Автор Тема: Що робиться на узбекофорумі?  (Прочитано 8254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #90 : Грудня 03, 2016, 12:07:35 00:07 »
Та мабуть же в Канаду подався.

Ну ок, почекаємо.

Його ніби й на хвупі таки розбанили. 'Тому, що послідовні' (с)  :smilie5:

А тебе забанили, хоча ти і порохобот.
Певно через те що ти видався їм "буржуазним националістом".
Навіть незнаю що гірше в очах нинішньої влади, бути дрібним буржуа, чи националістом.
Напевно і те і те є загроза існуючому социалістичному ладу.

Та вже заіпали з тими порохоботами  :fp2

На хвупі за Пєцю по рознарядці десь ніки 3-4 пише, та й то не агресивно. Всі решту, що не верещать щохвилини 'зрада' - цілком нормальні люди, які не розуміють, з якого дива вони повинні дрочити на кацапсько-бюторасну маячню, яку там вивалює натовп різних штабних пітарасів.   

 

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #91 : Грудня 03, 2016, 03:04:53 03:04 »
Та мабуть же в Канаду подався.

Ну ок, почекаємо.

Його ніби й на хвупі таки розбанили. 'Тому, що послідовні' (с)  :smilie5:

А тебе забанили, хоча ти і порохобот.
Певно через те що ти видався їм "буржуазним националістом".
Навіть незнаю що гірше в очах нинішньої влади, бути дрібним буржуа, чи националістом.
Напевно і те і те є загроза існуючому социалістичному ладу.

Та вже заіпали з тими порохоботами  :fp2

На хвупі за Пєцю по рознарядці десь ніки 3-4 пише, та й то не агресивно. Всі решту, що не верещать щохвилини 'зрада' - цілком нормальні люди, які не розуміють, з якого дива вони повинні дрочити на кацапсько-бюторасну маячню, яку там вивалює натовп різних штабних пітарасів.   

а хвупі за Пєцю по рознарядці десь ніки 3-4 пише - назви їх

друге = з якого штабу я ?

ну а третє златі - ніяких однояйцевих близнюків не маю - яко ти мала на увазі яйцеклітину - якщо ж не яйцеклітину - то яєць у мене двоє

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #92 : Грудня 03, 2016, 10:27:01 10:27 »
Та мабуть же в Канаду подався.

Ну ок, почекаємо.

Його ніби й на хвупі таки розбанили. 'Тому, що послідовні' (с)  :smilie5:

А тебе забанили, хоча ти і порохобот.
Певно через те що ти видався їм "буржуазним националістом".
Навіть незнаю що гірше в очах нинішньої влади, бути дрібним буржуа, чи националістом.
Напевно і те і те є загроза існуючому социалістичному ладу.

Та вже заіпали з тими порохоботами  :fp2

На хвупі за Пєцю по рознарядці десь ніки 3-4 пише, та й то не агресивно. Всі решту, що не верещать щохвилини 'зрада' - цілком нормальні люди, які не розуміють, з якого дива вони повинні дрочити на кацапсько-бюторасну маячню, яку там вивалює натовп різних штабних пітарасів.   

а хвупі за Пєцю по рознарядці десь ніки 3-4 пише - назви їх

друге = з якого штабу я ?

ну а третє златі - ніяких однояйцевих близнюків не маю - яко ти мала на увазі яйцеклітину - якщо ж не яйцеклітину - то яєць у мене двоє

Ти просто пітарас, в широкому розумінні терміну  :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #93 : Грудня 03, 2016, 12:24:44 12:24 »
Ще там за Сірожу Квартирного горою стоять  :smilie5: 

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #95 : Грудня 03, 2016, 08:53:11 20:53 »
:smiley14:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #96 : Грудня 03, 2016, 09:41:45 21:41 »
Лірник тут віщав, що за можливість писанини бригадних на хвупі  відстібають бабло.
так і є. подивіться:

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум. (якщо безкоштовно)

а якщо за грошенятка - то ось: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=768302.0 і https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=885927.0

2 з половиною роки на сцені театру одного актора цей персонаж ЩОДНЯ по КІЛЬКА РАЗІВ піднімає явно комерційні гілки про своїх роботодавців (комерційність валантьорской тєми чудово прослідковується за новинами на LB. раз на тиждень стабільно "новина" про валантьоров, а в кінці - номера карток і "падайтє люді добриє, на спасєніє Украіни).

