Автор Тема: Дістала ця Америка!  (Прочитано 1658 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #30 : Січня 30, 2017, 07:31:51 19:31 »
Та от я й кажу - нема де купити звичайного молока, що зробити із нього звичайний сир для вареників і пиріжків чи там сирників якихось. Все пастеризноване, а з нього нормальний продукт не зробиш.  :smilie9: :smilie2:

Так, можете вважати мене селюхом...  :gigi:

Нема жодної проблеми захуярити сир з пастеризованого молока: додай туди ложку кефіру чи йогурту - і воно скисне нахуй, як і непастеризоване.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27022
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #31 : Січня 30, 2017, 08:17:09 20:17 »
Та от я й кажу - нема де купити звичайного молока, що зробити із нього звичайний сир для вареників і пиріжків чи там сирників якихось. Все пастеризноване, а з нього нормальний продукт не зробиш.  :smilie9: :smilie2:

Так, можете вважати мене селюхом...  :gigi:

Нема жодної проблеми захуярити сир з пастеризованого молока: додай туди ложку кефіру чи йогурту - і воно скисне нахуй, як і непастеризоване.

Оно скиснет даже если туда просто грязную ложку сунуть. Правда это если оно просто пастеризованое или стерилизованое. А вот если туда набадяжили какихто "стабилизаторов со стерилизаторами" то получится такая бодяга что можно будет только в канализацию

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #32 : Січня 30, 2017, 08:30:01 20:30 »
Ага, Жоржовичу, Ви спробуйте скористатись своєю порадою і розкажіть про результат.. :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #33 : Січня 30, 2017, 08:33:21 20:33 »
Ага, Жоржовичу, Ви спробуйте скористатись своєю порадою і розкажіть про результат.. :smilie5:

Якби не пробував, не писав би.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #34 : Січня 30, 2017, 08:37:32 20:37 »
Та от я й кажу - нема де купити звичайного молока, що зробити із нього звичайний сир для вареників і пиріжків чи там сирників якихось. Все пастеризноване, а з нього нормальний продукт не зробиш.  :smilie9: :smilie2:

Так, можете вважати мене селюхом...  :gigi:

Нема жодної проблеми захуярити сир з пастеризованого молока: додай туди ложку кефіру чи йогурту - і воно скисне нахуй, як і непастеризоване.

Оно скиснет даже если туда просто грязную ложку сунуть. Правда это если оно просто пастеризованое или стерилизованое. А вот если туда набадяжили какихто "стабилизаторов со стерилизаторами" то получится такая бодяга что можно будет только в канализацию

Там, де пасеться кіт, продають "органічне" млєко, де всього цього не може бути за визначенням. У нього претензія до пастерізаціі в основному, котра нібито не дає йому творогу нажертися.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27022
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #35 : Січня 30, 2017, 08:46:55 20:46 »
Та от я й кажу - нема де купити звичайного молока, що зробити із нього звичайний сир для вареників і пиріжків чи там сирників якихось. Все пастеризноване, а з нього нормальний продукт не зробиш.  :smilie9: :smilie2:

Так, можете вважати мене селюхом...  :gigi:

Нема жодної проблеми захуярити сир з пастеризованого молока: додай туди ложку кефіру чи йогурту - і воно скисне нахуй, як і непастеризоване.

Оно скиснет даже если туда просто грязную ложку сунуть. Правда это если оно просто пастеризованое или стерилизованое. А вот если туда набадяжили какихто "стабилизаторов со стерилизаторами" то получится такая бодяга что можно будет только в канализацию

Там, де пасеться кіт, продають "органічне" млєко, де всього цього не може бути за визначенням. У нього претензія до пастерізаціі в основному, котра нібито не дає йому творогу нажертися.

Насколько я помню пастеризованое молоко должно скисать само через сутки или двое. Там сохраняются микроорганизмы

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #36 : Січня 30, 2017, 08:50:59 20:50 »
Насколько я помню пастеризованое молоко должно скисать само через сутки или двое. Там сохраняются микроорганизмы

Всі питання до кота - це він на дереві мявчить від сирної надостатності.  :smilie8:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #37 : Січня 30, 2017, 09:45:21 21:45 »
Cирна і сметанна недостатність - небезпечна річ...


If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #38 : Січня 31, 2017, 03:54:58 03:54 »


 :smiley25: :smiley25: :smiley25:




 :smiley24:
« Останнє редагування: Січня 31, 2017, 05:47:21 05:47 від polelis »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дістала ця Америка!
« Reply #39 : Січня 31, 2017, 09:26:02 09:26 »
Це вулична гвардiя iсть й сметану й творог - все, що треба.
А от у мене 5 рокiв мешкав сибiряк-метiс, крiм риби нiчого не iх.
Був такий iнертний - спав цiлий день.
Я йому Вicкас рибний купував, ото вiн його хрумав.
Дохрумався то того, що нутро забив гидотою й помер вiд шлункового отруення.
Отак кормити котiв сухим кормом.
Лише натуральна iжа, нiякоi хiмii та сухарiв.
 :smilie7: