Автор Тема: Порошенко і кіно  (Прочитано 2952 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #30 : Листопада 24, 2016, 09:57:10 21:57 »
Невеличке уточнення - і Петя, і Юля, і Вітя Я. - зліплені практично з того ж самого лайна. Як і вся нинішня пост-комсомольська иліта. Тому й результат відповідний.

Підхуйловець, ти знову тупо товчеш кацапський вірус 'ані всє одінакавиє'  :moskali:

Ти ж з'їбнуло звідси, недороблене, не захотів пропхатись в ту еліту, щоб показати, як правильно. А саме сидиш зараз на хуйловських подачках і ганяєш зраду, висмоктану з кацапського хера.

Йди поклич Сідора на допомогу, ще одне чмо, що косить під патріота  :weep:   

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Порошенко і кіно
« Reply #31 : Листопада 24, 2016, 09:59:02 21:59 »

 в мене той безвіз ще з 2007 року  :smilie7:


  О , патриот. Вложил пару сотен тысяч евро в Польшу?  :laugh: В Украину не было мысли ?

   

Мільйони, Гома, мільйони. Меншими цифрами я не оперую  :smilie7:
Я не интересовался особо, расскажи, сколько надо в экономику Польши вложить , что бы шенген постоянный получить.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Порошенко і кіно
« Reply #32 : Листопада 24, 2016, 10:05:29 22:05 »
Невеличке уточнення - і Петя, і Юля, і Вітя Я. - зліплені практично з того ж самого лайна. Як і вся нинішня пост-комсомольська иліта. Тому й результат відповідний.

Підхуйловець, ти знову тупо товчеш кацапський вірус 'ані всє одінакавиє'  :moskali:

Ти ж з'їбнуло звідси, недороблене, не захотів пропхатись в ту еліту, щоб показати, як правильно. А саме сидиш зараз на хуйловських подачках і ганяєш зраду, висмоктану з кацапського хера.

Йди поклич Сідора на допомогу, ще одне чмо, що косить під патріота  :weep:   

Дєвушка, ви якась дуже емоціанальная. Я не є нічиїм патріотом. Я просто обзервую, як кажуть у діяшпорі.

Лише одне питання - якою політикою займалися вищеозначені діячі у 1989-1991 роках? І все стає зрозумілим. І запитання на засипку - якою мовою вони спікувалися і спілкуються вдома?

Свідомість визначає буття, а не навпаки.

Тобі, дєвушко, раджу аргументувати, бо інакше ти нагадуєш вищеназваних діячів. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #33 : Листопада 24, 2016, 10:27:17 22:27 »
Невеличке уточнення - і Петя, і Юля, і Вітя Я. - зліплені практично з того ж самого лайна. Як і вся нинішня пост-комсомольська иліта. Тому й результат відповідний.

Підхуйловець, ти знову тупо товчеш кацапський вірус 'ані всє одінакавиє'  :moskali:

Ти ж з'їбнуло звідси, недороблене, не захотів пропхатись в ту еліту, щоб показати, як правильно. А саме сидиш зараз на хуйловських подачках і ганяєш зраду, висмоктану з кацапського хера.

Йди поклич Сідора на допомогу, ще одне чмо, що косить під патріота  :weep:   

Дєвушка, ви якась дуже емоціанальная. Я не є нічиїм патріотом. Я просто обзервую, як кажуть у діяшпорі.

Лише одне питання - якою політикою займалися вищеозначені діячі у 1989-1991 роках? І все стає зрозумілим. І запитання на засипку - якою мовою вони спікувалися і спілкуються вдома?

Свідомість визначає буття, а не навпаки.

Тобі, дєвушко, раджу аргументувати, бо інакше ти нагадуєш вищеназваних діячів. :smilie7:

Свої обсервації можеш засунути собі в гузно, вони не несуть ніякого раціонального зерна.