так от, за скарги на цього 100%-го бота мене банили, а гілки про це в адмінці - зносили у смітник. тобто кантора проплатіла цю роботу. так само і всі ці асмєрдєї з валєтамі і профілактікамі. просто по бєзвуху це краще видно.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #97 : Грудня 03, 2016, 09:47:56 21:47 »
справа навіть не в грошах, а в светиному самодурстві. зрештою це клубний форум і можна було б ввести невелику плату - скажімо гривень в 100 в місяць з фупчега. взявши активних чоловік 150 от і маємо 15 000 грн міс - на залізо вистачить та й намасло дло хліба модерам - ( в рік набіжить 130 тис грн - вистачить купити новий крутий сервак)

ніхто ж не проти правил - але всі проти светкиного самодурства. ачуть що скажеш - відповідь одна цитую

іди нахуй з форуму, інтернет великий - якьи не я - света бикова - то фупу вже б давно не було.навіть спешелно введений пункт правил -

4.9. У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.

стиль керування - хуйлівська підарасія. що хочу то і зроблю.

причому модерів дофіга там а от самодурствує одна света

мене ж завжди банять за те що я штабний ( на всі питання в якому штабі мені отримати надбавку до доходу - ігнорують) ну і за те що я когось образив

востаннє забанили за питання - коль ми всі так хором сміваємо осанну кадровим зсу - які обдриставшись взівши хабар просрали крим без бою і всупереч статутам - то чому ця найбоєздатніша в європі армія сидить на лінії розмежування а не звільняє територію яку ж сама і просрала - на пару з сбу - просрала і продала за хабарі.

і тільки хотів додати що єдина причина чому укрвояки за всі століття не здобули державність = зрада командування  і зараз генштаб не почищений від назаркіних а сбу від артюхових -  і єдина причина чому назаркіни і артюхови на заганяють зсу в котли - те що зара позиційна війна. функція зсу = захист теритотрії і суаернітету і громадян - і тільки по якості виконання цієї функції можна трактувати зсу - а не волати у най найбоєздатніша армія європи - у цієї армії в генштабі одні хуйловці гавнокомандувач кондитер агресора а сама вона третій рік сидитть на лінії розмежвування

і тут мене забанили)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #98 : Грудня 03, 2016, 09:49:28 21:49 »
до речі, на потрєотичному узбєк-форумі стоїть "яндекс мєтріка", номер лічильника - 34085830. воно не лише кацапсько-гебешне, але й дозволяє БАЧИТИ, що і як робить кожен користувач. як водить мишкою, куди клікає - як на телевізорі. дивіться з 1:30. це - ваш екран очима одмєнєстрації УП і кураторів з ФСБ



і моя гілка про це в адмінці була знищена через 20 секунд - її ніхто навіть не встиг побачити.
« Останнє редагування: Грудня 03, 2016, 09:52:31 21:52 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #99 : Грудня 03, 2016, 09:52:21 21:52 »
а я ніразу в гілку даяни макарової не заходив. наче підсвідомо відчував що це реклама. та й взагалі яке може бути вже волонтерство на третій рік війни - тим більше коли вояк отримує найменш 7000 а манюпас в середньому 3500)))),  - тим більше що свою функцію зсу не виконують - крим який вони просрали-пррдали під окупантом - а в лугандоні сидять на лінії розмежування . фейспалм

зи - за подібний пост мене теж забанили

ось такі запеклі політ баталії))

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #100 : Грудня 03, 2016, 09:55:57 21:55 »
там ще є, здається, валантьорка nativi. так вона за мої "наїзди" на бєзвуха прямо сказала, що - ну а шо, нам же тоже надо жить как-та, валантьорство бєз заработка бить нє может. якось так.

о, цитату знайшов!

Цитувати
ті с луні свалился и думаешь, что принцессі какают цветочками? наше волонтёрство єто тоже способ заработка. вопрос только - где пределі беспредельности.

(с) nativi,  5 листопада 2016 14:18:02
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46496
  • Never give in!
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #101 : Грудня 03, 2016, 10:00:22 22:00 »
там ще є, здається, валантьорка nativi. так вона за мої "наїзди" на бєзвуха прямо сказала, що - ну а шо, нам же тоже надо жить как-та, валантьорство бєз заработка бить нє может. якось так.

о, цитату знайшов!

Цитувати
ті с луні свалился и думаешь, что принцессі какают цветочками? наше волонтёрство єто тоже способ заработка. вопрос только - где пределі беспредельности.

(с) nativi,  5 листопада 2016 14:18:02

Де тебе носило, скурвий сину!?
 :gigi: :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #102 : Грудня 03, 2016, 10:20:47 22:20 »
светка бикова принесла на фуп кацапську авторитарну модель керування. навіть якщо кацап вивчить українську - кацапом бути не перестане.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #103 : Грудня 03, 2016, 11:51:21 23:51 »
справа навіть не в грошах, а в светиному самодурстві. зрештою це клубний форум і можна було б ввести невелику плату - скажімо гривень в 100 в місяць з фупчега. взявши активних чоловік 150 от і маємо 15 000 грн міс - на залізо вистачить та й намасло дло хліба модерам - ( в рік набіжить 130 тис грн - вистачить купити новий крутий сервак)

ніхто ж не проти правил - але всі проти светкиного самодурства. ачуть що скажеш - відповідь одна цитую

іди нахуй з форуму, інтернет великий - якьи не я - света бикова - то фупу вже б давно не було.навіть спешелно введений пункт правил -

4.9. У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.

стиль керування - хуйлівська підарасія. що хочу то і зроблю.

причому модерів дофіга там а от самодурствує одна света

мене ж завжди банять за те що я штабний ( на всі питання в якому штабі мені отримати надбавку до доходу - ігнорують) ну і за те що я когось образив

востаннє забанили за питання - коль ми всі так хором сміваємо осанну кадровим зсу - які обдриставшись взівши хабар просрали крим без бою і всупереч статутам - то чому ця найбоєздатніша в європі армія сидить на лінії розмежування а не звільняє територію яку ж сама і просрала - на пару з сбу - просрала і продала за хабарі.

і тільки хотів додати що єдина причина чому укрвояки за всі століття не здобули державність = зрада командування  і зараз генштаб не почищений від назаркіних а сбу від артюхових -  і єдина причина чому назаркіни і артюхови на заганяють зсу в котли - те що зара позиційна війна. функція зсу = захист теритотрії і суаернітету і громадян - і тільки по якості виконання цієї функції можна трактувати зсу - а не волати у най найбоєздатніша армія європи - у цієї армії в генштабі одні хуйловці гавнокомандувач кондитер агресора а сама вона третій рік сидитть на лінії розмежвування

і тут мене забанили)

Табе якраз правильно банять, тільки мало. Навіть якщо не дивитись, що ти своїм зрадойобством тупо засираєш півфоруму, то в твоїх повідомленнях міститься 0,0 конкретної інформації і стільки ж аналітики. Просто долдониш якусь беззмістовну куйню від медіапиздотників типу Сірожі Квартирного  :meowth: 

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #104 : Грудня 04, 2016, 12:32:01 00:32 »
у рига ріга знатно пукан горить :Prapor2:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #105 : Грудня 04, 2016, 01:14:09 01:14 »
у рига ріга знатно пукан горить :Prapor2:

Плачєт дєвачька Аеліта   :weep:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #106 : Грудня 04, 2016, 05:23:05 17:23 »
 мудачукывський ригопедрыльйо риг косить под ыдейного пыдрвылу а не на зп)))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #107 : Грудня 04, 2016, 05:39:01 17:39 »
мудачукывський ригопедрыльйо риг косить под ыдейного пыдрвылу а не на зп)))

Іді проспісь  :weep:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #108 : Грудня 04, 2016, 08:23:37 20:23 »
Лірник тут віщав, що за можливість писанини бригадних на хвупі  відстібають бабло.

До речі, де це він подівся ? Ніби грозився тут дописувати  :smilie11:

Він Митець без кавичок і гумору.
Артист інкаше кажучи, якому потрібна аудиторія.
А в нас більш "камерний" на даний момент форум.
Немє де розвернутись, немає де ловитит емоційні хвилі прихильникив та противнкив.
Всі артисти є в якійсь мірі вампірами, які не можуть жити без реакциї публіки на себе.
А публіки в нас мало.
Хоча не факт що на ФУПі значно більше, але через присутність велкиої кількості боті, на ФУПі існує іллюзія жвавого життя.

Якась херова маячня.
мені "емоційних хвиль" вистачає в реалі стільки, що хочеться сховатися нафіг від них подалі.
Не вигадуй про мене всякого, судячи по собі.
У мене зараз в роботі кілька сценаріїв і дві книги одночасно. Часу писати немає.
Я навіть на сайт ю.а. пропускаю і по кілька тижнів не пишу. На фупі я лстанні три роки взагалі майже не писав- реалії війни такі, що фупівське гавно мене перестало цікавити взагалі. Це як накип -вирує, булькає, а глибини немає. Ну і паскудь-бикова ап'ять же із московськими попами і гнилою душею.)))
Я її в реалі впіймав за підлотою, то вона бздить щоб я не розказав. От і банить.)))

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #109 : Грудня 04, 2016, 11:10:45 23:10 »
мудачукывський ригопедрыльйо риг косить под ыдейного пыдрвылу а не на зп)))

Іді проспісь  :weep:
ага. до речі, дяки, що написав за мене камент в адмінці на тому смердючому від зрадодрочерів узбецькому смітнику. але мені на них в принципі пох. давно нема бажання витрачати своє єдине життя на подібну хуйню, на перекрикування ботів і те.пе. та і часу немає - хтось цілодобово виє по інтернетах про свою зубожілість і зарплату 1200 грн, а я замість цього заробляю - і мені вистачає на все. так ото, інколи заходив паскуд поганяти під настрій.  :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #110 : Грудня 04, 2016, 11:14:48 23:14 »
лірнику, сашко, скажи мені ту підлоту свєтину - я без жодних докорів сумління - ви ж знаєте паніковського - застосую як аргумент в спорі зі свєтою)))

імхо света банить зрадофілів зокрема і критиків опг діамантова ригоьпедрільйодержава "золотий унітаз" щоб підвищити "капіталізацію фупу" - зробити його більш привабливим для рекламодавців

імхо света такий же бот як і інші -

ботизм це використання форуму для заробітку. света заробляє на фупі. просто стісняється про це казати. все таки волонтьор нейтіві чесніша та приниповіша - та чесно сказал ащо на волонетрстві-війні - заробляє :Prapor2:


Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #111 : Грудня 04, 2016, 11:15:58 23:15 »
єгорій а ти мудачукопедрот чи мудачукожульок?)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #112 : Грудня 04, 2016, 11:59:08 23:59 »
мудачукывський ригопедрыльйо риг косить под ыдейного пыдрвылу а не на зп)))

Іді проспісь  :weep:
ага. до речі, дяки, що написав за мене камент в адмінці на тому смердючому від зрадодрочерів узбецькому смітнику. але мені на них в принципі пох. давно нема бажання витрачати своє єдине життя на подібну хуйню, на перекрикування ботів і те.пе. та і часу немає - хтось цілодобово виє по інтернетах про свою зубожілість і зарплату 1200 грн, а я замість цього заробляю - і мені вистачає на все. так ото, інколи заходив паскуд поганяти під настрій.  :smiley15:

Та забанили тебе по бєспрєдєлу, це факт.

Я там теж з банів не вилажу, але буває цікаво потикати паличкою в зрадунів і бюторасів  :smilie1: 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #113 : Грудня 05, 2016, 08:26:33 08:26 »
єгорій а ти мудачукопедрот чи мудачукожульок?)

О, до речі, давно хотів тебе спитати - ти за бабло працюєш на кремлядь, чи просто на ентузіазмі?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #114 : Грудня 05, 2016, 10:50:58 10:50 »
Лірник тут віщав, що за можливість писанини бригадних на хвупі  відстібають бабло.

До речі, де це він подівся ? Ніби грозився тут дописувати  :smilie11:

Він Митець без кавичок і гумору.
Артист інкаше кажучи, якому потрібна аудиторія.
А в нас більш "камерний" на даний момент форум.
Немє де розвернутись, немає де ловитит емоційні хвилі прихильникив та противнкив.
Всі артисти є в якійсь мірі вампірами, які не можуть жити без реакциї публіки на себе.
А публіки в нас мало.
Хоча не факт що на ФУПі значно більше, але через присутність велкиої кількості боті, на ФУПі існує іллюзія жвавого життя.

Якась херова маячня.
мені "емоційних хвиль" вистачає в реалі стільки, що хочеться сховатися нафіг від них подалі.
Не вигадуй про мене всякого, судячи по собі.
У мене зараз в роботі кілька сценаріїв і дві книги одночасно. Часу писати немає.
Я навіть на сайт ю.а. пропускаю і по кілька тижнів не пишу. На фупі я лстанні три роки взагалі майже не писав- реалії війни такі, що фупівське гавно мене перестало цікавити взагалі. Це як накип -вирує, булькає, а глибини немає. Ну і паскудь-бикова ап'ять же із московськими попами і гнилою душею.)))
Я її в реалі впіймав за підлотою, то вона бздить щоб я не розказав. От і банить.)))

Тоді вибач якщо мої враження помилкові, я не мав на меті образити.
Якщо я помилився, і насправді все не так, то це дуже добре насправді. :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #115 : Грудня 05, 2016, 10:52:47 10:52 »
єгорій а ти мудачукопедрот чи мудачукожульок?)

О, до речі, давно хотів тебе спитати - ти за бабло працюєш на кремлядь, чи просто на ентузіазмі?

Це досит серйозне звинувачення, його треба доводити, інекше це просто образи і лайка.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #116 : Грудня 05, 2016, 11:20:44 11:20 »
на фупі диктатура бикової

там є тільки дві думки і бетон

одна думка свети інша неправильна і бетон

несветина неправильна інакомисль баниться

і бетон

Это частично верно по отношению к Лірнику или к Спортсмену с Ольгой Тейлор например, но не к тебе.

Ты просто пиздливый зрадойоб, которого не жалко, бо вас там все равно критически дохрена. И на редакционную политику временное отсутствие пары тройки пропагандонов существенно не повлияет.
А вот, троллящий вашу шоблу, РиГ персонаж там крайне не удобный. И поэтому в конце концов в "ніколи" оттуда улетит именно он, а не ты.

мудачуківсько хуйловські моторолоізичі ригопедроботи на гівно сходять від самої думки про аеліта) вкуси мою какаху до крові
Тебе твои посты про "майдаунов" трехлетней давности привести, моторолоязычный блять, или думаешь, что за украиномовной зрадой ты своё ватно-кацапское нутро как то спрятал?

єгорій а ти мудачукопедрот чи мудачукожульок?)

О, до речі, давно хотів тебе спитати - ти за бабло працюєш на кремлядь, чи просто на ентузіазмі?

Це досит серйозне звинувачення, його треба доводити, інекше це просто образи і лайка.
Слухайте пан модераторе, Ви спочатку існування "порохоботов" доведіть, потім вже про якісь образи розповідайте...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #117 : Грудня 05, 2016, 11:52:08 11:52 »
Порохоботи як і юльокботи, бригада сру(ольгінські боти), та інші партійні та відомчі та мінстцевські боти, явище евфемерне хоча і цілком інуюче.
А от прямі образи учасникив дисусії явище конкретне і передмене.

Зараз на форумі, лайка, флейм та образи, просто зашкалюють, а всі дискусії зводяться до кидання лайном, як у мавп в зоопарку.
Це не обороворення, а сканадал навіжених баб на базарі.
Такої фігні не має бути.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #118 : Грудня 05, 2016, 11:54:33 11:54 »
там ще є, здається, валантьорка nativi. так вона за мої "наїзди" на бєзвуха прямо сказала, що - ну а шо, нам же тоже надо жить как-та, валантьорство бєз заработка бить нє может. якось так.

о, цитату знайшов!

Цитувати
ті с луні свалился и думаешь, что принцессі какают цветочками? наше волонтёрство єто тоже способ заработка. вопрос только - где пределі беспредельности.

(с) nativi,  5 листопада 2016 14:18:02

Привіт, радий тебе знову бачити. :smiley15:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Що робиться на узбекофорумі?
« Reply #119 : Грудня 05, 2016, 02:05:33 14:05 »
єгорій а ти мудачукопедрот чи мудачукожульок?)

О, до речі, давно хотів тебе спитати - ти за бабло працюєш на кремлядь, чи просто на ентузіазмі?

на кремлядь працюють всы хто небачитьмудачуканаволыыпривлады, на кремлядь працюють всы хто выдстоюэ нинышный чиновнично  корупційний феодальний лад, на кремлядь працюють всі хто лиже дупу жульці потроху жопоблоку задовому шляшку етс - тобто всім хто уособлює нинішній чиновничо феодально корупційний лад в країні - що призвело до падіння україни нижче зімбвабве і мегавимирання - нас вже хоч би 38 млн було замість 52

гниди