Автор Тема: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів  (Прочитано 2460 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #30 : Жовтня 24, 2016, 08:02:29 20:02 »
Ще наприкінці 90х TCP stack на інтельних пісюках ішов як окремий програмний продукт від 3х фірм (наприклад "FTP Sotware"). Тільки Він-95 отримала свій TCP stack, але і він дефолтом не ставився - його треба було свідомо обрати під час інсталяції. Експлорер ішов в пакеті "Плюс!", котрий треба було купляти окремо.

Програмуванню ПК на той момент було вже багато років.

І після цього було, і почало ще швидше розвиватися.
Я під він95 не працював без мережі, спочатку локальної, але вже тоді був інтернет, у мене перший емейл створений у 1997 році.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #31 : Жовтня 24, 2016, 09:00:05 21:00 »
Щодо ПК — їхні часи пройшли. Зараз вони залишилися лише в сегменті workstation, справжнім ПК зараз є саме смартфон.

Так ПК - це і є воркстейшн, хіба ні?

Workstation — це неуніверсальні ПК. В період розквіту ПК був битовим приладом для мейнстрім завдань — веб, ігор, фото, відео тощо. Зараз десктопи використовуються для спеціалізованих завдань — обробки фото і відео, розробки і програмування, ігор тощо. Різниця в тому, що зараз ПК купується для конкретного завдання, частіше за все з використанням спеціалізованого апаратного забезпечення — наприклад, ігрових GPU. Це — характерна риса робочої станції. Новими персональними комп'ютерами стали планшети та смартфони.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #32 : Жовтня 24, 2016, 09:13:23 21:13 »
Какое отношения имеют dpi к NFC извини не понял. Чат в привате 24 насколько я помню был чуть ли не самого начала возникновения и отлично работал как раз на "дохлых пеньках".
"дактилоскопічна авторизація, голосовий ввод тексту, бібліотека знижкових карток, геолокація" господи, Фюмюлюх, ты действительно считаеш что это сжирает ресурсы железа? Ну может только голосовое распознавание, да и то очень сильно врядли.
Я графику никогда не рассматривал как игрушку но, что багацько то не здраво. Вот и весь сказ, меру надо знать и место.

Все тормоза на настоящий момент связаны даже не с графикой как таковой, она раньше держала первое место. Теперь на первое место вышло отсутствие всякой оптимизации частично как следствие стандартизации. Все это идет под лозунгом "а на хрена? и так покатит" Иногда такие вещи и раньше проскакивали, но теперь это идет как правило

dpi до NFC не має жодного відношення. Там стоїть кома. Я наводив перелік технологій, що з'явились у мобільному банкінгу за останні роки. Це все було неможливим десять років, тому що не було ані апаратної платформи, ані зрілих програмних рішень. Кожна технологія сама по собі не дуже голодна для ресурсів, але, наприклад, TouchID (як і багато чого ще) у iOS працює через фреймворк, який має бути стандартним, в цьому ти правий. Тому що стандартизація дозволяє впроваджувати нові потужні і зручні технології значно скоріше, аніж створювати ефективний, але неуніверсальний код на всіх рівнях. Чи вважаю я, що раніше код був ефективнішим, ніж зараз? Певно, так. Але це не має жодного значення. Для користувача важливі якомога ширша функціональність, зручність, стабільність та швидкість роботи, безпека, енергоефективність, ціна. В жодному з цих компонентів смаартфон десятирічної давнини навітьне наближується до того, що маємо сьогодні (про 90-ті годі й казати: мій перший мобільний телефон коштував 500 доларів, а його батареї вистачало на 20 хв. розмови).

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #33 : Жовтня 24, 2016, 09:54:27 21:54 »
Какое отношения имеют dpi к NFC извини не понял. Чат в привате 24 насколько я помню был чуть ли не самого начала возникновения и отлично работал как раз на "дохлых пеньках".
"дактилоскопічна авторизація, голосовий ввод тексту, бібліотека знижкових карток, геолокація" господи, Фюмюлюх, ты действительно считаеш что это сжирает ресурсы железа? Ну может только голосовое распознавание, да и то очень сильно врядли.
Я графику никогда не рассматривал как игрушку но, что багацько то не здраво. Вот и весь сказ, меру надо знать и место.