Але мислевірус 'ані всє одінаковиє' ти тут тулиш послідовно, куратор, напевне, систематично жарить тебе в дупу  :smilie7: 

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Порошенко і кіно
« Reply #34 : Листопада 25, 2016, 08:37:58 08:37 »
З першого погляду президент неправий
Але статтю писав розробник закону Княжицький, треба читати що він туди вклав.

Пропоную більш відсторонену статть про подію.



Закон був скерований на підпис до Президента понад місяць тому – 13 жовтня, і строки його підписання чи ветування Президентом спливли 28 жовтня.

За повідомленням прес-служби, глава держави відзначив, що закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні», що надійшов на підпис, «безумовно, має ряд позитивних норм, які сприятимуть створенню умов для розвитку кіновиробництва, впровадженню прозорих процедур здійснення фінансування проектів, закладе підґрунтя для забезпечення прав інтелектуальної власності тощо».

Однак Президент повернув закон до Верховної Ради з пропозиціями для доопрацювання «з метою приведення його положень у відповідність із вимогами Конституції України, Бюджетного кодексу України, узгодження з нормами інших законодавчих актів», йдеться в повідомленні.

Президент вбачає за доцільне доопрацювати запропонований законом механізм надання державної субвенції для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених суб’єктом кінематографії при виробництві фільму (так звані рібейти), з урахуванням принципів, визначених бюджетним і податковим законодавством, виклавши його в окремому законі.

Читайте також
Кабмін дав право державним підприємствам кінематографії використовувати кошти від оренди майна на свої потребиВ ІТК не знайшли «покращень» у пропозиціях Президента до закону про держпідтримку кіноАнатолій Максимчук: «Якби закон про підтримку кіно розроблявся виключно під інтереси StarLightMedia, то він би виглядав по-іншому»Кабмін узгодив закон про підтримку кінематографа і відправив на підпис ПорошенкуКоли запрацює новий закон про держпідтримку кіно?Верховна Рада ухвалила лобійований «#КіноКраїною» закон про державну підтримку кінематографії
Петро Порошенко сподівається, що Верховна Рада найближчим часом доопрацює закон з урахуванням внесених пропозицій, додали в прес-службі Президента.

Нагадаємо, 22 вересня Верховна Рада ухвалила ініційований «#КіноКраїною» закон про державну підтримку кінематографії (законопроект № 3081-д), який передбачає державні субсидії, cash rebates та містить цілу низку антипіратських норм.

Наприкінці жовтня стало відомо, що Кабінет Міністрів України запропонував Президенту Петру Порошенко підписати закон про державну підтримку кінематографа. У ході обговорення Міністерство фінансів висловило зауваження до цього закону в зв'язку зі збільшенням витрат державного бюджету, якого потребує його реалізація, однак Мінфін все ж завізував цей закон.

Законопроект № 3081-д став результатом об’єднання законопроектів № 3081від депутата Миколи Княжицького та № 3081-1 від «#КіноКраїни» — спільної ініціативи великих вітчизняних виробників кіно і ТБ StarLightMedia, Inter Media Group, «Медіа Групи Україна», Film.ua Group, Star Media, Pro TV, студії «Квартал 95» та Одеської кіностудії. Над законопроектом працювали медіаюристи Анатолій Максимчук (група StarLightMedia) та Юрій Крайняк (компанія Jurimex).

