Автор Тема: Українська сторона попередила про свої повітряні стрільби біля Криму  (Прочитано 1723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
От вам і Пастор. Людина на своєму місці  :smiley24:

Наземні цілі також може вражати? Це ті ракети, Сапсан чи Грім, про які нещодавно йшлося?

Уявіть, яка робота величезна. Двигун мабуть наш? система керування, наведення... респект всім хто бере участь  :smiley24:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Кому интересно карта зоны пусков

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
От вам і Пастор. Людина на своєму місці  :smiley24:

Наземні цілі також може вражати? Це ті ракети, Сапсан чи Грім, про які нещодавно йшлося?

Уявіть, яка робота величезна. Двигун мабуть наш? система керування, наведення... респект всім хто бере участь  :smiley24:

Декларируют что учения ППО, по видео пуски С300

Правда все гадают про каойто толи новый толи модифицированый 125ый. Но я так и не понял про что идет речь

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Декларируют что учения ППО, по видео пуски С300

Правда все гадают про каойто толи новый толи модифицированый 125ый. Но я так и не понял про что идет речь

Так сказали ж що може вражати повітряні і надводні цілі, тобто точно не С-300. Але чому про наземні не сказано?

"Випробувальні пуски керованих ракет середньої дальності" - ну які можуть бути С-300?

Взагалі не знаю, я не спец.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Декларируют что учения ППО, по видео пуски С300

Правда все гадают про каойто толи новый толи модифицированый 125ый. Но я так и не понял про что идет речь

Так сказали ж що може вражати повітряні і надводні цілі, тобто точно не С-300. Але чому про наземні не сказано?

"Випробувальні пуски керованих ракет середньої дальності" - ну які можуть бути С-300?

Взагалі не знаю, я не спец.



Я пишу - показали.
Что там еще пускалось хз. Вроде как еще завтра собираются

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Подивимось. А як ти відрізняєш С-300, з такої відстані там х. що зрозумієш.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Подивимось. А як ти відрізняєш С-300, з такої відстані там х. що зрозумієш.

Это не я, это спеецы пишут.
Насколько я понимаю у нее специфический пуск для ракеты земля-воздух - вертикальный

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Шитер, рас-рас, де "збиття ракет" і "удар по пускових"? Обісралися коцабони?  :moskali:
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Шитер, рас-рас, де "збиття ракет" і "удар по пускових"? Обісралися коцабони?  :moskali:
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Пиздьож кацапський.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Шитер, рас-рас, де "збиття ракет" і "удар по пускових"? Обісралися коцабони?  :moskali:
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Пиздьож кацапський.

З'їси свою шапку?
https://youtu.be/564ZNoxQGJo?t=2m4s

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Шитер, рас-рас, де "збиття ракет" і "удар по пускових"? Обісралися коцабони?  :moskali:
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Пиздьож кацапський.

З'їси свою шапку?

Зхуялі? Краще ще раз вишлю тебе, підара кацапського, нахуй.  :smiley14:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Відео від Портнікова:

Бляха, грузін...  :fp2 :fp3 :fp

http://ru.krymr.com/a/28151066.html

If you are going through hell, keep going.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Шитер, рас-рас, де "збиття ракет" і "удар по пускових"? Обісралися коцабони?  :moskali:
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Пиздьож кацапський.

З'їси свою шапку?

Зхуялі? Краще ще раз вишлю тебе, підара кацапського, нахуй.  :smiley14:
сумніваюся, адже для цього тобі доведеться відірватися від вилизування заду того Педра який всрався від погроз Рашки

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33425
  • Стать: Чоловіча
Шитер, рас-рас, де "збиття ракет" і "удар по пускових"? Обісралися коцабони?  :moskali:
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Пиздьож кацапський.

З'їси свою шапку?

Зхуялі? Краще ще раз вишлю тебе, підара кацапського, нахуй.  :smiley14:
сумніваюся, адже для цього тобі доведеться відірватися від вилизування заду того Педра який всрався від погроз Рашки

Всрався тут на разі ти, хуєсосина кацапська.

Так що накуй пшол, холоп хуйловський. 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Шитер, рас-рас, де "збиття ракет" і "удар по пускових"? Обісралися коцабони?  :moskali:
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Пиздьож кацапський.

З'їси свою шапку?

Зхуялі? Краще ще раз вишлю тебе, підара кацапського, нахуй.  :smiley14:
сумніваюся

А ти не сумнівайся, а просто іди нахуй, пизда очката.  :smiley14:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
взагалі-то обісрався наш Педро, невже ти не чув що зону навчань скоротили після погроз від Росії?

Бльо, ну ти і уйобок.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Педрозадолизи не мають звички наводити аргументи? Все на що здатні це матюки?