Все тормоза на настоящий момент связаны даже не с графикой как таковой, она раньше держала первое место. Теперь на первое место вышло отсутствие всякой оптимизации частично как следствие стандартизации. Все это идет под лозунгом "а на хрена? и так покатит" Иногда такие вещи и раньше проскакивали, но теперь это идет как правило

dpi до NFC не має жодного відношення. Там стоїть кома.
Я наводив перелік технологій, що з'явились у мобільному банкінгу за останні роки. Це все було неможливим десять років, тому що не було ані апаратної платформи, ані зрілих програмних рішень. Кожна технологія сама по собі не дуже голодна для ресурсів, але, наприклад, TouchID (як і багато чого ще) у iOS працює через фреймворк, який має бути стандартним, в цьому ти правий. Тому що стандартизація дозволяє впроваджувати нові потужні і зручні технології значно скоріше, аніж створювати ефективний, але неуніверсальний код на всіх рівнях. Чи вважаю я, що раніше код був ефективнішим, ніж зараз? Певно, так. Але це не має жодного значення. Для користувача важливі якомога ширша функціональність, зручність, стабільність та швидкість роботи, безпека, енергоефективність, ціна. В жодному з цих компонентів смаартфон десятирічної давнини навітьне наближується до того, що маємо сьогодні (про 90-ті годі й казати: мій перший мобільний телефон коштував 500 доларів, а його батареї вистачало на 20 хв. розмови).

Тогда тем более, нахрена в нете dpi больше 300 более чем достаточно 72, ну пусть 150 для сглаживания?

Я с тобой согласен практически во всем, но вот стабильность и скорость подкачала не?, с энергоэфективностью думаю тоже вопросы возникнут. Но во скорость разработки да, тут не поспориш, собственно в это все и упирается. Используя стандартные фреймворки менее квалифицированый кодер сваяет нечто значительно быстрее. Ктож спорит. А то что это нечно работает более хреново то железом компенсируем  :laugh:
И даже не спорь со мной об этом. Я эти "произведения" основательно щупал. Одни только логи чего стоили, если бы не знал что прога работает можно было подумать что она тупо в цикле зависла.

И то что раньше смарты были хуже я и не думаю спорить. Но я с ними расстался не потому что они вне внешне не понравились. Я просто понял что они конструктивно ограничены. Никакими дополнителными фичами ты маленький экран не компенсируеш, как и отсутствие клавы. Да и если у них функционал идентичный "взрослым" ПК то почему туда не ставятся стандартные операционки? Хотя по последним я не в курсе, может уже и начали, хз.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #34 : Жовтня 24, 2016, 10:32:08 22:32 »
Тогда тем более, нахрена в нете dpi больше 300 более чем достаточно 72, ну пусть 150 для сглаживания?

Я с тобой согласен практически во всем, но вот стабильность и скорость подкачала не?, с энергоэфективностью думаю тоже вопросы возникнут. Но во скорость разработки да, тут не поспориш, собственно в это все и упирается. Используя стандартные фреймворки менее квалифицированый кодер сваяет нечто значительно быстрее. Ктож спорит. А то что это нечно работает более хреново то железом компенсируем  :laugh:
И даже не спорь со мной об этом. Я эти "произведения" основательно щупал. Одни только логи чего стоили, если бы не знал что прога работает можно было подумать что она тупо в цикле зависла.

И то что раньше смарты были хуже я и не думаю спорить. Но я с ними расстался не потому что они вне внешне не понравились. Я просто понял что они конструктивно ограничены. Никакими дополнителными фичами ты маленький экран не компенсируеш, как и отсутствие клавы. Да и если у них функционал идентичный "взрослым" ПК то почему туда не ставятся стандартные операционки? Хотя по последним я не в курсе, может уже и начали, хз.

dpi достатньо тільки тоді, коли око вже не зможе розрізнити пікселі. А можливо, й тоді недостатньо, але це вже для окремої розмови.

