняються, а місце навряд чи часто). Робота??...ні не чули.. нах треба.
Чи я сам повинен знайти й спіймати ?? то його відпустять, а мене ж ВИ й посадите за викрадення чи позбавлення свободи пересування.

Хоча Ощад бомблять найбільше з банків - бо там страшенна текучка й купа переселенців, виплати пенсій, допомоги, й переважна більшість людей які слабо оріентуються в електронних примочках життя. Нах не треба нікому люди й виконання своєї першочергової роботи.

Були мєнти... Стали Поліцаї ! Бо на поліцію - не тягнуть.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #1 : Жовтня 01, 2016, 07:47:37 19:47 »
Понти, що докатилися до Ощаду... це таки прорив в технологiях.
Але... майте совiсть - можно ж було з дiвчiною погратися, назвати якiсь вигаданi цифри, запросити на каву, або... навiть подарувати дiдусевий Роллс-Ройс, який давно стоiть в приватном гаражi...
Намагайтеся не брати до уваги суроiзнь намiрiв шахраiв, тим паче, турбувати Полiцiю, користi вiд якоi... ну ви розумiете.
Врубайте почуття гумору та все буде  :smiley24: 

Offline agros

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #2 : Жовтня 01, 2016, 10:56:03 22:56 »
до ощаду "докотилися" - бо туди переселенців-пенсіонерів зігнали.. є кого дурити..

а про "погратися" - знаєте, тут я сторонник "шаражок ім тов.Сталіна" - якщо підняв руку на зароблене іншим - йди на зону, в кращому випадку. Дуже вумний й петраєш в технологіях - "шаражка" на зоні й відпрацьовуй.

сьогодні - то чисто для себе експеримент був.
розказнів про нову поліцію багато, але крім селфі, особисто я змін не побачив на практиці (ну крім гарних мигалок, і селфі-мачо і фройлен). Спілкування, ввічливі, приємні, але не знаю, у мене й "старі" ввічливі були й не вимагали гроші. Іноді навіть просто відпускали за явне перевищення (їдьте далі обережно), іноді писали протокол - якщо винен, і спіймали, то не бикував (підписував й платив).