У нещодавньому інтерв'ю «Детектору медіа» Анатолій Максимчук заявив, що підписання закону Президентом гальмується лобі частини телеком-галузі: «Якщо на всю ініціативу з законопроектом про кіно пішло приблизно 1,5 роки, то на антипіратські норми – більше 2,5 років. Потрапивши в цей процес навесні 2014 року, я зробив для себе простий висновок: існує сильне лобі частини телеком-індустрії, яка не хоче змінювати ситуацію. Причому я підкреслюю: телеком-ринок не є монолітним – є цивілізований телеком (наприклад, «Київстар»), який виступає за чіткі правила гри, і є темна частина ринку, учасники якої хочуть, щоб вигравали найбільш агресивні гравці, готові порушувати будь-які правила. Останні всіма правдами й неправдами стабільно блокували всі антипіратські ініціативи, які з’являлися, починаючи з 2008 року».
« Останнє редагування: Листопада 25, 2016, 08:42:57 08:42 від optimist »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #35 : Листопада 25, 2016, 09:45:03 09:45 »
Невеличке уточнення - і Петя, і Юля, і Вітя Я. - зліплені практично з того ж самого лайна. Як і вся нинішня пост-комсомольська иліта. Тому й результат відповідний.

А Віктор Ющенкко ? Його ти як оціниш, після декількох років його правління ?  :smilie7:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #36 : Листопада 25, 2016, 10:16:39 10:16 »
Невеличке уточнення - і Петя, і Юля, і Вітя Я. - зліплені практично з того ж самого лайна. Як і вся нинішня пост-комсомольська иліта. Тому й результат відповідний.

Підхуйловець, ти знову тупо товчеш кацапський вірус 'ані всє одінакавиє'  :moskali:

Ти ж з'їбнуло звідси, недороблене, не захотів пропхатись в ту еліту, щоб показати, як правильно. А саме сидиш зараз на хуйловських подачках і ганяєш зраду, висмоктану з кацапського хера.

Йди поклич Сідора на допомогу, ще одне чмо, що косить під патріота  :weep:   

Дєвушка, ви якась дуже емоціанальная. Я не є нічиїм патріотом. Я просто обзервую, як кажуть у діяшпорі.

Лише одне питання - якою політикою займалися вищеозначені діячі у 1989-1991 роках? І все стає зрозумілим. І запитання на засипку - якою мовою вони спікувалися і спілкуються вдома?

Свідомість визначає буття, а не навпаки.

Тобі, дєвушко, раджу аргументувати, бо інакше ти нагадуєш вищеназваних діячів. :smilie7:

Хочеш я тобі скажу якою мовою вони всі спілкуються між собою ?
Російською.
А в себе дома з членами сім"ї ?
Російською теж.

Віктор Ющенко з ними й з усіма іншими спілкувався українською, але тільки тоді, коли його призначили Головою НБУ. Поступово почав переходити в службовому спілкуванні на українську, але швидше - коли познайомився з Катериною Чумаченко і став з нею жити. Але до цього, до співжиття з Катериною  і до призначення його головою НБУ, української від нього при службових обов"язках ніхто ніколи не чув. Ні в Києві ( в будівлі НБУ) ні в Сумськіій обл., там де він займав дрібні банківські посади.
Тобто, в своїй сім"ї зі старшими дітьми В. Ющенко ніколи не послуговувся українською мовою.
НІКОЛИ. ( Це при тому, що перша жінка його була вчитель української мови)

Коли  почав жити з Катериною, англійської він так і не вивчив, то в його другій сім"ї мовою спілкування стала українська. Хоча це все відносно: він її до ладу й не знав, в перші дні після інаугурації з нього піщов такий словесний суржиковий потік, наче з Вєрки Сердючки ( русизм на русизмі і ще в закінченні слів ,в іменниках і в дієсловах наче чиста Вєрка Сердючка).
Щоправда потім до правильної мови й вимови його привчили. А от старші діти російськомовні як були, так і залишились, між собою, коли нема журналістів, то вони спілківались і спілкуються тільки російською.

Колись А. Ющенко, на урочистостях на випуску в Академії Міжнар. відносин, де він вчився, навіть в присутності рідного батька- чинного Президента, робив свій виступ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ. ( Навіть не посоромлявся!).    А знаєш чого навіть не посоромлявся? Бо нічого страшного, бо підсвідомо, внутрішньо, відчував і розумів, що його батько насправді є лицемір і тому яка там різниця якою вже мовою...