Стабільність і швидкість аж ніяк не гірші ніж колись. Сучасні смартфони оперують сучасним софтом набагато швидше, ніж ПК десятирічної давнини оперували операційними системами десятирічної давнини.

Енергоефективність — якщо взяти на прикладі iPhone, то, наприклад, час просмотру веб у iPhone 7 майже у 2,5 рази довший за iPhone 3G (14 проти 6 годин).

Я не бачу нічого поганого в тому, що менш отимізований код компенсується більш потужним апаратним забезпеченням. Але дуже дивно, непрофесійно та некоректно робити висновки про весь сучасний софт, спираючиь на окремі приклади, логи яких ти «основательно щупал». Сучасний софт — стабільний і швидкий, а головне — він значно зручніший та функціональніший.

І яким чином смартфони є функційно обмеженими? Дуже цікаво. Малий екран та немає апаратної клавіатури? Це смішно. А ноутбуки не мають стільникового модему, GPS, тачскрину та акселеромеру. То чого ти їх не вважаєш функційно обмеженими? 

Твої апеляції до «стандартних» ОС лише демонструють твою упередженість. Десктопні системи не оптимізовані для застосування на тачскрінах, оконний інтерфейс також тут не є зручним. Мобільні ОС з мобільними додатками дозволяють більшість речей робити швидше та зручніше, ніж ноутбуки. Ба більше, вони зараз складніші та функціональніші за десктопні.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #35 : Жовтня 24, 2016, 11:36:38 23:36 »
Тогда тем более, нахрена в нете dpi больше 300 более чем достаточно 72, ну пусть 150 для сглаживания?

Я с тобой согласен практически во всем, но вот стабильность и скорость подкачала не?, с энергоэфективностью думаю тоже вопросы возникнут. Но во скорость разработки да, тут не поспориш, собственно в это все и упирается. Используя стандартные фреймворки менее квалифицированый кодер сваяет нечто значительно быстрее. Ктож спорит. А то что это нечно работает более хреново то железом компенсируем  :laugh:
И даже не спорь со мной об этом. Я эти "произведения" основательно щупал. Одни только логи чего стоили, если бы не знал что прога работает можно было подумать что она тупо в цикле зависла.

И то что раньше смарты были хуже я и не думаю спорить. Но я с ними расстался не потому что они вне внешне не понравились. Я просто понял что они конструктивно ограничены. Никакими дополнителными фичами ты маленький экран не компенсируеш, как и отсутствие клавы. Да и если у них функционал идентичный "взрослым" ПК то почему туда не ставятся стандартные операционки? Хотя по последним я не в курсе, может уже и начали, хз.

dpi достатньо тільки тоді, коли око вже не зможе розрізнити пікселі. А можливо, й тоді недостатньо, але це вже для окремої розмови.

Стабільність і швидкість аж ніяк не гірші ніж колись. Сучасні смартфони оперують сучасним софтом набагато швидше, ніж ПК десятирічної давнини оперували операційними системами десятирічної давнини.

Енергоефективність — якщо взяти на прикладі iPhone, то, наприклад, час просмотру веб у iPhone 7 майже у 2,5 рази довший за iPhone 3G (14 проти 6 годин).

Я не бачу нічого поганого в тому, що менш отимізований код компенсується більш потужним апаратним забезпеченням. Але дуже дивно, непрофесійно та некоректно робити висновки про весь сучасний софт, спираючиь на окремі приклади, логи яких ти «основательно щупал». Сучасний софт — стабільний і швидкий, а головне — він значно зручніший та функціональніший.

І яким чином смартфони є функційно обмеженими? Дуже цікаво. Малий екран та немає апаратної клавіатури? Це смішно. А ноутбуки не мають стільникового модему, GPS, тачскрину та акселеромеру. То чого ти їх не вважаєш функційно обмеженими? 

Твої апеляції до «стандартних» ОС лише демонструють твою упередженість. Десктопні системи не оптимізовані для застосування на тачскрінах, оконний інтерфейс також тут не є зручним. Мобільні ОС з мобільними додатками дозволяють більшість речей робити швидше та зручніше, ніж ноутбуки. Ба більше, вони зараз складніші та функціональніші за десктопні.

Давай уточним.
dpi  не имеет отношения к пикселям, это цифровое разрешение картинки и, если как обычно картинка выводитвя точка в пиксел то определяет размер картинки на экране, а не качество оной
Продолжительность работы смарта совсем не тоже что энергоэфективность. Если емкость батарейки увеличилась в два раза, а продолжительность работы в полтора то получается что енергоэфективность упала не смотря на увеличение продолжительности работы

Теперьнасчет софта. Я конечто не могу говорить про весь софт, даже про большинство. И тем более проверить его.
Но я вижу те проги с которыми работаю и утверждаю что от версии к версии их качество все хуже и хуже.
Да , конечно существуэт разные функции в программах, некоторые действительно работают быстрее и лучше. Но это те функции скорость который напрямую зависит от быстродействия процессора и размера оперативки. Например графические фильтры и вообще работа с растровой графикой, проверка грамматики, математические расчеты ну все такое чтосвязано с последовательной типизированой обработкой больших объемов данных.
Удобство вообще я не берусь оценивать так как это больше вопрос привычки
Все же функии которые связаны с пользовательским интерфейсом все медленнее и медленее. В этом може убедится любой сравнив старую и новую версии одной программы на одной машине. У меня прямо сейчас перед глазами наглядный пример - Скайп, от постоянных обновлений которого я постоянно отбиваюсь.
Две версии 6.16 и помоему 3я если не ошибаюсь. Короче последняя до продажи мелкософту.
Когда ставил старую версию думал что сильно потеряю в функционале, бо уже конечно не помнил ее совершенно. Так вот, когда ее поставил прозрел, функционал совершенно идентичен процентов на 90, а может и больше. А вот скорость работы и размер программы отличаются наверно на порядок не меньше.
Еще один пример Флеш. Который доулучшали и дооптимизировали до того что он просто благополучно почил и вместо него внедряют какойто ХТМЛьный недоделок который и в подметки не годится тому, самому старому варианту Флеша. Их просто по функционалу даже невозможно сравнивать насколько Флеш лучше
Ты думаешь я из ПРИНЦИПА пользуюсь 2003 офисом? Нет. Просто более старшие версии никак не улучшив функционал снабдили совершенно дебильным интерфейсом в котором нечто тебе нужное надо искать полгода. Зато красиво. Ну говорят что красиво.
Есть программы которые стали лучше работать. Ориджин например. Но он начал работать лучше потому что его меняли МИНИМАЛЬНО и совсем не заюзали в интерфейсе все те дебильные сверкающие и блымающие фичи которые предлагаются фреймворками
А вот например любимая Мозила. Ты и про нее утверждаеш что она от версии к версии все быстрее и надежнее?  :gigi:
Особенно та любимая мной версиии которая умудрялась выжирать гиги оператива. Естественно там от версии к версии внедряются все новые и новые функции кто ж спорит. Только вот хохма в том что весь этот функционал для "блондинок", хотя не спорю что они составляют большинство пользователей

И, кстати, на последок история насчет "стабильности" работы современного софта
Было дело довелось столкнутся с работой принтерного драйвера под двумя версиями винды - 95 (жутко нестабильной по версии наших доморощеных хакеров) и ХРшки (жутко стабильной по их же версии)
При определенном положении звезд под ХР переставал запускаться CorelDraw. Что бдолго не растекаться сразу напишу что проблема была в драйвере принтера. При определеной комбинации установок в Corel под 95ой он выдавал системную ошибку которую можно было проигнорировать, перегрузить принтер и таки запустить программу. Под ХР эта ошибка тупо не генерилась. Те она естественно была, кудаж ей дется, но операционка ее игнорировала и просто отменяла запуск генерирующей программы без всякого информирования собственно пользователя. Вот и вся хваленная "стабильность", ошибки в работе есть, просто вам их не показывают