Зараз
- оформлення документів дозвільних (маю на увазі АДР/небезпечне перевезення, погодження маршрутів) - довше в 2-3рази, пишуть з помилками, термін дії взагалі незрозуміло як встановлюють, з явним порушенням (це при тому, що перелік вантажів під АДР зменшився);
- оформлення штрафу за порушення пдр - протокол - набір слів з номерами статей (слова розумієш, суть - важко), оплата  на місці через термінал - так є! використав (255грн)., але через місяць прийшла петиція з МінЮстита НацПоліцай  про примусове стягнення 510грн (не оплачено, протерміновано 255х2). Тепер треба - 1 йти у виконачу - нести квитанцію "напасматрєть", - 2 йти в ДАІ (бо воно таки таке) і списувати з контролю штраф і брати довідку.
- перекриття дороги 2 ряду запаркованим бидлом-маршрутчиком - зверненням до "копів" за 50м - ой ми зайняті, наберіть 102.
- повідомлення 102 сьогодні - описав.. майже те саме що й раніше (повний НУЛЬ користі.)
при "старій" міліції, був випадок - вскрили машину "сканером" й витягли фотокамеру з усім набором (всю фото-сумку на 12-15тис.). То перше, що сказала опер-група яка приїхала : "ви ж розумієте, що ми нікого й нічого не знайдемо"... Питання, а нах Ви такі треба за мої гроші...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #3 : Жовтня 01, 2016, 11:01:49 23:01 »
Шахраї дзвонять як з мобільних, так і зі міських номерів. Причому у більшості випадків дзвонити самому на ті номери - марна справа, там може стояти переадресація на неіснуючий номер.
Розслідувати потрібно наступним чином. Номер шахрая ставиться на прослуховування, аби фіксувати дзвінки на номери потенційних жертв, які згодом можуть бути допитані у справі як свідки чи потерпілі. Далі необхідно звернутись до оператора зв'язку, щоб посприяв у встановленні місцезнаходження абонента-шахрая. Наступний крок - ордер на арешт, затримання, експертиза голосу і т.д. Нічого аж надто складного немає, було б бажання це зробити.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #4 : Жовтня 01, 2016, 11:22:23 23:22 »
Шахраї дзвонять як з мобільних, так і зі міських номерів.
Причому у більшості випадків дзвонити самому на ті номери - марна справа, там може стояти переадресація на неіснуючий номер.
Розслідувати потрібно наступним чином. Номер шахрая ставиться на прослуховування, аби фіксувати дзвінки на номери потенційних жертв, які згодом можуть бути допитані у справі як свідки чи потерпілі.
Далі необхідно звернутись до оператора зв'язку, щоб посприяв у встановленні місцезнаходження абонента-шахрая.
Наступний крок - ордер на арешт, затримання, експертиза голосу і т.д.
Нічого аж надто складного немає, було б бажання це зробити.
:smiley24:
В теорii все виглядае чудово, а от практика...
Не буде... анi стара слiдче-оперативна система, або новi копи... витрачати час на такi "дурницi".
Це як би ви були Слугою Народу, або працювали в АП чи в Уряду, тодi ГПУ само вiдкрило би справу та за три доби розушкала "жартiвникiв".
А якщо ви добропорядна людина та вас намагаються (!) "розiграти" працiвники ОБ, то не ведiться на цей розиграш.
Або проводьте розслiдування самотужки та звертайтесь iз скаргою до Суду, якщо там розглядаються такi справи.
Особисто добре знаю всi отi схеми шахрайства та всiм знайомим та сусiдам розповiдаю, як не вестися на тi "жарти".
Скаржитися в Банк... то моветон.
По-перше, кал-центр... 90% iнфи просто викижае в смiтник.
По-друге, сам Банк не надае рекомендацiй перевiрки приватноi картки, бо на те е iнструкцii з використання, де все чотко вказано.
По-трете... можливо ваш телефон вже був в "базi" та з вами вирiшили "погратися", як це часто бувае.
З того що було робить висновки та не ведiться на дешевi понти усяких шахраiв.
 :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #5 : Жовтня 01, 2016, 11:42:54 23:42 »
Або проводьте розслiдування самотужки та звертайтесь iз скаргою до Суду, якщо там розглядаються такi справи.

По-трете... можливо ваш телефон вже був в "базi" та з вами вирiшили "погратися", як це часто бувае.

Самотужки розслідувати не вийде. Ви можете записати розмову з шахраєм, але такий доказ буде сумнівний. Дані шахрая вам оператор зв'язку не видасть, максимум - заблокує номер якщо надійде дуже багато скарг. Коли розмови писатиме контора, це солідний доказ, бо одна особа здійснює шахрайські дії по відношенню до багатьох інших осіб.

Дзвонять на випадкові номери. Буквально недавно допомагав реанімовувати номер, який більше півроку не включали бо загубили пін-код. Включив телефон, приходить смс-ка "пропущений виклик від 044ххххххх". Гуглю номер - натрапляю відгуки, що то шахрайство з банківскими картками. Власник номеру НІКОЛИ не мав справи з Ощадом.

Дзвінки по номерах з бази - це робота колишніх або діючих працівників банку, які мають доступ. Їм розвести набагато легше, бо потрібно витягнути тільки пін-код або CVV картки, а номер і термін дії є в базі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #6 : Жовтня 02, 2016, 11:05:27 11:05 »
Дзвінки по номерах з бази - це робота колишніх або діючих працівників банку, які мають доступ. Їм розвести набагато легше, бо потрібно витягнути тільки пін-код або CVV картки, а номер і термін дії є в базі.
Але вони ж повиннi знати, що Банк... не веде перемовин з власниками карт, бо при реестрацii вся iнфа ВЖЕ е в Базi.
Тобто, спочатку банкiвську сучку звiльняють, аж потiм вона починае власну гру, типу, я вам ще покажу, на що здатна...
Ця сука... тупо пiдставляе Банк, не розумiючi, що е програми, навiть в Iнтернетi... якi можуть знайти абонета по адресу останнього дзвiнка.
Але, враховуючi всю дурiсть Нац. Полiцii, iх стару систему "документацii" тощо, не варто чекати "допомоги" копiв, якi почнуть проводити розслiдування шахраiв, навiть коли шахрайство було, як поганий, непродуманий жарт, на який хтось таки попався...
Реально було б записувати розмову, т. зв. "развод" шахрая, та наводити № по АОНу, аби точно визначити, з якого номеру був дзвiнок.
Далi можна поскаржитися в Прокуратуру (на дii копiв, що тягнуть кота за хвiст...).
А пiд кiнець порадити Ощад-Банку... самотужки знайти й видалити пацюка, що знайшов варiант цюпити номери банк. карт.
 :smilie7:   