Повторюю: В Ющенко раніше, до очолення НБУ, НІКОЛИ, не в живав укр. мови на роботі і що найголовніше - не вживав укр. мови в сім"ї, в будь- якомі спілкуванні з власними ( старшими дітьми).
Своїх в старших дітей він виростив манкуртами. Та й сам таким би залишився, якби не другий шлюб.
« Останнє редагування: Листопада 25, 2016, 10:37:02 10:37 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #37 : Листопада 25, 2016, 10:22:21 10:22 »
+ попередній пост.

Я сказав, що Ющенко сам таким би залишився  манкуртом, якби не високі посади і не шлюб з К. Чумаченко

Його можна не називати манкуртом. Але він проявив себе, як щось значно гірше, ніж звичайний пересічний манкурт.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #38 : Листопада 25, 2016, 12:30:59 12:30 »
Ющ молодець, чмирив косату агентку Хуйла  :smilie7:

До речі, а яка розмовна мова в сім'ї Жульки ? Невже Сашко, чи Жужа з Чєчьоткіним спілкуються з нею солов'їною ?  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #39 : Листопада 25, 2016, 12:45:43 12:45 »
Ющ молодець, чмирив косату агентку Хуйла  :smilie7:

До речі, а яка розмовна мова в сім'ї Жульки ? Невже Сашко, чи Жужа з Чєчьоткіним спілкуються з нею солов'їною ?  :smilie5:

Ти читав мій попередній пост? І хіба якийсь секрет, що розмовна мова в сім"ї ЮВТ російська ? Та й сама ЮВТ українською заговорила з 2000 року. Але службово послуговується нею і тільки нею.
........
Ющ чмирив не "косату агентку Хуйла", а всю Україну чмирив, разом з Балогою і ригами. А потім всю владу ригам і злив, а тоді (тобто зараз) настав завчасно підготований Ющем піздєц.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #40 : Листопада 25, 2016, 01:32:21 13:32 »
Ющ молодець, чмирив косату агентку Хуйла  :smilie7:

До речі, а яка розмовна мова в сім'ї Жульки ? Невже Сашко, чи Жужа з Чєчьоткіним спілкуються з нею солов'їною ?  :smilie5:

Ти читав мій попередній пост? І хіба якийсь секрет, що розмовна мова в сім"ї ЮВТ російська ? Та й сама ЮВТ українською заговорила з 2000 року. Але службово послуговується нею і тільки нею.
........


То чого косата має бути краща ?  :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #41 : Листопада 25, 2016, 03:22:47 15:22 »
Ющ молодець, чмирив косату агентку Хуйла  :smilie7:

До речі, а яка розмовна мова в сім'ї Жульки ? Невже Сашко, чи Жужа з Чєчьоткіним спілкуються з нею солов'їною ?  :smilie5:

Ти читав мій попередній пост? І хіба якийсь секрет, що розмовна мова в сім"ї ЮВТ російська ? Та й сама ЮВТ українською заговорила з 2000 року. Але службово послуговується нею і тільки нею.
........


То чого косата має бути краща ?  :smilie7:

Ти краще запитай в Світа (svit) , чого він тим двом російськомовним грузинкам на посадах в МВС до останнього сраки вилизував ( і при цьому аж гавкав на всіх, хто називав їх російськомовними сучками - русифікаторшами. Світ тоді аж клавіатуру гриз).

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #42 : Листопада 25, 2016, 06:14:33 18:14 »
Ющ молодець, чмирив косату агентку Хуйла  :smilie7:

До речі, а яка розмовна мова в сім'ї Жульки ? Невже Сашко, чи Жужа з Чєчьоткіним спілкуються з нею солов'їною ?  :smilie5:

Ти читав мій попередній пост? І хіба якийсь секрет, що розмовна мова в сім"ї ЮВТ російська ? Та й сама ЮВТ українською заговорила з 2000 року. Але службово послуговується нею і тільки нею.
........