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #36 : Жовтня 24, 2016, 11:36:55 23:36 »
І все ж таки, що у смартфоні з андроідом нема такого що є тільки в айфонах?
GPS і карта є, фото/відео камера є, музичний плеєр є, бразуер на вибір - Опера або Хром. Софт для соцмереж і там і там є. Нічого не пропустив?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #37 : Жовтня 24, 2016, 11:55:14 23:55 »
Сорри, забыл про экран и клавиатуру
ДА, БОЛЬШОЙ ЭКРАН ЭТО ХОРОШО, а маленький хреново. И всякого кто попытается доказать мне обратное я уж позволь буду считать злобным тролем
ДА, АППАРАТНАЯ КЛАВИАТУРА ЭТО ХОРОШО, а экранная плохо и это можно спросить у любого геймера который радуется увеличению количества кнопок на клаве и мыше :) Знаеш почему? Потомучто просто нажать на кнопку значительно быстрее и легче чем сначала вызвать появление этой кнопки (любым способом), а потом только нажать ее
Да, закрывающийся экран это хорошо, а открытый плохо. Это можно уточнить у милионов пользователей смортфонов и планшетов покупающих под них чехлы
И, кстати, существуют ноуты и с тачскрином и с акселерометром и с жыпыресом, а отпечатки пальцев можно даже на моем ноусе сейчас сосканировать
http://ruggedbook.ru/noutbuki/panasonic-toughbook-cf-19-mk8.html
Кстати, а в твоем смарте есть железный СОМ порт? Печалько, а тута есть  :gigi:

ЗЫ Особенно порадовала фича
Цитувати
    Win 8 Pro / Win 7 Pro / Доступен даунгрейд до Win XP Pro
« Останнє редагування: Жовтня 24, 2016, 11:58:52 23:58 від div »

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #38 : Жовтня 25, 2016, 01:14:19 01:14 »
І все ж таки, що у смартфоні з андроідом нема такого що є тільки в айфонах?
GPS і карта є, фото/відео камера є, музичний плеєр є, бразуер на вибір - Опера або Хром. Софт для соцмереж і там і там є. Нічого не пропустив?
Те, що ти називаєш, є всюди. Є багато речей, які є в Android, але немає в iPhone, але справа не в цьому. Важливо те, наскільки зручними та цілісними є реалізації функцій. Наприклад, в Android немає нормального аналога Find Friends, або Touch ID. В Android є проблеми з  realtime, тому, наприклад, деякі програми, що працювали на iPhone вже сім років тому, на Android працюють лише на деяких недешевих моделях. В iPhone є сопроцесор руху, який завжди контролює рух смартфона в різних цілях. І багато іншого.

Проте сучасні смартфони з Андроід за $80 — дуже гарні пристрої, це просто диво, що зараз будь-хто може придбати такі чудові речі. Просто не треба їх порівнювати з iPhone. Якщо користуєшся iPhone впродовж певного часу, то на Android перейдеш тільки з фінансових міркувань. Бо все інше там гірше.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #39 : Жовтня 25, 2016, 01:56:35 01:56 »
Давай уточним.
dpi  не имеет отношения к пикселям, это цифровое разрешение картинки и, если как обычно картинка выводитвя точка в пиксел то определяет размер картинки на экране, а не качество оной

dpi (dots per inch) — це щільність пікселів. Вона є в тому числі і характеристикою дисплеїв. Саме в цьому сенсі я її і згадував.

Цитувати
Продолжительность работы смарта совсем не тоже что энергоэфективность. Если емкость батарейки увеличилась в два раза, а продолжительность работы в полтора то получается что енергоэфективность упала не смотря на увеличение продолжительности работы

Взагалі, енергоефективність це співвідношення обчислювальної потужності та енергії, що споживається. Але про це я навіть не кажу! Я навів приклад двох смартфонів одного виробника. Нова модель дозволяє здійснювати те ж саме в 2,5 рази довше, ємність батареї зросла в 1,5 рази.


Цитувати
Теперьнасчет софта. Я конечто не могу говорить про весь софт, даже про большинство. И тем более проверить его.
Но я вижу те проги с которыми работаю и утверждаю что от версии к версии их качество все хуже и хуже.
Да , конечно существуэт разные функции в программах, некоторые действительно работают быстрее и лучше. Но это те функции скорость который напрямую зависит от быстродействия процессора и размера оперативки. Например графические фильтры и вообще работа с растровой графикой, проверка грамматики, математические расчеты ну все такое чтосвязано с последовательной типизированой обработкой больших объемов данных.
Удобство вообще я не берусь оценивать так как это больше вопрос привычки
Все же функии которые связаны с пользовательским интерфейсом все медленнее и медленее. В этом може убедится любой сравнив старую и новую версии одной программы на одной машине. У меня прямо сейчас перед глазами наглядный пример - Скайп, от постоянных обновлений которого я постоянно отбиваюсь.
Две версии 6.16 и помоему 3я если не ошибаюсь. Короче последняя до продажи мелкософту.
Когда ставил старую версию думал что сильно потеряю в функционале, бо уже конечно не помнил ее совершенно. Так вот, когда ее поставил прозрел, функционал совершенно идентичен процентов на 90, а может и больше. А вот скорость работы и размер программы отличаются наверно на порядок не меньше.
Еще один пример Флеш. Который доулучшали и дооптимизировали до того что он просто благополучно почил и вместо него внедряют какойто ХТМЛьный недоделок который и в подметки не годится тому, самому старому варианту Флеша. Их просто по функционалу даже невозможно сравнивать насколько Флеш лучше

Flash та Skype — це дійсно жах, згоден. Flash — застаріла технологія, Apple відмовилась пускати її в iOS ще десять років тому та закликала припинити її використання. Останній програмний продукт від Microsoft, що мені подобався, був Age of Empires в 90-ті. Проте це — не правило. Viber та iTunes зараз працюють набагато краще, ніж п'ять років тому.

Цитувати
Ты думаешь я из ПРИНЦИПА пользуюсь 2003 офисом? Нет. Просто более старшие версии никак не улучшив функционал снабдили совершенно дебильным интерфейсом в котором нечто тебе нужное надо искать полгода. Зато красиво. Ну говорят что красиво.
Есть программы которые стали лучше работать. Ориджин например. Но он начал работать лучше потому что его меняли МИНИМАЛЬНО и совсем не заюзали в интерфейсе все те дебильные сверкающие и блымающие фичи которые предлагаются фреймворками
А вот например любимая Мозила. Ты и про нее утверждаеш что она от версии к версии все быстрее и надежнее?  :gigi:
Особенно та любимая мной версиии которая умудрялась выжирать гиги оператива. Естественно там от версии к версии внедряются все новые и новые функции кто ж спорит. Только вот хохма в том что весь этот функционал для "блондинок", хотя не спорю что они составляют большинство пользователей

Тут я також згоден майже з усім. Мозіла вже мертва, 10% ринку, щось таке. Але тепер є Хром, який працює набагато краще, ніж Мозіла. Результат — ми маємо більш функціональний та швидкий браузер, хоч він і інший. Та хіба це важливо? Може, колись Мозіла прокинеться і повернеться. Ми тільки радітимемо конкуренції. Головне, що за останні роки браузерний прогрес не стояв на місці.

До речі, тобі, можливо, буде цікаво. У мене в господарстві є ноутбук Apple 2007 року. Там була ОС 2011 року (новіші не підтрумувалися), браузер тих самих часів. Це було таке гальмо, просто жах, хоча колись це все працювало дуже швидко. Я шукав проблеми, інсталював все з нуля тощо. Без результатів. А потім я здійснив невеликий трюк і встановив ОС 2015 року, і комп'ютер просто злетів. Я навіть не міг очікувати такої швидкості. Підробиці я писати не буду, але в двох словах: веб за ці роки дуже змінився, і старий софт не міг працювати з контентом як слід. Новий софт на тому ж ПК зараз працює набагато ефективніше.