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #7 : Жовтня 02, 2016, 07:14:44 19:14 »
зараз вся поліція зайнята дуже важливою справою - не дають бабулькам торгувати в "недозволеному місці". Справа настільки серйозна що кожну бабульку оточує одразу 5 поліціянтів і таким чином не дають підійти потенційним покупцям до товару. Причому на одній вулиці на відрізку 100м збирається ледь не полк міліції, мінімум 30 чол. А тут ти з якимись шахраями відволікаєш від серйозних справ, не соромно?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #8 : Жовтня 02, 2016, 07:31:36 19:31 »
зараз вся поліція зайнята дуже важливою справою - не дають бабулькам торгувати в "недозволеному місці".
Справа настільки серйозна що кожну бабульку оточує одразу 5 поліціянтів і таким чином не дають підійти потенційним покупцям до товару.
Причому на одній вулиці на відрізку 100м збирається ледь не полк міліції, мінімум 30 чол.
А тут ти з якимись шахраями відволікаєш від серйозних справ, не соромно?
Я думав, що цей кошмар лишився в минулому.
А вони, бач, знову за старе взялися...
 :smilie7:
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #9 : Жовтня 02, 2016, 07:34:35 19:34 »
зараз вся поліція зайнята дуже важливою справою - не дають бабулькам торгувати в "недозволеному місці".
Справа настільки серйозна що кожну бабульку оточує одразу 5 поліціянтів і таким чином не дають підійти потенційним покупцям до товару.
Причому на одній вулиці на відрізку 100м збирається ледь не полк міліції, мінімум 30 чол.
А тут ти з якимись шахраями відволікаєш від серйозних справ, не соромно?
Я думав, що цей кошмар лишився в минулому.
А вони, бач, знову за старе взялися...
 :smilie7:

И не надейся, этим будет заниматься любая власть
В принципе это ее обязаность

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #10 : Жовтня 02, 2016, 07:48:40 19:48 »
зараз вся поліція зайнята дуже важливою справою - не дають бабулькам торгувати в "недозволеному місці". Справа настільки серйозна що кожну бабульку оточує одразу 5 поліціянтів і таким чином не дають підійти потенційним покупцям до товару. Причому на одній вулиці на відрізку 100м збирається ледь не полк міліції, мінімум 30 чол. А тут ти з якимись шахраями відволікаєш від серйозних справ, не соромно?

Це де таке відбувається?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #11 : Жовтня 02, 2016, 07:55:58 19:55 »
Це де таке відбувається?
"Воспоминание о будущем"?..
Теж якось стрёмно...
Хоча... не так давно був на Лук'янi, бачiм там риночек бiля скверу... та жодного палiцая не було.
 :smilie7:
 

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #12 : Жовтня 02, 2016, 08:12:45 20:12 »
зараз вся поліція зайнята дуже важливою справою - не дають бабулькам торгувати в "недозволеному місці". Справа настільки серйозна що кожну бабульку оточує одразу 5 поліціянтів і таким чином не дають підійти потенційним покупцям до товару. Причому на одній вулиці на відрізку 100м збирається ледь не полк міліції, мінімум 30 чол. А тут ти з якимись шахраями відволікаєш від серйозних справ, не соромно?

Це де таке відбувається?

Київ, пл Космонавтів

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #13 : Жовтня 02, 2016, 08:15:02 20:15 »
Київ, пл Космонавтів
Знаю тот район - Чоколовка, бандит на бандите, Радио Рынок чего стоит...
Нужно было сделать фото и отправить привет в Нац. Полицию, где год назад уверяли, что новые копы такой "мелочью" заниматься не будут.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #14 : Жовтня 02, 2016, 08:16:30 20:16 »
Цікава історія, повчальна. Банківські шахраї дебіли і шукають ще дурніших за них.
Але при чому тут поліція? Спіймати людину лише за номером мобільного здатна тільки СБУ, поліція може лише прийняти заяву, але справа ніколи не буде доведена до суду, так який сенс того дзвінка був?