То чого косата має бути краща ?  :smilie7:

Ти краще запитай в Світа (svit) , чого він тим двом російськомовним грузинкам на посадах в МВС до останнього сраки вилизував ( і при цьому аж гавкав на всіх, хто називав їх російськомовними сучками - русифікаторшами. Світ тоді аж клавіатуру гриз).

Ти про косату давай кажи, нєфіг сюди якихось грузинок тулити  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко і кіно
« Reply #43 : Грудня 02, 2016, 10:35:10 10:35 »
Кажуть, саме це закон став причиною закриття ex.ua та інших.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #44 : Грудня 02, 2016, 11:49:28 11:49 »
Кажуть, саме це закон став причиною закриття ex.ua та інших.
В груднi (2016 року) переiдуть на новий домен.
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Порошенко і кіно
« Reply #45 : Грудня 03, 2016, 06:28:47 18:28 »
Хтось думав що порох просто поставив вето і забув...

Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками української кіноіндустрії, під час якої обговорювались пропозиції щодо удосконалення законопроекту «Про державну підтримку кінематографії в Україні». Учасники зустрічі домовились у найкоротший термін підготувати текст нового проекту Закону.Порошенко закликав підготувати текст нового закону про підтримку кінематографії
Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Петро Порошенко нагадав, що скористався правом вето та повернув до парламенту зі своїми пропозиціями Закон України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», прийнятий Верховною Радою України 22 вересня 2016 року.

«Мета цієї зустрічі знайти спільну точку зору і забезпечити якнайшвидшу підготовку і прийняття цього законопроекту», - наголосив президент.

«Переконувати мене в тому, що кіно потребує державної підтримки непотрібно. Це є наша спільна позиція. Ми в одному човні і по один бік баррикад. Переконувати мене в тому, що ми сьогодні маємо підтримати саме українське кіно для того, щоб на телеекранах і в кінотеатрах було якісне, дуже професійне кіно, до якого мав би доступ український глядач, не потрібно», - зазначив Порошенко.

За його словами, надважливо щоб сучасне українське кіно сприяло розвитку української мови, виховувало патріотизм, розповідаючи про подвиг українських героїв, які нині захищають Україну.

Петро Порошенко наголосив, що в Адміністрації Президента, в уряді і парламенті прихильників прийняття цього закону більш ніж достатньо.


На зустрічі були присутні міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр культури Євген Нищук, глава Держкіно Пилип Іллєнко, екс-глава Адміністрації президента Борис Ложкін та інші. Серед учасників дискусії з Петром Порошенком були помічені керівники телеканалів Володимир Бородянський, Олександр Богуцький, Євген Лященко та інші, а також нардеп Микола Княжицький.


« Останнє редагування: Грудня 03, 2016, 06:32:10 18:32 від optimist »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #46 : Грудня 03, 2016, 08:59:33 20:59 »
Це вже повний писець...
Уряд вже дав 500 лямiв на кiно (Держ. замовлення).
Що iм ще не висточае, якого такого Закону?..
Уявiть собi, що в США... Спiлберг, Кемерун та Скорцезе... прийшли до Обами з протягнутою рукою просити грошей на кiно.
Звiсно, амерське кiно iснуе на грошi iнвесторiв, якi розумiють, у що вкладають грошi, та яка вигода буде iм з прокату.
У нас же... прокат Укр. кiно (нацiонального) взагалi вiдсутнiй, бо прокатники не бажають мати борги.
Тому нацiональне кiно... йде фестивальним шляхом.
Ми вмiемо робити кiно, але не вмiемо його прокатувати.
Краще б През зiбрав прокатникiв та з ними провiв виховну розмову.
Що толку товкти воду в ступi й щоразу доводити свою патрiотичнiсть та пiдтримку?..
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #47 : Грудня 03, 2016, 09:11:50 21:11 »
Невеличке уточнення - і Петя, і Юля, і Вітя Я. - зліплені практично з того ж самого лайна. Як і вся нинішня пост-комсомольська иліта. Тому й результат відповідний.