Цитувати
И, кстати, на последок история насчет "стабильности" работы современного софта
Было дело довелось столкнутся с работой принтерного драйвера под двумя версиями винды - 95 (жутко нестабильной по версии наших доморощеных хакеров) и ХРшки (жутко стабильной по их же версии)
При определенном положении звезд под ХР переставал запускаться CorelDraw. Что бдолго не растекаться сразу напишу что проблема была в драйвере принтера. При определеной комбинации установок в Corel под 95ой он выдавал системную ошибку которую можно было проигнорировать, перегрузить принтер и таки запустить программу. Под ХР эта ошибка тупо не генерилась. Те она естественно была, кудаж ей дется, но операционка ее игнорировала и просто отменяла запуск генерирующей программы без всякого информирования собственно пользователя. Вот и вся хваленная "стабильность", ошибки в работе есть, просто вам их не показывают

Для користувача стабільність — це коли програма та ОС працюють без помилок. Що стосується прихованих помилок — якщо вони користувачу не заважають, це не помилки взагалі. Так, діагностична інформація. Помилки є всюди. Моя сестра мене просто дістала з своїм ноутбуком — віруси, spyware тощо — і я вирішив встановити для неї Ubuntu. И що? Вже двічи за півроку відновлював їй boot.

Цитувати
Сорри, забыл про экран и клавиатуру
ДА, БОЛЬШОЙ ЭКРАН ЭТО ХОРОШО, а маленький хреново. И всякого кто попытается доказать мне обратное я уж позволь буду считать злобным тролем
Всюди є плюси та мінуси. Великий екран в кишеню не покладеш. А зі свого смартфону я через Wi-Fi транслюю зображення на 55-дюймову панель.

Цитувати
ДА, АППАРАТНАЯ КЛАВИАТУРА ЭТО ХОРОШО, а экранная плохо
Depends. Якщо потрібно набрати великий текст, до планшета можна підключити Bluetooth- або USB-клавіатуру. Але в більшості випадків вона не потрібна. В смартфоні я взагалі дуже часто використовую голосовий ввод тексту. Якістю дуже задоволений.

Цитувати
Да, закрывающийся экран это хорошо, а открытый плохо. Это можно уточнить у милионов пользователей смортфонов и планшетов покупающих под них чехлы
И, кстати, существуют ноуты и с тачскрином и с акселерометром и с жыпыресом, а отпечатки пальцев можно даже на моем ноусе сейчас сосканировать
http://ruggedbook.ru/noutbuki/panasonic-toughbook-cf-19-mk8.html
Кстати, а в твоем смарте есть железный СОМ порт? Печалько, а тута есть  :gigi:

Я не використовую ніякі чохли. Річ має бути такою, якою вона є. Чохли — то від нашої убогості.

В тебе я дактилоскопічний датчик, але немає фреймворку і підтримки для авторизації в «Приват 24» за допомогою відбитка. З таким самим успіхом в моєму смарті може бути апаратний COM-порт через хвіст з Prolific.

Цитувати
  ЗЫ Особенно порадовала фича
Цитувати
    Win 8 Pro / Win 7 Pro / Доступен даунгрейд до Win XP Pro
А грамофонні платівки програвати вміє?  :lol: До речі, Dropbox, наприклад, більше не працює на XP.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #40 : Жовтня 25, 2016, 05:21:02 05:21 »
І все ж таки, що у смартфоні з андроідом нема такого що є тільки в айфонах?
GPS і карта є, фото/відео камера є, музичний плеєр є, бразуер на вибір - Опера або Хром. Софт для соцмереж і там і там є. Нічого не пропустив?

Багато хто надає перевагу айфону не тому що він найкращий а тому що він є частинкою добре працюючої системи разом з іpad, iMac iWatch та інш.
Все це працює і поновлюється синхронно. Ну і iOS має більше якісно зроблених Apps.
Тобто якщо людина має вдома стаціонарний мас то і телефен в неї швидше за все буде не андроід а айфон.