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #15 : Жовтня 02, 2016, 08:49:51 20:49 »
Київ, пл Космонавтів
Знаю тот район - Чоколовка, бандит на бандите, Радио Рынок чего стоит...
Нужно было сделать фото и отправить привет в Нац. Полицию, где год назад уверяли, что новые копы такой "мелочью" заниматься не будут.
 :smilie7:
ну, мене там ближчим часом не буде, а минулого тижня бував тричі і кожного разу бачив таку картину, так що може хто на днях буде хай зробить фото

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #16 : Жовтня 02, 2016, 08:51:12 20:51 »
Цікава історія, повчальна. Банківські шахраї дебіли і шукають ще дурніших за них.
Але при чому тут поліція? Спіймати людину лише за номером мобільного здатна тільки СБУ, поліція може лише прийняти заяву, але справа ніколи не буде доведена до суду, так який сенс того дзвінка був?
ясно, треба розслабитись і отримати задоволення :laugh:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #17 : Жовтня 02, 2016, 08:55:56 20:55 »
ясно, треба розслабитись і отримати задоволення :laugh:

Ну хтось же отримує задоволення, роблячи ідіотські дзвінки в поліцію.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #18 : Жовтня 03, 2016, 10:01:03 10:01 »
ясно, треба розслабитись і отримати задоволення :laugh:
Якщо на те е час й гарний настрiй.
По сутi... бажаете спiймати крису, не маючi проблем - краще офiцiйним шляхом.
Але якщо полiцаi будуть тягти час... можна й Прокуратуру "пiдключити".
Головне - бути не байдужим.
Якось одна сучка дзвонить - в кафе... йде дешевий розпродаж якогось непотребу.
Я послав ii нах... та поклав трубу.
Мене не цiкавить, де вони знайшли мiй номер та чому саме менi зателефонували...
Тим паче, що на мiй "культурний" посил нi хто й нi куди скаржитися не буде.
Теж саме можна було б зробити с цим самим Ощадбанком, номери картки якоi... хтось намагаеться викрасти.
Прийти в Банк та "культурно" попередити, аби той, хто це замислив... цього не робив, бо наслiдки будуть - мама не горюй.
 :smilie7:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #19 : Жовтня 03, 2016, 02:40:25 14:40 »
ясно, треба розслабитись і отримати задоволення :laugh:

Ну хтось же отримує задоволення, роблячи ідіотські дзвінки в поліцію.
от через такі уявлення Україна і є найбіднішою державою Європи

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #20 : Жовтня 03, 2016, 02:42:31 14:42 »
от через такі уявлення Україна і є найбіднішою державою Європи

Авжеж. Якщо зайопувати поліцію функціями, які вона технічно ніколи не виконувала і не буде, то не буде коли багатіти. Поліція фізично не має доступу до БД операторів зв'язку, з таким же успіхом можна писати в спортлото.

Можу розказати, та мабуть не варто. Хто і як ловить телефонних терористів. Робить це виключно СБУ, а от вже як саме, цього казати не буду. Можу лише сказати, що у таких операціях беруть участь кілька десятків співробітників, частина зі спеціальною апаратурою, частина - спецназ. Це жодним чином не відноситься до функцій поліції.
« Останнє редагування: Жовтня 03, 2016, 02:45:34 14:45 від svit »

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4842
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #21 : Жовтня 03, 2016, 02:52:39 14:52 »
з заявою треба було не в поліцію, а в кіберполіцію звертатись. приміром в них на сайті є для цього спеціальна форма. якщо там написати, вони ЗОБОВЯЩАНІ відреагувати.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #22 : Жовтня 03, 2016, 02:59:25 14:59 »
Вообщето думаю что переадресацией заявлений должна заниматься сама полиция.
Не должен обычный гражданин разбираться куда ему звонить по какому делу, в СБУ, Полицию, Кибер или прокуратуру

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #23 : Жовтня 03, 2016, 03:02:25 15:02 »
Вообщето думаю что переадресацией заявлений должна заниматься сама полиция.
Не должен обычный гражданин разбираться куда ему звонить по какому делу, в СБУ, Полицию, Кибер или прокуратуру

Правильно.
Але тут треба виконати низку дій. По-перше, особисто звернутися до відділення поліції, все докладно описати, указати номер телефону, з якого дзвонили, вказати СУМУ ЗБИТКУ, скільки грошей в вас вкрали! - без цього ніхто справою займатися не буде. У даному випадку бачимо, що збитку нема. Отже, поліція лише прийме до відому. Що вона, власне і зробила по телефону  :pooh_lol:

Склад злочину як такий відсутній  :bk

Підключати СБУ або інші служби вони будуть, але тільки тоді, коли буде на те поважна причина. Коли дійсно буде злочин, а не дзвінок якогось дурня від нема чого робити, вибачайте.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #24 : Жовтня 03, 2016, 03:24:08 15:24 »
от через такі уявлення Україна і є найбіднішою державою Європи

Авжеж. Якщо зайопувати поліцію функціями, які вона технічно ніколи не виконувала і не буде, то не буде коли багатіти. Поліція фізично не має доступу до БД операторів зв'язку, з таким же успіхом можна писати в спортлото.

Можу розказати, та мабуть не варто. Хто і як ловить телефонних терористів. Робить це виключно СБУ, а от вже як саме, цього казати не буду. Можу лише сказати, що у таких операціях беруть участь кілька десятків співробітників, частина зі спеціальною апаратурою, частина - спецназ. Це жодним чином не відноситься до функцій поліції.
що ще за терористи тобі ввижаються? Може пити треба менше? І поменше лапшай про нездатність поліції отримати дані від операторів про підозрілі номери\IMEI. Просто всі зайняті полюванням на бабульок з ринків, адже це так просто і так вигідно!

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #25 : Жовтня 03, 2016, 03:25:37 15:25 »
з заявою треба було не в поліцію, а в кіберполіцію звертатись. приміром в них на сайті є для цього спеціальна форма. якщо там написати, вони ЗОБОВЯЩАНІ відреагувати.
коли у тебе телефон украдуть ти теж в кіберполіцію звертатися будеш?

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #26 : Жовтня 03, 2016, 03:27:33 15:27 »
У даному випадку бачимо, що збитку нема. Отже, поліція лише прийме до відому. Що вона, власне і зробила по телефону  :pooh_lol:

Склад злочину як такий відсутній  :bk

ти що, зовсім ідіот? Про таку річ як попередження злочину не чув?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #27 : Жовтня 03, 2016, 03:30:10 15:30 »
що ще за терористи тобі ввижаються? Може пити треба менше? І поменше лапшай про нездатність поліції отримати дані від операторів про підозрілі номери\IMEI. Просто всі зайняті полюванням на бабульок з ринків, адже це так просто і так вигідно!

Я тобі кажу про тих терористів, які телефонними дзвінками "мінують" об'єкти.
І якщо потрібна операція затримання, то до цього долучається купа людей з СБУ. Поліція сама по собі такого ніколи не робила і не може в майбутньому. Отримати інформацію вони можуть, ну наприклад за запитом СБУ їм надасть. А от скористатися нею - вже ні, бо якщо йдеться про затримання телефонного шахрая, то - дивись вище.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #28 : Жовтня 03, 2016, 03:31:30 15:31 »
У даному випадку бачимо, що збитку нема. Отже, поліція лише прийме до відому. Що вона, власне і зробила по телефону  :pooh_lol:

Склад злочину як такий відсутній  :bk

ти що, зовсім ідіот? Про таку річ як попередження злочину не чув?

Бля, ну ти тупий дійсно. Назви статтю, за якою поліція може відкрити кримінальне провадження з метою звернення до СБУ для затримання злочинця.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4842
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Банківські шахраї і "нова Полыцыа"
« Reply #29 : Жовтня 03, 2016, 04:39:38 16:39 »
з заявою треба було не в поліцію, а в кіберполіцію звертатись. приміром в них на сайті є для цього спеціальна форма. якщо там написати, вони ЗОБОВЯЩАНІ відреагувати.
коли у тебе телефон украдуть ти теж в кіберполіцію звертатися будеш?

ні
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©