другой еліти у нас нєт (с)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко і кіно
« Reply #48 : Грудня 04, 2016, 09:06:00 21:06 »
Кажуть, саме це закон став причиною закриття ex.ua та інших.
В груднi (2016 року) переiдуть на новий домен.
 :smilie7:

Це після накладання вето вони так заговорили.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #49 : Грудня 04, 2016, 09:29:48 21:29 »
Це після накладання вето вони так заговорили.
Думаю, буде теж саме.
Що iм втрачати?.
Закриють другий домен, перейдуть на третiй...
Головне, аби БАЗА не зникла.
А пiд яким доменом воно буде... нам яка рiзниця?..
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Порошенко і кіно
« Reply #50 : Грудня 12, 2016, 12:09:51 00:09 »
Рекордна кількість українських фільмів вийшла у прокат 2016 року
21 січня. четверта "УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ".
28 січня. "Російський дятел", Чед Грація.
4 лютого. "Каптум", Анатолій Матешко.
11 лютого. Збірка українських короткометражок "Любов. LIVE".
25 лютого. "Бранці", Володимир Тихий.
25 лютого. "Політ золотої мушки", Іван Кравчишин.
10 березня. "Ніч святого Валентина", Володимир Лерт.
10 березня. "Справжня Русь", Артур Якубов.
17 березня. "Крим, як це було", Костянтин Кляцкін.
27 березня. "Жучок", Алла Пасікова і Анатолій Ржанов (повторний прокат).
31 березня. "#SELFIEPARTY", Любомир Левицький.
21 квітня. "Я з тобою", Олег Туранський.
червень. "Українські шерифи", Роман Бондарчук (Повторний прокат – із 15 вересня).
1 вересня. Альманах документальних фільмів "Український експеримент".
29 вересня. "Світ за очі", (мініальманах, до якого входив фільм Надії Парфан "Reve ta stohne" on tour").
29 вересня. "Жива ватра", Остап Костюк.
6 жовтня. "Осінні спогади", Алі Фахр Мусаві.
13 жовтня. "Микита Кожум’яка", Манук Депоян.
27 жовтня. "Чунгул", В’ячеслав і Олександр Альошечкіни.
31 жовтня. "#futureinthepast", Олександр Шапіро.
10 листопада. "Гніздо Горлиці", Тарас Ткаченко.
17 листопада. "Виграти все", Дмитро Томашпольський.
24 листопада. "Жива", Тарас Химич.
24 листопада. "Конкурсант. Смертоносне шоу", Олександр Бєляк.
1 грудня. "Бременські розбишаки", Олексій Лукьянчиков.
1 грудня. "Вісім", Олександр Шапіро.
1 грудня. "Лобановський назавжди", Антон Азаров.
8 грудня. "Моя бабуся Фанні Каплан", Олена Дем’яненко.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #51 : Грудня 12, 2016, 09:45:46 09:45 »
Голлiвуд вiдпочiвае...  :smiley24:
I де тi шедеври можна подивитися?..
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Порошенко і кіно
« Reply #52 : Грудня 12, 2016, 10:19:38 10:19 »
Голлiвуд вiдпочiвае...  :smiley24:
I де тi шедеври можна подивитися?..
 :smilie7:

Шо за скептицізм?
В кинотеатрах звісно.
Або для лінивих в інтернеті.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко і кіно
« Reply #53 : Грудня 12, 2016, 02:36:49 14:36 »
Шо за скептицізм?
В кинотеатрах звісно.
Або для лінивих в інтернеті.
Буду я ще трафir витрачати...
Хай рекламу дають - де йде, коли й яка вартiсть квiткiв.
Укр.  Кiно... це якийсь Острiв Скарбiв.
Всi про нього знають, а де воно знаходиться - питання.
 :smilie7: