Автор Тема: Трамп і Украіна  (Прочитано 18520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #270 : Листопада 13, 2016, 01:23:06 01:23 »
В принципі зрозуміло що відбувається. Підхуйлятникам треба розсварити Україну з усім світом. Тоді можна буде брати голими руками. Ось і стараються, роздувають ідіотську антиамериканську істерику.

от скажи нахуя трамп про крим пиздів?
ЧИЇ голоси він здобував?

Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду. 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Трамп і Украіна
« Reply #271 : Листопада 13, 2016, 02:12:31 02:12 »
Цитувати
Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду.

Мені навіть важко визначитись, я не знаю хто в цій ситуації цинічний хитрозроблений поц?
Українцям ставлять у вину що  Україна не маючи вертикалі влади, не маючи спецслужб, не маючи армії не почала війну з ядерною державою,  вже на той момент прокачаною нацистською пропагандою русского міра?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #272 : Листопада 13, 2016, 02:21:09 02:21 »
Цитувати
Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду.

Мені навіть важко визначитись, я не знаю хто в цій ситуації цинічний хитрозроблений поц?
Українцям ставлять у вину що  Україна не маючи вертикалі влади, не маючи спецслужб, не маючи армії не почала війну з ядерною державою,  вже на той момент прокачаною нацистською пропагандою русского міра?


А хто мав почати війну, Обама?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #273 : Листопада 13, 2016, 02:28:59 02:28 »
Цитувати
Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду.

Мені навіть важко визначитись, я не знаю хто в цій ситуації цинічний хитрозроблений поц?
Українцям ставлять у вину що  Україна не маючи вертикалі влади, не маючи спецслужб, не маючи армії не почала війну з ядерною державою,  вже на той момент прокачаною нацистською пропагандою русского міра?

Проблеми індіанців шерифа не іпуть.

Україна мала 25 років на те щоб позбутися всього що заважало побудувати нормальне суспільство і державні інституції.
А вишло так що обласні прокурори тримають в хаті більше грошей ніж Трамп у банку.
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Трамп і Украіна
« Reply #274 : Листопада 13, 2016, 02:32:51 02:32 »
Цитувати
Проблеми індіанців шерифа не іпуть.
Це теоретично, а практично дуже скоро такий шериф піде нах, і залишиться без зарплати
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #275 : Листопада 13, 2016, 02:41:12 02:41 »
Цитувати
Проблеми індіанців шерифа не іпуть.
Це теоретично, а практично дуже скоро такий шериф піде нах, і залишиться без зарплати

Шерифу ніхто не платить зарплату. Від слова зовсім. Все за свій кошт.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #276 : Листопада 13, 2016, 02:46:48 02:46 »
В принципі зрозуміло що відбувається. Підхуйлятникам треба розсварити Україну з усім світом. Тоді можна буде брати голими руками. Ось і стараються, роздувають ідіотську антиамериканську істерику.

Ну, здається ти якраз тут це і робиш  :smilie7:

Іди нахєр хуйловська морда.

Ти щось там прохрюкав, пацюк кацапський ? Вийми кадировського з рота і повтори членороздільно  :weep:   


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #277 : Листопада 13, 2016, 03:00:30 03:00 »
Цитувати
Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду.

Мені навіть важко визначитись, я не знаю хто в цій ситуації цинічний хитрозроблений поц?
Українцям ставлять у вину що  Україна не маючи вертикалі влади, не маючи спецслужб, не маючи армії не почала війну з ядерною державою,  вже на той момент прокачаною нацистською пропагандою русского міра?

Та не треба дискутувати з хуйловськими підарасами, там чіткий кацапський  темник - Україна сама у всьому винна, помагати вам ніхто не буде, хуйло вже практично побєділ. Ти думаєш, чого вони саме зараз повилазили на всі форуми і верещать, як різані ?

Тільки от на разі їбуть кацапєрдь і якихось змін в цьому процесі не проглядається, трампи там будуть,чи не трампи  :smilie7: 

Так що скоро в Хуйла бабла на таку херню не буде і підуть ці всі юки-аутсайдери смоктати пуцюрини в пуерторіканських кварталах  :laugh: 

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #278 : Листопада 13, 2016, 03:08:32 03:08 »
Як хуйловець заколисує. Каже ніхєра робити не треба тільки піздюлєй заходу вішати що б швидше крутився і все буде добре. Кацап він такий кацап з вічною казкою про Ємєлю на пєчі.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #279 : Листопада 13, 2016, 03:12:36 03:12 »
Як хуйловець заколисує. Каже ніхєра робити не треба тільки піздюлєй заходу вішати що б швидше крутився і все буде добре. Кацап він такий кацап з вічною казкою про Ємєлю на пєчі.

Работай-работай, а то смотрящій от будущєво рускава царя Рамзанкі прієдєт с інспєкцієй і будєш с порваним очком ходіть   :weep:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #280 : Листопада 13, 2016, 03:20:30 03:20 »
Іди нахєр кацапчику.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #281 : Листопада 13, 2016, 03:24:05 03:24 »
Все ж що цей хуйловець пропагує це сидіти і чекати доки Захід Росію розвалить. Нейтралітет 2.0 - кацапський темник в дії.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Трамп і Украіна
« Reply #282 : Листопада 13, 2016, 03:27:30 03:27 »
Цитувати
Шерифу ніхто не платить зарплату. Від слова зовсім. Все за свій кошт.
Та ти шо?
Розказуй це реднекам  США
30% ринку зброї у світі мають США
І продають вони ту зброю своїм союзникам.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #283 : Листопада 13, 2016, 03:36:08 03:36 »
Іди нахєр кацапчику.

Як там ТП Ольга Тейлор ?  :weep:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #284 : Листопада 13, 2016, 04:03:04 04:03 »
Іди на хєр кацапчику. До своїх друзів хуйлят

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Трамп і Украіна
« Reply #285 : Листопада 13, 2016, 04:09:26 04:09 »
В принципі риси доктрини Трампа вже цілком зрозумілі. Халява закінчилась. Союзники мусять поважати а не тримати дулі в кишені, вороги мусять боятися а не кепкувати. Як вийде - побачимо. Принаймі вісім років кошмару закінчуються і це добре.

Але Україну показово віддадуть в жертву. Ну шоб продемонструвати чому краще не жлобитись на захист.


А чому не Німеччину, скажімо, у котрої 2/3 гелікоптерів не літають і 3/4 танків не їздять?  popcorn1

Тошо з Німеччини можна качати бабло. Україну теж він не віддав би якби вона здатна була оплачувати захист

Опишить схему "качання бабла з Німеччини".  popcorn1 popcorn2

Головне згода Німеччини, а схема прикладеться.

Це добре, що ви самостійно зрозуміли, що порете хуйню.  :smiley24:

PS. Претензіі до країн НАТО з боку США полягають у тому, що вони роками а то і десятиріччами не витрачають узгоджений мінімальний відсоток ВВП на оборону. Трамп далеко не перший, хто звернув на це увагу - до нього про це казав, наприклад, Боб Гейтс - міністр оборони у кабінеті Обами.

PPS. Україна наразі витрачає на оборону навіть більший відсоток ВВП, ніж це вимагається від членів НАТО.

Ніхто не заважає вивести ці претензії на принципово новий рівень. Думаю у трампона саме такі наміри. Тобто мова вже йтиме не про 2%, а про повне підбиття балансів, та перегляд умов участі в Союзі. Україна тупо не цікава через відсутність бабла та перспектив

Та звичайно ніхто не заважає вам висмоктати з пальця будь-яку хуйню.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Трамп і Украіна
« Reply #286 : Листопада 13, 2016, 04:22:56 04:22 »
В принципі риси доктрини Трампа вже цілком зрозумілі. Халява закінчилась. Союзники мусять поважати а не тримати дулі в кишені, вороги мусять боятися а не кепкувати. Як вийде - побачимо. Принаймі вісім років кошмару закінчуються і це добре.

Але Україну показово віддадуть в жертву. Ну шоб продемонструвати чому краще не жлобитись на захист.


А чому не Німеччину, скажімо, у котрої 2/3 гелікоптерів не літають і 3/4 танків не їздять?  popcorn1

Тошо з Німеччини можна качати бабло. Україну теж він не віддав би якби вона здатна була оплачувати захист

Опишить схему "качання бабла з Німеччини".  popcorn1 popcorn2

Головне згода Німеччини, а схема прикладеться.

Це добре, що ви самостійно зрозуміли, що порете хуйню.  :smiley24:

PS. Претензіі до країн НАТО з боку США полягають у тому, що вони роками а то і десятиріччами не витрачають узгоджений мінімальний відсоток ВВП на оборону. Трамп далеко не перший, хто звернув на це увагу - до нього про це казав, наприклад, Боб Гейтс - міністр оборони у кабінеті Обами.

PPS. Україна наразі витрачає на оборону навіть більший відсоток ВВП, ніж це вимагається від членів НАТО.

Ніхто не заважає вивести ці претензії на принципово новий рівень. Думаю у трампона саме такі наміри. Тобто мова вже йтиме не про 2%, а про повне підбиття балансів, та перегляд умов участі в Союзі. Україна тупо не цікава через відсутність бабла та перспектив

Та звичайно ніхто не заважає вам висмоктати з пальця будь-яку хуйню.

Ну будем дивитись в якому напрямку воно буде все рухатись... А вам і справді яка різниця, все одно ні допомоги ні підтримки від штатів не було ніякої і до цього за вашими словами.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #287 : Листопада 13, 2016, 04:47:45 04:47 »
Цитувати
Шерифу ніхто не платить зарплату. Від слова зовсім. Все за свій кошт.
Та ти шо?
Розказуй це реднекам  США
30% ринку зброї у світі мають США
І продають вони ту зброю своїм союзникам.

А ті у кого 70% чому не виконують функції шерифа? Наприклад можете спробувати в цій ролі Китай)))

А поки майже вся світова безпека після WWII оплачена коштом американських платників податків.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: Трамп і Украіна
« Reply #288 : Листопада 13, 2016, 09:20:30 09:20 »
Цитувати
Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду.

Мені навіть важко визначитись, я не знаю хто в цій ситуації цинічний хитрозроблений поц?
Українцям ставлять у вину що  Україна не маючи вертикалі влади, не маючи спецслужб, не маючи армії не почала війну з ядерною державою,  вже на той момент прокачаною нацистською пропагандою русского міра?

Проблеми індіанців шерифа не іпуть.

Україна мала 25 років на те щоб позбутися всього що заважало побудувати нормальне суспільство і державні інституції.
А вишло так що обласні прокурори тримають в хаті більше грошей ніж Трамп у банку.

Так ктож с этим спорит

Вопрос в том что и США не белые и пушистые. Как у же писал их политика по отношению к Украине колебалась отчерезвычайно слабой поддержки до откровенной враждебности. С рашей же все эти 25 лет целовались в десны при всех администрациях и партиях.
И сваливать всю вину на Украину в последних событиях както мягко говоря некоректно.
А заявы Трампа про "сами, сами" послето того как именно такие "трампы" и наворотили всего выглядят просто умыванием рук и не более - "ну не получилось, ну обосрались, ну и что, свое ж дерьмо не пахнет"

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Трамп і Украіна
« Reply #289 : Листопада 13, 2016, 09:36:59 09:36 »
Цитувати
Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду.

Мені навіть важко визначитись, я не знаю хто в цій ситуації цинічний хитрозроблений поц?
Українцям ставлять у вину що  Україна не маючи вертикалі влади, не маючи спецслужб, не маючи армії не почала війну з ядерною державою,  вже на той момент прокачаною нацистською пропагандою русского міра?

Проблеми індіанців шерифа не іпуть.

Україна мала 25 років на те щоб позбутися всього що заважало побудувати нормальне суспільство і державні інституції.
А вишло так що обласні прокурори тримають в хаті більше грошей ніж Трамп у банку.

Так ктож с этим спорит

Вопрос в том что и США не белые и пушистые. Как у же писал их политика по отношению к Украине колебалась отчерезвычайно слабой поддержки до откровенной враждебности. С рашей же все эти 25 лет целовались в десны при всех администрациях и партиях.
И сваливать всю вину на Украину в последних событиях както мягко говоря некоректно.
А заявы Трампа про "сами, сами" послето того как именно такие "трампы" и наворотили всего выглядят просто умыванием рук и не более - "ну не получилось, ну обосрались, ну и что, свое ж дерьмо не пахнет"

Ти думаєш найбідніша країна з мільйонними деклараціями чиновників виглядає привабливою для захисту за свій рахунок?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #290 : Листопада 13, 2016, 10:14:04 10:14 »
Що тут, 'америкаци'(с) все ще скачуть, розповідають, як нам треба працювати ?  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #291 : Листопада 13, 2016, 10:59:29 10:59 »
Що тут, 'америкаци'(с) все ще скачуть, розповідають, як нам треба працювати ?  :weep:
А не станеться так, що Рудий почне трясти емiгрантiв, аби вони самi пакували валiзи?...
Все може бути.
Адже Трамп може зробити будь що, коли тiльки прийме Присягу 45 Преза США.
Так що тим, хто туди подався за щастям... треба бути надто обережним у висловлюваннях.
 :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: Трамп і Украіна
« Reply #292 : Листопада 13, 2016, 11:03:03 11:03 »
Що тут, 'америкаци'(с) все ще скачуть, розповідають, як нам треба працювати ?  :weep:
А не станеться так, що Рудий почне трясти емiгрантiв, аби вони самi пакували валiзи?...
Все може бути.
Адже Трамп може зробити будь що, коли тiльки прийме Присягу 45 Преза США.
Так що тим, хто туди подався за щастям... треба бути надто обережним у висловлюваннях.
 :smilie7:

Ну для початку йому треба хоча б нелегалів депортувати, каліфорнія солідарно вирішила захищати їх...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #293 : Листопада 13, 2016, 11:09:19 11:09 »
Ну для початку йому треба хоча б нелегалів депортувати, каліфорнія солідарно вирішила захищати їх...
Та що ви таке кажете?..
Здаеться, що нелегалiв в США десь так 90 проц.
Я зараз продивляюсь приватнi ролики росiян на Ю-Тубi, якi повчають, що в США можна, а чого - нi.
Не знаю, якi першi кроки Трампа будуть на його посадi 45 Преза США, але полiтика закручення гаек... нiчого доброго не дасть.
Якщо США пiдуть шляхом Пiвнiчноi Кореi... першим, хто iм покаже червону картку... буде Евросоюз.
I з цим треба буде рахуватися, бо вся iндустрiя США нацiлена переважно на Европу.
От хай спробуе себе в ролi Кiм Iр Сена.... побачiте, яке щастя на вас звалилося.
Зараз не тi часи, коли одна велика держава могла б дiктувати Свiту своi Правила гри.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: Трамп і Украіна
« Reply #294 : Листопада 13, 2016, 01:16:33 13:16 »
Цитувати
Трамп сказав рівно як воно є. Росія вже твердо заволоділа Кримом. Чиї голоси завойовував? Американські. Месадж був що Америка не буде посилати своїх хлопців помирати за півострів який українці здали без жодного пострілу. Образливо? Так він не політик - каже правду.

Мені навіть важко визначитись, я не знаю хто в цій ситуації цинічний хитрозроблений поц?
Українцям ставлять у вину що  Україна не маючи вертикалі влади, не маючи спецслужб, не маючи армії не почала війну з ядерною державою,  вже на той момент прокачаною нацистською пропагандою русского міра?

Проблеми індіанців шерифа не іпуть.

Україна мала 25 років на те щоб позбутися всього що заважало побудувати нормальне суспільство і державні інституції.
А вишло так що обласні прокурори тримають в хаті більше грошей ніж Трамп у банку.

Так ктож с этим спорит

Вопрос в том что и США не белые и пушистые. Как у же писал их политика по отношению к Украине колебалась отчерезвычайно слабой поддержки до откровенной враждебности. С рашей же все эти 25 лет целовались в десны при всех администрациях и партиях.
И сваливать всю вину на Украину в последних событиях както мягко говоря некоректно.
А заявы Трампа про "сами, сами" послето того как именно такие "трампы" и наворотили всего выглядят просто умыванием рук и не более - "ну не получилось, ну обосрались, ну и что, свое ж дерьмо не пахнет"

Ти думаєш найбідніша країна з мільйонними деклараціями чиновників виглядає привабливою для захисту за свій рахунок?

Это ты про Россию которую четверть века США и ЕС  вжопу целовали? У меня к амероеврам одна претензия - какого хрена они на нашу голову вскормили Путина?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #295 : Листопада 13, 2016, 02:12:29 14:12 »
... першим, хто iм покаже червону картку... буде Евросоюз.
I з цим треба буде рахуватися, бо вся iндустрiя США нацiлена переважно на Европу.
От хай спробуе себе в ролi Кiм Iр Сена.... побачiте, яке щастя на вас звалилося.
Зараз не тi часи, коли одна велика держава могла б дiктувати Свiту своi Правила гри.
 :smilie7:

ахуєть кричалі піанєри  :fp2 а якого точно розміру діпконсьорн буде?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #296 : Листопада 13, 2016, 02:34:17 14:34 »


Ну для початку йому треба хоча б нелегалів депортувати, каліфорнія солідарно вирішила захищати їх...

The states that receive the most money from the federal government each year are, generally, the most populous ones. In 2010, eight of the 10 states with the highest population received the most. California, the most populous state in the country, receives the largest share — more than a third of a trillion dollars.  :lol:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #297 : Листопада 13, 2016, 04:26:05 16:26 »
ахуєть кричалі піанєри  :fp2 а якого точно розміру діпконсьорн буде?
Краще всiх смiеться той, хто смiеться останнiй.
 :smilie7:

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #298 : Листопада 13, 2016, 05:20:12 17:20 »
Трамп не поддержит помощь Украине - Макфол
По мнению Макфола, Трамп не будет уделять много внимания внешней политике.

Победитель президентских выборов в США республиканец Дональд Трамп не признает аннексированный у Украины полуостров Крым российским. Такое мнение высказал бывший посол США в России Майкл Макфол в интервью телеканалу Дождь.

По его словам, Трамп не считает украинский вопрос главным, поэтому не будет уделять ему особого внимания. "Что касается украинского вопроса в более широком плане, думаю, что он не будет поддерживать идею помощи украинскому правительству", – отметил Макфол.

http://korrespondent.net/world/worldabus/3772729-tramp-ne-pryznaet-krym-rossyiskym-eks-posol-ssha
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #299 : Листопада 13, 2016, 05:32:39 17:32 »
Падлюка Макфол вже "допоміг" українцям "пєрєзагрузкой" з Хуйлом. Тому іде нах з коментарями.
If you are going through hell, keep going.