Автор Тема: Український менталітет  (Прочитано 536 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5591
Український менталітет
« : Жовтня 07, 2016, 07:54:03 19:54 »
З свого досвіду - за останній місяць мене обдурили 3 рази - у сервіси, купівлі товарів

Войцех Балчун
1 год ·
Шантажу пост:) Так, це правда. Я дійсно маю від певних менеджерів Укрзалізниці заяви на звільнення з відкритою датою. Зголошуючись працювати тут, ніколи не думав, що доведеться піти на такий крок. Хтось називає це шантажем. Мабуть, воно так і є. Але – це Україна. І тут, як показують події, розуміють тільки таку мову. А якщо немає іншої мотивації до ефективної і прозорої роботи, будемо діяти у спосіб, до якого люди тут звикли.
Мене зараз запитують: у чому підсумки моїх 100 днів тут? Відповідаю: я почав розуміти місцевий менталітет. Обіцяють одне – роблять інше, обіцяють- і не роблять, імітують роботу і – перекладають провину на інших. Не всі, далеко не всі! Але - страждає результат.
Я не хочу махати батогом. Хочу мати можливість працювати з менеджерами, і вищого, і середнього рівнів, директорами, начальниками департаментів, керівниками ПрАТів, котрі поділяють моє бажання і бачення реформ в УЗ. Хочу мати можливість звільняти одних і призначати інших. Та щойно мова про звільнення – і сміх, і гріх. Претендентів на вихід «з речами» звільнити по закону не можливо. Тому що вони - «хворі і на лікарняному». Причому заднім числом. Сьогодні маємо в УЗ цілу «епідемію панкреатиту». З довідками, без результатів обстеження і аналізів, але з діагнозами. Причому з приватних клінік. Для чого тоді ми утримуємо галузеву лікарню, якщо люди у нас так раптово «слабнуть», і за лікуванням звертаються деінде?
P.S. В Мінінфраструктури зустрічались сьогодні з бізнесом. Гострі питання перевезення зернових та вантажів металургів, гірничо-металургійного комплексу. Входимо у найскладніші місяці. Інформували про зроблене. Почули проблеми клієнтів. Разом будемо їх вирішувати.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27320
Re: Український менталітет
« Reply #1 : Жовтня 07, 2016, 08:03:33 20:03 »
Трудовое законодательство у нас давно нуждается в реформе, коренной.
А необоснованая выдача врачами больничных листов должна караться исключением из профессии

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5591
Re: Український менталітет
« Reply #2 : Жовтня 07, 2016, 08:27:33 20:27 »
Трудовое законодательство у нас давно нуждается в реформе, коренной.
А необоснованая выдача врачами больничных листов должна караться исключением из профессии

А як довести? Примусово обстежити у іншого лікаря того хто скаржиться на здоров'я?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27320
Re: Український менталітет
« Reply #3 : Жовтня 07, 2016, 08:32:56 20:32 »
Трудовое законодательство у нас давно нуждается в реформе, коренной.
А необоснованая выдача врачами больничных листов должна караться исключением из профессии

А як довести? Примусово обстежити у іншого лікаря того хто скаржиться на здоров'я?

это решится с вводом страховок, поверь страховая найдет способ проверить такие вещи когда ей выставят счета за "лечение"

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4855
Re: Український менталітет
« Reply #4 : Жовтня 07, 2016, 08:43:28 20:43 »
Примусово обстежити у іншого лікаря того хто скаржиться на здоров'я?

Yes. Це називається Second opinion, причому його може вимагати і пацієнт, що невдоволений роботою основного лікаря. Багато страховок покривають second opinion.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Український менталітет
« Reply #5 : Жовтня 08, 2016, 01:41:09 01:41 »
Иииииии.... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Український менталітет
« Reply #6 : Жовтня 08, 2016, 03:30:26 03:30 »
не удержался от того, чтобы нарушить собственное правило и залогиниться для ответа.

укроменталитет - это значит скулить про собственную зубожилость и неспособность пережить зиму без субсидии, и при этом насовать отдельно взятому таможеннику 7000 ЕВРО ЗА 4 ЧАСА. 7 тысяч евро за 4 часа - это 1750 евро в час ИЛИ 30 ЕВРО В МИНУТУ, но в то же время в соцопросе взяткодатели отмечают, что главный коррупционер и виновник всех бед в стране - это не они, а президент Порошенко.

укроменталитет - это мигать фарами о том, что впереди - полиция. укроменталитет - это проецировать себя на реальность, 94-мя процентами опрошенных обвиняя суды во взяточнистве, при том что в каждой взятке всегда есть взяткодаватель. или может, 94% населения реально давало взятки в суде? а где же заявы, господа?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Re: Український менталітет
« Reply #7 : Жовтня 08, 2016, 04:09:10 04:09 »
Єгорій, скільки літ...
Казали що ти ніби в полоні терористів був...
Я тебе не впізнаю!
Чи це не ти ? :smilie11:

Під дописами "справжнього" Єгорія в 2014-му
було гасло: " на запитання російською - не відповідаю!"
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2016, 02:52:58 14:52 від polelis »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Український менталітет
« Reply #8 : Жовтня 08, 2016, 04:28:17 04:28 »
Укроменталітет - це, насамперед, печерний індивідуалізм. Повна неспроможність відчцти плече товариша. Ну і , тут мушу повністю погодитись з Єгорієм, бачення зовнішнього світу через призму власного душевного стану. Крадуть, бо я б вкрав на їх місці, не роблять, бо я б не робив на їх місці.
Mocsia delenda est

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Український менталітет
« Reply #9 : Жовтня 08, 2016, 08:09:26 08:09 »
Бальчун - творча людина. Він вміє співати і грати на гітарі. Людина, яка має такі таланти, апріори не може бути диктатором з батогом. А саме така людина потрібна на УЗ. Я там працював кілька років, знаю що це таке - це держава в державі, це реально окремий світ в сучасній Україні, це абсолютно не затронуте жодними реформами місце, заповідник махрового совка. Просто так прийти, призначити нового менеджера - і все - так не прокатить. Там, по перше, треба кожного главу обласної залізниці викликати в Київ, розказувати, де він опиниться якщо не зрозуміє, що ТІ часи вже пройшли, і не повернуться. Або познімати всіх нах та поставити своїх, але от як раз це найменш дієво - бо та структура, яка підпорядковується голові залізниці, там інертність абсолютна, нову людину просто зжеруть за місяць-два. Треба тих голів що є надрючити так, щоб вони надрючили всю свою залізницю.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27320
Re: Український менталітет
« Reply #10 : Жовтня 08, 2016, 11:09:41 11:09 »
Не надо никого дрючить. Дрюченья хватает всего на неделю, потом надо дрючить опять.
Надо создать такую структуру которая поддерживает себя сама, даже если организатор уйдет