Автор Тема: Последнюю неделю все проели башку "планами по деокупации" Донбасса и Крыма  (Прочитано 365 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Меня это страшно достало и собственно вопрос по этому поводу только один - "люди вы что, ебнутые?"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Меня это страшно достало и собственно вопрос по этому поводу только один - "люди вы что, ебнутые?"
Дурень думкою богатiе.
Головне, частiше казати те, що треба казати.
А як воно буде... друга справа.
Не варто так нервувати - все це тягнеться три роки та поки Педро не буде мати реального плану, нiчого гарного не буде.
Не звертайте увагу.
Це вже е норма життя.
Нажаль...
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Меня это страшно достало и собственно вопрос по этому поводу только один - "люди вы что, ебнутые?"

Ці плани не для нас а для них.
План по деокупації для нас ще не розроблений або не оголошений
Та й не буде оголошений, просто одразу  якось стане виконаним :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Меня это страшно достало и собственно вопрос по этому поводу только один - "люди вы что, ебнутые?"

Ці плани не для нас а для них.
План по деокупації для нас ще не розроблений або не оголошений
Та й не буде оголошений, просто одразу  якось стане виконаним :smilie7:

Я не говорю про правительство. Понятно что они должны чтото такое разработать и иметь для демонстрации
Я говорю про многочисленных "экспертов" и оподепов которые просто задрали очередной "зрадой". Он и Мостовой вылез с сакраментальным спитчем - "Такого плана не существует, по крайней мере мне он не известен. Покажите может я его поддержу"
Хотя уже двадцать раз говорили что бумага есть и кроме того доступна, я уже молчу про то что его "поддержка" до дупы

Какого хера все эти дебилы хотят добится? Не понимаю

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Меня это страшно достало и собственно вопрос по этому поводу только один - "люди вы что, ебнутые?"

Ці плани не для нас а для них.
План по деокупації для нас ще не розроблений або не оголошений
Та й не буде оголошений, просто одразу  якось стане виконаним :smilie7:

Я не говорю про правительство. Понятно что они должны чтото такое разработать и иметь для демонстрации
Я говорю про многочисленных "экспертов" и оподепов которые просто задрали очередной "зрадой". Он и Мостовой вылез с сакраментальным спитчем - "Такого плана не существует, по крайней мере мне он не известен. Покажите может я его поддержу"
Хотя уже двадцать раз говорили что бумага есть и кроме того доступна, я уже молчу про то что его "поддержка" до дупы

Какого хера все эти дебилы хотят добится? Не понимаю

чого хочуть добитись політики, очевидно- щоб їх не забули
А от з думок людей на форумах я бачу, що вони не розуміють просту річ- деокупація не може бути ціллю України без завдання нищівної поразки РФ. Інакше вона (РФ) завжди зможе повторити окупацію

Тобто метою України мусить бути не стільки повернення окупованих територій, скільки знищення агресора для ліквідації загрозу повторної втрати територій