Автор Тема: США нададуть Україні $54 000 000 на боротьбу з корупцією  (Прочитано 514 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46516
  • Never give in!
https://www.kyivpost.com/ukraine-politics/us-provide-ukraine-54-million-fight-corruption.html?utm_content=buffer64121&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

“The money will go to the fight against corruption, economic transformation, and the development of democracy,” U.S. Ambassador to Ukraine Marie Yovanovitch said.

У мене просте запитання :

А чи не можна фінансувати ботоьбу з корупцією за рахунок корупціонерів?
І чи не краще було б попросити щоб ці 54 мільйони були передані в Україну у вигляді медичного обладнання та медикаментів для військових шпиталів? :smilie11: :smilie11: :smilie11:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33128
  • Стать: Чоловіча
Нєа, ні фіга. А квартирки лєсчєнкам-заліщукам за що купувати ?   :smilie5:

 

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Краще електричними стільцями.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Думаю, що "нададуть"не стiльки грошима, скiльки технiкою, технологiями, курсами та навчанням фахiвцiв.
США... не iдiоти, аби корупцiонерам... давати грошi на боротьбу... iз таким самими чуваками.
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427


У мене просте запитання :

А чи не можна фінансувати ботоьбу з корупцією за рахунок корупціонерів?
І чи не краще було б попросити щоб ці 54 мільйони були передані в Україну у вигляді медичного обладнання та медикаментів для військових шпиталів? :smilie11: :smilie11: :smilie11:

Боротьба з корупцією збільшує надходження в бюджет і фінансує все це опосередковано

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Мій вибір - рубати руки!
1) Дешево
2) Просто
3) Видовищно
4) Народ бачить результат (і радіє святу справедливості !)
5) Дієво (бо корупціонери просто тають від страху як сніговик на сонці від однієї тільки думки)
6) Гуманно (бо корупціонера не вбивають, не тримають роками у в'язниці за рахунок платників податків)
7) Суспільство надалі захищено від такого корупціонера (бо в нього ж рук вже нема).
... ще +100500 пунктів
кроче я бачу лише плюси для країни.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Мій вибір - рубати руки!


По саму шию.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мій вибір - рубати руки!
1) Дешево
2) Просто
3) Видовищно
4) Народ бачить результат (і радіє святу справедливості !)
5) Дієво (бо корупціонери просто тають від страху як сніговик на сонці від однієї тільки думки)
6) Гуманно (бо корупціонера не вбивають, не тримають роками у в'язниці за рахунок платників податків)
7) Суспільство надалі захищено від такого корупціонера (бо в нього ж рук вже нема).
... ще +100500 пунктів
кроче я бачу лише плюси для країни.
Е iншiй варiант - штрафна рота в зону АТО.
Там i руки рубати не треба, а от користь все ж таки буде.
Навiть пiв-року висточить.
 :smilie7: