Автор Тема: Із Святом посполиті!  (Прочитано 998 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Із Святом посполиті!
« : Липня 28, 2023, 04:31:18 16:31 »
Антін Мухарський
  ·
Цього дня ми вшановуємо Велику історичну постать - поганина, гвалтівника, підступного вбивцю, лютого тирана. Не було смертельних гріхів (за християнським каноном), яких би він не здійснив.
Уявляю, скільки хейту та чорної ненависті було в тодішніх давнослов'янських ЗМІ (баба бабі сказала). Скільки причин волати на весь світ: незаконнонароджений від ключниці Малки барига рідного брата вбив (насправді двох), жону Рогнеду взяв силою, мав 300 наложниць і гвалтував все, що ворушиться...
Йому тепер пам'ятник у Києві над Дніпром стоїть. А його тризуб, викарбуваний на перших у Східній Європі золотих монетах, є символом нашої державності.
І кажіть тепер, що люди в дорослому віці не міняються? Міняються, ще й як))) Головне, щоб на користь Державі!
Із Святом посполиті!

If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #1 : Липня 28, 2023, 04:42:36 16:42 »
Ага, меняются, в нашем воображении  :laugh:

Как школьных учителей какого нибудь условного Гагарина не послушаешь так и офигеешь каким он положительным мальчиком был и на одни пятерки учился

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #2 : Липня 28, 2023, 05:54:44 17:54 »
Є такий нюансік, що перш ніж робити cancel culture, треба її спершу трохи відродити, й хоча б пару поколінь на ній виховати. А от потім вже можна з кайфом все це бігати скасовувати.
30 років вже цьому нюансіку  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #3 : Липня 28, 2023, 06:24:26 18:24 »
Є такий нюансік, що перш ніж робити cancel culture, треба її спершу трохи відродити, й хоча б пару поколінь на ній виховати. А от потім вже можна з кайфом все це бігати скасовувати.
30 років вже цьому нюансіку  :gigi:

Вот почему я не люблю историческую литературу и историческую науку в частности

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #4 : Липня 28, 2023, 07:39:11 19:39 »
Вот почему я не люблю историческую литературу и историческую науку в частности
Ну, історична література - то просто белетристика :) Особисто мої головні претензії до історичної науки полягають в дуже дебільному прикладному рівні

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #5 : Липня 28, 2023, 09:02:40 21:02 »
Ну, історична література - то просто белетристика :) Особисто мої головні претензії до історичної науки полягають в дуже дебільному прикладному рівні

Не совсем понимаю прикладной уровень истории ну да ладно

Не просто белетристика, а белетристика с претензией на достоверность. В отличии от той же фантастики например

Что бы было понятней приведу пример
Зеленский войдет в историю великим политическим деятелем, как и Владимир "великий" и Ярослав "мудрый" причем абсолютно столь же заслуженно
Все трое были редкостными долбоебами из которых потом слепили "гениев современности" на потребу сиюминутной выгоде
И они не одни такие думаю

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #6 : Липня 28, 2023, 09:08:47 21:08 »
Це я мабуть до Мухарського.
Відкриваєш "Повість минулих літ", і читаєш наприклад як княгиня Ольга помстилася за свого чоловіка. Чотири раза, до речі.
Там страшне!

Так що нам, орден княгині Ольги скасувати?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #7 : Липня 28, 2023, 09:11:36 21:11 »
Не совсем понимаю прикладной уровень истории ну да ладно

Не просто белетристика, а белетристика с претензией на достоверность. В отличии от той же фантастики например

Что бы было понятней приведу пример
Зеленский войдет в историю великим политическим деятелем, как и Владимир "великий" и Ярослав "мудрый" причем абсолютно столь же заслуженно
Все трое были редкостными долбоебами из которых потом слепили "гениев современности" на потребу сиюминутной выгоде
И они не одни такие думаю

Ну, якщо об'єктивно, то Зєлєпукові до Володимира з Ярославом срати і срати   :smilie5:   

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #8 : Липня 28, 2023, 09:39:05 21:39 »
Ну, якщо об'єктивно, то Зєлєпукові до Володимира з Ярославом срати і срати   :smilie5:

Наивный ты

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #9 : Липня 28, 2023, 11:00:03 23:00 »
Не совсем понимаю прикладной уровень истории ну да ладно

Не просто белетристика, а белетристика с претензией на достоверность. В отличии от той же фантастики например

Что бы было понятней приведу пример
Зеленский войдет в историю великим политическим деятелем, как и Владимир "великий" и Ярослав "мудрый" причем абсолютно столь же заслуженно
Все трое были редкостными долбоебами из которых потом слепили "гениев современности" на потребу сиюминутной выгоде
И они не одни такие думаю
Ну, я про те що нарід у школі вчить в якому саме році, якого числа та за якої години щось там почалося, але при цьому не в курсі що Білорусь воювала здебільшого з кацапстаном, або там дивується "бляяя як так" на чергову спробу окупації України. Тобто нуль дупля щодо сенсу подій, при цьому лютий онанізм на те, що взагалі ніякої ролі для нас не грає (наприклад, яка різниця - тривала друга світова 3 роки, 7 або 5)
А фантастичні лідери то ніби навіть корисне явище. Реально хай нащадки краще згадують як мудрий нарід обрав Сталевояйцевого, а не оту ганьбу 2019 :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Із Святом посполиті!
« Reply #10 : Липня 28, 2023, 11:55:45 23:55 »
Ну, я про те що нарід у школі вчить в якому саме році, якого числа та за якої години щось там почалося, але при цьому не в курсі що Білорусь воювала здебільшого з кацапстаном, або там дивується "бляяя як так" на чергову спробу окупації України. Тобто нуль дупля щодо сенсу подій, при цьому лютий онанізм на те, що взагалі ніякої ролі для нас не грає (наприклад, яка різниця - тривала друга світова 3 роки, 7 або 5)
А фантастичні лідери то ніби навіть корисне явище. Реально хай нащадки краще згадують як мудрий нарід обрав Сталевояйцевого, а не оту ганьбу 2019 :)

Понятно
Меня эта фигня еще в школе выхаривала. Особенно если учесть что с 5го класса у нас была на редкость тупая училка которая в прямом смысле заставляла заучивать страницы учебника.
Та ничего полезного в этом нет. Хотя наверно и бороться с этим бесполезно. Человеческая природа.